Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
15.08.2013 Tallinn
#1
Tervist. Istusime sõbrannaga neljapäeval, pealkirjas märgitud kuupäeval Tallinnas Nõmmel ja vaatasime tähti. Täpsemalt istusime Vanakal ehk liivamäel Nõmmel. Kes seal kunagi käinud on, teab, et sealt näeb suuremat osa väike-õismäest ja ka mere poole. Nii, nüüd asja juurde..
Esmalt märkasin mere kohal pilve sees üht tulukest, siis juba teist ja neid jälgides sain aru, et nad liiguvad ühtlase kiirusega, st nende vahemaa püsis alati täpselt sama. Ja need lendasid üpris madalalt ning aeglaselt. Alguses arvasin, et ehk pilvedelt peegelduvad lennukituled aga ei... tulukesi ilmus nähtavale veel, neid oli kokku kuskil 5, kõik teineteisest ühtlasel kaugusel. Kui esimesed 5 tulukest meie vaatepildist kadusid, läks neile järgi veel 1 viimane. Vaatemängu nägime vähemalt 10 min.

Ei tahaks kohe raksust väita, et oioi UFO vaid küsin teilt just abi, kuidas seda seletada? Kas eksisteerib mõni telefoninumber, kust saaks küsida infot lennuliikluse kohta? Ehk oli tegu lihtsalt lennukitega? Uudistes midagi pole ja välistatud on nt laternad.

http://www.tldm.org/news5/1997phoenix.jpg <- vaatepilt oli midagi sarnast

Kõik arvamused ja kommentaarid on oodatud.
Vasta
#2
just nimelt UFO-ga tegemist oligi, sest sa ei tea siiani mis lendav objekt see oli. Kui teada saad millega tegu oli siis ta enam pole UFO, siis on kas lennuk, kopter, õhupall , taldrik jne
Vasta
#3
Eelmisel talvel sõitsin töölt kodu poole (õues pime) ja nägin taevas imelisi tulukesi. Peatasin auto ja tulin välja, ise õnnest õhevil, et viimaks ometi on NAD siin. Olin pisarateni kurb, kui selgus, et need olid vaid hiina laternad. Ja veel kurvemaks tegi mind see, et tänavail kõndinud inimesed ei pannud tulekesi tähelegi. Kõik kõndisid, pilgud maas või ees. Mida kõike me niimoodi maha ei maga ...
Aga soovin väga, et crede nähtud tulukesed olid need PÄRIS.
Vasta
#4
vahest peaks hoopiski pelgama võõraid? Multikulti ei ole ennast heast küljest näidanud?
Vasta
#5
(21-08-2013, 09:04 )Manaja Kirjutas: Eelmisel talvel sõitsin töölt kodu poole (õues pime) ja nägin taevas imelisi tulukesi. Peatasin auto ja tulin välja, ise õnnest õhevil, et viimaks ometi on NAD siin. Olin pisarateni kurb, kui selgus, et need olid vaid hiina laternad. Ja veel kurvemaks tegi mind see, et tänavail kõndinud inimesed ei pannud tulekesi tähelegi. Kõik kõndisid, pilgud maas või ees. Mida kõike me niimoodi maha ei maga ...
Aga soovin väga, et crede nähtud tulukesed olid need PÄRIS.

Olemas on tulnukad tõesti, aga kas nende väljailmumise pärast nüüd õnnepisaraid peab valama, selles ma kahtlen kõvasti.

Nii või teisiti inimkonnaga manipuleeritakse kulisside taga, olgu nendeks manipuleerijateks siis kas inimesed või muud olemused.
See, et nad pole ennast enamikule viimastel sajanditel avalikult näidanud, võib viidata mitmele asjaolule, et

- inimesed on tugevamaks ja targemaks muutunud ja neid kardetakse;

- et on olemas tugevamad jõud, kes ei lase meiega manipuleerida...vähemalt mitte üle kriitilise massi;

- et oodatakse õiget aega, millal meile šahh ja matt teha;

- jne jne

Aga mina olen vaevanud oma pead ja südant viimasel ajal selle probleemi kallal, et kas inimkond on väärt eksisteerimist Maal ja kas ta üldse suudab kunagi luua õitsva ja areneva ühiskonna? Kas on võimalik lõpetada sellist rasside, uskude ja rahvuste vahelist vihkamist, mis on nii sügavale juurdunud?
Praegust eksisteerimist, sõdasid, metsade/looduse hävinemist ja poliitilist "mängu" jälgides tundub küll, et oleme libisemas "suurest mängust" välja, ei tea....
Vasta
#6
(21-08-2013, 09:35 )Minaelan Kirjutas: Olemas on tulnukad tõesti, aga kas nende väljailmumise pärast nüüd õnnepisaraid peab valama, selles ma kahtlen kõvasti.

Nii või teisiti inimkonnaga manipuleeritakse kulisside taga, olgu nendeks manipuleerijateks siis kas inimesed või muud olemused.
See, et nad pole ennast enamikule viimastel sajanditel avalikult näidanud, võib viidata mitmele asjaolule, et

- inimesed on tugevamaks ja targemaks muutunud ja neid kardetakse;

- et on olemas tugevamad jõud, kes ei lase meiega manipuleerida...vähemalt mitte üle kriitilise massi;

- et oodatakse õiget aega, millal meile šahh ja matt teha;

- jne jne

Aga mina olen vaevanud oma pead ja südant viimasel ajal selle probleemi kallal, et kas inimkond on väärt eksisteerimist Maal ja kas ta üldse suudab kunagi luua õitsva ja areneva ühiskonna? Kas on võimalik lõpetada sellist rasside, uskude ja rahvuste vahelist vihkamist, mis on nii sügavale juurdunud?
Praegust eksisteerimist, sõdasid, metsade/looduse hävinemist ja poliitilist "mängu" jälgides tundub küll, et oleme libisemas "suurest mängust" välja, ei tea....

Kui teatud kontingent siit ilmast ära kaoks või lihtsalt ohjad meie kätte annaks, siis kindlasti suudaksime kunagi luua õitsva ja areneva ühiskonna.
Vasta
#7
(21-08-2013, 13:44 )schleuninger Kirjutas: Kui teatud kontingent siit ilmast ära kaoks või lihtsalt ohjad meie kätte annaks, siis kindlasti suudaksime kunagi luua õitsva ja areneva ühiskonna.

Kujuta nüüd ette, et järsku tõmmatakse kõigil inimestel "juhtmed" välja ja jäetakse omapead.

Ma kardan, et enamus ei oskaks midagi peale hakata, sest siiani on elatud teiste arvamuste ja hinnangute järgi.
Juba lapsepõlvest peale on suunatud, et millist usku või rassi pead sa vihkama või isegi hävitama.

Kui tõesti kõik manipuleerijad kaoksid ja inimesed saaksid järsku täiesti vabaks, siis suudaksid nad vist alles paari põlvkonna pärast midagi ilusat luua. Nendega, kes juba lapsest peale on kasvanud (loomingulises) vabaduses, armastuses ja kõigi inimeste koostöös.

Ega ilmaasjata piibli "ebajumal" ei lasknud Moosese rahval peale Egiptuses oldud orjapõlve kõrbetes uidata 40 aastat, et kogu see vana põlvkond, kes orjuses üles kasvas, välja vahetataks uue, vabaduse/uute maade eest võitleva põlvkonnaga. Ta teadis, et orjarahvas ei ole suuteline sellisteks asjadeks, milleks on võimelised vabaduses kasvanud inimesed.


Vasta
#8
(21-08-2013, 14:24 )Minaelan Kirjutas:
(21-08-2013, 13:44 )schleuninger Kirjutas: Kui teatud kontingent siit ilmast ära kaoks või lihtsalt ohjad meie kätte annaks, siis kindlasti suudaksime kunagi luua õitsva ja areneva ühiskonna.

Kujuta nüüd ette, et järsku tõmmatakse kõigil inimestel "juhtmed" välja ja jäetakse omapead.

Ma kardan, et enamus ei oskaks midagi peale hakata, sest siiani on elatud teiste arvamuste ja hinnangute järgi.
Juba lapsepõlvest peale on suunatud, et millist usku või rassi pead sa vihkama või isegi hävitama.

Kui tõesti kõik manipuleerijad kaoksid ja inimesed saaksid järsku täiesti vabaks, siis suudaksid nad vist alles paari põlvkonna pärast midagi ilusat luua. Nendega, kes juba lapsest peale on kasvanud (loomingulises) vabaduses, armastuses ja kõigi inimeste koostöös.

Ega ilmaasjata piibli "ebajumal" ei lasknud Moosese rahval peale Egiptuses oldud orjapõlve kõrbetes uidata 40 aastat, et kogu see vana põlvkond, kes orjuses üles kasvas, välja vahetataks uue, vabaduse/uute maade eest võitleva põlvkonnaga. Ta teadis, et orjarahvas ei ole suuteline sellisteks asjadeks, milleks on võimelised vabaduses kasvanud inimesed.

No võtku see aega nii mitu põlvkonda kui vaja, peaasi, et asja saab.
Vasta
#9
(21-08-2013, 14:24 )Minaelan Kirjutas: Kujuta nüüd ette, et järsku tõmmatakse kõigil inimestel "juhtmed" välja ja jäetakse omapead.

Ma kardan, et enamus ei oskaks midagi peale hakata, sest siiani on elatud teiste arvamuste ja hinnangute järgi.
Juba lapsepõlvest peale on suunatud, et millist usku või rassi pead sa vihkama või isegi hävitama.

Kui tõesti kõik manipuleerijad kaoksid ja inimesed saaksid järsku täiesti vabaks, siis suudaksid nad vist alles paari põlvkonna pärast midagi ilusat luua. Nendega, kes juba lapsest peale on kasvanud (loomingulises) vabaduses, armastuses ja kõigi inimeste koostöös.

Ega ilmaasjata piibli "ebajumal" ei lasknud Moosese rahval peale Egiptuses oldud orjapõlve kõrbetes uidata 40 aastat, et kogu see vana põlvkond, kes orjuses üles kasvas, välja vahetataks uue, vabaduse/uute maade eest võitleva põlvkonnaga. Ta teadis, et orjarahvas ei ole suuteline sellisteks asjadeks, milleks on võimelised vabaduses kasvanud inimesed.

Ei juhtu midagi - juhe kuklas ei teosta totaalset kontrolli vaid suunab diskreetselt.

Sama kehtib arvamuste ja hinnangute kohta. Üks asi on juhe kuklas teine aga meie instinktiivsed hoiakud. Esialgse ootamatuse puhangus võib mõningane aadrilaskmine tulla, kuid ei usu, et see väga suureks läheb sest oma olemuselt ei ole need inimesed nii hullud midagi. Tihti antakse tänapäeval kahjuks hinnang Hollywoodi toodangus toodud stampide järgi see on aga kõige otsesem juhtme kuklasse surumine ja kontrolli propaganda. Kui inimesed jätta aga omapead siis on praktika näidanud, et jäävad peale pigem positiivsed küljed kui need teised.
Ei arva, et "taastumiseks" kuluks paar põlvkonda. Hullemal juhul paarkümmend aastat. Selge on see, et mõned isikud ei harjugi "uuega" ära ja neil saab raske olema, kuid enamus "ujub" üle nagu asi vask.

Mis aga puudutab Moosest ja 40 aastat kõrbes siis seal oli asi pigem sellest, et kuna tollal oli inimeste eluiga tipa lühem - pluss rasked tingimused siis 40 aastaga tahti välja vahetada RÕHUV enamus seltskonnast, et uuele maale jõudes ei oleks kedagi kes teaksid minevikku ja saaks teha "uue" alguse - uue juhi kontrolli all. Selles loos oli veel terve hulk omapäraseid detaile nagu näiteks monoatomaarne kuld ehk taeva manna aga neist on siin minu teada juba kirjutatud.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat