Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miski tiris mind
#1
Eile 17.10.2013 a käisin ühest majast pilte tegemas mingi kella 1 aeg ööse. Nagu olin kuulnud, siis see maja kummitab ja otsustasin uurima minna. Piltidele küll midagi ei jäänud, aga juhtus küll midagi ebatavalist. Tavaliselt tunnetame kõik kas vaimud kohal või mitte, aga majja sisenedes hakkas mind miski tirima veel sügavamasse majja. Hüppasin aknast välja kiiremini kui sisenesin. Kas oskab keegi mulle seletada, et millega võis tegu olla, sest tõenäoliselt vaimuga seal küll tegemist polnud.
Vasta
#2
Palun täpsusta:
1. Kas miski hakkas sind füüsiliselt majja sisse imema, nagu vaakumisse, või tiris käest või mida?
2. On sul olnud piisavalt kogemusi vaimudega, et tunnetad kiiresti ära, kas on vaim või ei ole? Miks muidu ei võinud tegemist olla vaimuga?
3. Oled sa tutvunud hoone ajalooga, kes seal surnud on jne, või viinud ennast kurssi teiste uudishimulike uurimistulemustega?
Vasta
#3
Ongi olemas, minuteada on täna alles 15.10.2013.
(14-10-2013, 10:32 )TempleMaster Kirjutas: Eile 17.10.2013 a...
teadmiste nihkumine ajas v6i mis?
Vasta
#4
(14-10-2013, 17:08 )KiShaper Kirjutas: Palun täpsusta:
1. Kas miski hakkas sind füüsiliselt majja sisse imema, nagu vaakumisse, või tiris käest või mida?
2. On sul olnud piisavalt kogemusi vaimudega, et tunnetad kiiresti ära, kas on vaim või ei ole? Miks muidu ei võinud tegemist olla vaimuga?
3. Oled sa tutvunud hoone ajalooga, kes seal surnud on jne, või viinud ennast kurssi teiste uudishimulike uurimistulemustega?
Nüüd võin kinnitada, et seal majas toimub midagi. Tõmme oli füüsiline ja päris ehmatav. Peale tirimist hüppasin aknast välja kiiremini kui sisse sain. võin sulle majast pilte ka saata. Sain päeval midagi huvitavat peale.
Vasta
#5
(16-10-2013, 07:54 )TempleMaster Kirjutas: Nüüd võin kinnitada, et seal majas toimub midagi. Tõmme oli füüsiline ja päris ehmatav. Peale tirimist hüppasin aknast välja kiiremini kui sisse sain. võin sulle majast pilte ka saata. Sain päeval midagi huvitavat peale.

Kella 1 ajal öösel on praegusel ajal praktliselt kottpime. Kas pole võimalik, et sa ajasid oma uudishimuga kellegi seal majas ülesse, kes sind segaduses käest tirima hakkas? Ma ei mõtle vaimu, vaid esindajat inimgrupist, kellel pole sooja ja valgustatud kodu kuhu õhtul magama minna.

Mine valges vaatama, ega seal märke elanikest ei leidu. Kui kedagi kohtad, siis küsi asja kohta.
Vasta
#6
(16-10-2013, 07:54 )TempleMaster Kirjutas: Nüüd võin kinnitada, et seal majas toimub midagi. Tõmme oli füüsiline ja päris ehmatav. Peale tirimist hüppasin aknast välja kiiremini kui sisse sain. võin sulle majast pilte ka saata. Sain päeval midagi huvitavat peale.

Pilte oleks küll huvitav vaadata...
Vasta
#7
(16-10-2013, 13:57 )KiShaper Kirjutas:
(16-10-2013, 07:54 )TempleMaster Kirjutas: Nüüd võin kinnitada, et seal majas toimub midagi. Tõmme oli füüsiline ja päris ehmatav. Peale tirimist hüppasin aknast välja kiiremini kui sisse sain. võin sulle majast pilte ka saata. Sain päeval midagi huvitavat peale.

Pilte oleks küll huvitav vaadata...
Kuhu saadan sulle?
Vasta
#8
Ma arvan, et hilisematel lugejatel võib ka olla huvitav neid pilte vaadata, selles suhtes võid ka teemasse postitada. Kui ei taha avalikustada, siis saada äkki meil Smile
Vasta
#9
(18-10-2013, 20:56 )KiShaper Kirjutas: Ma arvan, et hilisematel lugejatel võib ka olla huvitav neid pilte vaadata, selles suhtes võid ka teemasse postitada. Kui ei taha avalikustada, siis saada äkki meil Smile
meil on echofresh@live.com


Kellel huvi pilte vaadata, siis saadan teile meilile. Minu oma on echofresh@live.com
Vasta
#10
(16-10-2013, 08:17 )Nielander Kirjutas:
(16-10-2013, 07:54 )TempleMaster Kirjutas: Nüüd võin kinnitada, et seal majas toimub midagi. Tõmme oli füüsiline ja päris ehmatav. Peale tirimist hüppasin aknast välja kiiremini kui sisse sain. võin sulle majast pilte ka saata. Sain päeval midagi huvitavat peale.

Kella 1 ajal öösel on praegusel ajal praktliselt kottpime. Kas pole võimalik, et sa ajasid oma uudishimuga kellegi seal majas ülesse, kes sind segaduses käest tirima hakkas? Ma ei mõtle vaimu, vaid esindajat inimgrupist, kellel pole sooja ja valgustatud kodu kuhu õhtul magama minna.

Mine valges vaatama, ega seal märke elanikest ei leidu. Kui kedagi kohtad, siis küsi asja kohta.
Ei ole seal kedagi. on käidud päeval kui ka öösel. elumärke pole. Milles siis võis tol öösel asi olla? See ei tirinud mind mitte käest vaid selja tagant nagu rohkem imes sisse. Inimene sind ju tirima ei hakka. Nüüd on mul sulle tõestust ka saata. sain vaimu peale.
Vasta
#11
Siia ei raatsi pilte panna ? tahaks väga näha ..
Vasta
#12
Päris põnev ju. Huvitav, et ta sellise laialivalguva kujuga on... Aga kui sa nägid seda kogu palja silmaga ka, siis kuidas see käitus, kas püsis paigal või liikus aktiivselt? Piltidelt paistab, et muutis kuju. Ma saan aru, et rohkem kallale ei tulnud ega midagi. Ja ikkagi, kas sa tead midagi selle maja ajaloost?
Vasta
#13
(22-10-2013, 11:28 )KiShaper Kirjutas: Päris põnev ju. Huvitav, et ta sellise laialivalguva kujuga on... Aga kui sa nägid seda kogu palja silmaga ka, siis kuidas see käitus, kas püsis paigal või liikus aktiivselt? Piltidelt paistab, et muutis kuju. Ma saan aru, et rohkem kallale ei tulnud ega midagi. Ja ikkagi, kas sa tead midagi selle maja ajaloost?
Oma silmaga ei näinud. Hakkas lihtsalt imelik tunne ja klõpsasin niisama paar pilti ja oh üllatust. Mingi udu pildil. Avastasin alles kodus kui arvutisse pilte laadisin. See minu jaoks müstika ongi........kas tõesti see jäigi pildile. Need pildid ongi muide EVP ajal tehtud. Maja ajaloost ei tea ma midagi. Lihtsalt kuulujuttude peale läksin asja uurima. Praeguseks on juba järgmine maja leitud mis tahab uurimist saada Smile

Vasta
#14
Polegi varem ühestki sellisest juhtumist kuulnud, ma mõtlen selle tirimise osas. Seda on ennegi olnud, et silm ei näe, aga kaamera näeb. Majja öösel tagasi minna kõlab vist liiga suitsiidselt, et katsetada Laugh Siis võid vast järgmise huviobjekti juurde liikuda, kuni teooriad küpsevad.
Vasta
#15
Hirmul on lihtsalt suured silmad......
Vasta
#16
(22-10-2013, 17:18 )KiShaper Kirjutas: Polegi varem ühestki sellisest juhtumist kuulnud, ma mõtlen selle tirimise osas. Seda on ennegi olnud, et silm ei näe, aga kaamera näeb. Majja öösel tagasi minna kõlab vist liiga suitsiidselt, et katsetada Laugh Siis võid vast järgmise huviobjekti juurde liikuda, kuni teooriad küpsevad.

No aga kui huvi selle vastu, siis võiksime ju kunagi koos minna või mis sa arvad. Annan sulle kaamera kätte ja teed mõned pildid kui ma salvestusi teen.
Vasta
#17
(23-10-2013, 08:35 )TempleMaster Kirjutas: No aga kui huvi selle vastu, siis võiksime ju kunagi koos minna või mis sa arvad. Annan sulle kaamera kätte ja teed mõned pildid kui ma salvestusi teen.

Ega iseenesest ära ei ütleks, aga nii palju, kui ma Eesti geograafiast mõikan, on Jõgeva Tallinna poolt vaadates kuskil riigi teises otsas, transaga läheks keeruliseks... Siiski, kui millalgi aega leiab, ei teeks paha vaadata Smile


Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat