Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nõid, ravitseja, sensitiiv? Palun aidake keegi leida!
#1
Tere!

Kindlapeale on antud küsimusega teemasid postitatud, kuid ei jõua kõiki läbi lugeda või üldse leida. Seni ei ole ma vastust saanud.

Pöördun selle foorumi poole, sest ma lihtsalt ei tea, kuhu, kelle poole antud küsimusega üldse pöörduda võiks.
Usun, et te mõistate, kui ma ütlen, et ma ise küll usun nendesse "tädikestesse", kes teevad asju korda ja kõike muud ning nende abi on nüüd mulle vajalik, siis samal ajal olen teadlik petturitest ja nõrkadest jne, nii et suht skeptiline selle "hea" leidmises. Kuid kes see olema peab, kes mind aitaks? Ja kas te teate kedagi TÕELIST? :S

Kuidas, mil moel, kelle kaudu ma võiksin leida sellise hea tegelase, kes saaks aidata? Kõige enam oleks abi vaja teisele inimesele, kes on mu pereliige ja kes palus mul asja uurida. Nimelt on päris mitu aastat asjad väga ebanormaalselt halvasti läinud. Ühesõnaga elus on üsna surnud ring ja isegi kaine mõistus ei võta enam vedu. Lihtsalt see inimene, kes abi vajab, usub, et miskit on valesti ja siiralt tahab juba kusagilt abi saada. Mina olen suht segaduses ja ei oska aidata, kuid asjad on väga koledad. Ma olen ise juba mõelnud kellegi peale, kes saaks äkki teha selgeks, miks asjad lähevad järjestikku nii halvasti, kas on mingi needus ja kuidas leida mingi väljapääs surnud nõiaringist.

Isiklikult minul on ka teatud mured, mis vaevavad mu hinge ikka kohutavalt. Nimelt vaatamata oma noorele eale, olen ma väga segaduses, energiast välja pigistatud ja tundub samuti mingi ebaõnn pidevalt kanda astumas. Ei saa enam aru. Asjad lihtsalt ei õnnestu, kuidas ka ei püüaks. Olen olnud nii tugev, et pidevalt ikka leida endast tohutult positiivsust ja uut jõudu, kuid peagi see leiab põhjuse kadumiseks.


Igatahes, on suur palve mind valgustada nende inimeste osas, kes saavad aidata selliste probleemide korral.

Ma pean veel lisama selle, et ma ise tean ravitsejate kohta seda, et õiged ja mõjuvad nõiad/ravitsejad ei tohi/ei küsi rahalisi vahendeid nende tegude eest. See kõlab minu jaoks õige asjana ja loomulikult oleks see kõige ideaalsem. Tänaksime parimal võimalikul viisil, kuid lihtsalt raha on see, millega on nii suured probleemid, et ei tea, kuidas leiaks sessioonile suured sajased :S Aga igasugune info on teretulnud. Ehk ajapikku leiab lahenduse.

Ausalt, mu pereliige on lihtsalt hääbumas ja see mõjutab minu elu väga palju Sad
Vasta
#2
Katsu kõigepealt rahuneda ja veidi teise nurga alt proleeme vaadata. Enne kui hakata süviti probleemi sisenema, tasuks kaaluda läbi kõik toimuv lihtsalt eemalseisja pilgu läbi. Selleks pole vaja nõia/targa/maagi/sensitiivi nõu. Kaine mõistus kaineks mõistuseks. Objektiivsus kulub ka ära wink

Teisalt kui on oht, et tegu ongi mõne needuse või laadse probleemiga - siis nii mõnelgi korral kutsuvad inimesed ise omale enese teadmatagi häda kaela. Kõlab karmilt aga nii lihtsalt on. Igaüks tõmbab ligi seda, millest mõtleb.

Peamine point on muidugi see, et milles kõik mured väljenduvad ning mis on probleemi sisu. Ilma taustata ei saa ka nõu anda.


Vasta
#3
Ma olen täiesti nõus sellega. Ma olen väga palju raamatuid läbi lugenud teemal, et mõtlemine on peamine ja see kujundabki meie reaalsust. Ma olen proovinud ja olen muutunud palju selles osas, kuid asjad lihtsalt lähevad endistviisi. Jättes minu aga kõrvale (muretsen enda pärast vähem), on see inimene, kes tõesti abi järele palus üsnagi tupikseisus. Ma olen proovinud õpetada neid raamatutarkusi ja kogu seda mõtlemiseteooriat aga see ei toimi. Nimelt on ta nii paljude aastate vältel surunud ennast nii kitsastesse raamidesse, et kõrvalolija ei suuda lihtsalt muuta tema mõttelaadi. Ma saan temast aru, kuid tahaks siiski aidata. Eriti kui olukord on tõesti ring, siis mina ei näe sellest ise praegu väljapääsu, rääkimata temast endast. Mul ei ole endal võimalusi teda aidata. On ju tõde, et kui tahad oma elu muuta, siis alusta enda muutmisest (mõtlemine, suhtumine). Ja isegi mina, kes just mõni aeg tagasi pakatas suurest lootusest, olen taas üsna jalust löödud.

Ja Tema, ta usub, et asjal on mingi tõsisem teema taga. Ma tahaks leida, kellegi, kelle juurde ta saata. Sest ma lihtsalt tean, et ma võin raiuda oma positiivsust (ise teades, kui raske see on, kui oled elanud kõiges negatiivses nii kaua) kui palju tahes, ei suuda ta sellega hakkama saada, kui igapäevaselt ta lihtsalt peab tegelema asjadega, mis lihtsalt on sellises voolus, mis pole enam tema kontrolli all.

Ma tean, et igaüks, kes tahab peab hakkama saama ja saab. Kuid mulle tundub, et mõnikord see nagu ei pea paika. Ma olen ise veel jalutu ja segaduses, et teda aidata, kuid ei jää puutumatuks tema eluprobleemidest.
Ma pean tunnistama, et ma ei ole võimeline enam kuidagi objektiivselt või targalt mõtlema, sest mul on endal teatud probleemid endaga hakkamasaamisel. Aga nii tahaks muuta kõike, kuid jõudu üldse ei ole enam. Ma ei saa aru, kuidas on võimalik olla nii segaduses kõige suhtes oma elus.
Vasta
#4
Ehk leiad abi
Vasta
#5
Sunniviisiliselt ei saa kedagi aidata. Selle lihtsa tõe võiks endale kohe selgeks teha ja aitamise ära lõpetada ning hoopis enda eest hoolitseda.

Mõned inimesed elavad selle nimel, et iga päev kannatada nii et küüned tagurpidi ja oma oma kannatustest lähdastele pasundada. Sellise käitumisega püütakse leida endale kinnitust, et nende lähedasd siiski armastavad ja hoolivad neist. Samas ehitatakse enda ümber järjest rohkem müüre ja hakatakse järjest rohkem vältima lähedasi sooje suhteid. Selline käitumine võib minna äärmustesse: süütunde tekitamiseni a´la keegi ei armasta mind või isegi enesetapuga manipuleerimiseni. Energeetilises plaanis on tegemist teatud liiki energiavampirismiga ja siin ei aita sensitiivid ega antidepressandid. Kõige parem on ennast kokkuvõtta ja mitte tema mängudega kaasa minna ja mitte oma energiat ära anda.

Kordan veel kord: Sunniviisiliselt ei saa kedagi aidata. Inimene peab ise aru saama, et ta vajab abi ja ta ise peab täpselt teadma milline see abi peab olema ja ise seda paluma. See peab olema tema enda kindel soov. Abisaaja peab ise olema valmis abi vastu võtma. Kõigil ülejäänutel juhtudel on igasugune aitamine sekkumine teise inimese ellu. Tema privaatsuse rikkumine.
Vasta
#6
Enamus nö "ravitsejaid" on hinge-põhised (annavad ajutise/mööduva leevenduse, kuid olemust ei kõrvalda) - kuid tegelik muutus toimuks vaimu-põhise sisemise muutuse läbi (hakkad mõistma, et enda vale mõtlemisega oled kõigi oma hädade põhjustaja).

Üritan ravitsemise olemust selgitada sopa-joodiku näitel läbi peenkehade süsteemi:

1) Eeterkeha põhised kätega ravitsejad "pumpavad" joodiku keha elujõud täis - nii saabub joodikule paariks tunniks "selguse hetk", kuid kuna tema olemuses muutust ei toimunud, on joodik järgmine päev jälle "laua alla joonud".

2) Astraalkeha/emotsioonide ja mentaalkeha/mõistuse põhised tervendajad üritavad muuta joodiku hinge-põhist mõtlemist ja emotsioone - ehk nende töö tulemus on nagu "joomise vastasel ampullil": joodik hakkab "kartma" ampulii poolt võimendatavat "jubedat pohmelli", ning üritab hirmu tõttu joomarlust vältida - kuid jällegi ei muutunud tema "sügavam olemus", ehk võimaluse korral tahaks ta jälle ennast "täis juua" - isegi kui ta jooksva elus suudab sellises "hirmus" karskena ära elada, siis järgmistes eludes on ta jällegi joodik: ehk suuremas/igavikulises plaanis muutust ei toimunud.

3) Kui aga "lihtsalt rääkida", ehk üritada inimeses muuta "vaimu-põhist mõistmist" läbi ühtuse/budhhi keha mõjutamise (tekitada inimeses mõistmist, et joomarlus kui enese-hävituslik elustiil kandub vaimu osana üle järgmistesse eludesse), siis muutub ka joodiku "sügavam olemus" - ehk joodik muudab oma "sisemisi väärtus-hinnanguid", ning loobuks joomarlusest, kui "eluks mitevajalikust tegevusest" (see aga eeldaks "tugevat tahet", mida saaks samuti endas kasvatada): isegi kui igal tänavanurgal oleks "tasuta viin", kõnniks ta sellest "tasuta viinast" mööda, nagu meie kõnnime mööda "tarbetust prügist" - selline "vaimu-põhine" muutus kandub edasi järgmistesse eludesse: ehk järgmised elud elatakse täis-karsklasena, ilma mingi tõmbeta vägijookide poole: ehk suuremas/igavikulises paanis toimus positiivne muutus.


Reeglina ei suuda inimesed "ennast ise näha", ehk tajuda endas peituvad vigu:
1) Liiklushuligan kirub politseinike: "haiged mendid, võtsid minu juhiload jälle ära "tagasihoidliku" 150 km/h sõidu eest linnas: foori tagant ära minnes tuleb ju normaalsetel autodel 150 km/h mõne sekundiga kätte" - tavaline inimene suudaks aga sellises arutus kihutamises peituvaid ohte hetkega hoomata.
2) Elukutseline mõrvar kirub kohtunike: "äh, see mul juba 47-s tapmine, mis te mind kinni panete, niikuinii lasete varsti välja vabaks" - kuid tavaline inimene suudab hoomata mõrvades peituvad traagikat.

Seega, kui keegi võõras suhtleks teema-algatja tuttavaga, siis ilmneks jutust mitmed "karjuvad kitsaskohad", mis ongi tema elu muutnud selliseks nagu ta on.

Mis aga puudutab "jõuga" teiste olemuse paremaks muutmist, siis pole siin midagi keelatut: nii nagu võib inimesi mõjutada "allapoole" (tehke miinimum-palga eest nüri liinitööd ja elage 5-meele põhises füüsilises maailmas massimeedia taktikepi all) - nii võib ka inimesi mõjutada "ülespoole" (nö "vaimne koondus-laager", kus inimesi pannakse sunduse abil vaimsete teemadega tegelema eluspüsimise nimel - kui kõik see ikka ei haaku mittekuidagi inimese sügavama olemusega, siis inimene üritab leida meetodeid "põgenemiseks" (füüsilisest maailmast saab "põgeneda" vaimsuse abil - ning vaimsest maailmast saab "põgeneda" materiaalsuse järgi ihalemise abil).

Vasta
#7
(23-02-2013, 03:50 )rumal Kirjutas: Alguses ma mõtlesin midagi siia kirjutada,aga kuna geniaalne rumalus
"Esmalt proovi antidepressante, arsti poolt määratud muidugi"
andis retsepti (tal on ju ikkagi 396 postitust) siis otsustasin seda mitte teha.

See on uskumatu muidugi mis idiotismi siin foorumis vohada lubatakse.

Kui inimene tunneb, et kõik viltu läheb ja omadega puntras, siis on suurem tõenäosus depressioonis olla kui soolapuhujate poolt giagnoositud "needus."
Tänapäeva antidepressandid on küllalt tõhusad ja teaduslikult ning KLIINILISELT katsetatud, miks ei või siis asja ära proovida esmalt? Rumal on see, kes mingit umbmäärast needust vaid usuvad!

Vasta
#8
Võiks katsuda kõigepealt lihtsalt aja maha võtta, enne kui tablakate järele haarata või ravitsejaid mööda jooksma hakata. Ja tegeleda eeskätt enese probleemidega, isegi siis kui tahaks teist väga aidata, sest kui oled ise katki, ei ole sust ka teisele abi.
Vasta
#9
Esmalt tuleks ju ikka selgeks teha, mis sinu pereliikmel tegelikkuses viga on.

https://sites.google.com/site/wiccawicca...-ennustust

Ta peaks ise kirjutama ja endast rääkima .
Vasta
#10
Kõik võib olla ja võib olla mingi tühine seos, mida arvata ei oska.

Tean, tunnen ja tajun, et Eesti "õhk" on seisev praegu, mitte ainut praegu, vaid juba pikemat aega. See "õhk" roiskub ja oma roiskumisega mürgitab inimeste hingi. Pole tähtis kes sa oled, labidamees või peaminister.
Vaadake inimesi, enamus on kui elavad laibad. Arstid kirjutavad aga ravimeid või rahusteid, see aga ei aita.
Vasta
#11
(04-07-2013, 20:12 )Valguses Kirjutas: Kõik võib olla ja võib olla mingi tühine seos, mida arvata ei oska.

Tean, tunnen ja tajun, et Eesti "õhk" on seisev praegu, mitte ainut praegu, vaid juba pikemat aega. See "õhk" roiskub ja oma roiskumisega mürgitab inimeste hingi. Pole tähtis kes sa oled, labidamees või peaminister.
Vaadake inimesi, enamus on kui elavad laibad. Arstid kirjutavad aga ravimeid või rahusteid, see aga ei aita.

Para-webi inimesed ei roisku kohe kindlasti, siin käivad pidevalt väga elavad mõtte-talgud.
Arvangi, et inimestel on vaja lootust ja julgustust, et midagi on võimalik muuta ka meil enestel. Kasvõi lihtsate arutelude kaudu.
Kui juba oma igapäevaseid mõtteid kasvõi pisut teadlikult muuta, siis on tulemused kiired tulema...paremuse poole.

Omad kogemused...ja väga hiljutised muuseas Smile.
Vasta
#12
(04-07-2013, 20:12 )Valguses Kirjutas: Kõik võib olla ja võib olla mingi tühine seos, mida arvata ei oska.

Tean, tunnen ja tajun, et Eesti "õhk" on seisev praegu, mitte ainut praegu, vaid juba pikemat aega. See "õhk" roiskub ja oma roiskumisega mürgitab inimeste hingi. Pole tähtis kes sa oled, labidamees või peaminister.
Vaadake inimesi, enamus on kui elavad laibad. Arstid kirjutavad aga ravimeid või rahusteid, see aga ei aita.

Need tunded ja tajud on sinu sisemaailma peegeldus. Kui tahad sellest roiskumisest lahti saada, siis vaata hoolega enda ümber ringi ja muuda oma tarbimisharjumusi seda nii otseses kui ülekantud tähenduses.
Vasta
#13
Kunks.Moor - Mõne ravitsejaga olen kokku puutunud kuid niisma heast peast kontakte anda ei söenda. Osalt ehk seetõttu, et nad enesele reklaami ei tee ja abisaajad on sinna "poolkogemata" sattunud.
Kõrvalt kiibitsejana olen aru saanud, et mistahes tõve küüsis olija ravib end ikkagi ise. Nõid on vaid abivahend ja suunaja. See eeldab aga hädas olija soovi ja koostöö valmidust. Kui Sinu mees läheb nõia juurde vaid selleks, et naine ei näägutaks ja ta hinge rahule jätaks, siis ei pruugi positiivseid tulemusi tulla. Sinu postitusest ei selgunud mida mees ise asjast arvab. Tema jaoks on ehk kõik normaalne, ainult pere liikmed on ära keeranud?

Kui perekonda loodusravi huvitab ja telgis ööbimine rahuldab, siis tasub järgmine kuu külastada 2-4. augustil toimuvat esoteerika festivali. Kui sealt just otsest ravi ei saagi, siis vähemalt mõnus nädalalõpp koos huvitavate inimestega ja kontaktidega on kindlustatud. Link kah:
http://vanaveski10.onepagefree.com/
Eelmine aasta käisin ja jäin ülimalt rahule. Eriti meeldis Piiterist pärit kena nõid kelle šamaanitrumme proovides üks trumm mul ikka päris tuntavalt "katuse" ära viis. Mitte et lolliks oleks teinud, lihtsalt tundsid kuidas ülemine peapool kõrvale nihkus ja ise kuhugi mujale läksid. Omapärane meeldiv kogemus ainult mingist rummi põristamisest.
Vasta
#14
Kirjutan lühidalt oma kogemuse Sulle lihtsaltmina.
Olin oma eluga täiesti puntras - täielik ahervare, kui nüüd tagasi mõelda sellele ajale. Kõik tundus valesti ja hinges oli tühjus ja abi saamise peale too hetk polnud ma ka mõelnud. Siis üks õhtu magama minnes sai karikas täis ja iseenesest pisarsilmi suurest masendusest ajendatuna ütlesin endale "nii ma enam edasi minna ei saa ja midagi peab muutuma, et hakata jälle elust rõõmu tundma ja luua seda mida iga inimene siia sündides peaks looma" Ma lihtsalt palusin abi, ise teadmata kellelt aga lihtsalt palusin. Esiteks tuli minu juurde sädelev energiakeha-kogu, kes veetis minuga 40 minutit, tehes mulle mingit puhastust(energeetilisel tasandil) Keesras mind füüsiliset voodis kord küljele kord selili ja siis teisele küljele. Mu hingamine muutus tahtmatult kiireks ja siis jälle väga aeglaseks(1x minutis umbes). Kogu see aeg oli mul suu kõrvuni ja nii head tunnet pole ma enam oma elus kohanud. Peale seansi lõppu põmm silmad kinni ja magama koheselt(tavaliselt kulus mul selleks 1-2 tundi) Hommikul ärgates olin täiesti uus inimene ja niivõrd teotahet täis, et suutsin ennast käsile võtta ja ise oma elu ohjama hakata. Lugesin palju (minu jaoks tarku raamatuid läbi, hakkasin sõpradega rohkem suhtlema, eidin endale uusi hobisid, veetsin rohkem aega õues jne....)
See ei pea ilmtingimata sinuga nii juhtuma aga nüüdsest usun vanarahva tarkustesse, et "Seal kus häda kõige suurem, seal abi kõige lähem" Kui sinu palvetele ei vastata ja midagi ei muutu su elus siis pead sa ilmselt selles elus need õppetunnid läbima mis sest et raske on.
Mina isiklikult usun ka et nõiad ja kõik sellised aitavad Sind vaid hetkeliselt aga selleks et tõesti midagi muutuks siis pead kõik otsused ise tegema ja ise oma elu muutma.
Raske on muidugi aga usu see on seda väärt.
Edu sulle
Vasta
#15
(04-07-2013, 20:23 )Minaelan Kirjutas:
(04-07-2013, 20:12 )Valguses Kirjutas: Kõik võib olla ja võib olla mingi tühine seos, mida arvata ei oska.

Tean, tunnen ja tajun, et Eesti "õhk" on seisev praegu, mitte ainut praegu, vaid juba pikemat aega. See "õhk" roiskub ja oma roiskumisega mürgitab inimeste hingi. Pole tähtis kes sa oled, labidamees või peaminister.
Vaadake inimesi, enamus on kui elavad laibad. Arstid kirjutavad aga ravimeid või rahusteid, see aga ei aita.

Para-webi inimesed ei roisku kohe kindlasti, siin käivad pidevalt väga elavad mõtte-talgud.
Arvangi, et inimestel on vaja lootust ja julgustust, et midagi on võimalik muuta ka meil enestel. Kasvõi lihtsate arutelude kaudu.
Kui juba oma igapäevaseid mõtteid kasvõi pisut teadlikult muuta, siis on tulemused kiired tulema...paremuse poole.

Omad kogemused...ja väga hiljutised muuseas Smile.

Ma ei mõelnudki parawebi ega ka söömist, joomist, vaid õhk ümber Eesti, või õhk Eesti peal.
Ma ise ei ela Eestis, käin siin vaid "korraks".
Ise söön vaid siis, kui kõht tühi ja alkoholi ei tarvita absoluutselt.

Lootusega on nii, et kui pikalt loota, siis võib kaduda see viimanegi kiir, julgust peab alustuseks vast rohkem olema. Kuna Eesti on niivõrd väike riik, siis enam jaolt ikka keegi tunneb kedagi kelle kaudu sina võid tunda kedagi...
Ma ei vaidle sinuga ega lükka ümber sinu teadmisi ja taju, oled selles tugev.
Mina rääkisin seda mida mina tunnen.
Olen näinud seda, mida enamik inimesi ehk unistaks, olen kohtunud (ütleme nii), olenditega, kelle üle te siin diskuteerite... seda on palju, nii palju et lapsed on mul soovitanud kirjutada raamat. Ma pole hull ega tarvita tablette, ei kujuta ka asju ette.
Tajun või tunnen või loen inimeste mõtteid, seda juba siis, kui olin alles väike laps.


Vasta
#16
Paar täpsustavat küsimust "Valguses" tähelepanekute kohta:

1) Kas pead selle "õhk" all silmas füüsilist õhku mida me hingame ja mida tuul puhub?
Või pead selle "õhk" all silmas okultset metafooride jada "maa, vesi, tuli, õhk, eeter", mille vasted on juurtsakra/eeterkeha, nabatsakra/astraalkeha, päiksepõimiktsakra/mentaalkeha, kõritsakra/buddhi-keha, kolmandasilmatsakra/atma-keha.

2) Mis on selle "seisva õhu" põhjuseks?
Ma üritaks veidi suunata vastuse fookuse osas: teiste tajusid selgeltnähes ürita keskenduda teiste emotsioonide ja teiste mõtete asemel teiste mõistmisele/buddhi ja teiste vaimsusele/atma - st teiste hingepõhiseid emotsioone ja mõtteid saab väga kergelt suunata "halbade uudiste abil" (elekter tõuseb, rohkem bürokraate, uued maksud, uued poliitikute kelmused, jne), kuid igaühe vaimupõhist mõistmist ja vaimsust on väga raske mõjutada "halbade uudiste abil".

Seega kas selle "seisva õhu" olemus peitub väliste jõudude poolsetes manipulatsioonides, või eestlaste endi vaimses olemuses?


3) Milliseid lahendusi näed, et Eesti õhk jälle liikuma hakkaks? Mis selleks teha tuleks?

Vasta
#17
Mis keelab Volli juurde minemast, kallis on aga vähemalt avalik ja abi suudab anda. Millegipärast ma ei usalda seda Lõuna Eesti õigeusuga mängivate nõidade kampa kes kõigepealt patsiendi vaimus ristivad, oma jumalale kingivad ja siis enda juurde jooksma jätavad.
Tegelikult on kõigi eelduste kohaselt keegi söödikvaimu kallale saatnud või ise mingist kohast või teost endale saba hankinud. Lahti polegi nii lihtne saada, jutt et raha ei kõlba ravitsejatel võtta on rumalus, vahel on just raha jõud ainuke, millega söödikutega kokkuleppeid teha. Ka nõid võib nende tegelastega hädas olla kui patsiendilt küljest ära võtab ja enda kaela saab. Nüüd peab juba nõid ise millegagi maksma, et lahti saada.
Vasta
#18
Õhust:

"Ioonide jõud

Me oleme pidevalt. ümbritsetud nähtamatute jõudude poolt, mida kutsutakse ioonideks. Ioon on aatom või molekul, mis on kaotanud (või juurde saanud) ühe või mitu valentselektroni, mis annab talle positiivse või negatiivse elektrilaengu.

Iga osake, mis sisaldab endas elektrilaengut mõjutab meie tuju, tervist ja üldist heaolu. Keskkonnasaastatus, tolm, suits jms toodab rohkelt positiivseid ioone. Viimased teadusuuringud on tõestanud, et positiivsed ioonid levitavad negatiivset energiat ja mõjutavad nii inimeste üldist energiataset ja heaolu.

Negatiivseid ioone tuntakse aga ka nime õhuvitamiinid all. Looduslikud veekogud mõjuvad sageli lõõgastavalt just põhjusel, et nad sisaldavad ohtralt negatiivseid ioone. Neil on ka lihaspingeid lõõgastav ja keskendumist soosiv mõju.

Mis on negatiivsed ioonid?

Negatiivsed ioonid (tuntud ka anioonide nime all) on molekulid, mis on oma elektrilaengu kaotanud. Looduses toodavad tormid, kosed ja meri negatiivseid ioone taimestiku kaudu, samuti on neid mägedes ning õhus peale vihma.

Anioonid puhastavad samuti Maa atmosfääri.

Suur kogus negatiivseid ioone sellistes paikades seletab osaliselt, millest tuleneb meie hea enesetunne, kui me viibime näiteks kose läheduses. Meie sisse hingatavat õhku mõjutab tugevalt selles sisalduv ioonide arv:

Suured kosed > 100.000/cm3
Mäed/mägismaad > 70.000/cm3
Mere lähedus > 5.000/cm3
Maal/taimestik 1.000 – 2.000/cm3
Suurlinnad 200/cm3
Suletud ruumid 100/cm3
Õhukonditsioneeriga ruumid 0 – 25/cm3

Minimaalsed tingimused tervisliku keskkonna jaoks: 1.000 – 2.000/cm3

Mida kõrgem on anioonide arv, seda puhtam, värskem ja tervislikum on õhk."

Mõelge millist õhku te kodus, tööl, õues sisse hingate?
Mõõtsin pendliga lõhnaõlisi, deodorante,viirukeid…olukord ikka päris hull, kõige kõrgem oli laste lõhnaõlil 30-40 MHz, ja kõige hullem “Meditatsiooni” viirukil – 1-3 MHz. Kas ei ole õudne, jooga-, meditatsiooni “hullud” mürgitavad end, enda teadmata.
Samas kui meie enda Angervaksa näitaja on 300-400 MHz. Angervaksa peetakse nõiataimeks, temaga võideldakse kurjade vaimude, needuse vastu.
Korjake endale Angervaksa, tehke lõhna/aroomikotikesed, mida hea kaasas kanda, või vannivette panna. Kuivatatud lehed ja varred sobivad nn. viirukiks, tulekindlal alusel põletamiseks.
Vasta
#19
(04-07-2013, 20:12 )Valguses Kirjutas: Tean, tunnen ja tajun, et Eesti "õhk" on seisev praegu, mitte ainut praegu, vaid juba pikemat aega. See "õhk" roiskub ja oma roiskumisega mürgitab inimeste hingi. Pole tähtis kes sa oled, labidamees või peaminister.
Vaadake inimesi, enamus on kui elavad laibad. Arstid kirjutavad aga ravimeid või rahusteid, see aga ei aita.
Ma ei tea, kas asi on õhus või milleski muus, aga depressioon öeldakse olevat praegu moehaigus. No nii mõned ütlevad, et MOEhaigus. Sellepärast, et lihtsalt nii paljudel midagi peas lahti on. Sellepärast mina ise mitte mingil juhul ei ütleks moehaigus, vaid lihtsalt ajad (või siis tõesti õhk) on sellised. maal ka inimesed depresseerivad, keset ilusaid männimetsi. Võibolla on see nüüd 21.12.2012 ülemineku üks väljendusi. Keegi ütles depressiooni olevat puhastustule. Ma ise ei ole põhimõtteline tablekatevastane, aga nüüd paljudel juhtudel need tõesti ei aita.
MISKIT TOIMUB, INIMESED!!!!

Huumoriga (dramaatiliselt):
ME KÕIK SAAME SURMA!!!!!!!!


Vasta
#20
(07-07-2013, 08:08 )Tulnukinimene Kirjutas: Õhust:

"Ioonide jõud

Me oleme pidevalt. ümbritsetud nähtamatute jõudude poolt, mida kutsutakse ioonideks. Ioon on aatom või molekul, mis on kaotanud (või juurde saanud) ühe või mitu valentselektroni, mis annab talle positiivse või negatiivse elektrilaengu.

Iga osake, mis sisaldab endas elektrilaengut mõjutab meie tuju, tervist ja üldist heaolu. Keskkonnasaastatus, tolm, suits jms toodab rohkelt positiivseid ioone. Viimased teadusuuringud on tõestanud, et positiivsed ioonid levitavad negatiivset energiat ja mõjutavad nii inimeste üldist energiataset ja heaolu.

Negatiivseid ioone tuntakse aga ka nime õhuvitamiinid all. Looduslikud veekogud mõjuvad sageli lõõgastavalt just põhjusel, et nad sisaldavad ohtralt negatiivseid ioone. Neil on ka lihaspingeid lõõgastav ja keskendumist soosiv mõju.

Mis on negatiivsed ioonid?

Negatiivsed ioonid (tuntud ka anioonide nime all) on molekulid, mis on oma elektrilaengu kaotanud. Looduses toodavad tormid, kosed ja meri negatiivseid ioone taimestiku kaudu, samuti on neid mägedes ning õhus peale vihma.

Anioonid puhastavad samuti Maa atmosfääri.

Suur kogus negatiivseid ioone sellistes paikades seletab osaliselt, millest tuleneb meie hea enesetunne, kui me viibime näiteks kose läheduses. Meie sisse hingatavat õhku mõjutab tugevalt selles sisalduv ioonide arv:

Suured kosed > 100.000/cm3
Mäed/mägismaad > 70.000/cm3
Mere lähedus > 5.000/cm3
Maal/taimestik 1.000 – 2.000/cm3
Suurlinnad 200/cm3
Suletud ruumid 100/cm3
Õhukonditsioneeriga ruumid 0 – 25/cm3

Minimaalsed tingimused tervisliku keskkonna jaoks: 1.000 – 2.000/cm3

Mida kõrgem on anioonide arv, seda puhtam, värskem ja tervislikum on õhk."

Mõelge millist õhku te kodus, tööl, õues sisse hingate?
Mõõtsin pendliga lõhnaõlisi, deodorante,viirukeid…olukord ikka päris hull, kõige kõrgem oli laste lõhnaõlil 30-40 MHz, ja kõige hullem “Meditatsiooni” viirukil – 1-3 MHz. Kas ei ole õudne, jooga-, meditatsiooni “hullud” mürgitavad end, enda teadmata.
Samas kui meie enda Angervaksa näitaja on 300-400 MHz. Angervaksa peetakse nõiataimeks, temaga võideldakse kurjade vaimude, needuse vastu.
Korjake endale Angervaksa, tehke lõhna/aroomikotikesed, mida hea kaasas kanda, või vannivette panna. Kuivatatud lehed ja varred sobivad nn. viirukiks, tulekindlal alusel põletamiseks.

Väga asjalik lugemine, Tulnukinimene. Kus on see jutt pärit, allikas? Kas selle kohta on ka võimalik rohkem kuskilt täpsemalt lugeda.

Tervitusi.
Vasta
#21
(08-07-2013, 22:21 )Zinerg Kirjutas: Väga asjalik lugemine, Tulnukinimene. Kus on see jutt pärit, allikas? Kas selle kohta on ka võimalik rohkem kuskilt täpsemalt lugeda.

Tervitusi.

See osa mis on jutumärkides on pärit ühelt ionisaatoreid müüvalt lehelt, ei tahaks neid elektrilisi ionisaatoreid reklaamida.

Mainitud roosi sagedus on võetud sellest tekstist:

"Leidsin ma selliseid võnkesagedusi (leitud Tainio Tehnoloogiaga, sõltumatu grupi poolt Eastern State University in Cheny, Washington):

Terve inimese keha 62-70 MHz (kas siin tegelikult ka terve inimene on? Või keskmine lääne tüüp ei ole teada)
Inimese rakud hakkavad muteeruma, kui sagedus langeb alla 62MHz.
58 MHz sagedus on juhul, kui sa oled külmetushaiguses või palavikus.
Candida vohamine sinu kehas algab sagedusel 55MHz.
Šokolaadikook omab energiat 1-3 MHz
52 MHz on keha sagedus, kui tegemist Epstein-Barr viirusega.
42 MHz on vähihaige keha sagedus.
Kui suremisprotsess algab on jäänud veel 20MHz. Surnud inimesel 0 Hz
Surnud toit, sh. hamburger ja praetud kana on 3 - 5 MHz;
Loomulik naturaalne roosilõhn toob sinu kehasse 300MHz

· Värsked mandlid 50 MHz
· Kuivanud toorpähklid 3-5 MHz
· Värske roheline, brokoli 70MHZ

Puuviljad 70MHZ; värsked küpsed puuviljad 80MHz
Toidulisandid: vitamiinid jms 10MHz
Konservid 0 Hz
Valge jahu 1-2 MHz
Värskelt korjatud, mahedalt kasvatatud ja suhu pistetud taim on ca 20 Hz võrra kõrgem
Palve, meditatsioon, positiivne meelestatud tõstab sagedust 10-15MHz võrra – (st kui oled Candidaga kimpus saad mediteerides, naerdesJtõsta sagedust 70MHZ-ni. Võib-olla ei olegi asi nii lihtne aga miks mitte proovida!)
Ja vastupidi negatiivne suhtumine langetab energiat 10-15 MHz"
http://www.paikesetoit.ee/10933/

Oma mõõtmine roosi kohta näitas sama. Muud asjad mõõtsin ise. Viimati mõõtsin Mesiputke (Myrrhis odorata (L.)) – sain 400-500. Nimetatakse ka Mürriks, ehtsa viiruki lõhnaga (kuivatatud taim põletamisel). Seda olevat Targad beebi-Jeesusele toonud. Pidavat aitama unetuse, stressi ja šokki puhul, tugevdab aurat, on abiks meditatsioonis ja vaimsetel otsingutel.
Vasta
#22
Selline info ja teadmine veel minu infolaekast puudus, väga-väga huvitav...

(Vabandame offtopicu pärast)
Vasta
#23
Tegelt see info võib aidata ka teema-algatajat, tõstes kasvõi väliselt enda võnkesagedust, on võimalik madalamatest vabaneda, võib nimetada ka needus, deemon vms., sest välimine ja sisemine on väga tihedalt seotud.
Vasta
#24
(09-07-2013, 06:53 )Tulnukinimene Kirjutas: .....
"Leidsin ma selliseid võnkesagedusi (leitud Tainio Tehnoloogiaga, sõltumatu grupi poolt Eastern State University in Cheny, Washington):

Terve inimese keha 62-70 MHz .....

Huvitav-huvitav! Kas keegi leiaks üles, mis see Tainio täpsemalt on.
Mina küll sotti ei saanud, kuidas neid megahertse mõõta. Mul on
niisugused sagedusmõõtjad
[Pilt: t_16460.jpg]
[Pilt: b_fcnuun942089_4.jpg]
aga ei oska kuidagi enda külge nii ühendada et taolisi sagedusi näitaks...
Vasta
#25
Tehnoloog - võta kokukale kaasa - seal rahvast rohkem - äkki saab sotti.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kust leida selgeltnägijat Naiivne 20 18,983 22-08-2019, 00:44
Viimane postitus: cambodia
  Palun soovitage lõõgastavat muusikat. killuke1 72 40,187 27-12-2018, 19:02
Viimane postitus: isemaag
  Lapsetus..palun abi.. lendav kokk 2 3,193 16-07-2016, 07:17
Viimane postitus: kalldunn
  Aidake mõista! parabere 12 6,184 03-05-2014, 20:48
Viimane postitus: positiivne
  Ravitseja Riho kontakt mediteerija 4 4,370 30-10-2012, 11:16
Viimane postitus: mediteerija
  Palun Vajan abi! Antti 17 9,764 10-04-2011, 14:06
Viimane postitus: Päikeseinsener

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat