Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aidake, minus on kaks hinge
#1
Tere, jagan Teiega oma kogemust, mis toimus umbes poolteist aastat tagasi. Nimelt olin õhtul väljas olnud ja kui koju jõudsin, siis otsustasin enne magama jäämist natukene mediteerida. Viskasin pikali ja sulgesin silmad, olin juba pikemat aega olnud sellises veidras seisundis kuid äkitselt ilmus silme ette valge valgus ja ma mõtlesin, et mis seal ikka ja lasen sellel endale ligi tulla. Otsustasin siis kõigest läbi minna, mis mind ees ootas ja äkitselt tundsin, et mu keha hakkas iseenesest liikuma, ehk võõras hing pääses mu kehasse. Ma sain ennast kontrollida kuid huvi pärast otsustasin jälgida, mida ta järgmiseks ette võtab. Ta tõusis püsti ning liikus köögi suunda ja hakkas sahtlist nuga otsima, ma imestasin et mis ta nüüd sellega teeb. Suundus ema tuppa ning tol hetkel otsustasin teda katkestada ja noa ära visata käest. Äratasin ema koheseslt üles ning hakasime erinevaid afirmatsioone ja mantraid korrutama, mille käigus ta isegi mu käe mulle suu ette toppis. Lõpuks proovisime taldriku ja tähestiku varianti, aga see ei andnud mingit tulemust. Vahepeal lubasin tal isegi auto juhtimise üle võtta, ta teeb neid asju täpselt nagu mina, aga võin tal lasta vabalt tegutseda. Umbes aasta tagasi alustasin temaga võitlemist ning käisin isegi rännakul, kus proovisin temaga kontakti luua aga tulutult. Õppisin vahepeal kuidas Reikit teha ja nüüd olen seda enda peal praktiseerinud. Alati kui südametšakrani jõuan, siis hakkab võitlus temaga. Tunnen teda oma keha sees lausa liikumas. Kui saadan kõik Reiki energia tema poole, siis ta hakkab nagu välja tulema ja on justkui juba väljas, aga samas hoiab siiski kümne küünega kinni. Olen palunud oma kaitseingeid ja peaingleid, et nad aitaksid selle eksinud hingekese tagasi saata kuid siiani tulemuseta. Mulle tundub, et ta ilmutab end just siis kui tarbin alkoholi, tubakat või kanepit. Ka need harjumused jätsin juba maha, aga tema ei suuda nendest loobuda ning selle tõttu võitlen endaga üsna tihti. Kumb peale jääb, see jääb. Samas suhelda temaga pole saanud. Tähendab, kui ise teda tänan selle imelise kogemuse eest ja soovin talle armastust ning kõike head ja palun tal lahkuda, siis ta kuulab mind ja jätab mulle mulje nagu lahkuks (seda on ta väga tihti teinud). Igatahes toimub mul temaga võitlus kogu aeg ja väga paljud otsused mu elus teeb tema, seega ma elan sellist elu mida ma ei tahaks elada ja olen justkui tahtevõimetu. Need read, mida su silmad just nägid on 100% tõsi, ärge pidage mind hulluks sest ma olen täiesti tavaline inimene nagu kõik teised kuid kui lasen tal ennast juhtida, siis see pole mina ise. Kõige suurem pluss ongi see, et saan seda ise kontrollida. Ma vajan kedagi, kes oskaks selle hinge minust minema saata, hingede kogusse või algallikasse. Ma tahan elada oma kehas üksi ja vastutada selle eest täielikult. Selline kogemus on olnud mulle väga õpetlik kuid ma ei suuda 2 inimesena ühes kehas eksisteerida, see pole ju lihtsalt normaalne. Kas keegi oskab kedagi soovitada või mingil muul viisil mind aidata?
Vasta
#2
Tean, mida tunned Smile
Vasta
#3
Miks peaks sind küll hulluks pidama ja mis selles loos peaks imelikku olema ?

Tegu ei ole mingisuguse eksinud hingekesega vaid üpriski tüüpilise juhtumiga, kus vaimolend kellegi keha üle võtab. Kahe inimesena sa ühes kehas eksisteerima ei peagi - selle "tema" näol ei ole ju tegemist inimese vaimuga. Pigem tekib küsimus, et kas ta on üksi või on neid seal rohkem.

Praegu ei tasuks sul küll uskuda, et vaimolend vahepeal lahkub. Miks ta seda küll tegema peaks ? Tema on vabatahtlikult nõus lahkuma alles peale sinu surma. Mis tal siis sinu sees viga peaks olema ? Ta ju kontrollib sinu keha. Mis saaks olla seda tüüpi vaimolendi veel suurem unistus sinu seestamise kõrval ?

Olukorras, kus vaimolend on juba sinu sees, ei ole inglitest abi. Vaimolend(id) tuleb ikka välja ajada. Kusjuures probleem ei ole mitte selles, kuidas teda (neid) välja ajada vaid selles, kuidas takistada tal (neil) tagasi tulemast.

Sulle siis selgituseks, et oled tegelenud nö keelatud maagiaga ja selle läbi oled avanud ukse. Vaimoled üldjuhul niisama inimest üle võtta ei saa. Esmalt tuleb kindlaks teha see, mille kaudu vaimoled täpsemalt tulla sai. Siis peaksid esitama endale küsimuse, et kas sa oled nõus tulevikus oma maagiaga tegelemist piiritlema selle nimel, et mitte uuesti olla samas olukorras.

Keegi meist ei hakkaks ju vaimolendit välja ajama kui ta jälle kohe tagasi kutsutaks. Vaimolendi väljaajamine kestab sageli tunde ja seda ei tehta üldjuhul üksi. Samas võivad tekkida kõikvõimalikud anomaaliad - uksed ja aknad käivad kinni-lahti, puhub tuul, kostub hääli ja helisid, esemed liiguvad jne jne. Niisiis tuleb üldjuhul selliseks toiminguks leida ka sobiv koht ja eemaldada kõrvalised isikud. Muidu võivad naabrid jms pärast abi vajada ...

Ja ikkagi - niikaua kui sa maagiat täpselt ei piiritle ja tegeled suurema osa asjadega, mis sulle huvi pakuvad, niikaua kipub vaimolend(id) peale väljaajamist tagasi tulema ja seda ei tee ta üldjuhul üksi. Ka sõbrad võetakse mugavasse kohta kaasa.

Niisiis kas ja kui paljust sa vaimolendist lahtisaamise nimel nõus loobuma oled ?
Vasta
#4
Selle eest võid "tänada" oma ema. Ja liiga varajases eas kanepitarbimist.
Vasta
#5
(26-03-2014, 22:41 )Kabala Kirjutas: Miks peaks sind küll hulluks pidama ja mis selles loos peaks imelikku olema ?

Tegu ei ole mingisuguse eksinud hingekesega vaid üpriski tüüpilise juhtumiga, kus vaimolend kellegi keha üle võtab. Kahe inimesena sa ühes kehas eksisteerima ei peagi - selle "tema" näol ei ole ju tegemist inimese vaimuga. Pigem tekib küsimus, et kas ta on üksi või on neid seal rohkem.

Praegu ei tasuks sul küll uskuda, et vaimolend vahepeal lahkub. Miks ta seda küll tegema peaks ? Tema on vabatahtlikult nõus lahkuma alles peale sinu surma. Mis tal siis sinu sees viga peaks olema ? Ta ju kontrollib sinu keha. Mis saaks olla seda tüüpi vaimolendi veel suurem unistus sinu seestamise kõrval ?

Olukorras, kus vaimolend on juba sinu sees, ei ole inglitest abi. Vaimolend(id) tuleb ikka välja ajada. Kusjuures probleem ei ole mitte selles, kuidas teda (neid) välja ajada vaid selles, kuidas takistada tal (neil) tagasi tulemast.

Sulle siis selgituseks, et oled tegelenud nö keelatud maagiaga ja selle läbi oled avanud ukse. Vaimoled üldjuhul niisama inimest üle võtta ei saa. Esmalt tuleb kindlaks teha see, mille kaudu vaimoled täpsemalt tulla sai. Siis peaksid esitama endale küsimuse, et kas sa oled nõus tulevikus oma maagiaga tegelemist piiritlema selle nimel, et mitte uuesti olla samas olukorras.

Keegi meist ei hakkaks ju vaimolendit välja ajama kui ta jälle kohe tagasi kutsutaks. Vaimolendi väljaajamine kestab sageli tunde ja seda ei tehta üldjuhul üksi. Samas võivad tekkida kõikvõimalikud anomaaliad - uksed ja aknad käivad kinni-lahti, puhub tuul, kostub hääli ja helisid, esemed liiguvad jne jne. Niisiis tuleb üldjuhul selliseks toiminguks leida ka sobiv koht ja eemaldada kõrvalised isikud. Muidu võivad naabrid jms pärast abi vajada ...

Ja ikkagi - niikaua kui sa maagiat täpselt ei piiritle ja tegeled suurema osa asjadega, mis sulle huvi pakuvad, niikaua kipub vaimolend(id) peale väljaajamist tagasi tulema ja seda ei tee ta üldjuhul üksi. Ka sõbrad võetakse mugavasse kohta kaasa.

Niisiis kas ja kui paljust sa vaimolendist lahtisaamise nimel nõus loobuma oled ?

Lihtsalt mulle tundus endale veider sellisest teemast internetis kirjutada, kuid ma ei ole mujalt abi leidnud. Ma ei saa aru ainult, et kuidas seostada keelatud maagiat ja mediteerimist?

Kuna ma olin tol õhtul kanepit teinud, kui mediteerisin ja ei pühitsenud ruumi ega midagi. Olin siis veel täiesti kogenematu. Ma arvan, et see on üks asjaolu, kuidas ta mulle lähemale sai. Ma ei arva siiski, et oleksin maagiaga tegelenud, pigem soovisin iseendaga tegeleda aga avasin end liialt. Ma olen vaimolendi lahtisaamiseks nõus loobuma kanepist, alkoholist ja tubakast ning kõigest mis tema lahkumist takistab. Aga enda huve ma ei saa tõesti valida, esoteerika, spirituaalsus, okultism, reiki, rännakud, inglid jms on lihtsalt paratamult üks mu suurimaid huvisid ja tunnen, et lausa seotud mu elueesmärgiga.


(26-03-2014, 22:59 )zen faran Kirjutas: Selle eest võid "tänada" oma ema. Ja liiga varajases eas kanepitarbimist.

Kas 20 on liiga vara?
Vasta
#6
Ausalt öelda ma arvasin, et alustasid varem. Aga ju siis sinu organismile on ka 20 liiga vara.
Vasta
#7
(26-03-2014, 23:15 )zen faran Kirjutas: Ausalt öelda ma arvasin, et alustasid varem. Aga ju siis sinu organismile on ka 20 liiga vara.

Ütleme nii, et muid probleeme ja kõrvalnähtusid pole sellega kunagi kaasnenud kuid eks see "pilves" olek teeb inimese rohkem avatuks sellistele olenditele. Ja muidugi kogenematus omakorda mõjutab seda. Ei arva, et see kuidagi vanusega seotud. Sellised asju võib kasvõi 40-aastasel juhtuda ja kindlasti on ka juhtunud. Sest hetkelisel füüsilise keha vanusel ei ole mitte mingit tähtsust, hing on ikka vanem ja teadlikum.
Vasta
#8
Sa küsid siin foorumis teiste arvamust, samas sul endal on juba kindel arusaam, millega on tegemist.
Mina arvan, et sa eksid. Ma arvan, et see võib olla kanepipsühhoos. Millele on sul soodumus ema poolt.
Mingit teist olendit/hinge su sees pole.
Vasta
#9
(26-03-2014, 23:32 )zen faran Kirjutas: Sa küsid siin foorumis teiste arvamust, samas sul endal on juba kindel arusaam, millega on tegemist.
Mina arvan, et sa eksid. Ma arvan, et see võib olla kanepipsühhoos. Millele on sul soodumus ema poolt.
Mingit teist olendit/hinge su sees pole.

Absoluutselt nõus. Sa oled lihtlabane narkar.
Vasta
#10
(26-03-2014, 23:32 )zen faran Kirjutas: Sa küsid siin foorumis teiste arvamust, samas sul endal on juba kindel arusaam, millega on tegemist.
Mina arvan, et sa eksid. Ma arvan, et see võib olla kanepipsühhoos. Millele on sul soodumus ema poolt.
Mingit teist olendit/hinge su sees pole.

Mul on vaja abi, mitte külge määritud kanepipsühoosi. Kui Te tunneksite vaid ise, et keegi juhib Teie keha, siis saaksite aru et mingi psühoosiga ei saa siin küll pistmist olla. Ma saaksin aru sellest kui seda endale ette kujutaksin. See pole kohe kindlasti see, sest olen täiesti terve mõistuse juures, maailmavaade on mul tõepoolest teistsugune, kui nö. tavalisel meedia ja ajakirjanduse poolt ajupestud inimesel. Mina pakun pigem seda, et see kanepipsühhoos on mingi väljamõeldud haigus, mis igale kanepitarbijast mõtlevale inimesele külge kleebitakse. Tõsi on muidugi see, et THC paneb lihtsalt rohkem mõtlema iseendale, maailma ja tulevikule. Kui seda psühoosi nüüd googeldada, siis leidub selle kohta äärmiselt vähe infot: Psühhoos erineb deliiriumist peamiselt selle poolest, et analüütilise mõtlemise võime justkui toimib, kuid reaalsustaju ehk side tegelikkusega on muutunud või hoopis kadunud. Analüütilisest mõtlemisest pole kasu, istudes katuseäärel eesmärgiga sealt alla hüpata, teadmata oma nime ja tekkinud olukorra põhjusi, kuid andes endale suhteliselt hästi aru sellest, kus sa oled ja mida teha kavatsed. Psühhoos püsib kauem kui deliirium, ühest kuni kuue nädalani, kuid kaob vaid siis, kui rohkem kanepitooteid ei tarvitata. Uuringud näitavad, et umbes 10% nendest, kes on elus rohkem kui ühe korra marihuaanat või hašišit suitsetanud, on kogenud kas psühhoosi või deliiriumi. Riski ulatus on otseses seoses THC-sisalduse ja tarvitamise sagedusega.
Mul ei ole ühtegi eelnevat tunnust esinenud, seega ei seostaks ma seda sellega.
(26-03-2014, 23:38 )temptrans Kirjutas:
(26-03-2014, 23:32 )zen faran Kirjutas: Sa küsid siin foorumis teiste arvamust, samas sul endal on juba kindel arusaam, millega on tegemist.
Mina arvan, et sa eksid. Ma arvan, et see võib olla kanepipsühhoos. Millele on sul soodumus ema poolt.
Mingit teist olendit/hinge su sees pole.

Absoluutselt nõus. Sa oled lihtlabane narkar.


Siit foorumist ei tasu vist tõesti mingit abi otsida, kui tulevad juba sellised vastused, seda enam et ei ole praegu juba väga pikalt suitsetanud.

Vasta
#11
(26-03-2014, 23:38 )temptrans Kirjutas:
(26-03-2014, 23:32 )zen faran Kirjutas: Sa küsid siin foorumis teiste arvamust, samas sul endal on juba kindel arusaam, millega on tegemist.
Mina arvan, et sa eksid. Ma arvan, et see võib olla kanepipsühhoos. Millele on sul soodumus ema poolt.
Mingit teist olendit/hinge su sees pole.

Absoluutselt nõus. Sa oled lihtlabane narkar.

Väga julmad s6nad, kas pole? Kas see arvamus pretendeerib olema absoluutne t6de? Vanasti räägiti: "Üheksa korda m66da, üks kord l6ika" Ausalt ,see ei käi ainult rätsepate kapsaaeda.
Vasta
#12
Ma ei tea kust sa selle psühhoosi kirjelduse leidsid, kuid see on vale. Psühhootilised hood võivad olla ka jäävad. St aegajalt tekivad uuesti. Kanepi tarvitamise võib lõpetada, aga see hoogusid enam ei mõjuta. Esinevad tajumuutused. Kehataju sh.

Aga miks ma sulle seda üldse räägin. Sa (sind ennast tsiteerides) pole ju "tavaline meedia ja ajakirjanduse poolt ajupestud inimene". Oh ei, selle asemel on sul kaks hinge ja sa saad selle olukorraga imeliselt hakkama...

Vasta
#13
I võimalikkus: Siirdhing on kõrgeltarenenud hing ja võtab une ajal või muul moel ühendust konkreetse inimesega, kelle olemasolev hing on avaldanud tahet edasi minna. Hinge vahetus ei toimu alati kriisisituatsioonis (haigus, õnnetus...). Kuna kõik toimub kehast lahkuja (vana hinge) nõusolekul ja teadmisel, siis ei ole asjasse segatud mingeid negatiivseid ega tumedaid energiaid. Inimese huvid ja käitumine muutub hetkega, kui kehas on toimunud teadlik hingede vahetus.
Kirjutasid, et keegi "see" haaras noa ja... Tähendab, et siirdhingega pistmist ei ole, sest nad ei harrasta vägivalda.
II võimalikkus: (tsitaat raamatust: "Deemonid")
"Saatan oli esimene ingel, kelle lõi Jumal. Saatan ei olnud rahul, et ta oli ilus ja intelligentne ning ta oli kõrgema seisuse ingel väga võimsa väega, ning tahtis saada Jumalaga võrdseks. See saigi põhjuseks peaingli jumalariigist väljaheitmise aukohalt ja hiilgusest. Ta suutis ära rääkida kolmandiku taevariigi inglitest, kes oleksid talle toeks ja nad kõik heideti Maale."
Kirjutasid, et tarbisid meelemürke... Ehk see asjaolu või ka mõni muu tume tegu, mida me ei tea - said mustad inglid seestunud kehasse sissepääsu Sinusse ja üritavad kasutada sind oma eesmärkidel. Saatan vihkab inimesi, sest inimene on Jumala loodu ja kõike, mis on Jumalast. Saatan sogab, petab ja valetab ja lubab mõõtmatult hiilgust ja väge, peaasi et oleksid temaga nõus.
Eelnimetatud raamatus annab kirjanik "Lester Sumrall" nõu, kuidas selle kurja pimeda maailma kuradi enda ja tema arvukatest deemonitest vabaneda.
(Ma ei tea, kas inimene peab just usklik olema, aga kirjanik väidab, et inimene on Jumala loodu, siis oled ju valgusega kaitstud. Soovitut võid proovida igaljuhul ja kui ei mõika, mine palun juba homne päev ettejuhtuvasse kirikusse, sest saatan puhkepäeva ei võta ning kõnele oma mure pastorile, siis saame tõe teada, kas raamatus antud soovitus sobis või otsid siit saidilt teisi nippe).
NB: Needuse saab välja ajada see, kelle süda on puhas !
Soovitus Saatana ja paharettide väljaajamisest:
"Minus on valge ingel, Isand Jeesus Kristus. Ja kuna minu ingel on tugevam, käsin ma sellel mustal inglil sinust välja tulla ja sa saad vabaks. Käi minema, Saatan, Jeesuse nimel ja ära enam kunagi tagasi tule!"

Kui viitsid hoia meid kursis oma edusammudega ja kerget puhastumist!

Vasta
#14
(27-03-2014, 00:02 )zen faran Kirjutas: Ma ei tea kust sa selle psühhoosi kirjelduse leidsid, kuid see on vale. Psühhootilised hood võivad olla ka jäävad. St aegajalt tekivad uuesti. Kanepi tarvitamise võib lõpetada, aga see hoogusid enam ei mõjuta. Esinevad tajumuutused. Kehataju sh.

Aga miks ma sulle seda üldse räägin. Sa (sind ennast tsiteerides) pole ju "tavaline meedia ja ajakirjanduse poolt ajupestud inimene". Oh ei, selle asemel on sul kaks hinge ja sa saad selle olukorraga imeliselt hakkama...

Selle leidsin narko.ee leheküljelt. Selles olen ma kindel mingi psühhoos see ei ole. Vaielda ma Teiega rohkem ei soovi. Otsin edaspidi abi mujalt, muideks siin üleval pool rääkis ka DaMartin et tunneb sama. Kui küsisin tema käest otse, siis tal oli rääkida sarnane lugu, sarnased detailid ja olukorrad (nt. see et kõikidest tegevustest saab üsna kiiresti siiber) ja otsitakse ellu kogu aeg hästi palju muutusi. Ma ju tunnen kuidas see hing minu sees liigub.

(27-03-2014, 00:03 )Teloslane Kirjutas: I võimalikkus: Siirdhing on kõrgeltarenenud hing ja võtab une ajal või muul moel ühendust konkreetse inimesega, kelle olemasolev hing on avaldanud tahet edasi minna. Hinge vahetus ei toimu alati kriisisituatsioonis (haigus, õnnetus...). Kuna kõik toimub kehast lahkuja (vana hinge) nõusolekul ja teadmisel, siis ei ole asjasse segatud mingeid negatiivseid ega tumedaid energiaid. Inimese huvid ja käitumine muutub hetkega, kui kehas on toimunud teadlik hingede vahetus.
Kirjutasid, et keegi "see" haaras noa ja... Tähendab, et siirdhingega pistmist ei ole, sest nad ei harrasta vägivalda.
II võimalikkus: (tsitaat raamatust: "Deemonid")
"Saatan oli esimene ingel, kelle lõi Jumal. Saatan ei olnud rahul, et ta oli ilus ja intelligentne ning ta oli kõrgema seisuse ingel väga võimsa väega, ning tahtis saada Jumalaga võrdseks. See saigi põhjuseks peaingli jumalariigist väljaheitmise aukohalt ja hiilgusest. Ta suutis ära rääkida kolmandiku taevariigi inglitest, kes oleksid talle toeks ja nad kõik heideti Maale."
Kirjutasid, et tarbisid meelemürke... Ehk see asjaolu või ka mõni muu tume tegu, mida me ei tea - said mustad inglid seestunud kehasse sissepääsu Sinusse ja üritavad kasutada sind oma eesmärkidel. Saatan vihkab inimesi, sest inimene on Jumala loodu ja kõike, mis on Jumalast. Saatan sogab, petab ja valetab ja lubab mõõtmatult hiilgust ja väge, peaasi et oleksid temaga nõus.
Eelnimetatud raamatus annab kirjanik "Lester Sumrall" nõu, kuidas selle kurja pimeda maailma kuradi enda ja tema arvukatest deemonitest vabaneda.
(Ma ei tea, kas inimene peab just usklik olema, aga kirjanik väidab, et inimene on Jumala loodu, siis oled ju valgusega kaitstud. Soovitut võid proovida igaljuhul ja kui ei mõika, mine palun juba homne päev ettejuhtuvasse kirikusse, sest saatan puhkepäeva ei võta ning kõnele oma mure pastorile, siis saame tõe teada, kas raamatus antud soovitus sobis või otsid siit saidilt teisi nippe).
NB: Needuse saab välja ajada see, kelle süda on puhas !
Soovitus Saatana ja paharettide väljaajamisest:
"Minus on valge ingel, Isand Jeesus Kristus. Ja kuna minu ingel on tugevam, käsin ma sellel mustal inglil sinust välja tulla ja sa saad vabaks. Käi minema, Saatan, Jeesuse nimel ja ära enam kunagi tagasi tule!"

Kui viitsid hoia meid kursis oma edusammudega ja kerget puhastumist!

Suured tänud Teile, ma võtan homme ka ühendust Hingeabi kooliga ja energia inglitega. Väga kummaline, et selline hinge kehastumine võõrasse kehasse üleüldse võimalik on. Aga peab nentima, et kõik on võimalik ja mitte millelgi pole piire.
Vasta
#15
(27-03-2014, 00:17 )Sano Kirjutas: Selle leidsin narko.ee leheküljelt. Selles olen ma kindel mingi psühhoos see ei ole. Vaielda ma Teiega rohkem ei soovi. Otsin edaspidi abi mujalt, muideks siin üleval pool rääkis ka DaMartin et tunneb sama. Kui küsisin tema käest otse, siis tal oli rääkida sarnane lugu, sarnased detailid ja olukorrad (nt. see et kõikidest tegevustest saab üsna kiiresti siiber) ja otsitakse ellu kogu aeg hästi palju muutusi. Ma ju tunnen kuidas see hing minu sees liigub.

(See narko.ee lehekülg on lihtsustatud, üldistatud jutt. Tegelik situatsioon on veidi keerulisem.)

Olgu, teeme siis nii, et sa teata siin teemas kui sa leiad enda jaoks sinu maailmapildiga sobivalt midagi, mis töötas. Et kui see "teine hing" su seest on ära kadunud ja püsivalt.
Vasta
#16
Mitme hingega inimesi on palju. Nii nagu siin soovitatakse neid ära saata – see on nonsens. Nad ei lähe ära. Nad tuleb kinni püüda, puhtaks teha ja siis tapiga minema saata. Ka siis tikuvad naad tagasi tulema. Et nad seda ei teeks on vaja sellele inimesele paigaldada elu hoidja. Elu hoidja on pärit lõuna Ameerika, Peru indiaanlastelt. Ilmtingimata tuleb sooritada ka tagasikäigu randevuu. Niisuguse seadimuse põhjus, võib olla eelnenud eludes.
Vasta
#17
Kaldunn, et siis nagu Stalini kurikuulus ütlus parafraseeritult - pole hinge pole probleemi?! Sick wink
Vasta
#18
Siin ei tasu kahte asja segamini ajada. Gurdžijev kirjutab, et alles viiendal tasemel on inimene tervik, st. ta ei ole mitme mina vahel jagatud, seega võime väita, et pea kõik inimesed on "mitme isikuga". Kuid teine asi on võõr-väljad, invasioon. Sellest kirjutab Lille Lindmäe oma raamatus "Iidsete teadmistega õnnistatud", Heldur Haldre tehtud kirlianfotod on juures. Sellisel juhul saab aidata valgust omav inimene. Nii et teemaalgataja võib pöörduda ka L.Lindmäe poole.
Vasta
#19
See teine isik tundub mulle lihtsalt ühe versioonina mis sa oled endast välja mõelnud, kes teeb mida ta tahab, rikub reegleid ja nii edasi. Kui sa segi peaga mediteerides, magades või mis iganes, hakkad mõtlema oma ema tapmisest, siis pole selles midagi hullu. Mine selle mõttega lõpuni. Tapa, mõtle mis saab, tööta läbi erinevaid stsenaariumeid ja lõpuks mõtled ka ilmselt sellest miks sa seda ei tee. Sest sa kardad vahele jääda. Kanep paneb mõtte lendama, kohtumine ''endaga'' võib olla hirmutav. Seda võib paranoiaks nimetada millest seoses selle teemaga tihti räägitakse.
Vasta
#20
(27-03-2014, 08:05 )kalldunn Kirjutas: Mitme hingega inimesi on palju.

Õigus, et palju. Ega muidu foorumis nii tihti abi ei palutaks. Näiteks tahetakse teada, kes teostab Eestis eksortsismi jne.
Tegelikult nimetati neid kahestunud inimesi vanasti seestunud inimesteks.
Tänapäeval on niisuguse nähtuse nimetuseks Dissociative identity disorder (DID) või siis multiple personality disorder (MPD)- mitmikisiksuse sündroom.
http://en.wikipedia.org/wiki/Dissociativ...y_disorder

Ja tõepoolest on üks seletusi ka reinkarnatsioon. Lõhestunud inimesi tundub olema väga palju.
Vasta
#21
(26-03-2014, 22:41 )Kabala Kirjutas: Niisiis kas ja kui paljust sa vaimolendist lahtisaamise nimel nõus loobuma oled ?
Jäin teema üle mõtlema ja meenus selline link:
http://www.folklore.ee/seminar/eliadesem.html
Selle teksti lõpust leiab lugeja muarust väga olulise lause:
"..mitteprofessionaalid või andekad indiviidid kordavad teisel, madalamal tasemel, spontaanselt või läbimõeldult üleloomulike olendite imiteerimise võtteid, mis avatakse ja mida õpetatakse teadjatele initsiatsiooni käigus..."
Nüüd ei ole muud, kui teadmatusest/oskamatusest külgekleepinud tegelane maha lüüa(kuidas, pead ise vastuseid otsima; senikirjutatu põhjal tundub, et midagi oled sa juba õppinud-uurinud) ja oledki initsiatsiooni läbinud. Aga kas sa ikka tahad seda, mis see läbimine( ja ka mitteläbimine) kaasa võib tuua??
Aga see on ainult minu arvamus asjast; vabalt võin ka eksida - olen siiski vaid tagasihoidlik uurija, mitte praktik.

Vasta
#22
Paraweb ei ole kahjuks 6ige koht nii suuri asju arutama ja lahendust otsima. Enne kui 6ige inimene sulle midagi öelda j6uab, on juba mitu ilkujat saanud klahve kl6bistada.
Vasta
#23
(27-03-2014, 17:03 )zombelius Kirjutas: Paraweb ei ole kahjuks 6ige koht nii suuri asju arutama ja lahendust otsima. Enne kui 6ige inimene sulle midagi öelda j6uab, on juba mitu ilkujat saanud klahve kl6bistada.

Nõustun Sinu arvamusega zombelius.
Leian, et Para-web ei ole mitte ainult diskussiooni sait, vaid ka oma kogemuste jagamine abivajajale. Seda enam, kus küsija palub abi. Ta on avalikult aus ja avameelselt tõi kõik negatiivsed harjumused välja ning soovib lahendusi. Üritame aasijatest mitte välja teha, sest ka neil on vaja areneda ja seni kui suudame kaasinimest aidata ning mõista, tasub eksisteerida.
Vasta
#24
(26-03-2014, 21:07 )Sano Kirjutas: ...Suundus ema tuppa ning tol hetkel otsustasin teda katkestada ja noa ära visata käest. Äratasin ema koheseslt üles ning hakasime erinevaid afirmatsioone ja mantraid korrutama, mille käigus ta isegi mu käe mulle suu ette toppis...

Oletame, et see mida sa räägid on tõsi. Kui sa suudad "tema" tegevusi "tahtlikult" peatada, siis milles õigupoolest on probleem? Kuidas see tunne mis sind valdab erineb sisuliselt igast inimesest, kellel on kalduvus ennast keskmisest enam kõrvaltvaataja pilguga jälgida?
Selles suhtes saab põhimõtteliselt igat tegevust võtta kui midagi, mida keha teeb ja me ise oleme kõigest jälgijad. Trepist üles kõndides ei mõtle sa ju igat sammu astudes läbi või ei plaani kuidas jalga tõsta või asendit hoida, jne. Sama lugu autoga sõites. Kui see sind nüüd kuidagi häirima on hakanud või tõesti teeb su keha sinu arvates asju, mida sina ei taha teha, siis võib sul olla tekkinud mingisugune tõsine neuroloogiline rike ja ma soovitan sul psühhiaatri jutule minna. Tänapäevane meditsiin on taoliste asjade diagnoosimisel ja leevendamisel üsna kaugele arenenud...

Seda, et su sees nüüd mingisugune eneseteadlik immateriaalne substants nimega "hing" käske jagab, on kergelt öeldes kahtlane.

Oled sa kunagi kuulnud võõra käe sündroomist?
Siin üks lühikene jupikene Kristjan Piirimäe Ööülikooli loengust "Evolutsiooniline psühholoogia". Soovitan huvi tekkimisel terve asja ära kuulata.

Vasta
#25
Kõikidele küsimustele on vastused siin olemas, kontakteerisin juba selle inimesega. Lugege, väga huvitav jutt on.

Suurem osa tervenemisi, mis ei leia aset tervendaja kõikidele pingutustele vaatamata, on põhjustatud millestki, mis peatab inimeses tervenemise. Me räägime siin millestki enamast kui lihtsalt mõttemustritest. Seda teemat sooviksid paljud tervendajad vältida, kuid sellega tegelemine on ülimalt vajalik, kui inimesel, keda tervendate, on selline probleem.

Sellega jõuame astraaltasandi parasiitide ja düsfunktsionaalsete mõttevormideni, kes pole osa inimesest, kuid elavad inimese sees. Need olendid toimivad parasiitidena. Nad pole see inimene, kuid inimene on nad oma mõtete, emotsioonide/tunnete ja tegudega külge tõmmanud. Oma kohalolekuga võivad need olendid tervenemist takistada ning samas otseselt haigestumist põhjustada.

Kes on astraaltasandi parasiit? See on elusolend, kes pärineb mõnest teisest dimensioonist, kuid on mingi moel sattunud sellesse maailma. Maailmas, kust sellised olevused tulevad, on nad kasulikud ning universumile tervikuna vajalikud. Kuid siin maailmas on nad probleemiks.

On ka teist liiki olevusi, kelleks on lihtsalt nende inimeste hinged, kes pole hirmust kolmandast dimensioonist lahkumise ees edasi läinud ning on seepärast valinud mõne inimese lähedusse jäämise. Ja on ka veel muidki võimalusi nagu näiteks maavälised olendid, kes võivad, aga ei pruugi pärineda antud dimensioonist, kuid kes on sellele vaatamata valel ajal vales kohas.

Võrdluseks võib tuua inimese keha, kus igal rakul on oma kindel funktsioon. Kõik rakud teie kehas on ainulaadsed ning paiknevad selles kehaosas, kuhu nad kuuluvad. Igal rakul on täita kindel ülesanne, mis puudutab keha kui tervikut. Rakkude välimus on erinev; ajurakud näevad välja teistsugused kui südamerakud, mis erinevad omakorda maksarakkudest jne. Niikaua, kui rakud on õiges kohas, probleeme pole. Kuid kui me lõikaksime teie kõhu lõhki, voolaksid vererakud kõhuõõnde. Nad ei peaks seal olema, seega on vererakkude kõhust eemaldamine ning nn tulnukrakkude sissetungi peatamine tervenemiseks vältimatult vajalik.

Mis on düsfunktsionaalne mõttevorm? See on inimese või mõne teise olendi poolt loodud mõttevorm, mis paikneb inimese auraväljas ning mis on tavaliselt sinna tahtlikult saadetud. Loitsud, needused, inimese vastu suunatud viha jne võivad kõik selle inimese sees elavaks saada. Kui selline energia on juba kellegi sisse läinud, võtab ta tavaliselt mingi kuju, milleks võib olla peaaegu mis tahes vorm ning omandab ka elujõu energia. Ta näib olevat elav. Sellist energiat saab eemalda samamoodi nagu vaimegi. Inimesed on nendele düsfunktsionaalsetele mõttevormidele pannud omad nimed. On käibel ütlemised: saatan närib, kurat kiusab, juuda meel vms.

Kõigil neil olevustel on kahjustav mõju inimese tervisele, välja arvatud „headel“ olevustel. Jah, harvadel juhtudel on inimesega ühinenud ka kõrgelt arenenud vaimolendeid, kes tegutsevad inimese kõrgemaks hüvanguks. Kui ma mõne avastan, ei tee ma tema eemaldamiseks tavaliselt midagi. Õigel ajal lahkub ta ise.

Hüpnoterapeudid tegelevad selle teemaga kogu aeg. See on tavaliselt esimene asi, mida nad inimese puhul vaatavad. Ning ma nõustun nendega. Pärast seda, kui saate loa inimese kõrgemalt minalt, peate esimese asjana kontrollima, kas inimeses on mingeid parasiite või düsfunktsionaalseid mõttevorme. Ma olen avastanud, et neid on umbes pooltes inimestes, keda olen näinud.

Küsige oma kõrgemalt minalt, kas peate selle valdkonnaga oma tervendamispraktikas tegelema. Kui mitte, siis unustage see, kuid olge valmis, et mõnikord ei suuda te teha midagi senikaua, kuni parasiit tervendatavas elab.

Selgitan teile, mida ma nende eemaldamiseks teen, kuid pidage meeles, et siin pole tähtis mitte niivõrd tehnika, kuivõrd armastus. Ja minu meetod pole kindlasti mitte ainus tee seda probleemi lahendada. Kui olete alles oma tee alguses, siis ei pruugi osa sellest, mida ma siin räägin, teie jaoks mõtet omada. Kuid ma annan endast parima.

Minevikus kasutati katoliku kirikus ja ka mujal selliste olevuste väljaajamisel eksortsismi. See toimus tavaliselt jõhkrat ülemeelelist jõudu kasutades ning peaaegu alati puudus vaimude väljaajajal vähimgi arusaamine sellest, mis leiab tegelikult aset vaimsel tasandil. Preester tahtis lihtsalt parasiidi eemaldada ning teda ei huvitanud, mis sellest olevusest edasi sai. Ta ei mõistnud, et see vaimolend kolib lihtsalt niipea kui võimalik mõne teise inimese kehasse, kes on tavaliselt esimene inimene, keda ta kohtab. Sest astraalne parasiit lihtsalt peab kellegi kehas elama. Ta pole võimeline pikemat aega väljaspool mingit vormi eksisteerima.

Seega, mis kasu on sellisest vaimude väljaajamisest? Haigus või parasiit jääb endiselt inimkonna sekka elama. Kuid ta asub maailmas, mis on talle võõras. Ta kardab ning on väga õnnetu. Need olevused sarnanevad väikestele lastele, kuid selleks, et end selles võõras maailmas kaitsta, on nad õppinud võtma hirmuäratavaid kujusid ning tegema hirmuäratavaid hääli, et inimesi eemale peletada. Kui te aga lähenete neile armastavalt ja ausameelselt ning suudate neid veenda selles, et saadate nad tõepoolest tagasi koju, ei hakka nad vastu, vaid aitavad sellele tavaliselt isegi kaasa. Seega soovitan ma teil kohelda neid olendeid nagu väikesi lapsi, vaatamata sellele, mida nad teevad.

Vaadelgem nüüd, mida need olendid teha võivad. Kui te mõistate Reaalsust, seda, et see koosneb vaid valgusest ning reageerib teie tahtele, siis teate te, et võite teadlikult oma taotlust kasutades tervendada kõike olemasolevat. Ärge kartke neid olendeid või düsfunktsionaalseid mõttevorme. Nad ei saa teile teha midagi senikaua, kuni kontakteerute nendega läbi armastuse. Selles teadvusseisundis olete nende eest täielikult kaitstud. Kuid kui kontakteerute nendega läbi hirmu, seksuaalenergia, uimastite, alkoholi või mõne muu sellise kogemuse, mis nad teie siseilma toob, võivad nad teie üle kontrolli saavutada.

Viibides armastuse seisundis, alustan ma kõigepealt sellest, et küsin inimese kõrgemalt minalt, kas selles inimeses on mingeid parasiite või düsfunktsionaalseid energiaid. Kui ta ütleb jah, loon ma kohe oktaeedrikujulise (mille moodustavad kaks põhjapidi ühendatud püramiidi) mõttevälja, mis ümbritseb inimest ning tavaliselt ka mind ennast. See on vajalik kahel põhjusel. Esiteks ei lase see vaimolendil põgeneda ega kellegi teise kehasse siseneda ning teiseks tekib oktaeedri tippu dimensionaalne aken, mille kaudu olevus saab taas siseneda oma kodumaailma.

Siis kutsun ma endale appi peaingel Miikaeli. Ta armastab seda tööd, sest see aitab veidikenegi siin universumis korda luua. Ta seisab mu selja taga ning vaatab üle mu õla. Me töötame koos kui üks tervik. Ja ta töötab ka koos teiega, kui te seda vaid palute.

Siis asetan ma käe inimese naba kohale ning palun olendil endaga ühendust võtta. Seejärel alustan ma telepaatilist suhtlemist inimese väljas asuva(te) vaimolendi(te)ga. Ma leian, et pole vajalik, et nad inimese suu läbi räägiksid. (See muudab asja keerulisemaks ning võib inimeses tekitada hirmu.) Kui ma juba selle vaimolendiga suhtlen, saadan ma talle armastust, et ta teaks, et ma pole siin selleks, et teda „välja ajada“, vaid olen huvitatud ka tema heaolust.

Iga vaim, kes on olemas, loodi Jumala poolt teatud põhjustel ning ta teenib elu üldises pildis oma püha eesmärki. Mitte midagi pole sündinud juhuse tõttu. Ma ütlen sellele olendile, et minu eesmärgiks on aidata tal naasta maailma, kust ta pärineb. Ja ma mõtlen seda tõsiselt. Kui vaimolend veendub, et ma seda tõsiselt mõtlen, pole edasine enam keeruline.

Siis ma tunnetan ning näen seda vaimu oma vaimusilmas. Neil olenditel on palju erinevaid kujusid ja vorme, mis võivad algajale tunduda väga veidratena. Sageli on nad mao- või putukakujulised, kuid neil võib olla ka mistahes muu vorm. Õigel hetkel hakkan seda vaimolendit kehast välja tõmbama. Kui olend on juba umbes meetri võrra kehast väljas, annan ma ta üle peaingel Miikaelile, kes viib olevuse üles oktaeedri tipu juurde ning saadab ta läbi dimensioonide vahelise ava tagasi tema kodumaailma. Miikael teab täpselt, mida teha.

See on kasulik mõlemale, nii sellele vaimolendile kui inimesele. Vaimolend naaseb oma kodumaailma, mis on tema jaoks sama, mis paradiisi jõudmine. Seal saab ta täita oma jumalikku eesmärki ning olla õnnelik. Ja tervendatav inimene on oma kehas jälle omapäi, vahel esimest korda tuhandete aastate jooksul ning on võimeline toimima uuel ja tervislikumal viisil. Paljud haigused kaovad seepeale sageli justkui iseenesest, kuna neid põhjustanud vaimolend on lahkunud.

Väike kõrvalmärkus: Põhjus, miks asetan oma käe inimese naba kohale, seisneb selles, et olen avastanud, et see on parim paik, mille kaudu saab parasiite eemaldada. Tavaliselt sisenevad nad inimese kehasse kolju alaosas paikneva tšakra kaudu, mida nimetatakse kuklatšakraks. Inimesel on astraalsed parasiidid sageli siis, kui ta on kasutanud kangeid uimasteid või alkoholi ning muutunud selle tulemusel haavatavaks või on nood olendid leidnud sissepääsu seksuaalenergia väärkasutamise tõttu või siis, kui inimene on olnud väga hirmunud ning muutunud abituks. On ka teisi teid, kuid need on kolm peamist põhjust, mida olen avastanud.

Kui üks vaimolend lahkub ning näitab, et kojuminek on reaalne, siis peaaegu alati, kui inimeses on veel teisi vaimolendeid, rivistuvad ka need ning aitavad teid vastupanu osutamata, sest ka nemad tahavad naasta oma kodumaailma.

Ma tean, et tegemist on kummalise teemaga, kuid see on tegelikkus. Ma olen vaadelnud tulemusi tuhandete inimeste puhul ning näinud, kuidas see on aidanud neil saada taas terveks ning terviklikuks.

LOE LÄHEMALT: http://kogujamees.blogspot.fi/2012/09/te...amine.html
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Aidake lahendada müsteerium . Speed12 16 7,586 18-09-2021, 22:02
Viimane postitus: Aadu66
  Palun aidake minu õde! torukoll 8 5,396 31-07-2016, 17:24
Viimane postitus: erilineelu
  Miks ma siia sattusin e vaimu/hinge hommikused uitamised Mizar 3 2,343 27-07-2013, 21:04
Viimane postitus: Krt
  Aidake leida õpetajat BlueEnergy 37 14,473 05-06-2012, 11:43
Viimane postitus: mässaja

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat