•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • ...
  • 16
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 3Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Astraalrännaku sooritamine
Ja mul on palju meeles sellest kogemusest, isegi ehted-helmed mis tal peas olid seal. Selles pulmas abiellus tema vastutahtmist, ma panin talle pärga pähe aga tema hoidis kätega mu randmetest kinni ja puksis vastu - sama oli ka pidsaamapluusi selga panekul. Kuigi idamaade pulm tütre vanemate seisukohast pole teab mis õnnis üritus siis see rännak mis toimus oli minu jaoks täis postiivset energiat- hea et olen saanud kogeda "teist" reaalsust, mis tundub palju reaalsem kui see unenägu siin.
Vasta
Tere taas.
Mõtlesin et kulutan täna oma aega, kirjutamisele. Smile
Olen paar aastat, jälginud siinseid postitusi.
Lugenud erinevate inimeste, läbielatud kogemusi ja vaidlusi, siinsetel teemadel.
Jälginud kellegi arengut ja saanud vaikselt naerda, mõne postituse üle.
Tänaseni, olen ma seda meelt ja annan endale aru et kõik ei saa kõike(God liced hovi! Non liced hovi!).
Olen jälginud postitusi, kus Vanameistrid manitsevad ja annavd head nõu,mitte trügida teistesse maailmadesse.
Kõige hullem minu juures on see(tundub tõesti, keelatud vili on magus!) mida rohkem loen ja uurin, seda rohkem need teemad huvitavad.
Olen neljkümnekahe aastane, peaksin suutma ennast kontrollima aga on vastupidi.
Tahan Teid kõiki tänada ja usun et saame siit kõik veel lisatarkust, tundmist ja kogemusi! Smile



(12-09-2013, 15:15 )8-0 Kirjutas: Ja mul on palju meeles sellest kogemusest, isegi ehted-helmed mis tal peas olid seal. Selles pulmas abiellus tema vastutahtmist, ma panin talle pärga pähe aga tema hoidis kätega mu randmetest kinni ja puksis vastu - sama oli ka pidsaamapluusi selga panekul. Kuigi idamaade pulm tütre vanemate seisukohast pole teab mis õnnis üritus siis see rännak mis toimus oli minu jaoks täis postiivset energiat- hea et olen saanud kogeda "teist" reaalsust, mis tundub palju reaalsem kui see unenägu siin.

Siinkohal tahaks kogenumate nõu ja arvamust kuulda.Kas võib olla nii et see oli mingi muu ränne? Kas see võis olla hoopiski mingi hoiatus sinu LDs?
Kas võibolla nii et mingi jõud üritab sind või sinu tütart ,millegi eest kaitsta?

Eelmistes postitustes, mainisin et olen juba paar aastat, vastavalt tujudele asja uurinud.
Juhtunud nii mõndagi.
Olen saanud rännata ja lennata ja mõistnud et õigest Astraalrännaku sooritamisest olen veel kaugel.
Samm-sammult edasi, olen otsustanud asjaga minna edasi.
küsin: kas on kedagi kes viitsiks mind õpetada või soovitada,head mentorit? (heikiman1@gmail.com)
Palve: Kuis sul puuduvad antud kogemused või oled niisama jutupuhuja-siis palun, mind mitte tülitada. Smile
Lisan siia ka oma viimase kogemuse.
Kuu aega tagasi juhtus aga järgmine:Hakkasin õhtul mediteerima.Tahtsin endast välja viia ja jälle lennata(muud kogemused mul puuduvad).
Lamasin-küünlad põlesid,trummimuusika mängis vaikselt,hea oli olla.Keskendusin oma kehale ,mittemõtlemisele ja lasin kehaosi ükshaaval puhkama.
Mingil hetkel tundsin et mitte ei läinud ma endast välja vaid tõusin endast välja.
Edasi juhtus täiesti seletamatut,ma läksin tuppa,mis oli nurgaga üle kalju serva.Seisin nii et minust kahele poole jäid aknad,mis jooksid kolnurgaks.Mina seisin näoga otse,pilk suunatud kolnurga teravusse ja hakkasin kahte kangi liigutama.
Maja nihkus raskelt paikast ja ma hakkasin liikuma üle kalju serva.
Imestasin ,miks ma ei karda,miks mu sees oli meeletult-sõnadega kirjeldamatu hea,uhke,tugev tunne.
Midagi suurt nagu ootas mind ees.
ühel hetkel hakkasin majaga või toaga kaljust alla kukkuma ja siis tõusin järsku lendu.
Lendasin üle maailma,kuhugi kaugemale maailmast aga see polnud kosmos-see oli mingi tunnel või must auk.
Ühel hetkel olin valguses-jah lihtsalt valguses. Lendasin ,ma ei tea kui kaua,tean vaid et need tunded,mis mul sees,need lausa keesid.
Ühel hetkel aga olin jälle tunnelis,tulin otse üle maailma(ma ei te aga nii tundus minu peas), maandusin vaikselt maha.
Seekord mitte kaljunukile.
järsku olin jälle omas voodis,silmad lahti,muusika ikka mängis,küünal põles ja mina ei saanud millestki aru.
Aga see ülev tunne oli pikalt sees ja kui mõtlen sellele, läheb seest soojaks.
Et siis sellised juhtumid minuga.
Vasta
Heikiman1-le
Mina täpselt sama meelt kui Minaelan. Usalda ennast, tee pea mõtetest tühjaks, siis tulevad õiged asjad ja inimesed ise su juurde, oska vajadusel taodelda ja uskumatud asjad hakkavad juhtuma. Igas inimeses on jumalik alge (mulle meeldib seda nii nimetada) olemas, oleme selle lihtsalt ära unustanud. Jõudu Smile
Vasta
Tsitaat:Olen ise hakanud eksperimenteerima ja taotlema oma jõudusid ja võimeid nii unenägudes kui ka ilmsi..... ja neid antakse. Kui vaid küsid. Aga kas te ikka olete küsinud ja taotlenud midagi?
Või kardate küsida, sest ......
Täpselt kummaline, et seda peab küsima ja saad mida tahad ja vastupidi kah kui enam ei taha. Mina lõpetasin selle eksperimendi siis kui läks pisut ebamugavaks ära. Sain tehtud, nähtud asjad ja rohkemat mulle vaja polnud. Oli asju mida ma ei tahtnud näha ja kui hakkad nägema piiri reaalsuse ja mittereaalsuse vahel ilmsi, pidasin targemaks lõpetada.
Vasta
Olen nende tsitaatidega nõus ja kui ma saaksin kõike uuesti teha, teeks samamoodi, siiski on asju mille jätaksin saatuse hoolde, nii on palju lihtsam. Võibolla on asi minus, et küsisin liialt palju, kui kanda jõudsin.
Vasta

Tunnete reaalsus, mida kutsutakse sageli ka astraalseks reaalsuseks, omab põhjuslikku jõudu füüsilise reaalsuse üle. Emotsioonid on see jõud ja energia, mis panevad inimesi midagi tegema või tegemata jätma. Seega, kes kontrollib astraalset reaalsust ja emotsioone, kontrollib ka füüsilist reaalsust. Täna on planeedi Maa astraalne reaalsus täielikult hõivatud negatiivsete energiate (olendite) poolt, kelle eksistents ja elusolek sõltub sellest, kuidas neil õnnestub füüsilises reaalsuses elavate inimeste energiaga manipuleerida. Need olendid ei ole võimelised vastu võtma sama sagedusega eluenergiat, mida inimesed elutegevuseks vaimsest sfäärist saavad. Seetõttu on nad sunnitud manipuleerima inimestega selliselt, et need eluenergia võnkesagedust madaldaksid ja oma energia astraalolenditele annaksid.
Loe edasi ja vaata veel huvitavaid teemasi. http://visioonid.ee/blog/2013/10/3/25-mu...se-seisund
Vasta
Paluks nüüd kellegi kogemustega inimese arvamust. Nimelt täna oli esmakordselt tunne, et olengi kehast väljas, oh mitte sugugi palju, oma 5 cm k6rgemal vaid ja sedagi hetkels sest mu imestamise peale "OHOOOO!" kadus see. Pärast väikest pausi alustasin k6igega otsast peale, umbes samaaegselt suure l6dvestumise ja surinaga kehas aga tundsin, et jalad järsku külmaks läksid ja justkui keegi hoiaks külmade k6vade kätega kinni jalalabadest. Jätsin toimetamise pooleli. Jupp aega kulus jalgade soojendamise peale, nüüd siis siin päringi, mis see v6is olla?
Vasta
(11-11-2013, 17:14 )zombelius Kirjutas: Paluks nüüd kellegi kogemustega inimese arvamust. Nimelt täna oli esmakordselt tunne, et olengi kehast väljas, oh mitte sugugi palju, oma 5 cm k6rgemal vaid ja sedagi hetkels sest mu imestamise peale "OHOOOO!" kadus see. Pärast väikest pausi alustasin k6igega otsast peale, umbes samaaegselt suure l6dvestumise ja surinaga kehas aga tundsin, et jalad järsku külmaks läksid ja justkui keegi hoiaks külmade k6vade kätega kinni jalalabadest. Jätsin toimetamise pooleli. Jupp aega kulus jalgade soojendamise peale, nüüd siis siin päringi, mis see v6is olla?

Sarnane olukord tekkib siis. Kui jäetakse tagasitee kehasse puhastamata.
Võib juhtuda et ei pääsegi enam kehasse.


Vasta
(11-11-2013, 19:44 )kalldunn Kirjutas: Sarnane olukord tekkib siis. Kui jäetakse tagasitee kehasse puhastamata.
Võib juhtuda et ei pääsegi enam kehasse.

Kukkusin kehasse tagasi oma üllatusm6tte peale ju- siis pool tassi teed ja uuele ringile. uuel ringil aga, njahh, juba seletasin.

Ma ei tea kas ma "tatikas" saan 6ieti aru aga teema läheks mul tagasi palju aastaid, otsisin selle aastani ka inimest taga keda arvatakse, et ongi surnud. polnud tega eales ka unes näinud kui hiljuti, paar ööd tagasi hästi selges unes trehvasime kultuuriüritusel, seal ei saanuski eriti pikalt rääkida, poeg kuram kolkis uksele ja ajas üles. Aga see selleks, see inimese otsimine nagu oligi m6ned aastad tagasi p6hjus miks üldse selliste teemadega tegelema hakkasin.
Vasta
Püüd astraalrännakut teha on võrreldav püüuga vabatahtlikult vanglasse retsidivistide kambrisse puhkust veetma minna. Sageli ei ole sealt enam kerget väljapääsu...
Vasta
Ühiti, olen väitega nõus,teisati mitte. Miks? Räägin vaid enda eest! Minu sisenemine astraalmaiilma, ei olnud taotluslik.Ühel eluhetkel, lihtsalt lõikas sisse ja sealt edasi.Võrdlusest retsidivistidide kambris puhkuse veetmisest,arvamust ei jaga,lihtsalt ei oma seda! Olen maailmas rännanud palju, umbes 70 riiki, näinud erinevaid kultuure,kohanud erinevaid inimesi,suheldes inimestega(sõltumatta nii materiaalsest kui ka vaimsest staatusest),otsivad nad midagi, mida ei paku(või vastupidi) siinne maailm.
Need kes seda otsivad,saan soovitada(enda kogemuste põhjal), minna ainult edasi! Samad soovitused sain just siit ja tänud Teile!!!(Toetan toetajaid)!
Mina isiklikult ootaksin siia, infot,kogemusi,ja valgust sellel teemal, kõigilt!
Kõike ilusat Meile kõigile!!!
Vasta
Ma ikka kordi proovinud sooritada seda astraalrännakut ja no ei tule välja. Korra on kogemata juhtunud ja rohkem pole üldse. Lucid dreaming oli vahepeal suht tihti, nüüd ei ole ka seda enam. Väga kirevad ja sisukad unenäod on küll, võibolla ei tahagi omi asju ajada ja lähen lihtsalt stooriga kaasa, kes teab.
Eile õhtul proovisin viimati ja ei midagi, lebasin voodis liigutamata ikka pool tundi või pealegi. Mõtted hoidsin nii puhtad kui võimalik. Mingi hetk hakkasid silme ees valged sähvatused käima ja rohkem ei midagi. Mingi aja pärast andsin alla ja proovisin magama jääda aga sähvatused jäidki käima, mingi aja pärast hakkas häirima isegi. Kellegil äkki mõningaid nippe kuidas paremini sooritada?
Vasta
... ei tea ega tunne nimetada midagi oma elust astraalrännakuks ... ei soovi vägisi proovida ka - küll aga oleks huvitav teada, mida arvab üldsus suhkru mõjust unele, unelemisele, "info" kogumisele, äkki isegi on mingi seos "rännakutega"? Väidetavalt ju koondab suhkur hulga infot, samal ajal kui sool on lihtsalt puhastava toimega? Või on see jälle mingi moeluulu? Pean tunnistama, sai uudishimust proovitud - head und, suhkur padja all, ei tasu lootagi. Hrmm
Vasta
Astraalrännak on see kui inimene külastab teist reaalsust - astraaltasandit.

Astraaltasand on teisel sagedusel olev tasand.
Enamus inimesi saab astraaltasandiga kontakti une ajal. Niisugused unenäod on tavaliselt kirkad. Vahel rännatakse astraaltasandil just stressiseisundis.

Tahad head ja rahulikku und, siis 10 toitu, mida ei tohiks enne magama minekut kunagi süüa:
http://www.naine24.ee/1828358/kumme-toit...unagi-suua

Eriti loobu õhtuti magusast, kommid näiteks võivad tekitada õudusunenägusid!
Vasta
(29-10-2013, 19:55 )Minaelan Kirjutas: Vaatasin just filmi "Astraal" (Insidious) ja selle mõjul lugesin jälle seda astraali teemat.
Imelik oli, et ma ei kartnud ega ehmunud kordagi. Siin teemas ka keegi mainis, et lapsena oli kartnud õudusunenägusid, teismelisena kakles neis ja nüüd suure ja tugevana ei karda ega näe enam õudusi.
Mul on tunne, et nii see ongi. Kõik need astraali- ja unenägude-koletised või valvurid on iseenda vaimutugevuse või -nõrkuse vili. Kui oled füüsilises reaalsuses tugev ja suhtud surmasse ning teispoolsusesse rahulikult ja mõistvalt, siis kõik see rahu, julgus ja tasakaal peegeldub ka unenägudes ja astraalis.
Antud film oli selgelt ülepakutud nende vaimude ja kapjadega deemoniga jms. Tundus, et selle filmi eesmärk oli inimeste hirmutamine, et nad jumala eest astraal- ega unenägudemaailma ei uuriks.
See paneb just vastupidi mõtlema, et järelikult on seal (unenägude- ja astraalmaailmas) midagi väga väärtuslikku meie arengu jaoks....
See film on jah tiba üle pakutud aga ehk selleks, et vaataja, kes si taipa astraalist mdagi, saaks paremini asjale pihta. Nimelt punase näoga mees seal filmis, ei keegi muu kui lihtsalt keegi äärmiselt paha ja kuritahtlik inimene. Eks neid pahasi ole veelgi aga mitte nii palju kui rahulikke jne. Tean ise üht naist kes ei ole teispoolsusesse läinud kuna kardab oma abikaasat, kes on seal. Nii veedab ta oma aja kehaga inimeste keskel. Kes teab kas kunagi tihkabki. Kui aga keefi sealtpoolt tuleks kimbutama v6i koguni keha tahtma üle v6tta, see peab olema küll mingi väga suur v6i koguni isiklik p6hjus.
Tespoolsuses meie jaoks midagi väärtuslikku? Kui, siis kogemuste ja teadmiste pagas on sealpool palju suurem kui siinpool.
Sel filmil on ka teine osa, seda saab vaadata megashare,info lehel. Leht on vahepeal maas aga vaid korraks, et kui ütleb,,"could not find database" siis tuleb leht lihtsalt uuesti laadida, vahel ka mitu korda. Töötab.
Vasta
Vabandust, kui mo küsimus lollilt kõlab, aga kas Schumacher kes hetkel koomas on
viibib tegelikult astraalrännakul hoopis.
Või kuidas need asjad omavahel seotud on?

Film (Insidious) oli ka päris hea muidugi...
Vasta
(02-01-2014, 15:23 )kents27 Kirjutas: Vabandust, kui mo küsimus lollilt kõlab, aga kas Schumacher kes hetkel koomas on
viibib tegelikult astraalrännakul hoopis.
Või kuidas need asjad omavahel seotud on?

Ma olin 2006 aastal ise 2 päeva koomas, see on sarnane astraalrännakule aga mitte päris see. Seega Schumacher vestleb teistega, rändab ringi, 6pib asju juurde jne praegu.
Vasta
Olen mõelnud sellele, miks mõnel astraalis rändamine õnnestub kohe, kuid mõni ei saa kuidagi hakkama.

Vastus peitub eelmistes kehastustes omandatud kogemustes, täpsemalt taime(de)na ja looma(de)na omandatud elukogemused.

Väetaimed annavad ühenduse erinevate maailmade vahel (a'la joodikute deliiriumi kuradikesed ja narkarite topelt-silmsed olendid) ... sarnaselt annab mingi väetaim (ei oska veel nimetada) võimekuse astraalis rändamiseks ... need, kes on kunagi miljardeid aastaid tagasi taimeks kehastudes vastava(d) väetaimed läbi proovinud, omavad astraali võimekust: kes pole, need ei oma.

Sama on ka shamaani rännakuga: mõnele piisab vaid trummi põrinast ja rännakul käidud (ilma väetaimedeta) ... mõni sööb ennast väetaimedest ogaraks, kuid ikkagi ei näe rännakul midagi.

------

Taimi on paljude erinevate eesmärkidega (ühendustega):

Näiteks "ilusad, kuid lollid naised & mehed" on nühkinud tüdimuseni ilu-taimi (roos, nelk, orhitee, jne), ning loomana vastavaid ilu loomi (a'la paabu-lind) ... sellistel on raskusi rännakutele minemisega, kuna eelmiste kehastuste taimed/loomad ei toeta rännakut.

Näiteks osad inim-tüübid on oma kaasadele nö "toiduks / energia allikaks": nemad on eelmistes kehastustes proovinud toidu-taimi, ning suudavad seeläbi teisi toita enda olemusega ... ka taolistel on raske rännakule minna, kuna eelmiste kehastuste taimed/loomad ei toeta rännakut.

Kuid need, kes on eelmistes kehastustes proovinud erinevaid väetaimi & ronitaimi, saavad väga kergelt rännakutele minna.
Näiteks minul pidavat olema üsna suur täituvus eelmiste kehastuste väe-taimede poolest, ning seetõttu mul erinevad rännakud nii lihtsalt ongi õnnestunud ... samuti pole ma kunagi propageerinud seeni & psühotroope rännakute jaoks (milleks võõras väline, kui oma sisemine on olemas).

------

Rännaku kaugus/ulatuvus on seotud arengutasemega -> millest tuleneb nö "hirmu-vaba tsooni ulatuvus", ehk rännaku kaugus.

Näiteks mõni julgeb vaid magamistoas enda voodi ümber astraalis lennata ... mõni suudab kodu-linna kohal ... mõni planeedi ulatuses ... mõni julgeb lähimatel planeetidel käia ... mõni lendab astaalis olles galaktikas/universumis ringi, jne.

------

Tihti aetakse segi rännak (üldisemas mõttes) ja astraalis (ehk taime tasandis) lendamine .... rännakutele tuleks minna võimalikult kõrgete kihtidega: st mitte taimena astraalis tunneldes -> mitte loomana shamaani-rännakul viibides -> mitte inimesena põhjusliku tasandi rännakul viibides -> mitte loojana aegruumis lennates -> vaid eesmärgiks peaks olema kehatu tervikolemusena igavikus liuelda (nii näed teisi olendeid nö "puhta teadmisena", ehk kõigi tegelik olemus on läbinähtav: sellistest kõrgustest tagasi tulles ei huvita primitiivne taime tasandi tundlev astraal-lend enam kunagi).
Vasta
Toon siin ära mõned Ruumivärava foorumi materjalid. Autor on Ruumivärava üks haldajatest, varjunimega seesama, Tuulepesa Tolteekide taotleja; postitus on kirjutatud 2004.a. Ruumivärava foorum ise ei ole enam foorumina olemas.

Niipalju kui mina olen aru saanud, on tava?pärases mõistes astraalrännak Ruumivärava kategooriate järgi mõtterännak, lisaks mõnel juhul ka mõningaste energeetiliste rännaku (alguse) tunnustega.
Tsitaat:Antud "kaardistus" põhineb minu ja mõnede teiste isikute kogemustel.

Tegemist on ülevaatliku kokkuvõttega.

"Kaardistuse" erinevaid kombinatsioone, variante ja võimalikkusi võib olla veel, kuid neid tuleks vajaduse korral käsitleda eraldi nagu ka teadvuse arendamise tingimusi.

Püüdes kirjeldada kirjeldamatut, tähendab riskida see "ära rikkuda" ja teha sellest midagi lihtsat ja inimlikku, seepärast jääb minu kirjapandu alati vaid vihjeks millegile-kellegile, mille tagant on võimalik mõista ja võibolla ka kogeda midagi inimlikkusest enamat !!!

Vajalikkus:

Inimene on võimeline "genereerima" teadvust (teadvelolekut), mis suudab küll ise ennast uurida, kuid üldjuhul pole ta seda võimeline kehaväliselt ja iseseisvalt oma enda tahtest tulenevalt piisavalt püsivana säilitama. Lootusest ja usust, et "Inglid meid peale surma Taevasse viivad", pole üldjuhul midagi kindlamat.

Kuna ma pole piisavalt veendunud selles, et mulle "Taevas niisamaolemise eest palka makstakse" siis otsustasin omal ajal, et usu ja lootuse kõrvale tuleb ka mul endal "meeleparandamise osas tööd tegema hakata".

Üldjuhul, kulub inimese jõud ja tähelepanu ära antud "füüsilise elu" ja/või sellega seonduva korraldamisega ja kirjeldamisega.

Tähtsust omavad ainult teadlikult saadud kogemused, sest:

a. need vähendavad oluliselt "võõraste olendite" ohvriks sattumise ohtu.
b. arendavad ja viivad meid teadvuse ja energia arengu kõrgematele tasanditele.

Teadmatult saadud kogemused võivad teha meist kerge saagi "võõrastele olenditele", kui:

a. avastame, et meil endil on tohutud võimed, mis ilmnevad mängleva kergusega.
b. eufooriad, joovastused, ekstaasid, emotsionaalsus, ebaloogilisus, äärmused ning samuti liiga infomahukad, keerulised, pikad ja mehhaanilised teooriad või õpetused ja järeleandlikkus nendele pimestab ja pidurdab teadvuse arengut, moonutab seda ja säilitab unustuse.
"hõljumine õndsas unustuses, teeb meist libedalt allaneelatava toidu meie püüdjatele !"
c. hirmul põhinevad tajud, tunded, mõtted, sundused, usundid, filosoofiad, õpetused, teooriad ("kui sa nii ei tee, siis lähed põrgusse“, sisemine hääl käsib hävitada, ka õigluse nimel, kibestumine või kiuslik vajadus teha halba). Ka need pimestavad ja pidurdavad teadvuse arengut ning moonutavad seda ja säilitavad unustuse.

Olenevalt vaimse jõu hulgast, teadlikkusest ja teadvuse (teadveloleku) arengu tasemest, on inimesel võimalik rännata järgmistel tasemetel:

1. Vaigistatud keha

Mõningane teise tähelepanu* osalus esimeses.
Ilmneb siis kui:

a. on sünnipärased eeldused.
b. on elatud sobival viisil, kogutud vaimset jõudu, teadlikkust ja arendatud teadvust.
c. kehale võimaldada asend (n: poollamav), milles tema protsessid saavad rahuneda.
d. kujutlusega ringi liikuda kõikides keha piirkondades, et need võimalikult täielikult lõdvestuksid.

Seisund võimaldab endas "kõrvalseisjana vaadelda":

a. kujundeid ja värve, mis tulenevad keha protsessidest (suletud silmadega võib ilmneda paremini).
b. näha ja kuulda ilmuvaid tundeid ja mõtteid.
c. näha ja kuulda informatsiooni väljapoolt keha.

2. Mõtterännak
Teise tähelepanu osalus esimeses.
Toimub siis kui:

a. keha on vaigistatud ja tedvus saab kaasa minna ilmnevate kujunditega, värvidega, tunnetega ja mõtetega.
b. visualiseerida midagi ning lasta teadvusel sellega kaasa minna. Nähakse ja/või kuuldakse poolune seisundis, või enne uinumist, ilmuvaid unenäopilte.
c. nähakse ja/ või kuuldakse poolune seisundis informatsiooni mis ei pärine antud ajast, kohast ja/või isikust (n. hüpnoos).
d. ollakse uinunud ja nähakse "tavalist" und.
e. ollakse uinunud ja nähakse selgeid, värvilisi, pikki ja/või järjepidevaid, unenägusid.
f. nähakse ennustuslikke ja/või muul põhjusel informatiivseid unenägusid.
g. ärkvel olles nähakse ja/ või kuuldakse informatsiooni mis ei pärine antud ajast, kohast ja/või isikust (n. meediumlus).

3. Teadvuse rännak
Teine tähelepanu esimeses.
Toimub siis kui:

a. avastada end kohal viibimas "mõtterännakus", kuid ilmnev on selgem ja "reaalsem".
b. "mõtterännaku" seest avaneb uus ja "reaalsem" vaatepilt, millesse minnakse sisse.
c. unes teadvelolek – Lucid Dream

4. Energeetiline rännak

Esimene tähelepanu teises.
Toimub siis kui:

Alateadvus laseb lahti ise endas leiduvast ja/või teadvus keskendub "teisele" keskkonnale, või selle detailidele sellisel määral, et selle tulemuseks on algav tundmus ja heli mis vapustavad ja seetõttu äratavad - tugev, elektrivoolule sarnanev vibratsioon koos vastava ja sama tugeva heliga.
Selle vibratsiooni variandid ja kombinatsioonid võivad olla erinevad, peamiselt siiski juhul kui on tegemist selliste olendite "abiga" kellelede lähedalolu kipub vallandama meis "luupainajat":

- kusagilt lähenev, järjest valjenev ja tuntavam putuka lendamise sumin.
- kusagilt lähenevad, järjest valjenevad ja tuntavamad mütsatused, plaksud, sammud, kriginad, jne.
- võpatused, mütsatused, plaksud ja kukkumise tunne enne uinumist või poolunes.

Saab toimuda:
ärkvelolekust, vaigistatud kehast, mõtterännakust või teadvuse rännakust lähtuvalt.

Rännaku tulemuseks on:

a. teadvuse ja energiavälja eraldumine kehast, ärkamine ning:
- jäämine keha piiridesse.
- väljumine samasse keskkonda.
- väljumine paralleelmaailma.

Teine tähelepanu
- energia nägemine.
- väljumine kujundlikult võõrasse maailma.
- väljumine kirjeldamatult tundmatusse keskkonda.
- väljumine kõikidest võimalikest eelnenud keskkondadest.


Mõningane kolmas tähelepanu teises.

- jõudmine kõikide, meile võimalike, tuntud ja tundmatute keskkondade "kogusummasse".


Teine tähelepanu kolmandas.

- väljumine meile võimalike keskkondade "kogusummast".
- väljumine senisest arengu tasandist.


Kolmas tähelepanu

- jõudmine meile võimaliku ja võimatu eksistentsi "algallikasse, tuuma, tausta (inimlik võrdlus: lõpmatu ruum, mis on täidetud talumatult valge, valju ja intensiivselt liikuva valgusega)".
- "olemise ja olematuse segunemine"


5. "Kehaline rännak"


Toimub siis kui:
"energeetilises rännakus" keskendub teadvus valitud keskkonda, või selle detailidesse sellisel määral, et üle kanduvad ka isiku "materiaalse oleku" omadused:

a. aja järjepidevuse pidev registreerimine alates "seal sünnist" kuni "paratamatute kohustusteni" tulevikus.
b. "tahkeolek", millega seondub kaaluline raskus ja võimetus läbida objekte olenematta nende tahkusest (ei saa lennata ja läbi seinte minna).
c. "rännaku teekonna" märkamatu unustamine "siinne" muutub "sealsega" võrreldes esialgu ähmaseks ja kaugeks mälestuseks millegist, millel pole mingit tähtsust, kuni kaob täielikult.

Kui uus keskkond on piisavalt võõras selleks, et vastu võtta "tahkeks inimeseks" olemise omadusi, toimub kas hukkumine, muundumine või väga kiire esmane kohanemine antud tingimustega, "selle“ teadlik "üleelamine" nõuab vastavat teadvuse arengu taset.

"Kehaline rännak" viib endaga kaasa kõik meie omadused. Seega toimuvad kõik "rännaku" variandid kas aeglaselt, järgemööda, üheaegselt või momentaalselt (n: keegi jalutab pargis ja äkki on ta kadunud).

* tähelepanud - teadvuse osalus ja keskendatus fundamentaalselt "erinevatele" olemise-mitteolemise põhiloogikatele.

Lõpetuseks.

Hoiatus: ilma vastavate isikuomadusteta riskite psüühilise ja füüsilise tervisega, eluga ja saatusega !!!

Minu öeldu on vaid vihje, kuni sellele leidub reaalne vaste elus ja iseendas !!!
Vasta
MANNU SINU HOIATUS ON A JA O.KES EI TEA,ÄRGE TEHKE RUMALUSI.KORD MÕTIKLUSEST ÄRGATES,LEITSIN ENNAST KUSKIL LAMAMAS ,SEEOLI "PÜHA ALTAR".MULLE ANTI AMET ,SELLE VALVUR.KUIDAS INIMENE OHJAB KURJUSE VÕIMU.ANTI JUMALA PEEGELDUS MAA PEAL,ÕPETATI SUUR MEISTRIKS 22,33,44.LÄBI SELLE KOOLITATI MIND "KOHTUNIKUKS".
SELLE AJA JOOKSUL OLEN MA SAANUNUD NII PALJU TULD TÕRVA ,VETT JA VILET,ET MIND ON TAHETUD SIIT ILMAST ÄRA VIIA,VÄHEMALT VIIS KORDA.SEE EI OLE NALJAKAS,VÕTKE MANNU HOIATUST VÄGA TÕSISELT.KUITE EI TEA KÜSIGE TARGEMATELT.
Vasta
Kas on teada mõnda inimest, kes riskis psüühilise ja füüsilise tervisega ning kaotas ühe või teise või lausa mõlemad... või kaotas elu või keeras kringliks oma saatuse?
Vasta

Neid ärapööranud meesterahvaid on päris palju, üht surmajuhtumit teadis hoiatuse andja, see polnud ju algselt mitte mina, vaid Ruumivärava kasutaja seesama. Miks ma ütlen meesterahvaid, siis seepärast, et nendel ei ole jalad tihtilugu maas ja nendel on see "äralendamine" kergem tulema. Võta kätte ja loe foorumit wink

Kustutasin oma halva näite.
Vasta
Sõltlane tõmbab ennast umbe ükskõik millisest ainest või vaimsest tehnikast - mis viib ära käesolevast hetkest, see kõik sobib. Alkohol aitab veel kaasa degenereerumisele.

Mis puutub tehnikatega liiale minemises, siis eeldavad nad üsna palju olemasolevatest ja turvalistest veendumustest vabanemist. Igalühel on kuskil piir, millega kohtudes saabub depressioon ja masendus. Castanedalased valetavad endale kuni viimase piirini, et lapsed ja perekonna omamine ei loe aga kohtudes selle piiriga mõistavad ja masenduvad. Edasi ei saa ja tagasi ka mitte.


Kustutasin nime. Mannu
Vasta
See ... näide oli mul igatepidi halb näide.

Ma tahan siin ikkagi astraalrännakutega edasi minna, niiet ma kustautan siin kõik ... puudutava ja muu isikliku info ära.
Vasta
Vabandust teema risustamise pärast...aga ...astraalrännakus pole midagi erilist..oleneb muidugi milline on inimese enda mentaalne seisund..kas kohtub seal inglite või deemonitega...:=
Või Sa tahad otsest "teed" teada sinna....Smile
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • ...
  • 16
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat