Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kesk-Eesti uurimisgrupp
#51
Ja kui pole ära otsustatud kokkusaamise aeg siis paneks selle juuli või augusti alla kuna see on suht pikalt veninud, kooliajalt ma eriti ei taha.
võimalik on teha vabaõhu kokkutulek raplas või rapla lähedal(tegelt suva kus on)
Raplas raskem teha kuna kõik kohad on alaealisi joodikuid täis.
Vasta
#52
Kas keei võiks selle Kesk-Eesti uurimisgrupi üle võtta? Ja korraldada näiteks midagi... Hetkel olen Tallinnas ja Tartus - ning kahjuks pole aega midagi korraldada. Ons kedagi julget?

Vasta
#53
Selle Kesk-Eesti grupiga pole midagi toimunudki, nii et seda ei peaks keegi ülevõtma. Pole olnud piisavalt aktiivseid inimesi, kes viitsiksid asju ajada.
Vasta
#54
No siis võiks kokku saada alustuseks ja iseendi tutvustuseks? Olen ise Järvamaa inimene, oleks ka koht välja pakkuda, kui kellelgi veel huvi on muidugi ...
Vasta
#55
Mina olen huvitatud. Ma samuti Järvamaa inimene. Imestangi, et siin on 2009. aastast vaikus ja reaalset tegevust pole samuti olnud.
Vasta
#56
(24-03-2013, 16:26 )Tulnukinimene Kirjutas: Mina Raplamaalt...võiks selgitada välja mis huvi pakub? mulle omale rohkem unenäod, erinevad maailmad, Iidsed...korraldan aeg ajalt üritusi, katseliselt sel suvel avatud Väekoht...võin ka kokkusaamisele tulla. Smile

Mind huvitab üldiselt kõik, millele peavooluteadused vastuseid ei anna. Rohkem huvitab mind ufod, iidsed tulnukad, vandenõuteooriad, III Reichi saladused.

Vasta
#57
Mulle pakub ka suht paljud huvi, viimasel ajal on just unenäod põnevaks muutunud Smile UFOD ja KUMMITUSED on ka põnevad teemad, omad kogemused.
Leidsin selle teema siit kogematta Smile Üldiselt võiks ju kokku saada ja lobiseda nendel teemadel alustuseks. Ehk leidub siiski veel keegi, kes oleks huvitatud? Smile Nagu keegi eespool ütles, siis 3 oleks ka seltskond.
Vasta
#58
Ei mul päris niipalju kogemusi pole. Mõiste UFO tähendab ju tundmatut lendavat objekti ja ma ei tea, mis see oli aga tavpärane lennuriist kndlasti mitte.
Kirjutasin teile mõlemale postkasti.
KUI KEEGI VEEL LEIAB, ET TAHAKS TULLA, SIIS KIRJUTAGE MULLE POSTKASTI PALUN. AITÄHH! LEPIME KOKKU.
Vasta
#59
Asukoha ja huvi poolest sobiksin kampa küll Smile

Mulle pakub kõige muu "para" kõrval enim huvi Maale inimesena kehastunud rasside olemus ja nende äratundmine.
Vasta
#60
Väga tore, nüüd meid juba neli. Kas on keegi algsest grupist ka veel olemas?
Vasta
#61
Mingi kokkusaamine?? Kus kohas? Ma tahaks raudselt tulla! Laugh
Vasta
#62
Kinfdlat kuupäeva pole aga võiks sõbraliku koosviibimise korraldada, kuna Cassi enam Kesk-Eestis ei elutse, nagu ta ütles mulle, siis mõtlesin, et võiks proovi teha. Pakuksin ise välja 25 mai, siis oleksid ka ilmad soojemad. Oleks ka koht välja pakkuda tegelikult. Järvamaal, Koigi vallas. Jääb Paidest Tartu poole umbes 25 km, Sõrandu küla, Sõrandu külamajas.
Vasta
#63
Ehk sobiks kokkusaamiseks ka selline koht? http://www.tyri.ee/index.php?article_id=...on=article&
Tegemist näib olevat üsnagi aruka sisuga päevaga.
Vasta
#64
Miks ka mitte..
Vasta
#65
Sõrandu oleks minu juurest vaid umb. 40km.
Siis võiks minugi "keskmiste" hulka lugeda...
Vasta
#66
kahjuks pole võimalik Türile endal tulla... Ja omal transporti pole ka kahjuks...
Vasta
#67
Ma ise mõtlesin seal üritusel ära käia küll, kui midagi vahele ei tule. Aga miks ka mitte Sõrandus kokku saada hiljem? Mai lõpus siis näiteks nagu Elessandra välja pakkus.
Vasta
#68
ma asun ka keset Eestit ja oleks küll huvitav ehk kokku saada. Kas see 25 on kindel kuupäev?
Vasta
#69
Tundub et Kesk-Eesti uurimisgrupp hakkab kosuma.
Vasta
#70
(15-05-2013, 10:58 )Pirx Kirjutas: ma asun ka keset Eestit ja oleks küll huvitav ehk kokku saada. Kas see 25 on kindel kuupäev?

Kui enamusele sobib, siis kindlasti.

Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uurimisgrupp PRT 23 7,812 22-01-2019, 12:46
Viimane postitus: Addy
  Pärnu Para-Uurimisgrupp 2 katse! Psühholoog 2 8,931 20-05-2013, 18:11
Viimane postitus: Tharapita
  Pärnu Para-Uurimisgrupp I katse pjp 26 24,571 14-05-2013, 20:28
Viimane postitus: Thorondor
  Saaremaa Para-webi uurimisgrupp tribalangel 67 52,978 02-03-2013, 01:41
Viimane postitus: tribalangel
  Tallinna Para-webi uurimisgrupp Tom 8 14,246 05-12-2011, 11:44
Viimane postitus: lahendused
  Tartu Para-webi uurimisgrupp Metafor 84 77,446 29-06-2011, 18:24
Viimane postitus: Metafor
  Para-Web'i Uurimisgrupp KaptenTrumm 73 23,604 01-04-2008, 20:47
Viimane postitus: Metafor
  Kutsu endale Para-Uurimisgrupp külla Nazz 0 2,753 14-05-2007, 12:09
Viimane postitus: Nazz

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat