•  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 11
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
seda ja teist poliitikateemadel
#26
Meenutuseks.
Tekst pildil: Vladivostokki kutsuti varem Haishenwai. See nii igaks juhuks...
[Pilt: 649659_600.jpg]
#27
TohoH kui ülbelt!
/ Siis sa oled õnnelik inimene, mina uhkust ei tunneks. Kas omaaegsed sibid tundsid oma töö üle uhkust?/
Sa siis arvad et oled siin peldikus nimega Paraweb sibi ehk peldikupuhastaja ja mitte parahuviline.
Kui ma oleks mode hakkaksid selle portaali ja tema liikmete solvangu peale kõik krimblid liikuma kas ikka sobib selline mitteliige siia laiama. Aga üldiselt paluks teemas olla.
Tesla kui eetrimaailma patrioot ei sobi tõepoolest tänastele projektipõhistele ülikooliajudele kus on rahaliselt keelatud eetrimaailma ja tema seadusi uurida. Ometi kogu tänase tsivilisatsiooni alus vahelduvvoolugeneraatorid on tema leiutis.
#28
Tsitaat: Ometi kogu tänase tsivilisatsiooni alus vahelduvvoolugeneraatorid on tema(Tesla) leiutis.

Otse loomulikult...Faraday, Pixii, Lentz jt olid kõik haledad soolapuhujad ega leiutanud midagi...Gordon ei ehitanud juba aastal 1882 mitte midagi...Kelvin ja Farranti pole kah asjaks arvata...kirjuta veel, päris põnev on lugeda.
#29
Ei noh Teslal pole muidugi asjaga mingit pistmist.
Muideks, jõle palju põnevaid raamatuid on trükitud, palju põnevamaid kui see jutt siin.
Smile
#30
Teslal on asjaga vaieldamatult pistmist, lihtsalt väide, nagu olnuks vahelduvvoolu generaator ainuüksi Tesla leiutatud, ei luba väitjat väga tõsiselt võtta.
#31
Tervitus eetrimaailma usklikud, patrioodid ja skeptikud. Tesla itsitab oma läbipaistvasse pihku, kui siinseid kirgi hoomab.
#32
(01-02-2017, 20:20 )Chaos Kirjutas: Neli posti hiljem ja ei ühtegi viidet.

Looduses ei ole müüki, näiteks hapnikku on mucal täpselt sama palju hingamiseks kui kõige rikkamal inimesel maailmas. Elekter ei ole loodusressurs. Kui elekter selline ressurs on miks sa üldse magnetmootorit vajad? Installeeri see Tesla antenn otse pesumasina külge ja pese lõpmatuseni.

Viis postitust hiljem jätkub oma naba imetlemine...

Tesla olla ka ütelnud, et inimene PEAB ennast harima.
Tundub, et mida aega edasi seda raskemaks see paljudele inimetele muutub.
Lihtsam on lutsida jätsi ja koka-koolat kui ise midagi uurida.
#33
Tyto, lõpeta keerutamine ja lisa viide. Või hoia pudrumulk söömiseks.
Vaata, Tyto, kuidas juudid sunnikud maaväliste jõudude käest saadud generaatorite poolt toodet jõuvälja abil helikopteritega lendavad...

[Pilt: gLaCqOI8tQs.jpg]
#34
(02-02-2017, 00:11 )Ill be back Kirjutas: Tyto, lõpeta keerutamine ja lisa viide. Või hoia pudrumulk söömiseks.
Vaata, Tyto, kuidas juudid sunnikud maaväliste jõudude käest saadud generaatorite poolt toodet jõuvälja abil helikopteritega lendavad...

Ei keeruta ja ei lisa - midagi peate ka ISE ülesse leidma. Teiesugused lausa kardavad vastutust ISIKLIKU seiskoha eest kui seda pole kuskil "partei" poolt heaks kiidetud.

Sina oled Chaose ja veel paari isikuga samast koolist õpitud abitusega isikute põlvkonnast. Teile tehti juba seal selgeks, et eksisteerib ainult üks TÕDE - see mis on kirjas "pühas" õpikus. Kui midagi õpikus ei ole siis seda olemas ei ole.
Ja nii käivad teiesugused maailmas ringi ja täidavad oma mitte-püha (kui mitte just saatanlikku) missiooni ja üritate kõiki teisi peksta omale pealesurutud raamidesse. See on HALE ja jätab teist kui inimestest väga haige pildi.
Pannes siia selle pildi kopterist ja lisades ausalt öeldes täielikult demagoogilise ja idiootliku kommentaari näitad sa oma vale messanistlikku sisemust ja väga kitsast meelt.

Tesla pole ainuke kes on ütelnud, et oma tööd sai ta unes ja "just kui oleks keegi - kõrgem mõistus - nad minu jaoks kirja pannud". Samalaadse tunnistuse on teinud ka näiteks Mendelejev kui jutuks tuli tema kuulus perioodiline tabel.
Seega - lõpetage VINGUMINE ja tehke TÖÖD.
#35
Juhime tagasi rajale.

Tyto: Tesla ütles ise korduval, et paljud - kui mitte enamus - tema avastustet tulenesid infost mille sai unes välismaailma olendi(te) käest.

Chaos: kus Tesla niimoodi on väitnud?

Tyto: ei ütle, otsi ise!


Kas ma sain õigesti aru?
#36
Ärge ajage pilli lõhki! Paljud inimesed on nii väitnud - heliloojad, kunstnikud jne. Neid on meeletult palju. Kas siis Tesla sama väide peaks kuidagi dokumenteeritud olema ja asuma otse netilingi taga?
Kindlasti on see leitav, aga noh, kel kindla peale vaja on, las otsib. Mul pole vaja, ma usun niigi.
#37
(02-02-2017, 10:21 )muca Kirjutas: Ärge ajage pilli lõhki!
Kindlasti on see leitav, aga noh, kel kindla peale vaja on, las otsib. Mul pole vaja, ma usun niigi.

"Kindlasti leitav". Kui on, siis pagan võtaks, leia! Inimesed siin väidavad, et Tesla ei ole öelnud, järelikult nad ei ole leidnud! Kui on "kindlasti leitav" siis leia ja aita kaasfoorumlasi! Laugh

Aa sa räägid usust? See on teine asi. Usuvabadust tuleb austada!
#38
Elanikkond Hiina ja VF-i piiridel

[Pilt: 705152_800.jpg]
#39
"Roomava pealetungi" mõiste võtsid vist kasutusele venelased, kirjeldades Ukraina valitsusvägede tegevust Ukraina territooriumil.
Hiina on seda "roomava pealetungi" taktikat viljelenud aastaid ja nii edukalt, et tema peatamiseks pole Kreml teinud midagi. Enamgi veel. Venemaa sisuliselt kinkis Hiinale oma hõredalt asustatud alad Kaug-Idas, andes need pikaajalisele rendile.
Vene - Hiina sõda käib ja juba aastaid.
#40
Maal hiina restoranis: [Pilt: maal.jpg]
#41
Oi selline asi pole ilus. Kremli orkid vihastavad.
#42
(15-02-2017, 19:29 )positiivne Kirjutas: Oi selline asi pole ilus. Kremli orkid vihastavad.
Kreml on sellega ju nõus, Kremli mõjusfääri jääb Ukraina, Baltimaad, osa muust Euroopast, ka Soome.
Need on mõjusfääride ümberjagamine.

#43
Positiivne,saad sa teha mõne postituse kus sa venemaad ei maini? Või selle eest palka ei maksta ?
Igas postituses ja igas teemas sa jahud oma venemaast.Mis sul viga on ?
#44
Vabandust. Sul on õigus. Aga ma olen nõuks võtnud vene keeles toimetada. Ja see foorum eelistab alternatiivset mõtlemist ja allikaid. Nii ma siis vene peavoolumeediat vältides selliste uudisteni jõuangi.
Aga ma püüan edaspidi vähem mainida neid sulle vastumeelseid nimesid ja nimetusi Malandro
#45
Nagu pealkirjas tähendatud- hiinlannad uputaksid Pihkva diviisi nagu kassipojad kotis. Ja ilmselt mitte vaid ühe...

https://youtu.be/OSNW_uRzJQ4
#46
Super, palun jaga seda raamatut kui võimalik.

Ja jah oli saates paar vahvat kaadrit Hõbekuuse teemal aga suuremalt jaolt on see programmeerimine ja mulle säärase rumala progemise ohver olla ei meeldi, sest ma olin pikalt ja siiralt. Smile
#47
Positiivne - elu ongi seda näidanud, et lugemine on haruldlane nähtus tänapäeval.
Nämmutame siis vahelduse - äkki tuleb kasuks - võtsin suht esimesed viited.
Pealiskaudsed ja lühikesed aga ülevaate annavad.

Gladio: http://www.truthmove.org/content/operation-gladio/
ISISe rahastamine: https://www.theguardian.com/world/2007/feb/08/usa.iraq1
Kuldne kolmnurk: http://www.nytimes.com/1993/12/03/opinio...ml?mcubz=1
#48
(11-06-2017, 14:00 )positiivne Kirjutas: Linnupoja - ma jäin mõttesse. Ausalt. Hakkasin artikleid otsima ja küsisin endalt, milleks ja mida ma teen? Et veenda kedagi Tytot? Aga kõik need materjalid on ju foorumis juba läbi käinud.
Smile

Positiivne - küsimus ei ole hetkel selles mis on või ei ole foorumist läbi käinud vaid selles, et SINA LUBASID anda mingi lingi mis peaks mind veenma lõplikult, et ISIS on Venemaa-Kremli laps.

Seega Positiivne oled MURDNUD OMA LUBADUST. Mind jätab külmaks kui inimene on minuga opositsioonis - tal on selleks õigus. Kui aga inimene on andnud lubaduse ja seda murrab siis on juba teised lood.

Kuna sa pole seda teinud siis jääb seisukoht, et sul EI OLE ühtegi tõsiselt võetavat - või üldse võetavad viidet selle kohta, et ISIS oleks loodud Venemaa-Kremli poolt.
Ei vaidlust hübriidsõja võtete lihvimist Venemaa sõjardite poolt. Kuid sellest on pikk tee ISISe loomiseni. Meenutaks, et Hussein võitles ISISe eelastega usinalt ja Venemaa pakkus (ja muideks ka USA-NATO) talle abi nii rahas kui muus. Googelda - "Rumsfeld ja Saddam Hussein meeting", ning ehk avastad midagi uut.


PS. Ennetades - vene keel loen ja kirjutan ka vajadusel. Arusaamsiega pole ka seni probleemi olnud.
#49
Hakkasin seda Marsilennu koomuskit kaema...mõni paraguru võiks lahti seletada, kuidas on vene leiutajal võimalik juhuslikult leiutada identifitseerimata lendavat objekti... .
#50
Aafrika on suur. Rahvastikutihedus umbes sama mis meil.
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 11
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  seda ja teist meilt ja mujalt Tulnukinimene 312 62,698 12-10-2018, 09:49
Viimane postitus: Temimoor
  Surm ja elu... Mis pärast seda on? AiriinOlen 20 8,008 05-12-2010, 01:31
Viimane postitus: unclekomm
  Unenägu ja pärast seda tavaline 17 4,617 07-05-2009, 13:51
Viimane postitus: Eva

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat