•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 13
  • 14
  • 15(current)
  • 16
  • 17
  • ...
  • 19
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muudatused PW parandamiseks
(14-03-2014, 09:50 )togli Kirjutas:
(13-03-2014, 21:08 )Jõhvikas Kirjutas: Teen ettepaneku teha eraldi "poliitilise tagatoa" jutunurk, mis on nähtav ja kasutatav ainult teatud (poliitikahuviliste) foorumlaste jaoks.
See peaks olema kergesti teostatav ja nö hundid söönud, lambad terved variant.
Esimese poolega igati nõus, teisega aga mitte.
Tsensuuri kehtestamise mõtte esilekerkimist ootasin juba ammu ja see ei tule üllatusena. Ilmselt ei eksi kui selle suukorvistamise katse taga on teatud asutuse "soovitus" foorumi haldajaile. Eks jutt ole üsna vabameelne, huvi üsna suur ka registreerimata kasutajate seas ja seega sõna leviku piiramise soov teatud ringkondade poolt täiesti mõistetav.

No kui ettepanekuteks juba läks siis, teen ettepneku teha eraldi "nõidade/teadjate praktika" jutunurk/infonurk, mida väljast ei näe ja mis on nähtav ja kasutatav ainult teatud (praktikahuviliste) foorumlaste jaoks.
Vasta
(14-03-2014, 09:50 )togli Kirjutas:
(13-03-2014, 21:08 )Jõhvikas Kirjutas: Teen ettepaneku teha eraldi "poliitilise tagatoa" jutunurk, mis on nähtav ja kasutatav ainult teatud (poliitikahuviliste) foorumlaste jaoks.
See peaks olema kergesti teostatav ja nö hundid söönud, lambad terved variant.
Esimese poolega igati nõus, teisega aga mitte.
Tsensuuri kehtestamise mõtte esilekerkimist ootasin juba ammu ja see ei tule üllatusena. Ilmselt ei eksi kui selle suukorvistamise katse taga on teatud asutuse "soovitus" foorumi haldajaile. Eks jutt ole üsna vabameelne, huvi üsna suur ka registreerimata kasutajate seas ja seega sõna leviku piiramise soov teatud ringkondade poolt täiesti mõistetav.
Ma ei tea selle foorumi tarkvara võimalusi, aga näiteks phpBB võimaldab privaatfoorumeid (teemasid) mida näevad kasutajad kellele on õigus antud või kes on avaldanud soovi nendega liituda (ei tea täpsest süsteemi) seega jääb tsensuuri osa arusaamatuks.
Vasta
EE hm aga tegelikult vahest on parem jah kui ka politikat siin eraldi vaetakse? Poliitikanurgakese?
Vasta
(14-03-2014, 10:20 )kage Kirjutas: Ma ei tea selle foorumi tarkvara võimalusi, aga näiteks phpBB võimaldab privaatfoorumeid (teemasid) mida näevad kasutajad kellele on õigus antud või kes on avaldanud soovi nendega liituda (ei tea täpsest süsteemi) seega jääb tsensuuri osa arusaamatuks.

Väga huvitav mõte, eraldi olev foorum, blogi integreerida PARA-WEBi, nii võib teema- foorumeid/blogisid lõppmatuseni laiendada, lisaks viimased saaksid reklaamitulu taotleda ja ka PARA-WEBile kümnist maksta.
Vasta
Tundub, et mõned tahavad foorumi kui sellise põhja lasta.
Igasuguste "kinniste nurgakeste" tegemine on oma olemuselt vastik ja soodustab vaid klikistumist. Siis tekivad need nurgakesed kes peavad ennast kõige õigemateks ja paremateks ja siis ühel hetkel satub mingi "üüber admin" ühe selle nurgakese mõju alla ja see tähendab, et teised nurgakesed kas pannakse kinni või muudetaks enad 1-2 inimese nurgaks. siis järgneb täielik hääbumine. Lisaks netis olevale "nurgastumisele" hakkab toimuma nurgastumine ka päriselus. Praegustki on siin inimesi kes on julged vaid siin oma "kaitsva" nime taga aga ühelöegi kokkutulekule pole julgenud tulla. Kui selline piiride tõmbamine jätkub siis süveneb ka see kihistumine, ning ühel hetkel tahab iga nurgake teha "oma" kokkutuleku kuhu teisi ei oodata ja ise ei minda teiste kokkutulekutele.
Siis kaob seegi side mis hetkel on inimeste vahelt ja selle "poe" siin võib kinni - kui ta ise enne välja ei sure nagu kõik teised analoogsed foorumid kus "pealikud" võtsid jutule vaid neid kelle nägu või jutt neile meeldis.

Ajad on sellised nagu nad - hetkel on maailmas ja ka Eestis keeruline poliitiline olukord. See kajastub ka aktiivsemates teemades. See tuleb üle elada ilma näppudega näitamiseta. Keegi poel kellegil keelanud avaldada ja osaleda neis "paramates" teemades - see on inimeste OMA valik. Kui neis kummituste-ufode-teemades on vaiksem ju siis ei ole kellegil sinna midagi lisada. Kui on lisada siis lisatakse.
Üritan jõudumööda ka ise UFO-teemasse lisada uudiseid. Ka teised on seda teretulnud tegema - uudised kogemused - palun lisage. Kui pole siis otsige mitte ärge virisege kui teised neil ei räägi ja teistel teemadel räägivad. Loen põhimõtte pärast üle kõik uued postitused ja üritan ka vanu teemasi lugeda - lihtsalt silmaringi laiendamiseks. EI postita kuna ei leia alati midagi lisamis väärset - kui leian lisan. Mis takistab teisi midagi samalaadset teha - mitte aga vinguda selle mida keegi postitab.

Tean - mõned peavad mind siin enda, paraweebi ja pea, et kogu maailma vaenlaseks. See on nende õigus - mulle see ei meeldi aga vaatamata kõigele ma austan nende valikut. Isegi need isikud postitavad vahest väärt lugemist - seega loen ka nende postitusi - oma oponente tuleb tunda.

Samas olen märganud, et kui inimestel on võimalus olnud suhelda silmast silma (näitkes igat tüüpi kokkusaamistel) siis austavad, hindavad ja saavad nad teistest paremini aru.

Mõtleme nende asjade üle ja mõtleme VEEL KORD, et kas on mõtet panna veel mingeid kunstlikke piiranguid kasutajate vahele??? Selline piiride tõmbamine tuleb ühel hetkel meile valusalt tagasi. Kas meile siin on seda vaja? Kas maailma on meie ümber pole veel piisavalt keerukas???
Vasta
Ehh, et mina julgesin lihtsalt mainida, et asi on kuidagi väga poliitiliseks ära kiskunud, sain kohe endale mõjuagendi sildi kaela...
Poliitika poliitikaks. Elati enne parteisid ja riikide tekkeid ka. Tekib küsimus , kuidas ?
Kuidas saadi hakkama, kui polnud seda palju kiidetud või kirutud majandust ? Kui rahagi veel polnud .
Uskuda ja loota, et Brüsselis ei skeemitata, on pehmelt üteldud sinisilmsus .
EI tea, mis laadi ärkamist pidasid silmas Eithea ja Vironshaman , aga mina saan nagu sellest ilmaelust nii aru



Ühesõnaga, kui ise ei tee, on tegemata kõik . Siis ongi lapsed näljas, ja pepu paljas .
Vasta
(14-03-2014, 02:09 )Eithea Kirjutas: Nojah, ma tean, et sulle küsimused ei meeldi, aga ikkagi...ma väidan, et seekord (kui lähimal ajal Eestis midagi ei muutu) eestlane kaob, seega miks sa kunagi ei räägi nende "suurte magajate" äratamisest, see oleks ka ju võimalus või mis, kuidas seda üldse teha saaks/tuleks?

Proovisin ju siia teha Põliseestlaste teemat aga trollid lasid arutluse lihtsalt põhja. Eks nõiad olegi ju teatud määral ärkvel suured aga neile on valvurite poolt räiged piirangud peal, kelleks siis keegi valvureid peab kes jumalaks, kes räägib valgustatud valgest vennaskonnast kes meid päästa tahtvatest plejaadlastest, ainult inimesed vaja ümber kasvatada st loojatest peavad saama lojaalsed lollpead.
Praegu pole head lahendust on ainult võimalus oma rahvale selgeks teha et kuhu ka meie naised maailmas ei satuks, peaksid nad säilitama kodumaaga sideme ja teatama oma lastest lastelestest naisliini pidi, see hõimude teabekeskus tuleks teha kindlasti. Vastutavad just naised suurte magajate eest oma laste kehades.
Vasta
(14-03-2014, 10:32 )Eithea Kirjutas: Väga huvitav mõte, eraldi olev foorum, blogi integreerida PARA-WEBi, nii võib teema- foorumeid/blogisid lõppmatuseni laiendada, lisaks viimased saaksid reklaamitulu taotleda ja ka PARA-WEBile kümnist maksta.
Tegu ei ole eraldi foorumiga vaid võiks olla näiteks selline, et "Meedia ja kirjandus" alla tehakse privaatne alamfoorum "Poliitika" ja vaikimisi on kõigil kasutajatel seal lugemis ja kirjutusõigus (viimane registreeritud kasutajatel) ja soovi korral võivad inimesed öelda adminnidele, et ei soovi seda näha ning lasta õigused selle nägemiseks ära võtta. St kui foorumi tarkvara midagi sellist võimaldab.
Vasta
Et siis..
(13-03-2014, 22:02 )BleedingOutMyEyes Kirjutas: Minu vastus teie küsimusele on kaks aastat tagasi kuskile interneti postitatud kalmõkikeelses lingis.


Ehk siis kui juba jonnimiseks läks- kallid paraweebud, ma ei räägi tõesti soome või vene keelt puhtalt. Lepime kambakesi kokku, et kui on võõrkeelne postitus/link/video (isegi inglise keeles) siis paneme lühida kokkuvõtte juurde.

..palun?
(14-03-2014, 10:59 )positiivne Kirjutas: Üks vene filosoofi mõttekäik mõtlemisest. Kes keelt valdab, see võiks selle läbi vaadata. Sobib hästi selle Ukriana teema lõpetuseks.

http://www.youtube.com/watch?v=FyCLOby7dRs

Vasta
(14-03-2014, 11:52 )kage Kirjutas:
(14-03-2014, 10:32 )Eithea Kirjutas: Väga huvitav mõte, eraldi olev foorum, blogi integreerida PARA-WEBi, nii võib teema- foorumeid/blogisid lõppmatuseni laiendada, lisaks viimased saaksid reklaamitulu taotleda ja ka PARA-WEBile kümnist maksta.
Tegu ei ole eraldi foorumiga vaid võiks olla näiteks selline, et "Meedia ja kirjandus" alla tehakse privaatne alamfoorum "Poliitika" ja vaikimisi on kõigil kasutajatel seal lugemis ja kirjutusõigus (viimane registreeritud kasutajatel) ja soovi korral võivad inimesed öelda adminnidele, et ei soovi seda näha ning lasta õigused selle nägemiseks ära võtta. St kui foorumi tarkvara midagi sellist võimaldab.

Jaa ja mulle veel meeldiks kui saaks/tohiks seda ka igati kenaste värviliselt vormistada. wink


(14-03-2014, 11:51 )VironShaman Kirjutas: Praegu pole head lahendust on ainult võimalus oma rahvale selgeks teha et kuhu ka meie naised maailmas ei satuks, peaksid nad säilitama kodumaaga sideme ja teatama oma lastest lastelestest naisliini pidi, see hõimude teabekeskus tuleks teha kindlasti. Vastutavad just naised suurte magajate eest oma laste kehades.
Seega ikkagi ainult säilitamine ja mitte äratamine, huvitav milline on/oleks ja milles seisneb halb lahendus "suure magaja" äratamisel ?
Vahest ei ole asi midagi nii halb, kõigest hirmutamise proge ja kas seejuures keegi on mõelnud ka võimalikule ärkamiste ahelreaktsioonile?
Vasta
(14-03-2014, 11:07 )excubitoris Kirjutas: Ajad on sellised nagu nad - hetkel on maailmas ja ka Eestis keeruline poliitiline olukord. See kajastub ka aktiivsemates teemades. See tuleb üle elada ilma näppudega näitamiseta. Keegi pole kellegil keelanud avaldada ja osaleda neis "paramates" teemades - see on inimeste OMA valik, selle mida keegi postitab.
Olen sellega nõus. Siin on ennegi olnud aegu, kus inimesed lihtsalt ei huvitu muust kui maailma päevapoliitikast.
Oleneb muidugi ka sellest, kes foorumis mingil etapil osalevad. Põhjus miks parateemadesse aina vähem kirjutatakse, on aga ilmselt selles, et need foorumlased, kes siia veel jäänud, ei huvitu neist teemadest kuigipalju. Need, kes huvitusid, on kas ära läinud või ei julgegi neis teemades enam osaleda. Tean, et lugejaid küll leidub, kuid neis teemades osalejaid on vähe ja aina vähemaks jääb.
Ka ise valin siia kirjutamise asemel pigem mõne hea esoteerika või alternatiivajaloo raamatu lugemise.
Mingeid nurgataguseid teemasid küll vaja ei ole. Kui paraasjad huvitavad, siis arendage neid teemasid - küll siis kaovad poliitikateemad ka tagaplaanile. Või vähemalt kirjutage paralleelselt ka mõni postitus päeva jooksul mõnda para-teemasse. Nii suudate ka teistes huvi muude asjade vastu tekitada.
Vasta
(14-03-2014, 12:52 )Müstik Kirjutas: Olen sellega nõus. Siin on ennegi olnud aegu, kus inimesed lihtsalt ei huvitu muust kui maailma päevapoliitikast.
Oleneb muidugi ka sellest, kes foorumis mingil etapil osalevad. Põhjus miks parateemadesse aina vähem kirjutatakse, on aga ilmselt selles, et need foorumlased, kes siia veel jäänud, ei huvitu neist teemadest kuigipalju. Need, kes huvitusid, on kas ära läinud või ei julgegi neis teemades enam osaleda. Tean, et lugejaid küll leidub, kuid neis teemades osalejaid on vähe ja aina vähemaks jääb.
Ka ise valin siia kirjutamise asemel pigem mõne hea esoteerika või alternatiivajaloo raamatu lugemise.
/-/
Või vähemalt kirjutage paralleelselt ka mõni postitus päeva jooksul mõnda para-teemasse. Nii suudate ka teistes huvi muude asjade vastu tekitada.
No ei ole seda huvi kogu aeg oma aega kemplemisega sisustada, näide alljärgnevas:

Kuu peal pilvelõhkujad ja iidse tsivilisatsiooni varemed?

Vasta
Saan sinust aru. Näide hästi valitud. Aga nagu ma juba eespool ütlesin, kõik oleneb postitajatest. Ja vahel ka sellest, kui palju närvi kellegil on.

Ise ka imestan, et olen suutnud siin sellise surve all 10 aastat olla.

Vasta
Tilk tõrva rikub kogu meepoti, aga kui neid tilkasid on kas?
Vasta
(14-03-2014, 11:51 )VironShaman Kirjutas:
(14-03-2014, 02:09 )Eithea Kirjutas: Nojah, ma tean, et sulle küsimused ei meeldi, aga ikkagi...ma väidan, et seekord (kui lähimal ajal Eestis midagi ei muutu) eestlane kaob, seega miks sa kunagi ei räägi nende "suurte magajate" äratamisest, see oleks ka ju võimalus või mis, kuidas seda üldse teha saaks/tuleks?

Proovisin ju siia teha Põliseestlaste teemat aga trollid lasid arutluse lihtsalt põhja. Eks nõiad olegi ju teatud määral ärkvel suured aga neile on valvurite poolt räiged piirangud peal, kelleks siis keegi valvureid peab kes jumalaks, kes räägib valgustatud valgest vennaskonnast kes meid päästa tahtvatest plejaadlastest, ainult inimesed vaja ümber kasvatada st loojatest peavad saama lojaalsed lollpead.
Praegu pole head lahendust on ainult võimalus oma rahvale selgeks teha et kuhu ka meie naised maailmas ei satuks, peaksid nad säilitama kodumaaga sideme ja teatama oma lastest lastelestest naisliini pidi, see hõimude teabekeskus tuleks teha kindlasti. Vastutavad just naised suurte magajate eest oma laste kehades.
Põliseestlane ei satu heast peast kuskile . Põliseestlane elab siin ja praegu seda elu, mis on . On alati elanud .

Vasta
Kui saaks poliitikateemad eraldi alamfoorumi alla, siis oleks alamfoorumid vaadetes teised kohad puhtad ning kui saaks veel tänaste postituste all filtrist alamfoorumeid sisse ja välja lülitada, siis loeks igaüks mida soovib?
Panin praegu peale sihukese plugina, et millega saate otsingu tulemustest (sh tänasedd postitused jms) ära keelata mõne alamfoorumi. Asub otse kasutaja kontrollpaneelis.


Kinnistel või kitsama ringi foorumites saaks arutada selliseid teemasid ja jagada lugusid, mida ei taheta/juleta päris avalikult esitada. Vahepealne aste oleks alamfoorum, mida saab ainult foorumi kasutaja lugeda. See tähendab, et ei saa igaüks googeldada.
Vasta
Olen vastu!!!
Me seisame praegu 3.nda maailmasõja lävel ja teie tahate selle teema kusagile nurka suruda.
Vasta
(17-03-2014, 23:30 )Thorondor Kirjutas: Kui saaks poliitikateemad eraldi alamfoorumi alla, siis oleks alamfoorumid vaadetes teised kohad puhtad ning kui saaks veel tänaste postituste all filtrist alamfoorumeid sisse ja välja lülitada, siis loeks igaüks mida soovib?
Panin praegu peale sihukese plugina, et millega saate otsingu tulemustest (sh tänasedd postitused jms) ära keelata mõne alamfoorumi. Asub otse kasutaja kontrollpaneelis.

Nagu... heil!

(Ma ei saa aru, kuidas üldse keegi saab pidada VALIKUT sõnavabaduse piiramiseks.)

Vasta
Kordan veel ja jätkan seda ütlust vajadusel surmani - kas enda või paraweebi.

On vabadus lugeda või mitte. Kui teema EI meeldi siis ei ole vaja seda lugeda.
Kõigil siia tulnutel on vabadus valida - kas möliseb ja vinguda või olla vait.
Vasta
(18-03-2014, 08:26 )excubitoris Kirjutas: Kõigil siia tulnutel on vabadus valida - kas möliseb ja vinguda või olla vait.
Küll sul on ikka head valikud inimestele anda. Ja selliste valikute puhul jääbki mõistlik jutt ukse taha.
Vasta
(18-03-2014, 09:12 )kage Kirjutas:
(18-03-2014, 08:26 )excubitoris Kirjutas: Kõigil siia tulnutel on vabadus valida - kas möliseb ja vinguda või olla vait.
Küll sul on ikka head valikud inimestele anda. Ja selliste valikute puhul jääbki mõistlik jutt ukse taha.

See valik ei käi nende kohta kes räägivad mõistlikku juttu.
Mõistlik jutt ei ole siin kunagi ukse taha jäänud.
Vasta
(18-03-2014, 11:06 )excubitoris Kirjutas: See valik ei käi nende kohta kes räägivad mõistlikku juttu.
Foorumi järgi küll näha ei ole.
Tsitaat:Mõistlik jutt ei ole siin kunagi ukse taha jäänud.
Kusjuures mõistlik jutt ongi ukse taga ja piilub vahel harva siia foorumisse.
Vasta
No aga siis võiks ses suunas tegutseda - koostada foorumi päisesse küsitlus: iga registreeritud kasutaja saab ühe korra aktiivsemate postitajate loomingut hinnata, seda siis parafoorumile kasulikoleku mõttes.
Näiteks: jah, pigem jah, ükskõik, pigem ei, ei.
Ja kes ühtegi neutraalset ega positiivset hinnangut pole saanud...noh, rahvas on siis vähemalt rääkinud ja on, kellele argumendinuiaga lajatadaSmile

Vasta
Teiste eest ei mõista kosta; ise hindan kirja-, arutlus- ja kaasamõtlemisoskust, samuti nähtud vaeva ilmastlaekuva info enesele mõtestamisel ja seejärel teistele edastamisel.
Parafoorumi mõte on minu arust peamiselt veidra, kummalise, häiriva, imeliku, peavoolu mittesobiva jne jne info edastamine, vahendamine, sõelumine, lisaks rööpselt toimuv lugejatepoolne tegevus leitud ivakeste sobitamise näol oma maailmapilti.
Selliste ülalloetletud omadustega postitajaid on üsna mitmeid.
Vasta
(18-03-2014, 08:26 )excubitoris Kirjutas: On vabadus lugeda või mitte. Kui teema EI meeldi siis ei ole vaja seda lugeda.

Jah ja seda vabadust kasutades blokkisingi osad alafoormid ära. Ma isegi ei taha näha niisuguseid teemasid a la "Kes võitleb valgete eest" jne. Ma ei taha teada nende olemasolust, inimeste olemasolust kes niisugust asja toetavad, sest see rikub tuju.
Blokkimise blugin on kasulik ka neile, kes niisugustest teemadest huvituvad, sest siis ei tule ma sinna ütlema, missugused idikad nood mu meelest on.
Ja rahu maa peal.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 13
  • 14
  • 15(current)
  • 16
  • 17
  • ...
  • 19
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat