Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaitseingliga kontakteerumine peegli abil
#1
Ma lugesin kirjatükki 4Chan'ist, kus mingi asjamees väidab ennast olevat seotud salajase "Tondipüüdjate" analoogiga.

Keegi tegelane päris aru, kuidas oma kaitseingli/vaimuga ühendust võtta. Asjamees vastas, et üks viise on minna kottpimedasse tuppa koos peegliga ja jõllitada peeglit kuni mingi asi nähtavale ilmub. Seejärel on võimalik rääkida. Selle rituaali sooritaja pidi kuulma vastuseid häälena peas või pidi lugema peeglisse imunud näo huultelt, kui häält ei teki.

Mind jäi see intrigeerima. Ma tahaks teada mida siinsed veteranid sihukesest jutust arvavad.
Vasta
#2
(05-04-2014, 22:56 )Remos Kirjutas: Ma lugesin kirjatükki 4Chan'ist, kus mingi asjamees väidab ennast olevat seotud salajase "Tondipüüdjate" analoogiga.

Keegi tegelane päris aru, kuidas oma kaitseingli/vaimuga ühendust võtta. Asjamees vastas, et üks viise on minna kottpimedasse tuppa koos peegliga ja jõllitada peeglit kuni mingi asi nähtavale ilmub. Seejärel on võimalik rääkida. Selle rituaali sooritaja pidi kuulma vastuseid häälena peas või pidi lugema peeglisse imunud näo huultelt, kui häält ei teki.

Mind jäi see intrigeerima. Ma tahaks teada mida siinsed veteranid sihukesest jutust arvavad.

Mine jõllita pimedas toas peeglit kuni vastused tulevad.
Vasta
#3
(06-04-2014, 05:14 )excubitoris Kirjutas: Mine jõllita pimedas toas peeglit kuni vastused tulevad.

Muidugi mitte. Laugh

Ma pigem säilitan sellise toimingu kohta paranoilist hoiakut. Parem karta kui kahetseda...

Kuid teades kuidas mitmed onud ja tädid siinses foorumis räägivad säärastel teemadel vankumatu enesekindlusega, lootsin neilt ehk mõne huvitava killu teada saada või vähemasti mõnda personaalset kogemust lugeda.
Vasta
#4
Ma ütleks, et peeglit liigselt jõllitades või veel enam kahe peegliga mängides, on suurem tõenäosus endale hoopis mingi deemon külge saada.
Vasta
#5
Tead mis – Remos. Niisugused diplomeeritud tohmanid, kes tahavad kaitseinglitega kontakteeruda peegli abil – saada kuu peale kurke müüma. Seal on nendele paras koht! Ei maksa inimesi lollitada. Lolle on siin ilmas liigagi palju!
Kui tahad tõsiselt kaitseinglitega kontakteeruda, võta telefon ja helista neile. Aga enne seda tuleb selle telefonini jõuda. Juhendi esimene etapp on siin.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=6813
Kui olete esimese etapi selgeks harjutanud. Kirjutage mulle. Saate edasise juhendi, kuskohas see telefon on ja kuidas seda sisse lülitada, ning kasutada. Siin foorumis ma sellist juhendit ei jaga.

Ka inglid tahavad privaatsust.
Vasta
#6
kalldunn sa oled nagu Veet Mano, kes ükskõik mis terviseprobleemi korral soovitas taimetoitlaseks hakata. Sama sinuga, soovitad sisuliselt koguaeg oma juhendit - ''kõik teed ei vii Rooma''.
Vasta
#7
(08-07-2014, 18:15 )kalldunn Kirjutas: Kui tahad tõsiselt kaitseinglitega kontakteeruda, võta telefon ja helista neile.

Ka inglid tahavad privaatsust.

Smile1 Diana Cooper https://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?167315

väidab, et kohtub ja suhtleb inglitega (mina pean neid teejuhtideks, kaitsevaimudeks) ja nad ainult ootavad, et me neilt abi küsiksime. Privaatsusest on asi kaugel.
Vahel harva, kui mul on mingi probleem lahendada, olen pöördunud mõttes palvega "nende" poole, et saaksin hea idee lahenduseks...ja võin vanduda, et olen selle idee või mõtte või lahenduse alati saanud....See pole alati selline olnud, mida lootsin, aga kui seda siiski reaalselt ellu viisin, oli lahendus hämmastav ja õige Smile.
Vasta
#8
Põhiline ongi siiralt abi küsida, mitte otsida kontakti peegli abil. Peegliga oskamatult ümber käies võib ainult jama kaasa tõmmata.
Kõigil on oma kaitseinglid/abivamud/vaimsed teejuhid olemas. Probleemiks ongi inimene oma uhkes rumaluses, et saab kõigega ise hakkama. Vaadates ümberringi on ju selgelt näha, et ei saa wink
Erinevatel rännakutel/ seanssidel olen korduvalt infi saanud, et probleem on just selles, et abi pole küsitud, sellisel juhul kaitseinglid saavad sekkuda ainutl äärmise ohu korral, aga mitte ka iga kord.
Küsi abi ja näed, et kohtad oma teel just sulle hetkel vajalikke häid inimesi, asjad lahenevad justkui iseenesest jne. Kõnni oma teel lihtsalt avatud südame ja silmadega Smile
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat