•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 20
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Petitsioon Eesti perekonna kaitseks
#51
(28-12-2012, 14:52 )excubitoris Kirjutas: Homondus ja pedofiilia ON juba ühes pajas. Paljudest pedeofiilia ohvritest saavad homod. Homod on teada tuntud väikeste poiste armastajad ehk ring hakkab pihta. On olemas isegi konkreetne näide Eesti ühiskonnas - üks pedest vanahärra (keda seostatakse tuntud laulukesega tiigrikutsust) ja noorema põlve "meedia kangelane" kelle nimi kõlab kui Arnold. See Arnold kasvas üles selle härra käe all ja tulemus on olemas.

Homonduse ja pedofiilia mainisin mina kokku vaid seet6ttu, et 7 aastaselt paazhiks saadetud ryytlijunkrud said oma /kasvatuse/ ajal nii m6ndagi kogeda ... ja seda kinnitavad yrikud, mingil maaral.
Ohvritest / just, v6ivad saada homod aga mitte kindlasti, paljud neist lihtsalt on psyhholoogiliselt hairitud ja arvavad, et edaspidises elus k6lbavadki vaid teiste tunge rahuldama ... sest yhiskond ei lase neil ju abi otsida. Ohverdajad seevastu, ehk siis lasteahistajad, pedofiilid ka tytarlaste ahistajad on tavalised rahuldamata heterotest pereisad, sugulased, naabrid, vahel harva m6ni ebastabiilne ehk kiiksuga vend ... Onu, kes /armastab/ oma vaikest sugulast oma heteropere k6rvalt on minu arvates j6ledam nahtus kui kaks yhesugust yksteist lembimas. V6i tadi, kes teismelisele sugulasele kae pyksi ajab ja /meheks teeb/?
Kui inimene on ebameeldiv v6i kaitub ebanormaalselt siiis ei olene see sugugi tema seksuaalsest orientatsioonist ennek6ike.
#52
(28-12-2012, 15:16 )excubitoris Kirjutas: Perverssustega ei saa olla "mõõdukas" - ollakse kas vastu või poolt.
See on nagu kurjategijatega tihti - seni kuni enda kael ei ole kirve all
on kõik ok ja oleme inimesesõbrad. Kui aga kordki saab oma kael
kannatada siis alles saadakse aru mida teised kannatavad.

Vat kui leiaks mingit rohtu pervertide vastu. See oleks tõeliselt hea. Paraku on nii,et homovastane aktivist läheb miitingult koju, on ennast särtsu täis ajanud. Kodus naine ei taipa piisavalt kiirelt ta üllast ettevõtmist kiita ja saab selle eest kolakat. Lapsed saavad selle eest ,et lihtsalt olemas on. Pärast lähevad jõulude ajal kirikusse ja saavad patud kõik andeks.
Lõpp hea,kõik hea. Vähemalt on hea mõelda,et need kuradi homod ei või abielluda...

(28-12-2012, 15:20 )Celtic Kirjutas: Asi on lihtsamast lihtsam - ühes korralikus perekonnas peab olema ema ja peab olema isa. Emma-kumma puudumisel kasvavad lapsed ilma tähtsa rollinäitjata ehk sisi nad on vaimselt poolikud inimesed. Tavaliselt otsitakse isa või ema aseainet tuttavatest onudest-tädidest, seega on säärasel lapsel ka kergem pedofiili ohvriks langeda.

Perekond, kus lapsel on ainult üks vanem, on kurb nähtus ja selle vastu peaks võitlema, et säärast olukorda ei tekiks. Ent praegu võideldakse hoopis tagurpidi - tahetakse teha seaduslikuks kahe ema ja kahe isa "perekonnamudel" et kaoks lapsel vähimgi lootus vajaliku soorolli eeskujuks.

Ma olen nii aru saanud,et homoperekondades on siiski see meespool ja naispool nagu tegelikult olemas. Muidugi on see omamoodi huumor,et kui muidu nagu oled omasooihar aga siis võtad käitumises nagu pooli...aga see selleks.
Väga paljud pedofiiliajuhtumid on sellised,kus pedofiil on keegi pereliikmetest.

Celtic
Kuidas sa võitleksid selle vastu,et poleks üksikvanemaga peresid?
#53
Miks kohe idiootne?
Puhas, traditsiooniline eesti inimese elu - see, et ma kodus naist ja lapsi peksan on vaheoluline aga need teised seal, need krdi geid !
See, et mul igal nadalal6pul ilge pralle on ja pea l6hub kesknadalani, minu elu! Aga vaata see ylemus, rsk, see maksab ikka liiga vahe palka ...


Traditsioonilise pereelu eest peaksid aga valja astuma ennek6ike need, kes on kursis, kui palju koduvagivalda tavalises heteroperes esineb ja siis alles, hakkame homosid ravima, kasv6i erakliinikutes ... sinnamaani ytlen ma, et ainult ahnus on see mis viha tekitab - nii juutide kui homode vastu, sest neil laheb /imelik/ ja tavaparatu olemisele vaatama elus liiga hasti, kas pole? Kah sihuke, eestlaslik seisukoht ...
Para selle teema juures on aga see, et yksk6ik kui palju keegi mingist otsast yritab /maailma paasta/ v6i /elu paremaks muuta/ - ikka leidub mingi teema v6i valupunkt, mille pinnal on hea vihkamist 6hutada ja valu kasvatada - on see inimlik v6i k6igest eestlaslik nahtus ?
#54
Ajaloost.Yhiskondades kus on aksepteeritud homondust on alati aksepteeritud ka poisipilastamist.Nn.basseinipoisid.Lapsehimustajate parteid taheti ka Hollandis rajada.Esialgu on nad oma plaanist siiski loobunud.Ilmselt ei ole aeg veel kyps.
Kui keegi vajab aga pederasti lapsehoidjaks siis neid pean kurvastama,Eesti tuntuim meeslapsehoidja on juba monda aega vahi all.On teada ka fakt,et pederastid kasvavad sageli just neist keda ennast on lapsepolves kuritarvitatud.Eestis voib taiskasvanu olla seksuaalsuhtes 14 aastase isikuga.Mitte kaua aega tagasi oleks see olnud rank kuritegu.
#55
Traditsioonilise pereelu eest võiks rääkida need, kes seda elavad. Suurem osa neist aga sellepärast ei kirjuta petitsioone, kuna neil on pereelu ja seetõttu muudki targemat teha.
#56
(28-12-2012, 16:35 )väike võilill Kirjutas: Traditsioonilise pereelu eest võiks rääkida need, kes seda elavad. Suurem osa neist aga sellepärast ei kirjuta petitsioone, kuna neil on pereelu ja seetõttu muudki targemat teha.

See remark läheb eelmise "pärliga" samasse kategooriasse - kahjuks.

Aja leidmine on elu organiseerimise küsimus - kui inimene tõsiselt tunneb
muret mingi asja eest siis ka tema perekond tuleb kaas ja aitab. Ka see
on osa traditsioonilisest perekonnast - mitte üksikutest kes elavad ühe
katuse all. Lisaks on veel inimesed kellede aktiivne pereelu on juba natuke
selja taga ja saavad ennast pühendada asjadele mis on kasuks ka teistele.
Kas see tekst on sinu jaoks piisava lihtsusega, et aur saada või leiad veel
mõningaid pärle oma kogust - küsimus on retooriline ja vastust ei oota...
#57
Ma saan sellest ka muuseas aru ,et sina soovid ühiskondlikult aktiivne olla. Kuid lähenemine asjale jääb ühekülgseks. Kui sa tahad välja ravida perverssusi, siis pead seda nägema igal pool, kus ta on. Mitte vaid seal, kus sa seda põhimõtteliselt näha tahad.
#58
Traditsioonilise pereelu eest raagivadki need kellel on onnelik perekond.Millist elu elavad aga need kes kristlike vaartusi ei jaga on motlemisekoht.

Kisendavad sydamevalust ja uluvad meeleheitest ikka need kes moraali yle on naernud .
#59
Eks need mittekristlased elavad ka ikka tavalist pereelu. Perekond ei ole kristluse omand minu andmetel.
#60
Inimene kes aksepteerib homondust sallib reeglina ka muid pahesid.On ka oige ytlus,et paganad on sageli suuremad kristlased kui seda on kristlased.Keegi ei kahtlegi selles? Aga mis see siia puutub.Kui homonduse kaitseks pole veenvaid argumente nimetada, siis algavadki syydistused " Vaadake millised te ise olete"








#61
Nüüd läks su mõte minu jaoks segaseks. Et siin see arutelu ongi puhtalt dogmaatiline? Järgmine moment hakkate "valestimõtlejaid" seina äärde saatma? Nüüd küsimus,et kes on see inimene kelle poole peaks pöörduma, kui on soovi teada saada,et kas ühel või teisel on eluõigust? Pluss veel küsimus. Mida olemasolevate homodega teha? Ja kas võib loota,et kui homondusega hoogsalt võidelda,et siis neid enam juurde ei teki? Ja kas homondust peaks käsitlema pigem kui pattu ja kõige kurja juurt või sobib ka see kui seda võtta paratamatu nähtusena.
#62
Seina äärde ainult?! Aga kuhu jäävad ajud ja gaasikambrid?! Madalalt lendad veel.
Just kui pervertide kaitseks muid argumente pole siis hakatakse normaalseid selles
süüdistama, et need tahavad teised seina äärde või kuhugi veel hävitamisele saata.

Aga nii kardinaaslet pole mõtet - kes jääb vahele vägivaldse pederastaiaga või siis
pedofiiliaga sellel "munad maha". Peale seda kaovad trendi peded ise ära ja need nö
"normaalsed peded" poevad tagasi sinna kus nad on enamuse ajast olnud - ehk siis
kappi tagasi. Kui nende tegu on kahe täiskavanud isiku vahel ja vabatahtlik siis
ülejäänud ühiskond/riik ei sekku.

Hetkel pole "see kurja" juur mitte pederastlik akt kui selline aga see, et sellist käitumist
propageeritakse kui midagi normaalset ja üllast. Seda propagandat tehakse teadlikult
ja just eesmärkidel millest siin juttu olnud - teatud rahva ja rassi gruppide marginaliseerimise
nimel. Miks seda vaja on mõne teise teema jutt.
#63
(28-12-2012, 16:22 )Punahabe Kirjutas: Eestis voib taiskasvanu olla seksuaalsuhtes 14 aastase isikuga.Mitte kaua aega tagasi oleks see olnud rank kuritegu.
Millal see ränk kuritegu oleks olnud?
#64
Kes toob elu eeskujuks kristluse, toob eeskujuks ristis6jad ja nende varjus toimetatud kuritood - kellegi usku mina maha tegema aga ei hakka, kuigi leian, et kristlastel on suur too teha oma ridadest variseride valjarookimimisel ... v6ib olla ka mitte, v6ibolla on neil seal oma koht ja ylesanne, mina ei ole selle 6iendaja. Homodega on aga nii nagu aegu tagasi - ja mitte vaga ammu - oldi arvamusel, et musta varvi sukad margistavad vaid allakainud naisi ja pisut rohkem aega tagasi peeti valku Jumala haaleks ... aeg annab arutust.Ise ma arvan, et sihiparane vaenu 6hutamine ei too tulu ega tulemust mittemingit teemat lahates, samuti - pideva vastuseisu loomine ja valjahyydmine tekitab veelgi suurema protesti ja moeroogatus, mis v6iks muidu valja surra v6i viisaka eluvormi piiridesse mahtuda, saab ainult j6udu juurde.
#65
Taiskasvanu sex 14 aastasega oleks olnud kuritegu ENSV ajal.Kui kommunistid tulid venemaal voimule olid ka nemad algul seisukohal,et perekond on kodanlik igand inimeste orjastamiseks.Nyyd on koik vabad.Igayks seksigu sellega kellega tahab ja kuidas tahab.Peagi moistsid ka nemad et riiki sellise suhtumisega ei ehita.Tapsemalt saad teada kui kuulad "Mystiline Venemaa " jarelkuulatavaid saateid.
Arusaamatu on mulle aga kuidas pohjendatakse homondust sellega ,et keegi kristlane on oma naist peksnud voi ,et ristisojas tehti ka palju kurja.


#66
(28-12-2012, 17:40 )Punahabe Kirjutas: On ka oige ytlus,et paganad on sageli suuremad kristlased kui seda on kristlased.Keegi ei kahtlegi selles? Aga mis see siia puutub.Kui homonduse kaitseks pole veenvaid argumente nimetada, siis algavadki syydistused " Vaadake millised te ise olete"

Inimesed, kes end otseselt kristlasteks ei pea, selle tiitliga ei ehi, on minu meelest tõesti tihti rohkem kristlikku mõtet järgivad kui kristlased ise. Just seda kristluse alust:
"Ära tee teisele seda, mida sa ei taha, et sulle tehtaks."
või mida ma tõlgendaksin kui:
"Ela ise ja lase ka teisel elada."
Need, kes end üritavad paaniliselt mingitesse piiridesse suruda, üritavad piirata ka teisi.

Millegi kaitseks saab argumente esitada eeldusel, et seda rünnatakse.
Niisiis, rünnatakse homosid, mitte vastupidi.
#67
(28-12-2012, 21:12 )katakaroliina Kirjutas: Kes toob elu eeskujuks kristluse, toob eeskujuks ristis6jad ja nende varjus toimetatud kuritood
Tee palun vahet usulistel väärtustel ja inimestel kes omakasu ja võimu nimel neid, ja Jumala nime, ära kasutavad.
Tsitaat:Ise ma arvan, et sihiparane vaenu 6hutamine ei too tulu ega tulemust mittemingit teemat lahates
Kuskohas on esimeses postituses toodud punktides sihipärane vaenu õhutamine? Kas soov homopropagandast lahti saada, normaalset perekonda ühiskonnas näha ja lastest eemale hoida õpetused koolis seksuaalhälvete normaalsuse kohta ühiskonnas on sinu arvates viha ja vaenu õhutamine?
Tsitaat:samuti - pideva vastuseisu loomine ja valjahyydmine tekitab veelgi suurema protesti ja moeroogatus, mis v6iks muidu valja surra v6i viisaka eluvormi piiridesse mahtuda, saab ainult j6udu juurde.
Mismoodi on see vastuseisu loomine kui öelda, et seksuaalne hälve on seksuaalne hälve ja seda pole vaja ei propageerida ega õpetada? Ja seda olukorras kus homod ennast paraadidega reklaamivad ning tahavad näidata, et homondus on ühiskonna normaalne osa? Ja kui homondus sulle nii kangesti meeldib, siis miks mitte hakata võitlema ka näiteks nekrofiilide ja zoofiilide õiguste eest enda meelissubjektidega abielluda ja peret luua? Kusjuures ära ütle, et see ei ole sama - on küll, sest vahet ei ole kas elukaaslane on sul inimene või mitte kui pere ise jätkusuutlik pole.

PS! Palun mitte mu juttu suhtumisega erinevatesse kalduvustesse ja huvidesse segamini ajada. Ma kirjutan propagandast, õpetamisest ja liigsest tolerantsusest mis lubab vähemustel enamuse pähe istuda enamuse õigusi piirates.
#68
(29-12-2012, 00:32 )kage Kirjutas:
(28-12-2012, 21:12 )katakaroliina Kirjutas: Kes toob elu eeskujuks kristluse, toob eeskujuks ristis6jad ja nende varjus toimetatud kuritood
Tee palun vahet usulistel väärtustel ja inimestel kes omakasu ja võimu nimel neid, ja Jumala nime, ära kasutavad.
Tsitaat:Ise ma arvan, et sihiparane vaenu 6hutamine ei too tulu ega tulemust mittemingit teemat lahates
Kuskohas on esimeses postituses toodud punktides sihipärane vaenu õhutamine? Kas soov homopropagandast lahti saada, normaalset perekonda ühiskonnas näha ja lastest eemale hoida õpetused koolis seksuaalhälvete normaalsuse kohta ühiskonnas on sinu arvates viha ja vaenu õhutamine?
Tsitaat:samuti - pideva vastuseisu loomine ja valjahyydmine tekitab veelgi suurema protesti ja moeroogatus, mis v6iks muidu valja surra v6i viisaka eluvormi piiridesse mahtuda, saab ainult j6udu juurde.
Mismoodi on see vastuseisu loomine kui öelda, et seksuaalne hälve on seksuaalne hälve ja seda pole vaja ei propageerida ega õpetada? Ja seda olukorras kus homod ennast paraadidega reklaamivad ning tahavad näidata, et homondus on ühiskonna normaalne osa? Ja kui homondus sulle nii kangesti meeldib, siis miks mitte hakata võitlema ka näiteks nekrofiilide ja zoofiilide õiguste eest enda meelissubjektidega abielluda ja peret luua? Kusjuures ära ütle, et see ei ole sama - on küll, sest vahet ei ole kas elukaaslane on sul inimene või mitte kui pere ise jätkusuutlik pole.

PS! Palun mitte mu juttu suhtumisega erinevatesse kalduvustesse ja huvidesse segamini ajada. Ma kirjutan propagandast, õpetamisest ja liigsest tolerantsusest mis lubab vähemustel enamuse pähe istuda enamuse õigusi piirates.

Sry, et teie tulisesse dialoogi sekkun, aga Kage, no tõesti... kas sa küsid vaid küsimise pärast? Sest ma tõesti keeldun uskumast, et sa ühelegi oma esitatud küsimusele vastust ei tea... No ei ole nii amööb, ei ole... Smile1
Kes, kus, mida piirab?
#69
Olen kage`a kõik sada nõus - seksuaalne hälve on ja jääb seksuaalseks hälbeks.
Kuid mõelgem edasi - omasoolised saavad oma tahtmise. Neil on siis edaspidi, pean silmas - seaduse ees, meiega võrdsed õigused ja.. ?
Pole vaja olla ei tea mis eriliselt helge peaga, mõistmaks, et edaspidi naudivad omasoolised sootult suuremaid eeliseid kui nendega samal õiguspinnal
elavad.. . Siis - kes?! Terved või? Ehk.. normaalsed? Äkki.. tavalised, ei.. lihtsad? Inimesed.. mm.. ei sobi. Abielus omasooiharad on ju ka iseenesest inimesed. Juba on 1-0 hälviklaste kasuks, sest edaspidine nõutav ning korrektne "heterorahvas" mõjub nagu "sotsiaalse arengupeetusega traditsionalistidest seksuaalshovinistid". Unustasin - eesliide valge/must/kollane/värvitu - tuleb kah, ette või taha lisada! Nii lihtne asi muutub juba nii krdma keeruliseks!
Vanglad? Omasooiharatel on siin automaatne eelis - armus ära ja abiellus oma konginaabriga. Edaspidi on neil ühine.. mm.. kongimajapidamine.
Mis? Kas normaalsed peavad hakkama nüüd nõudma oma kinnipidamist.. soolistel-segaalustel? Ee.. soolise võrdõiguslikkuse esindatusele ja võrdsele kohtlemisele viidates? Absurd.
Kas paarist lollist näitest ei piisa, et mõista - me peame oma Eesti perekonda kaitsma.
"Minu poja leskmees, nõuab, temale seadusega tagatud ning kuuluvat osa oma abikaasa pärandist, mis.."

#70
Viimasel paaril leheküljel on toimunud huvitav kihistumine - mõned naised vaidlevad mõne mehega pereväärtuste üle. Mehed soovivad klassikalist peret (Isa/Mees ja Ema/Naine pluss mõned lapsed - minu lisa, et vanavanemad ja muud sugulased ka võimalikult lähedal abistamas) mida pede ja pedo propagandaga riik ja mõned teised huvigrupid ei lõhuks.
Aga mida need naised soovivad sellest ma hetkel aru ei saa?! Äkki saaks - ilma amööbitsemiseta mõnede poolt - seletaksite lahti mulle (ja ehk ka teistele) millest te aru ei saa siin mudelis? Kas teil puudub perekond? Te ei soovi seda? Või on küsimus millestki muus? Ei ole ju keeruline aru saada (või TÕESTI ON), et selliste vähemuste propageerimine sööb sisuliselt pikemas perspektiivis traditsioonilise peremudeli (millel EI OLE mingit pistmist kristlusega ja ristisõdadega kuna eksisteeris juba näiteks Sumeris ja Vedade aegses Indias) ära ja lööb pihuks ja põrmuks ka ühiskonna milles me elame aga ei muuda seda arenenumaks ja paremaks!

Kordan üle ja toon välja küsimused siis teile tüdrukud millele ehk võiksite lihtsalt ja lühidalt vastata. Just teile Mina Elan, ZenFaran, Katakaroliina ja Väike Võilill on need küsimused aga vastata võivad kõik. Ehk võtaksite vaevaks -tänan.

1. Kelledest koosneb perekond milles te praegusel hetkel elate? Miks?
2. Milline oleks teie jaoks ideaalne peremudel?



Ja, et ei oleks midagi ette visata vastan ka ise.

1. Elan hetkel ühes korteris oma emaga.
(Põhjustest võimalik, et kunagi räägin aga veel hiljuti oli meid rohkem.
Praegune olukord on asjaolude traagiline kokkulangemine mitte minu valik.)
2. Isa/Mees ja Ema/Naine pluss mõned lapsed, et ka vanavanemad ja muud sugulased võimalikult lähedal abistamas. Parimal juhul samas (korter) majas näiteks.
#71
Vastan julgelt aga ainult osaliselt. Oma perest ei räägi (pole teiste asi) ja ideaalperekonna mudeli loomiseks oma pähe pole kunagi vajadust tundnud.
Eriti veel ei oskaks ma põhjendada seda, miks elan sellises peremudelis nagu ma elan Laugh

Tegelikult oli nii,et mingid postitused tagasi ma küsisin,et mismoodi peaks hoiaku võtma kui homo ei ole ja pere on aga kristlikust peremudelist midagi kuulda ei taha. Ehk siis: millal on juhtunud nii,et kristlased on peremudeli omastanud.

Aga no siis läks juba huvitavaks. Ehket ma üritasin aru saada sellest, kuidas homoperekonna seadustamisega ikkagi laste juurdesünd lakkab ja pool rahvastikust pededeks ja teine pool neegriteks muutub.
Aga veel küsimus meesperele. Et kui juhtute nägema lesbivärki telekas või mõnest ajakirjast(mis teil ikka tõenäoliselt on kätte sattunud), et kas siis panete ka silmad kinni ja arvate ,et see on perverssne? wink

excubitoris
Sa ei peaks tegelikult üleüldse nii leili minema. Sest kuni sa siin oled...nii nagu sa oled...siis pole ju ime ,et tibid ka siia kirjutama kipuvad wink
#72
Lesbivark on ikka vastik jah.Mitte silmi ei pane kinni vaid vahetan kanalit ja ajakirja saadaks prygikasti.
Aga kysimus ka voilillele:Kas sa tead mis asi on romantiline armastus?
#73
(29-12-2012, 00:54 )zen faran Kirjutas: Sry, et teie tulisesse dialoogi sekkun, aga Kage, no tõesti... kas sa küsid vaid küsimise pärast? Sest ma tõesti keeldun uskumast, et sa ühelegi oma esitatud küsimusele vastust ei tea...
Mina tean neid vastuseid mida mina annaks, aga sinu ütlemise kohaselt on neile universaalne vastus seega ma ütlen universaalsed vastused ära:
ei ole vaenu õhutamist;
ei ole viha ja vaenu õhutamine;
ei ole vastuseisu loomine;
Tsitaat:Kes, kus, mida piirab?
Riik enda ettekirjutiste ja seadustega mille tõttu võib vähemus su kohtusse kaevata iga väiksemagi asja pärast kui talle tundub, et see kuidagi puudutas teda või sa keeldusid midagi tema jaoks tegemast. Eestis õnneks veel nii hull ei ole, aga me liigume sinu ja teiste sarnase suhtumisega (või suhtumise puudumisega) inmeste toetusel sinnapoole.
#74
(29-12-2012, 08:24 )väike võilill Kirjutas: ... aga kristlikust peremudelist
Palun defineeri mõiste "kristlik peremudel" nii, nagu sa sellest aru saad, et ka meie sind samamoodi mõistaksime (koosolekutel kasutatav tavaline võte). Muidu on nii, et igaüks tajub seda oma mätta otsast.
Ja palun põhjenda, miks just "kristlik" ja kuidas saab usuvool mingit mudelit anastada, kui mudel on rakendatav usuvoolust sõltumatult.
#75
(29-12-2012, 11:12 )kage Kirjutas:
Tsitaat:Kes, kus, mida piirab?
Riik enda ettekirjutiste ja seadustega mille tõttu võib vähemus su kohtusse kaevata iga väiksemagi asja pärast kui talle tundub, et see kuidagi puudutas teda või sa keeldusid midagi tema jaoks tegemast. Eestis õnneks veel nii hull ei ole, aga me liigume sinu ja teiste sarnase suhtumisega (või suhtumise puudumisega) inmeste toetusel sinnapoole.

Ja "nali" ongi selles, et tehakse seda "tunde" järgi.
Teine isik ei pruugigi teada, et tegu mingi perverdiga
aga tollele tundus, et solvati just teda ja läheb lahti.


Aga VäikeVõilill - milles asi ? Keerutad? Aga ka see ütleb midagi.
Toetaks ka Haneracryth ja tahaks ka teada sama asja. Siin on
olnud ikka juttu traditsioonilisest peremudelit mis oli juba käigus
ammu enne Kristust, kristlasi ja ristiusku! Sina ja mõned veel siin
üritate sellele aga vägisi ristiusku ja muid sellega mitte seotud
vägivalda külge pookida. Miks küll?
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 20
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Eesti selgeltnägijate tuleproov Müstik 134 65,450 05-03-2019, 17:29
Viimane postitus: Naut

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat