Teema hinnang:
  • 1Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Taassünd. (Ei oska muud moodi sõnastada)
#1
Tere. Jõudsin googeldades teie lehele ja olen kursis teie kirjeldatu ja nõuannetega. Ütleme nii, et vanust on mul 27 eluaastat, kuid selle aasta juunis toimus mul nn. taassünd. Oma elus olen näinud ja läbi elanud nii mõndagi. Gümnaasiumist lahkusin peale 10. klassi ja asusin tööle ning suure vabadusega hakkasin ka ohtrasti alkoholi tarbima ja üsna kiiresti vast aastaga suutsin päris põhja ennast juua. Vahele sattus ajateenistus, seal sain mõnda aega kaine oldud, kuid suuresti jäi energiast vajaka. Sellel ajal suutsin põdeda nii anoreksiat kui buliimiat.Kellelegi teisele loomulikult ma sellest ei rääkinud. Peale ajateenistuse läbimist, asjad küll paranesid ja sain söömise kontrolli alla, kuid aegajalt annab liigsöömine endast siiski märku. Alkoholiga jätkus jälle endistviisi, kuid suutsin selle lükata nv peale. Mingil hetkel tuli mul võimalus siirduda Soome tööle ja seal veetsin nii aastakese. Kui olin olnud kolm kuud Eestist ja praegusest kodukohast eemal mõistsin, et seni elatud elu oli ikka päris jube. Seal tutvusin ühe neiuga, kes oli pärit Tallinnast ja nii tema, kui tema ema olid väga vaimsed inimesed, psühholoogiaga kursis. Siis ma tundsin esimest korda taolist veidrat aurat. See neiu tuli minuga kolme kuu mõõdudes 2 nädlaks minu juurde koju ja nii mul läks kõik jälle vana rada pidi edasi. Hiljem katkestasin temaga suhted. Ja juhtus nii, et sattusin ka süstla otsa, seda oma paariks kuuks, kui taipasin, et nüüd on kõik. Proovin uuesti otsast alata. Kolme kuu pärast endise tööandja juurde naastes läksime Lätisse välislähetusse. Ja seal see kõik toimus. Ümbruses oli palju kirikuid ja tundsin kuidas ümbert kookon eemaldub ja ma olen elus nii palju pahesid läbi elanud, et ma suudan teisi aidata. Ja mida nüüd aeg edasi, seda kummalsiemaks asi läheb. Nüüd ma näen, kui piiridesse kõik on lükatud ja käskudele ma ei suuda alluda, vaid tuleb leida kompromiss. Ja kõik need kujuteldavad kaitsevalgused ja taeva tänamine tulid mul automaatselt. Kui uurima hakkasin, siis seda loetut ma olin juba varem kogenud ja sõnastused olid iseenesest teada. Ümbruskonnas teatakse, et midagi minuga toimub, sest ma saan inimesi tuua oma maailma ja nad näevad seda läbi minu silmade. Ma saan neid energiast tühjaks imeda, kui soovin ja ka vastupidi energiat ja sära silmadesse tuua, vastavalt keda tean, kes on sõbrad ja head inimesed ja kes seda ei ole. Kuid keskond kus ma olen.. tõmbab pahatihti moraali niivõrd alla, et aegajalt tundub see jaburusena, kuid ma tean, et see mis toimub on reaalne. On ka olnud taolisi juhtumeid, kus ilma sõnu kasutamata, inimene teab, mida ma mõtlen ja talitab minu mõtte järele. Kuid ennekõike ma olen siiski üsna heasüdamlik inimene ja taolist eneriavargust ma teen üsna harva.. pigem eksperimenteerin. Lihtsalt tahtsin südamelt ära rääkida ja ehk teie arvamust või nõu kuulda. Igal juhul ette tänades ja vastust ootama jäädes, Martin.
Vasta
#2
Ehk leiad siit lehelt miskit vajalikku: http://www.telegram.ee/vaimsus/kuidas-tu...ovZ28TgQiy

"Igaüks omab pagasit, mis sisaldab uskumusi ning õppetunde, mis on teda elus edasi viinud või tagasi hoidnud ning just selsamal põhjusel ei tohiks kellegi karikat hakata tühjendama. Inimesed otsivad abi ja leevendust, aga mõelgem nüüd – kui leevendada miskit moodi nende olukorda, kas nad siis õpivad sellest olukorrast ise välja tulema? Mida varem peavad inimesed ise hakkama saama, seda paremini saavad nad edasiste situatsioonidega ise hakkama."
Vasta
#3
(19-11-2013, 22:50 )DaMartin Kirjutas: Tere. Jõudsin googeldades teie lehele ja olen kursis teie kirjeldatu ja nõuannetega. Ütleme nii, et vanust on mul 27 eluaastat, kuid selle aasta juunis toimus mul nn. taassünd./-/
Sellel ajal suutsin põdeda nii anoreksiat kui buliimiat.Kellelegi teisele loomulikult ma sellest ei rääkinud. Peale ajateenistuse läbimist, asjad küll paranesid ja sain söömise kontrolli alla, kuid aegajalt annab liigsöömine endast siiski märku. Alkoholiga jätkus jälle endistviisi, kuid suutsin selle lükata nv peale.
/-/
Ja juhtus nii, et sattusin ka süstla otsa, seda oma paariks kuuks, kui taipasin, et nüüd on kõik. Proovin uuesti otsast alata. Kolme kuu pärast endise tööandja juurde naastes läksime Lätisse välislähetusse. Ja seal see kõik toimus. Ümbruses oli palju kirikuid ja tundsin kuidas ümbert kookon eemaldub ja ma olen elus nii palju pahesid läbi elanud, et ma suudan teisi aidata.
Ja mida nüüd aeg edasi, seda kummalsiemaks asi läheb. Nüüd ma näen, kui piiridesse kõik on lükatud ja käskudele ma ei suuda alluda, vaid tuleb leida kompromiss. Ja kõik need kujuteldavad kaitsevalgused ja taeva tänamine tulid mul automaatselt. Kui uurima hakkasin, siis seda loetut ma olin juba varem kogenud ja sõnastused olid iseenesest teada.

Ümbruskonnas teatakse, et midagi minuga toimub, sest ma saan inimesi tuua oma maailma ja nad näevad seda läbi minu silmade. Ma saan neid energiast tühjaks imeda, kui soovin ja ka vastupidi energiat ja sära silmadesse tuua, vastavalt keda tean, kes on sõbrad ja head inimesed ja kes seda ei ole. Kuid keskond kus ma olen.. tõmbab pahatihti moraali niivõrd alla, et aegajalt tundub see jaburusena, kuid ma tean, et see mis toimub on reaalne.

On ka olnud taolisi juhtumeid, kus ilma sõnu kasutamata, inimene teab, mida ma mõtlen ja talitab minu mõtte järele. Kuid ennekõike ma olen siiski üsna heasüdamlik inimene ja taolist eneriavargust ma teen üsna harva.. pigem eksperimenteerin. Lihtsalt tahtsin südamelt ära rääkida ja ehk teie arvamust või nõu kuulda. Igal juhul ette tänades ja vastust ootama jäädes, Martin.

Jaa(?) ehk on sul mingid konkreetsed soovid/taotlused siit foorumst?
Kirjuta siia, kui just mõni guru oma era karjamaale ei ole sind veel juhatanud.
Vasta
#4
(20-11-2013, 11:56 )Eithea Kirjutas: [quote='DaMartin' pid='190176' dateline='1384894219']
Tere. Jõudsin googeldades teie lehele ja olen kursis teie kirjeldatu ja nõuannetega. Ütleme nii, et vanust on mul 27 eluaastat, kuid selle aasta juunis toimus mul nn. taassünd./-/
Sellel ajal suutsin põdeda nii anoreksiat kui buliimiat.Kellelegi teisele loomulikult ma sellest ei rääkinud. Peale ajateenistuse läbimist, asjad küll paranesid ja sain söömise kontrolli alla, kuid aegajalt annab liigsöömine endast siiski märku. Alkoholiga jätkus jälle endistviisi, kuid suutsin selle lükata nv peale.
/-/
Ja juhtus nii, et sattusin ka süstla otsa, seda oma paariks kuuks, kui taipasin, et nüüd on kõik. Proovin uuesti otsast alata. Kolme kuu pärast endise tööandja juurde naastes läksime Lätisse välislähetusse. Ja seal see kõik toimus. Ümbruses oli palju kirikuid ja tundsin kuidas ümbert kookon eemaldub ja ma olen elus nii palju pahesid läbi elanud, et ma suudan teisi aidata.
Ja mida nüüd aeg edasi, seda kummalsiemaks asi läheb. Nüüd ma näen, kui piiridesse kõik on lükatud ja käskudele ma ei suuda alluda, vaid tuleb leida kompromiss. Ja kõik need kujuteldavad kaitsevalgused ja taeva tänamine tulid mul automaatselt. Kui uurima hakkasin, siis seda loetut ma olin juba varem kogenud ja sõnastused olid iseenesest teada.

Ümbruskonnas teatakse, et midagi minuga toimub, sest ma saan inimesi tuua oma maailma ja nad näevad seda läbi minu silmade. Ma saan neid energiast tühjaks imeda, kui soovin ja ka vastupidi energiat ja sära silmadesse tuua, vastavalt keda tean, kes on sõbrad ja head inimesed ja kes seda ei ole. Kuid keskond kus ma olen.. tõmbab pahatihti moraali niivõrd alla, et aegajalt tundub see jaburusena, kuid ma tean, et see mis toimub on reaalne.

On ka olnud taolisi juhtumeid, kus ilma sõnu kasutamata, inimene teab, mida ma mõtlen ja talitab minu mõtte järele. Kuid ennekõike ma olen siiski üsna heasüdamlik inimene ja taolist eneriavargust ma teen üsna harva.. pigem eksperimenteerin. Lihtsalt tahtsin südamelt ära rääkida ja ehk teie arvamust või nõu kuulda. Igal juhul ette tänades ja vastust ootama jäädes, Martin.

Jaa(?) ehk on sul mingid konkreetsed soovid/taotlused siit foorumst?
Kirjuta siia, kui just mõni guru oma era karjamaale ei ole sind veel juhatanud.

No sooviksin teada, et mida see tähendada võib? Või kuidas sellega, midagi peale hakata. Sest peale seda avanemist ma käisin enamvähem kogu sama tee lühiaajaliselt läbi, lihtsalt pidin seda tegema. Ja tegelikult see on üsnagi ulme teema. Kusagil väljas käies, kus on suurem rahvamass, siis teatud kontingent inimesi lihtsalt sulandub minu maailma, see toimub kas käteldes või siis pilgu vahetuse kaudu. Ja ma näen inimesi hoopis teise pilguga, kui nad tegelikult vaikselt tantsusaalis ennast liigutavad nagu kaks paraleel maailma. On tuldud lihtsalt juurde, et sooviksin sinuga koos pidutseda ( inimesed, kes ei ole kohalikud ja keda varem näinud ei ole). Ja tava olukordades väikesed lapsed räägivad minuga nii selgelt, et mida teed ja uurivad ühtteist. Ja nii mõnigi on minus väikest poissi/tüdrukut näinud ja ma tean ka ise, et see taasünd, mis toimus.. minus on teinegi Martin peidus. Ja kui lähen kusagile seltskonda, kus on inimesed keda varem ei ole kohanud, näitavad oma tegeliku.. olemuse välja. Panevad oma muusika maitse peale, tõrelevad, koristavad ja mida iganes veel ning hiljem soovivad vabandada, et ajasid mind kellegiga segamini. Ma tean, et paljud ei mäleta seda järgmine päev, kuid mina mäletan. Mul on taoline tunne nagu oleks energia keskjaam ja selle pärast ei soovi igal pool suvaliselt vestlusseltskonda liikuda. Et ehk oskab keegi vastata, kas on sama asja läbi elanud ?

Vasta
#5
Ma kirjutan Sulle siia ühe soovituse. Kirjutamiseks kasutan valget paberit ja piima. Sina peaks sellele soovitusele vastused leidma ja selle järgi toimima. Siin siis soovitus:
Vasta
#6
(21-11-2013, 01:16 )Heakuulaja Kirjutas: Ma kirjutan Sulle siia ühe soovituse. Kirjutamiseks kasutan valget paberit ja piima. Sina peaks sellele soovitusele vastused leidma ja selle järgi toimima. Siin siis soovitus:
No jha eks ma triigin siis natike seda 720 milj. aasta vanuse ( Post: #18) heakuulutaja Metatron jüngri soovitust. (Post: #12).

Alljärgnevas siis kasutaja Heakuulutaja taassünni kogemus (720 milj.+1 ):

(05-07-2013, 00:03 )Heakuulaja Kirjutas: Kirjutan lühidalt oma kogemuse Sulle lihtsaltmina.
Olin oma eluga täiesti puntras - täielik ahervare, kui nüüd tagasi mõelda sellele ajale. Kõik tundus valesti ja hinges oli tühjus ja abi saamise peale too hetk polnud ma ka mõelnud. Siis üks õhtu magama minnes sai karikas täis ja iseenesest pisarsilmi suurest masendusest ajendatuna ütlesin endale "nii ma enam edasi minna ei saa ja midagi peab muutuma, et hakata jälle elust rõõmu tundma ja luua seda mida iga inimene siia sündides peaks looma" Ma lihtsalt palusin abi, ise teadmata kellelt aga lihtsalt palusin. Esiteks tuli minu juurde sädelev energiakeha-kogu.....

Post: #15
Vasta
#7
(20-11-2013, 17:52 )DaMartin Kirjutas: No sooviksin teada, et mida see tähendada võib?
/-/
Kusagil väljas käies, kus on suurem rahvamass, siis teatud kontingent inimesi lihtsalt sulandub minu maailma, see toimub kas käteldes või siis pilgu vahetuse kaudu. Ja ma näen inimesi hoopis teise pilguga, kui nad tegelikult vaikselt tantsusaalis ennast liigutavad nagu kaks paraleel maailma.
/-/
On tuldud lihtsalt juurde, et sooviksin sinuga koos pidutseda ( inimesed, kes ei ole kohalikud ja keda varem näinud ei ole). Ja tava olukordades väikesed lapsed räägivad minuga nii selgelt, et mida teed ja uurivad ühtteist.

/-/
Ja kui lähen kusagile seltskonda, kus on inimesed keda varem ei ole kohanud, näitavad oma tegeliku.. olemuse välja. Panevad oma muusika maitse peale, tõrelevad, koristavad ja mida iganes veel ning hiljem soovivad vabandada, et ajasid mind kellegiga segamini. Ma tean, et paljud ei mäleta seda järgmine päev, kuid mina mäletan.
/-/
Mul on taoline tunne nagu oleks energia keskjaam ja selle pärast ei soovi igal pool suvaliselt vestlusseltskonda liikuda. Et ehk oskab keegi vastata, kas on sama asja läbi elanud ?

Guru ei ole, aga kuna need siin vaikivad eks ma ütlen siis mõned oma mõtted ...
Esmalt Sa lihtsalt vahetad vaatlemise/olemise sagedust ( nn kokkupuute punkti nihe ) ja siis nihutad seda ka teistel ja edasi jätkub suhtlemine juba nende "tõelise mina" tasemel, mis tegelikult on õige sest "illusoorse mina" või maskiga suhtlemine ei anna midagi- eelistad suhelda "tõelise minaga" ja teadlikumad(kes tänaval ise sinu juurde tulevad) teavad seda.
Ainult, et need inimsed kellel sina paned k.punkti nihkuma siiski võiksid ka edasi ennast mäletada ja saada läbi eelnenud kontakti enese "tõelise minaga" võimaluse arenemiseks, arvan et ei ole vajalik mäletada sinu osalust asjas, kuid see on juba igaühe isiklik otsus.

Mis nüüd energia keskjaamaks olemist puudutab nii negatiivses kui ka postitiivses võtmes, siis siin jätan ma oma arvamise enese teada, kuid edasi mõtlemiseks sobib link "Leiud kasutaja Rumal` antud lingilt".

Vasta
#8
Tore, et saan mõnele abiks olla!


DaMartin
Postitusi: 2
Liitunud: Nov 2013

Täna 21:27
Tervist.
Kellele: Celtic

And the big midlle finger goes to you.
Whisings from Martin.
Vasta
#9
Positiivne.
Vasta
#10
Sa püüa selles oma veidras ja uues püsida nüüd eks DaMartin Smile lihtsalt püsi seal Smile Müstilist ei ole veel mõtet üle hinnata mu sõber porist tõusnud kalliskivi. Peale nõelanaudinguid, deliiriume ja loendamatuid koomasid viskab aju vimkasid üpris kergekäeliselt Laugh Nii et püsi seal kus sa oled - lihtsalt ilma mürkideta ja siis kaemi Smile Jaksu ja jonni!
Vasta
#11
Tänud Smile
Vasta
#12
Kusjuures, mul toimus täpselt samasugune asi paar kuud tagasi. Päeva pealt lihtsalt muutusin täiesti teistsuguseks. Varem olin vägagi depressiivne, masenduses, väga negatiivne jne. Oli väga raske hakkama saada.
Ühel päeval lihtsalt kõik muutus. Tundsin nagu sain vastuseid. Sain selgeks mida ma tegema pean. Muutusin hulgaga positiivsemaks, hakkasin visualiseerima (enese teadmata), usk läks kordi tugevamaks igasuguste paranormaalsete asjade vastu. Koheselt muutus kõik paremaks, mis täielikult hämmastas mind ja samas ka hirmutas. Mõnikord kui ma tahtsin ja sisendasin endale näiteks, et mingi tund jääb ära, visualiseerisin kuidas mingi töö 5 sain, see juhtus. Ühel korral tunnis õpetaja küsis kõiki õpilasi vastama, ja ma hakkasin nimesid korrutama, ja täpselt selle nimekirja alusel ta võttiski vastama, ja ma olin ainuke klassis keda ta ühtegi korda ei küsinud.
Lugesin internetist sarnaste asjade kohta ja seal oli midagi seoses tšakrate avamisega, mis on päris võimalik, sest just enne muutust leidsin inimese kellesse täielikult kiindusin.
Vasta
#13
Motivatsiooni paluks, nii paarkümend kastikest.
Vasta
#14
Tervist. Alates ajast, millal ma esimest korda teie veebi lehte sirvisin on mõõdas oma jagu aega. Esialgu lihtsalt nautisin olekut ise asjast teadmata, mis, kuidas või mille jaoks. Kuigi see olukord, mis toimus, oli viiv sinna, kus ma tegin oma elus sammu kõrvale. Kuid see samm ei olnud üdinisti halb, et elus läbi lüüa on vaja kõike veidikene. Ma olin noor poiss, nii 14 aastat vana. Ja see nn. Taassünd viis mind sinna tagasi, aga arvestamata seda, mis ma olin või suutsin olla peale seda. Enne seda, kui toimus kiire langemine. Tagantärele mõeldes on olnud selles nn korralikus olekus seike, millest kinni haarates ei oleks ma kunagi tarvitsenud teie veebi keskonda külastada. Aga elu või kuidas keegi seda nimetab, üritab teha oma korrektuure. Jah, ma olen nõrk. Ma ei suuda teist inimest vigastada. Nii palju olen aru saanud, et madalalaubalisus on asi, mida tänapäeval ei tolereerita. Ma usun, et taolisi inimesi nagu mina on veelgi, aga et just täpselt sarnane, ei oska öelda.

Nõrkus, milles see seisneb ? Inimene ei suuda üksi eksisteerida, tal on vaja teise või teiste heakskiitu. Inimene saab endale vabaduse, ta näeb, mis moodi on teda ära kasutatud ja üritab olukorda mõõda minnes parandada ja see aitab, esialgu. Nõrkust lühidalt kokku võttes võib öelda, et see on julguse puudus. Oskamatus millegagi alustada, teades, et sa ei ole kindel milleski, mis ühel hetkel tundub õige on juba järgmisel unustusse vajunud. Ja see toimub selle pärast, et keegi teine kõrval arvab, et ei, see ei ole lahe, ei ole kasulik, asjad käivad kõik teisiti. Nõrgad inimesed kahtlevad endas ja üritavad kõigega kaasa minna. Ma olen kõik võimalikud variandid läbi kaalunud ja tulemus on, et kõik, absoluutselt kõik on sinus endas kinni. Olgugi, et võib olla, kordan võib olla selles suures energia ringis nagu me kõik oleme, kaasa arvatud universum ja muu taoline, ehk võib olla ongi nii, et keegi toitub meie emotsioonidest, aga jällegi võib olla, on antud nõrkadele võimalus, oled piisavalt tugev, liugled läbi elu, aga iga eksisamm, mis teed, läheb kalliks maksma ja nii me karastume. Et headust ja ilu hoida, tuleb osata seda ka kaitsta, ise muutumata üheks lambi ossiks.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat