Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vana foorumi jutukas
#1
Foorumi üleval menüüs olev Jutuka link töötab jälle.
Nüüd lülitatakse teid foorumi jutukasse läbi veebilehe nimega http://www.wsirc.com/
Username reale kirjutage oma kasutajanimi ning vajutage login.

Proovige, mul ühendub küll kiirelt.

Vajalik on, et arvutisse oleks Flash installitud.

Alternatiiv: http://en.irc2go.com/webchat/?net=IrcWorld&room=pw

Kolmas võimalus on endale alla laadida mIRC programm. http://www.para-web.org/vaja/jutukas/mirc.zip See on ette ära seadistatud foorumi jutukaga ühinemiseks.
IRC cliente on teisigi, mis kellelegi mugav on.

Erandid: Kasutajanime küsitakse hetkel ainult siis, kui sama nimega kasutaja juba on jutukas. Salasõna küsitakse siis, kui sealses serveris on selline kasutajanimi juba registreeritud. Salasõna sisestamata jätmisel saate jutukasse ilmselt siis kui too nö õige nime omanik serveris ei asu.
Vasta
#2
Kõik jutukasse!
Vasta
#3
Hüpitan teemat. Käige ikka jutukas ka. Mine tea, mis seal räägitakse.
Vasta
#4
(08-12-2012, 10:55 )alter Kirjutas: Jah, mulle solvangud ei meeldi, püüdke normaalselt käituda nagu inimesed. Kas kretiiniks tembeldamine on sinu viis inimesi solvata excubitoris?

Wanur püüab näidata ennast heast küljest, tulles oppidega õiendama, kui tundlikud ja õrnahingelised nad on ...

Tatikad jutukast välja, oppideks robotid või vastutustundega inimesed ja enne seda paluks mitte seda jutukat enam reklaamida. See alter on seal läbi aegade oma ego paitanud ja roppusi suust välja ajanud...

Thorondor, mida kostad?
Vasta
#5
Ma arvan, et võite vabalt jutukas käia ja natuke vähem emotsionaalsed olla. Kui te ise konflikti ei otsi siis saate seal rahulikult olla.
Ja reklaamin edasi ka ja tegelen selle probleemiga. Jõhvikas sina ära loe siis reklaami.

Olin just teemat puhastamas.
Excubitoris, ma arvan, et me saime varem selgeks räägitud, et kaasfoorumlastele diagnoose ei panda, veel vähem mingi tekstijupi järgi.
Vasta
#6
Jutuka kanal on ajutiselt #PW. Menüüst viib just sinna.
Vasta
#7
Ja nüüd on tagasi #para-web kanal. "Palgalisi" moderaatoreid ei ole.
Vasta
#8
Jutuka link üleval ei tööta. Ütleb kõigile, et bännitud olete.
Jutukas ise töötab.
zone.ircworld.org:6667
#pw
Vasta
#9
Saab küll sisse.
Vasta
#10
Kuidas teistel on? Saate ka seal ülevalt lingist jutukasse? Mina ei saa.
Vasta
#11
viskab välja jah
Vasta
#12
RE:Foorumi jutukas

Mina sain sisse selle kaudu http://www.wsirc.com/
Vasta
#13
Nüüd on päises jutuka link tagasi ning viib ircu jutukasse.
Lõpuks ometi on meil jutuka foorumil jutuka plugin, millega ma arvan, et võib rahule jääda.

Kui te pole foorumis sisse loginud ja ühinete jutukaga, siis saate nimeks Guest. Nime muutmiseks kastuage käsku /nick.
Vasta
#14
Mina ei tea mina olen loll! Kuidas ma jutukasse saan Sad.. Smile
Vasta
#15
Proovi allolevat linki. Paremal olevasse kasti pane oma nimi ja siis "Continue". Minul tundus toimivat.
http://irc2go.com/webchat/?net=IrcWorld&room=para-web
Vasta
#16
Jutukasse saab ülevast lingist nimega jutukas.
Mulle tundub, et mõnel ei tööta jutukas.

Millised on sümptomid ja mis brauseriga?
Minul töötab kõigi brauseritega.

Aegunud Flash või selle puudumine?
Vasta
#17
Jutukasse saab ülevast lingist nimega jutukas.
Mulle tundub, et mõnel ei tööta jutukas. Olen näinud tõrkeid Firefoxiga. Proovige nt Chrome või IE-ga

Millised on sümptomid ja mis brauseriga?
Minul töötab kõigi brauseritega.

Aegunud Flash või selle puudumine?
Vasta
#18
(14-03-2013, 20:52 )togli Kirjutas: Proovi allolevat linki. Paremal olevasse kasti pane oma nimi ja siis "Continue". Minul tundus toimivat.
http://irc2go.com/webchat/?net=IrcWorld&room=pw

Tänud sain sisse Smile
Vasta
#19
(14-03-2013, 20:52 )togli Kirjutas: Proovi allolevat linki. Paremal olevasse kasti pane oma nimi ja siis "Continue". Minul tundus toimivat.
http://irc2go.com/webchat/?net=IrcWorld&room=pw

See on mingi imelik koht. Mul läks tulemüür hulluks.
Ma nagu saan sisse siin saidil olevast jutuka nupust aga ma ei tea kas olen inimestega suhtluses või mitte. sest kui sisse olen loginud näen kül kasutajaid aga ekraanil pole mitte teiste inimeste jutt vaid mingid mai tea invalid password vms. ja siis veel mingit jama üleval pool aga nagu teiste inimeste juttu pole. kas siis keegi ei räägigi või on ikka mingi jama.
(14-03-2013, 22:22 )Thorondor Kirjutas: Jutukasse saab ülevast lingist nimega jutukas.
Mulle tundub, et mõnel ei tööta jutukas. Olen näinud tõrkeid Firefoxiga. Proovige nt Chrome või IE-ga

Millised on sümptomid ja mis brauseriga?
Minul töötab kõigi brauseritega.

Aegunud Flash või selle puudumine?

Ma kasutan google chrome ja see Flash teema on see et laadisin vajalikud asjad alla kuigi varem olid juma 100 flashi alla laaditud kuna arvuti ise nõuab seda aga miskipärast ikka kui olin alla ära laadinud siis ikka ütles et mingi viga "run this time" nuppu pidin vajutama.
Vasta
#20
Kui keegi peaks tahtma jutukasse minna, siis kanaliks on #pw. #para-web kanalit varastab vahetpidamata esimesel võimalusel foorumi kasutaja alter. Istub seal üks ega käitu väga inimsõbralikult.
Vasta
#21
(08-12-2012, 11:09 )Jõhvikas Kirjutas: Tatikad jutukast välja, oppideks robotid või vastutustundega inimesed ja enne seda paluks mitte seda jutukat enam reklaamida. See alter on seal läbi aegade oma ego paitanud ja roppusi suust välja ajanud...

Thorondor, mida kostad?

(08-12-2012, 11:14 )Thorondor Kirjutas: Ma arvan, et võite vabalt jutukas käia ja natuke vähem emotsionaalsed olla. Kui te ise konflikti ei otsi siis saate seal rahulikult olla.
Ja reklaamin edasi ka ja tegelen selle probleemiga.

(12-08-2013, 21:40 )Thorondor Kirjutas: Kui keegi peaks tahtma jutukasse minna, siis kanaliks on #pw. #para-web kanalit varastab vahetpidamata esimesel võimalusel foorumi kasutaja alter. Istub seal üks ega käitu väga inimsõbralikult.

Tore, et ka ise nägid ja kogesid ja ei vasta enam, nagu ca aasta tagasi. Kas #pw on kaaperdamiskindlam?
Vasta
#22
Ilmselt mu kasutajanimi aegus ja seetõttu muutus jutukas nö vabaks.
Järgmisena peab vist tegema ikkagi nö iseseisva jutukas, mis ei asu irc serveris.
Kui foorumisse loginutel ei oleks jutukasse sisenemisel vaja teha midagi muud peale ühe kliki, siis võiks olla sellest elulooma?
Vasta
#23
Minule isiklikult see meeldiks.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uus foorumi tarkvara Imotep 49 17,440 21-09-2022, 16:59
Viimane postitus: levis
  Foorumi reeglid Thorondor 84 53,349 13-02-2022, 20:33
Viimane postitus: isemaag
  Foorumi personal muutub Thorondor 153 40,123 28-02-2021, 18:06
Viimane postitus: euroruubel
  Foorumi statistika uudised Thorondor 53 41,088 28-12-2018, 23:58
Viimane postitus: Naut
  Foorumi personal otsib abilisi Cassiopeia 81 71,132 13-09-2018, 08:57
Viimane postitus: Thorondor
  Parajutukas ei ole parateema Vaid JUTUKAS Sekhmet 11 8,636 20-02-2018, 12:05
Viimane postitus: Nielander
  Foorumi väljanägemine Lenore 3 8,433 23-04-2016, 12:00
Viimane postitus: Wilholmensis
  Foorumi kasutajaküsitlus Skarre 1 7,234 04-12-2015, 00:01
Viimane postitus: Skarre
  Foorumi uus jutukas Thorondor 78 60,309 01-08-2015, 00:07
Viimane postitus: Addy
  Viirustest ja pahavarast, mis takistavad foorumi kasutamist Stella 76 51,048 13-02-2012, 00:44
Viimane postitus: hulkuv hing

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat