Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mis kasu olete saanud Para-Webist?
#26
MTÜ arveldusarve number on täiesti saadaval. Otsi kuskilt päisest Laugh

Olen kusjuures sama mõelnud - toetamisest räägin. Toetust vajavad tegelikult need, kes ei suuda ilma ja lonkamata. Para-web suudab. Aga head lapsed saavad vahest kingitusi.

Huvitav, kuidas raamatukogu moodustamine edeneb - et kui oleks isu midagi ära anda.. Kuhu ja kellele siis pakkuda?
Vasta
#27
Et välismaalt "toetust" saata, peab olema IBAN kood.

Ega ma mingi rikkur pole, aga kui asi on väärt,
siis tuleb toetada.

Ma lahke anniga poiss Bleh

Vasta
#28
Paraweb pakkub mulle väga palju huvitavat ajaviidet, kuna siin on nii palju põnevaid ja mitmekesiseid teemasi, igati soovitan inimestele, kes on huvitatud paranormaalsete asjade uurimisest ja nende läbi lähemalt vaatamisest teada saades palju uusi ja põnevaid fakte, siin foorumis tuleb esile kõik huvitavad ja ammu maha vaigitud teemad. Ootan huviga rohkem müstikat ja uustulnukaid, kellega jagada oma teadmisi ja võidelda müsteeriumitega Laugh.
Vasta
#29
(05-02-2011, 18:40 )päikeseinsener Kirjutas: Et välismaalt "toetust" saata, peab olema IBAN kood.

IBAN-i koodi saad ise välja arvutada. SEB kodulehel on täiesti õpetus olemas. Kuskil.
Vasta
#30
(05-02-2011, 18:43 )ykskuukiir Kirjutas:
(05-02-2011, 18:40 )päikeseinsener Kirjutas: Et välismaalt "toetust" saata, peab olema IBAN kood.

IBAN-i koodi saad ise välja arvutada. SEB kodulehel on täiesti õpetus olemas. Kuskil.


Sohh, vot seda ma ei teanud!
Kuigi "saaja" oleks võinud ka
mingit huvi ilmutada..

Ju siis pole vajawink
Vasta
#31
Ehk saaja on kuskil ÄRA? Juhtub ju.
Vasta
#32
Ära sa, Päikeseinsener selle pärast loobu! Kui muidu ei saa, lenda kohale ja anna sulas. Kui siis ka ei taheta ..... Vot alles siis võid ütelda, et ju polnud vaja. (kuidagi halb hakkab millegi pärast, nagu ma oleksin süüdi, et inimesed on sellised)
Vasta
#33
Kallis kaasmaalane, teeme nüüd nii, et annan oma e-maili
sulle, arutame oma abistamis paketti seal ehk edasi.
Muidu tuleb kuri onu ja teeb meile tuti-tuti,
et siin teemat ....

Kui keegi tahab personaalselt...,siis palun väga..

ymarsiil@windowslive.com
Vasta
#34
Jahh, saab ikka santi sundida, kui sant ei taha kõndida! Ajad on ju muutunud! Ilmselgelt ka inimesed koos nendega.
Vasta
#35
(05-02-2011, 18:34 )ykskuukiir Kirjutas: MTÜ arveldusarve number on täiesti saadaval. Otsi kuskilt päisest Laugh

Olen kusjuures sama mõelnud - toetamisest räägin. Toetust vajavad tegelikult need, kes ei suuda ilma ja lonkamata. Para-web suudab. Aga head lapsed saavad vahest kingitusi.

Huvitav, kuidas raamatukogu moodustamine edeneb - et kui oleks isu midagi ära anda.. Kuhu ja kellele siis pakkuda?
Kõik edusammud peaks olema allolevas teemas kirjas. Mina olen asjast nii aru saanud, et ei ole ühtegi ideed seni, mis oleks eluvõimeline.
http://www.para-web.org/showthread.php?t...atukogu%22


Vasta
#36
(03-01-2006, 20:34 )Hallucigenia Kirjutas: Vältides siinkohal emotsioone (mis kahtlemata olemas on, aga mis sõnaga "kasu" ehk kõige paremini kokku ei sobi) - taolised foorumid on põhimõtteliselt uus inimkommunikatsiooni moodus. Me teeme seda foorumit aga foorum teeb ka meid - keegi ei pääse siit puutumatuna! Ärgu see viimane teid hirmutagu - pigem võiks see vaimustada kui võimalus olla millegi enneolematu sünni juures, milles olete korraga nii osaliseks kui ka vaatlejaks (või isegi uurijaks, kui soovite). Aga miks just see foorum (sest eelnev jutt võiks käia ka paljude teiste foorumite kohta)? Sest see foorum siin räägib asjdest, millest olulisemaid pole. Ja millest ehk just seetõttu on raske (kui mitte võimatu) rääkida-arutleda-vaielda teistes vormides. Ma olen kaugel sellest, et oodata siit foorumist vastuseid nendele "suurtele küsimustele". Aga ma olen meeleldi nõus uskuma, et just taolised foorumid on see tee, miskaudu ühel päeval nende vastusteni siiski jõutakse ...

Naljakas, just eile hommikul rannas lebotades mõtlesin, et see foorum on mind, mu mõtlemist ja suhtumist selle kolme aastaga ikka kõvasti muutnud.
Ja loodan, et muutumine läheb ikka edasi, kuna olen avatud kõikidele postitustele...sest need "suured küsimused" nõuavad ikka veel vastuseid.
Vasta
#37
Mina ei ole siin veebis viibimise aja jooksul, saanud sellest mitte sandi sendi võrragi kasu.
Sellest olen küll aru saanud, et siinsed foorumlased tegutsevad täpselt nii, nagu illusionist, oma illusioonide tagajärgi on ette näinud.
Vasta
#38
(30-07-2014, 11:47 )kalldunn Kirjutas: Mina ei ole siin veebis viibimise aja jooksul, saanud sellest mitte sandi sendi võrragi kasu.
Sellest olen küll aru saanud, et siinsed foorumlased tegutsevad täpselt nii, nagu illusionist, oma illusioonide tagajärgi on ette näinud.

Tõesti?

Aga vot see-eest oled paljudele teistele "kasu" toonud wink:

(19-07-2014, 15:59 )kalldunn Kirjutas: Mine sellele lingile.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=8128 Postitus: #2
Sealt edasi. Kõikkidele juhatatud linkidele.
Arvan et leiate oma probleemile, teile sobiva lahenduse.
Ka segeltnägija on lahendus. Oleneb kui tugev ta on ja palju ta teha suudab!?

(08-07-2014, 18:15 )kalldunn Kirjutas: Tead mis – Remos. Niisugused diplomeeritud tohmanid, kes tahavad kaitseinglitega kontakteeruda peegli abil – saada kuu peale kurke müüma. Seal on nendele paras koht! Ei maksa inimesi lollitada. Lolle on siin ilmas liigagi palju!
Kui tahad tõsiselt kaitseinglitega kontakteeruda, võta telefon ja helista neile. Aga enne seda tuleb selle telefonini jõuda. Juhendi esimene etapp on siin.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=6813
Kui olete esimese etapi selgeks harjutanud. Kirjutage mulle. Saate edasise juhendi, kuskohas see telefon on ja kuidas seda sisse lülitada, ning kasutada. Siin foorumis ma sellist juhendit ei jaga.

Ka inglid tahavad privaatsust.

Vasta
#39
(30-07-2014, 09:22 )Minaelan Kirjutas:
(03-01-2006, 20:34 )Hallucigenia Kirjutas: Vältides siinkohal emotsioone (mis kahtlemata olemas on, aga mis sõnaga "kasu" ehk kõige paremini kokku ei sobi) - taolised foorumid on põhimõtteliselt uus inimkommunikatsiooni moodus. Me teeme seda foorumit aga foorum teeb ka meid - keegi ei pääse siit puutumatuna!
Sest see foorum siin räägib asjadest, millest olulisemaid pole.

Naljakas, just eile hommikul rannas lebotades mõtlesin, et see foorum on mind, mu mõtlemist ja suhtumist selle kolme aastaga ikka kõvasti muutnud.
Ja loodan, et muutumine läheb ikka edasi, kuna olen avatud kõikidele postitustele...sest need "suured küsimused" nõuavad ikka veel vastuseid.
Teab ju üks inimene rohkem ühest asjast, teine teisest asjast - ja tore on kui omavahelistes arutlustes jõuame ühes või teises meid huvitavas seni seletamatus nähtuses kasvõi väikeste sammudega meile olulisematele asjadele lähemale...
See ongi ju foorumi eesmärk. Igal ühel tuleb muidugi ise aru saada, mis on need tema jaoks olulised asjad, mille tõttu foorumisse lugema-kirjutama tuldud. Smile
Üks mis igialati oluline - on meid ümbritsev salapärane universum.
Vasta
#40
Suhelda saab kõvasti, ilma et sulle ihii-maja autut kutsutakse ! Laugh

Vasta
#41
Olen foorumit väga kaua külastanud ilma kasutajaks registeerimata.Võtsin vaevaks see nüüd ära teha ja siin ma olen.Para-Web on pigem oluliselt mu silmaringi laiendanud, olen saanud isegi abi ja nõuandeid vastavatele küsimustele mida teised siin läbi aegade arutanud on. Huvitav on jälgida teiste mõtteid erinevate teemade osas. Mida rohkem avatud mõtlemisega sa oled seda huvitavam maailm tundub. Smile
Vasta
#42
Kui ausalt öelda ,siis palju.Kui teie ainult arutate ,siis mina kannan seda.Olen ise õppija,kuidas midagi nimetada sain teada siit foorumist.Olen kandnud deemonit või kui aus olla, on asi veel huvitamaks läinud
Vasta
#43
Mitte kahte sentigi pole kasu saanud. Kuid väga huvitav on.
Vasta
#44
Ka minu sissetulekud ei ole kuidagi kasvanud. Pigem vastupidi, kuna kulutan palju aega rahaliselt mittetasuvale tegevusele.
Vasta
#45
Tunneli lõpus ON valgus.
Ja nii saab olema, tänu PW-le.

Vaid üks okas - Excubitor.
Tule tagasi.

Armastan teid kõiki!

Vasta
#46
Kunagi käisid Excubitor ja Aurora Blue külas, nemad mu siia kutsusid, enne olin Tuulepesas ja Jutuwestjas. Kuna siin ei ole "lahku grupist" nuppu, siis nii ma siin aeg ajalt jõlgungi.
Viimasel ajal on kuidagi väga kahvatuks olukord muutunud, kuid see vist üleüldine, ka mujal, nt. FB gruppides, aetakse väga segast juttu.
Kas arukat foorumit, gruppi üldse on? Oleks info eest tänulik.
Vasta
#47
(03-01-2006, 19:53 )HadziOgloe Kirjutas: Inimestele on võimalik uut informatsiooni anda vaid nende oma teadvusemustritest lähtudes ja seda vähehaaval täiendada.
Hästi öeldud.
Samas on tekkinud foorumlased, kes isegi ei taipa, et foorumi kasutegur on vaimne arenemine.
Vasta
#48
Olen kinnitust saanud omaenda arusaamale , et pole olemas paramaailma või paranähtusi , vaid kõik on päriselt olemas meis endis
ehk pühas vaimus . Kes näeb , see näeb - ülejäänud peavad veel edasi arenema .

Para - webi foorumit külastades peab silmas pidama , et tihti käsitletkse teemasid liialt emotsionaalselt ja isiklikest antipaatiatest (jah antipaatia kahjuks domoneerib ) lähtudes. See tähendab , et alati ei selgu vaidlustes tõde .
Kuid kes otsib see leiab . Olen saanud lugeda teemasid ,mis on väga huvitavad ja harivad .
Tänan ja palju päikest !!
Vasta
#49
Kasu? Kui materiaalset siis loomulikult 0 ehk midagi, aga vaimset? Seda küll! Foorumlased on hakanud taipama (enamuses), et see mida näha, käega katsuda ja hambaga proovida ei ole veel kõik on veel palju muud mida annab küll tunnetada ja aimata aga ei õnnestu tõestada. Isiklikult olen leidnud huvitavaid linke ja arvamusi mis annab mõtteainet maailma ehitusest ja inimese osast selles. Teema Suur ja Mõistetamatu Venemaa võiks olla aga minu nägemuses hoopis "Kuidas meie mõistame venemaad", sest venemaal nagu enamuses suurriikides (ja väikestes samuti!) on "rahvuslikud" huvid esikohal. Selline teema mis käsitleks väikest aga arusaamatut eestit puudub. Eesti oma poliitikaga on tõesti arusaamatu, lolluse ja pugejalikkusega kõike ka ei seleta, siin on tõesti midagi "esoteerilist" ja arusaamatut. Maailm aga on suur ja mõistatuslik objekt või subjekt mida inimene vist kunagi ei suuda täielikult mõtestada ega muidu poleks nii palju usulahke ja gurusid kes seda "mõtestavad" koopainimese vaatevinklist lähtudes.
Vasta
#50
(06-12-2016, 08:15 )Tulnukinimene Kirjutas: Kuna siin ei ole "lahku grupist" nuppu, siis nii ma siin aeg ajalt jõlgungi.

Absoluutselt ei mõista, kuidas kohustab sind nupu puudumine siin käima ja veel selle üle kurtma ka, et ei saa lahkuda?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kuidas ja millal avastasid Para-Webi? dragonlord 250 138,880 11-03-2022, 12:12
Viimane postitus: Minaelan
  Para-Web Facebookis Celtic 55 48,541 07-10-2021, 23:30
Viimane postitus: Lynx Titan
  Para-webi raamatukogu - kas on juba loodud? Ülane 59 48,128 27-09-2019, 21:04
Viimane postitus: Avatud aken
  Para-Webi eepos Celtic 27 27,132 10-12-2016, 22:48
Viimane postitus: Avatud aken
  Mittetulundusühing Para-web (80275679) Tutanhamon 27 35,838 11-03-2015, 19:51
Viimane postitus: PiziIngliito
  Milline teemavaldkond teile Para-webist kõige rohkem huvi pakub Ülane 22 22,029 21-06-2014, 15:34
Viimane postitus: Schaumie
  Para-web youtube Balzzar 7 10,722 05-01-2013, 15:50
Viimane postitus: Balzzar
  MTÜ Para-web hakkab pakkuma pulmateenust [Aprilli eri] Metafor 14 15,653 02-04-2012, 10:11
Viimane postitus: Metafor
  Para-webi tassi kavandi valimine Thorondor 12 16,281 01-10-2011, 09:07
Viimane postitus: Aurora Blue
  Para-webi särgi ja tassi kujunduse konkurss - tähtaeg 10. september 2011 Thorondor 24 23,960 13-09-2011, 22:26
Viimane postitus: Cthepy

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat