•  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pühad ja väega paigad Eestis
#26
Tünn, me räägime siin üks aiast, teine aiaaugust.
Muidugi pole midagi peale energia, kuid mingil tasandil hakkab see energia paistma meile väga mitmesugustes vormides olevana.
Vasta
#27
(25-05-2011, 15:00 )Marina Kirjutas: Tünn, me räägime siin üks aiast, teine aiaaugust.
Muidugi pole midagi peale energia, kuid mingil tasandil hakkab see energia paistma meile väga mitmesugustes vormides olevana.
Üldsegi mitte kui "pole midagi peale energia"..."hakkab paistma"....ära lase end petta siis...
ja kui lasedki meelega seda teha siis ära küsimusi esita sest
vastused toovad sind silmamoondusest kõrgemale tagasi.
wink


Vasta
#28
(25-05-2011, 14:44 )insener Tünn Kirjutas: See üks ja ainumas?
Pole just õige lähenemine...peale energia polegi midagi...kui me kõik kokku liidame(sinu ja maa näiteks) siis saame ikkagi energia...tegelikult te juba oletegi üks...
Aga see vist ületab meie arusaamise ning tajumise võime...
(25-05-2011, 15:09 )insener Tünn Kirjutas: Üldsegi mitte kui "pole midagi peale energia"..."hakkab paistma"....ära lase end petta siis...
ja kui lasedki meelega seda teha siis ära küsimusi esita sest
vastused toovad sind silmamoondusest kõrgemale tagasi.
wink

Tünn, sina teed tünga Smile
Kuidas sa küll viitsid nii pikalt Bleh
Üks teine võimalus on veel ...

Vasta
#29
Pikalt ? Soo....
Vasta
#30
Ma üritan nüüd siis natuke ümber sõnastada oma palvet.
Rääkigem siis muude religioonide või uskude palvekohtadest/altaritest/pühapaikadest, mille külastamine annaks aimdust ja võimaluse tunnetada nende kohtade vaimu või vaimsust.
Kristlusega seotud kohad - kirikud, kabelid, kalmistud - olgu olla.
Maausuga seotud paigad - hiied, ohvriallikad, ohvrikivid - olgu samuti olla.

Rääkigem paikadest, mis mõnevõrra erinevad või meile hilisemal ajal mujalt "sisse toodud".
Eelpool on mainitud juba stuupasid - samas on Eestis palju igasuguseid näiteks idapoolt (nt Aasia) pärit sekte ja nende jüngreid, kes kindlasti taolisi rajatisi üle Eestimaa laotanud.
Või siis näiteks satanistide altarid, mis küll mõneti maausuga seotud (vabandan kui eksin definitsioonis), ent siiski eraldiseisvad objektid.
Isegi kui paigad rajatud (nagu eelmainitud) ajaloolise maausulise paiga kohale või asemele või lähistele, siis sooviks ikkagi läbi käia võimalikult laia valiku erinevate religioonide pühapaikadest Eestis.
Kindlasti on infot veel taoliste paikade kohta, lisaks stuupadele, hiitele ja kirikutele.
Tänudega!
Vasta
#31
Ma nüüd küll kahtlen, kas sind okultistlike satanistide altareile poosetama lastakse, need vähesed (võibolla ka ainult üks), mis meie maal olemas on, asetsevad suht kindlalt eramaal.

Kui sa tahad näha kõiksugu sisserännanud uskude "pühapaiku" siis mine Lilleorusse, sealsed udulapsed võtavad sind vast avasüli vastu...

Aga kordaksin siis veelkord - IGASUGUSE RELIGIOOSSE TAUSTAGA pühakoha või altari või muu sarnase juures EI TUNNETA SA MITTE MINGIT VAIMSUST! Tunnetad vaid seda, mida on sinna eelprogrammeeritud. Või äkki soovid lahti seletada, mida sinu jaoks tähendab vaimsuse tunnetamine?
Vasta
#32
Energiasammastega on suuremas osas süütum asi.
On ju tihtipeale tegu maakoorest kiirguva-õhkuva energiaga.
Piisavalt püha, energeetiline? Bleh

Aga see pole teema, millel sõna võtta tahaksin.
Teen alles (tõenäoliselt veel kogu oma elu) järeldusi.
Vasta
#33
Mingi aeg tagasi tekkis mul üks idee ja algselt oli plaan teostada seda ühe oma sõbraga, aga asi jäi kuidagi soiku. Idee iseenesest siis selline, et igal inimesel on oma "tähenduslikud" kohad. Paigad, mis tunduvad mingil moel erilised. Ja erilised mitte isegi mingite nendega seotud oma mälestuste pärast ega ka selle pärast, et rahva seas neid energiasammasteks ja krt teab milleks peetakse, vaid lihtsalt on nii ja miks täpselt, ei teagi. Me tahtsime neid kaardistada ja siis võrrelda, et kas midagi kattub. Minu väike teooriake oli, et ehk ongi need kohad mingil moel erilised, anomaalsed, kui mitu inimest neid ikka teistest erinevana märkab.
Nüüd ma mõtlen, et võiks seesugust kaardistamist siin proovida. Et rahvas tooks välja mingeid paiku Eestis, mis neile mingil põhjusel positiivsed või negatiivsed(halvaendelised) tunduvad (ja lisada ehk ka nende kohtadega seonduvaid märksõnu, kui kellelgi mingeid kindlaid kujutluspilte tekib). Võib proovida kas üleeestiliselt või mingi kindla linna siseselt....Mis arvate?
Vasta
#34
Keava linnus (ja tee sinna). Nii mina kui mu sõbranna on seal kummlisi asju kogunud.
Ruunawere, Varbola linnus ja selle läheduses olev raba.
Piirissaar, eriti tormi aeg. Kummalisi asju on näinud ka need, kes tavaliselt ei näe.
Vasta
#35
(21-01-2013, 17:17 )Pia Kirjutas: Piirissaar, eriti tormi aeg. Kummalisi asju on näinud ka need, kes tavaliselt ei näe.

Nagu näiteks?

Vasta
#36
(21-01-2013, 17:36 )Pesukäru Kirjutas:
(21-01-2013, 17:17 )Pia Kirjutas: Piirissaar, eriti tormi aeg. Kummalisi asju on näinud ka need, kes tavaliselt ei näe.
Nagu näiteks?
Orbid, liikuvad kogud jne.
Peale kolmanda vaimu mööda jalutamist muigas majaomanik, et praktiliselt kõik külalised on neid näinud...

Vasta
#37
Pesukäru, ära trolli.
Tallinnas:
Kalamaja park ja Kopli park (negatiivne)
Patarei vangla ja Kalasadama territoorium (negatiivne)
Ala (kõrgendik), mis jääb Schnelli tiigi ja Toompea vahele ja Lindamägi
Skoone bastion (negatiivne) *lammutavad rituaalid *visioon mustast kirikust
Dominiiklaste klooster
Siselinna kalmistu (negatiivne)
Hundikuristik (positiivne) *niisugune tunne, nagu pea käiks kergelt ringi *viirukilõhn * visioon vene kirikust (olin tükk aega avamusel, et see majakas seal üleval nõlval ongi kirik) Bleh
Maarjamägi ja obelisk (negatiivne) *surnud *visioon ühest sõdurist mööda pikka koridori astumas
Ala, mis jääb Maarjamäe ja Pirita jõe vahele (negatiivne)

Jätkan mõni päev...
Vasta
#38
(21-01-2013, 16:25 )zen faran Kirjutas: Nüüd ma mõtlen, et võiks seesugust kaardistamist siin proovida. Et rahvas tooks välja mingeid paiku Eestis, mis neile mingil põhjusel positiivsed või negatiivsed(halvaendelised) tunduvad (ja lisada ehk ka nende kohtadega seonduvaid märksõnu, kui kellelgi mingeid kindlaid kujutluspilte tekib). Võib proovida kas üleeestiliselt või mingi kindla linna siseselt....Mis arvate?

Teema Eesti parakohad google mapil:
http://maps.google.com/maps/ms?hl=en&ie=...119141&z=8

Pühad ja väega paigad Eestis:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...apaigad%22

Ehk on abiks.

Vasta
#39
Vat, Müstik, ma just nimelt ei taha, et inimesed hakkaksid mingeid teada-tuntud parakohti pakkuma, vaid just seda, mis nad ISE on tundnud. See mis nad tundnud on ei pea olema üldse mingite vaimude-tulnukatega seotud. Nad ei pea isegi täpselt aru saama, mis neis paikades erilist on. Lihtsalt, need tõusevad kuidagi üldisest taustast esile.
Vasta
#40
Mul kodu õues sambad ja portaal, kõike nähtut-kuuldut ei jõuaks kirja panna. Suvel tegime kaks aurapildistamise päeva, et mõjust rohkemat teada saada Smile
Vasta
#41
Kirjutasin, et ehk on abiks.
Eriti teema Pühad ehk väega paigad Eestis.

Ei usu, et kõik siin foorumis nendest väega paikadest üldse teadlikud on.
Isegi igal pool ei ole käinud. Eestimaal on erilise väega paiku väga palju.
Kuna mina näiteks pealinnas ammuilma ei ela, võin kirjeldada teisi Eestimaa linnu ja asulaid ja huvitavaid maakohti nende läheduses, kus olen elanud, aga kui teised seal kunagi käinud ei ole, siis ei ütle paikade nimed ju midagi.
Pärnus Anneka park näiteks. Võid oma kaardile kanda.
Väga hea energiaga paik. Jõe ääres, iidsed põlispuud jne. Vähemalt vanasti olid. Vaatamata sellele, et teiselpool raudteed, mida enam ei ole, asus kalmistu.
Kuskil sellest kunagi minu teada kirjutatud ei ole.
Vasta
#42
Mul mõned lemmikud kohad on:
Siniallikad(positiivne) või siis Saha kabel(negatiivne?mind ei häiri).
Saha kabel seest on veidi ülerahvastatud aga väljas on täielik rahu.
Kõiki oma lemmik-kohti ei raatsigi tegelt reeta kui aus olla.
Eriliseid paiku on palju, kõike ei jaksa üles lugeda kui antennid pidevalt signaale vastu võtavad Smile
Vasta
#43
(21-01-2013, 19:54 )Müstik Kirjutas: Kuna mina näiteks pealinnas ammuilma ei ela, võin kirjeldada teisi Eestimaa linnu ja asulaid ja huvitavaid maakohti nende läheduses, kus olen elanud, aga kui teised seal kunagi käinud ei ole, siis ei ütle paikade nimed ju midagi.

Vabalt võid kirjeldada, sest kunagi ei või ju teada, kus keegi elanud/käinud on ja mis koht kellelegi mida tähendab wink Ega kõik selle foorumi asukad siis pealinlased ole.
Vasta
#44
Aegnal vana kalmistu (positiivne), samuti seal asuvad suured kivirahnud on kuidagi uinutavad (suutsin seal istudes magama jääda)
Vasta
#45
Iseenesest selline kaardisatmine on hea mõte, (Lahendused vist tahtis ka kaardistada), kuid siis tuleks ka uurida mis sorti energakiirgustega on tegu, ehk milleks nad head-halvad on. See eeldaks juba suuremat ettevõtmist ja seadmete olemasolu (kuigi osasid energia-kiirgusi polegi võimalik mõõta).
Rohelisega võiks siis kaardil need kohad ära tähistada mis annavad rahu-rõõmu-heaolu tunde (kuigi mis ühele annab rahu tunde võib teisele anda pohmaka-tunde, oleneb inimesest wink ), et need kellel seda vaja, teaksid oma kodukandis neid leida ja kasutada. Smile

Vasta
#46
ZenFaran'i teema jätkuks (ilma kaardita ei saa):
1. Tallinnas Sõpruse puiestee algusest kuni Vilde teega ristumiseni on minu meelest väga "tõstva" energiaga piirkond. Sealt lõuna poole Sütiste tee ja TTÜ spordihoone ümbrus samuti. Kaks "tippu" on sel piirkonnal (miskipärast käivad "kohad" paarikaupa) - üks teeäärses parkmetsas enne "Ehitajate tee" trollipeatust, teine enne Sõpruse Vilde ristmikku (see näikse miskipärast õhus asuvat). "Tõstva" energiaga koht sobib pühapaiga jaoks.
2. Tallinnas Kannikese poe kohal ja lähimas ümbruses on sarnane "tõstev" piirkond. Seal oli varem asunud Kuremäe kloostri mingi "filiaal" vms. Aga tihe täisehitatus ei lase sel kohal nii "särada" kui Sõpakal.
3. Mustamäe Nõmme mets vasakul pool Ehitajate teed (kui Nõmme poole sõita) on üldtoonilt positiivne piirkond, paremal pol teed on negatiivne (must) piirkond, välja arvatud lähim tee ümbrus. Kõige "mustem" on piirkond Glehni pargi aluste basseinide ümbruses. Ja Trummi tänava piirkond. Algselt seda piirkonda Mustamäeks nimetatigi ja see nimi laiendati suvaliselt praeguse Mustamäe linnaosa peale.
Aga kindlasti rõhutan, et üldiselt positiivse fooniga piirkonnas on negatiivse energiaga kohti (paar kuni paarkümmend meetrit läbimõõdus) ja vastupidi.
4. Mujalt Eestist. Kuremäe klooster. Klooster asub ise "tõstva" koha peal, aga hoopis "huvitavaks" läheb kui minna edasi mäest üles, seal kus on külaliste ja noviitside majad. Seal on "lõhkuv-tühjendav" piirkond, mis kustutab inimesest nii hea kui halva info. Ja kloostri juures valatakse "tühja anumasse" vene õigeusk. Masendav on "näha" vadjalaste (ingerlaste) allajäämist (loobumist, kergema vastupanu teed minemist) kunagise soomesugu rahvaste pühakoha juures. Aga olen seal ainult põgusalt käinud.

Võiksin jätkata lõputult.
Vasta
#47
Mustamäe on omapärane piirkond küll. Mulle on see mõjunud alati pigem rõhuvalt, võib-olla on asi otseselt maastikus - suured paneelmajad, väiksed igerikud tumeda okastikuga männid... Pole käinud seal nii palju, et suudaksin kindlaid piirkondi välja tuua. Võib-olla tulevikus tekib mingeid mõtteid. Aga Glehni loss (rituaalid) ja park on pigem negatiivsed.
Vasta
#48
(23-01-2013, 18:49 )Marina Kirjutas: 3. Mustamäe Nõmme mets vasakul pool Ehitajate teed (kui Nõmme poole sõita) on üldtoonilt positiivne piirkond, paremal pol teed on negatiivne (must) piirkond, välja arvatud lähim tee ümbrus. Kõige "mustem" on piirkond Glehni pargi aluste basseinide ümbruses. Ja Trummi tänava piirkond. Algselt seda piirkonda Mustamäeks nimetatigi ja see nimi laiendati suvaliselt praeguse Mustamäe linnaosa peale.

Ma enne mõtlesin, et ma üldiselt ei pane eriti tähele kohtade erilisust ja nende nö maagiat, aga Glehni lossi ja basseinide vaheline terviserada on mulle küll meelde jäänud kui väga positiivse tunnetusega koht. Ei ta, mida ma sealt kinni püüdsin siis Smile Samuti see mainitud Ehitajate tee parem pool, tee lähedal. Seal käisin ma kunagi oma märkmikuga "looduses mõtisklemas".
Vasta
#49
Lorenzile vastuseks. See positiivse ja negatiivse asi on väga suhteline, sellepärast eelistan pigem kasutada sõna "must". Ega must ei ole ju halb, vaid lihtsalt must nagu öö. Mõnel juhtumil võib olla ideaalne ja sobiv nagu rusikas silmaauku. Ja mõnele inimtüübile väga vajalik.
Üldiselt räägitakse nii, et positiivse (selles tähenduses siis, et üldisele bioloogilisele elule sobiv) paiga peal inimene tunneb et "uhhh, ma olen ära väsinud Bleh" (organism alateadlikult tunnetab, et selle koha peal ta saab lubada endale puhkust), negatiivsest kohast (bioloogilisele elule mittekaasaaitava energiaga paigast), tahab keha midagi mõtlemata vehkat teha.
Sellega seoses mõttekild, et paljud kuritööd ja ka nt prügihunniku mahakallamised pannakse toime nö positiivse koha peal. Seal ei ole niipalju süümekaid.
Pidevaks elukohaks sobib kõige rohkem selline paik, kus on võimalikult neutraalne foon. Liigne positiivsus pikemaajaliselt ei ole samuti hea. Ainult need inimesed, kes tahavad "selle maailma elust" ära pöörduda, nendel on kasulik elada "tõstva" koha peal. Ilmselt siis on tegu nende kohtadega, mis mõjutavad kõrgemait tšakraid Lahenduse määratlusi kasutades. Tavalise inimese elu (seksile ja edule suunatud) kipub see pigem segama.
Vasta
#50
Oleneb kehast. Terve keha tunneb negatiivses kohas vastupandamatut soovi hakata toda kohta "tervendama"

Oleme ju oma olemuselt loojad ja meil on alateadlik vajadus seisvat energiat aktiveerida, panna tööle ja muuta loomismaterjaliks.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  EKRE, Objektiiv ja äärmuslik kristlus Eestis. Valge ordu hundi 1 1,532 28-03-2019, 22:10
Viimane postitus: Nielander
  Satanistid Eestis LostSoul 94 53,280 25-05-2018, 10:11
Viimane postitus: xcad

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat