Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Selle maali iseloomustus
#26
(16-08-2012, 19:17 )positiivne Kirjutas:
(15-08-2012, 13:42 )Põhjavalgus Kirjutas: Ega siis see pilt nii väga hull ka ei ole. Selline pilt sobiks kuskile abstraktse kunsti näitusele, aga jah, ise seda enda kojju ei riputaks.

Abstraktse kunstiga ei ole siin mingit seost. Pigem sobiks see moodsasse mošeesseLaugh.

Et ajaks moslemid rahutuks?
Vasta
#27
Täiesti tavaline rahulik pilt see esimene, aga on suud seal kujutatud? Kõige ääres on objektid tihedamalt ja lähvad järjest hõredamask, tegelt objektid lähvad lihtsalt suuremaks vist, siis tuleb kuidagi punane koht mis annaks nagu huulte kontuurid ja keskel on auk...
Vasta
#28
Ise olen ka sarnaseid pilte joonistanud. Pole minu meelest midagi sünget. Teatud olekut on vaja, et seda joonistada.
Vasta
#29
Ega ma paanitsenud, lihtsalt panin ka hetkeemotsiooni postitusse. Eks need taiesed esita pildi looja hetkelist sisemaailma ja juu ta siis selline on. Universumist on võimalik enda jaoks kõike kätte saada, vaja ainult taotlus esitada. Ja kui põlduba vajab enda selles eluetapis sellist energiat mis kiirgus nendelt taiestelt siis on see tema õppetund ja vajalik talle. Ise näen ingelid ja valgust ja seepärast on meie sisemaailmapilt kardinaalselt erinev.

Sorry veelkord oma emotsioonideküllase postituse pärast, aga minu seisukoht on endine wink

Loodan, et pistad oma pintsli tulevikus ka heledamatesse ja pastellsematesse värvipottidesse.
Vasta
#30
Satanistlikke sümboleid kasutad, pea hakkas valutama kohe. Võta need pildid maha ja lõpeta teiste traumeerimine, kui mina oleks moderaator, siis ma võtaks selle teema maha. Ausalt ka, ärge vaadake neid väga kaua. Kõik see pentagramm, Horuse silm jne. mõjub inimesele halvasti. Väga palju negatiivset energiat on ikka sisse pandud.
Vasta
#31
(10-11-2012, 19:30 )shyrlymyrly Kirjutas: Satanistlikke sümboleid kasutad, pea hakkas valutama kohe. Võta need pildid maha ja lõpeta teiste traumeerimine, kui mina oleks moderaator, siis ma võtaks selle teema maha. Ausalt ka, ärge vaadake neid väga kaua. Kõik see pentagramm, Horuse silm jne. mõjub inimesele halvasti. Väga palju negatiivset energiat on ikka sisse pandud.

Noh, siis on ju lausa õnn, et sa pole moderaator, kui hakkaksid kohe teisi foorumlasi nende usu pärast diskrimineerima.
Vasta
#32
(10-11-2012, 20:35 )zen faran Kirjutas:
(10-11-2012, 19:30 )shyrlymyrly Kirjutas: Satanistlikke sümboleid kasutad, pea hakkas valutama kohe. Võta need pildid maha ja lõpeta teiste traumeerimine, kui mina oleks moderaator, siis ma võtaks selle teema maha. Ausalt ka, ärge vaadake neid väga kaua. Kõik see pentagramm, Horuse silm jne. mõjub inimesele halvasti. Väga palju negatiivset energiat on ikka sisse pandud.

Noh, siis on ju lausa õnn, et sa pole moderaator, kui hakkaksid kohe teisi foorumlasi nende usu pärast diskrimineerima.

Usk ei peaks inimesi traumeerima, usk peaks head tooma. Mõni usub, et on normaalne relvaga mööda tänavat kõndida ja tulistada inimesi, kas neid vangi pannes on nende uskumuse diskrimineerimine? Uskugu kas või jõuluvanasse, mul ükskõik, aga kui uskumus on halb ja tume, siis see ei peaks avalikkuses olema.

Vasta
#33
(10-11-2012, 20:49 )shyrlymyrly Kirjutas:
(10-11-2012, 20:35 )zen faran Kirjutas:
(10-11-2012, 19:30 )shyrlymyrly Kirjutas: Satanistlikke sümboleid kasutad, pea hakkas valutama kohe. Võta need pildid maha ja lõpeta teiste traumeerimine, kui mina oleks moderaator, siis ma võtaks selle teema maha. Ausalt ka, ärge vaadake neid väga kaua. Kõik see pentagramm, Horuse silm jne. mõjub inimesele halvasti. Väga palju negatiivset energiat on ikka sisse pandud.

Noh, siis on ju lausa õnn, et sa pole moderaator, kui hakkaksid kohe teisi foorumlasi nende usu pärast diskrimineerima.

Usk ei peaks inimesi traumeerima, usk peaks head tooma. Mõni usub, et on normaalne relvaga mööda tänavat kõndida ja tulistada inimesi, kas neid vangi pannes on nende uskumuse diskrimineerimine? Uskugu kas või jõuluvanasse, mul ükskõik, aga kui uskumus on halb ja tume, siis see ei peaks avalikkuses olema.

Igal asjal on oma mõte ja oma koht, miski ei juhtu juhuslikult.
Vasta
#34
(10-11-2012, 20:58 )zen faran Kirjutas:
(10-11-2012, 20:49 )shyrlymyrly Kirjutas:
(10-11-2012, 20:35 )zen faran Kirjutas:
(10-11-2012, 19:30 )shyrlymyrly Kirjutas: Satanistlikke sümboleid kasutad, pea hakkas valutama kohe. Võta need pildid maha ja lõpeta teiste traumeerimine, kui mina oleks moderaator, siis ma võtaks selle teema maha. Ausalt ka, ärge vaadake neid väga kaua. Kõik see pentagramm, Horuse silm jne. mõjub inimesele halvasti. Väga palju negatiivset energiat on ikka sisse pandud.

Noh, siis on ju lausa õnn, et sa pole moderaator, kui hakkaksid kohe teisi foorumlasi nende usu pärast diskrimineerima.

Usk ei peaks inimesi traumeerima, usk peaks head tooma. Mõni usub, et on normaalne relvaga mööda tänavat kõndida ja tulistada inimesi, kas neid vangi pannes on nende uskumuse diskrimineerimine? Uskugu kas või jõuluvanasse, mul ükskõik, aga kui uskumus on halb ja tume, siis see ei peaks avalikkuses olema.

Igal asjal on oma mõte ja oma koht, miski ei juhtu juhuslikult.

Jah, ta ei teinud seda juhuslikult, ta tegi seda meelega, ta on teadlik mis need sümbolid tähendavad ja tal on neid terve hulk kokku joonistatud. See oli tema jaoks oma ette eksperiment, et kas see vastab tõele ja kas need sümbolid toovad kahju inimestele ja ta sai vastuse. Äkki aitab siis juba? Inimesed vaatavad neid ja ei saa aru mida need tähendavad. Kui oleks vähemalt aus ja kirjutaks mis need pildid tähendavad ja mis need sümbolid tähendavad, siis oleks juba teine teema. Need sümbolid toovad väga palju kahju inimestele. Äkki teataks selle eksperimendi lõppu?
Vasta
#35
(10-11-2012, 21:08 )shyrlymyrly Kirjutas: Jah, ta ei teinud seda juhuslikult, ta tegi seda meelega, ta on teadlik mis need sümbolid tähendavad ja tal on neid terve hulk kokku joonistatud. See oli tema jaoks oma ette eksperiment, et kas see vastab tõele ja kas need sümbolid toovad kahju inimestele ja ta sai vastuse.
Kuidas sa tead, et ta tegi seda meelega, et ta teab mida need sümbolid tähendavad ja et see oli tema jaoks eksperiment?
Tsitaat:Kui oleks vähemalt aus ja kirjutaks mis need pildid tähendavad ja mis need sümbolid tähendavad, siis oleks juba teine teema. Need sümbolid toovad väga palju kahju inimestele. Äkki teataks selle eksperimendi lõppu?
Aga tee oma ettepanek mida eksperimendi lõppu kirjutada. See tähendab, et mida need pildid tähendavad, mida need sümbolid tähendavad ja mis kahju nad inimestele toovad ning milles see kahju inimestele väljendub.
Vasta
#36
(10-11-2012, 21:08 )shyrlymyrly Kirjutas: Jah, ta ei teinud seda juhuslikult, ta tegi seda meelega, ta on teadlik mis need sümbolid tähendavad ja tal on neid terve hulk kokku joonistatud. See oli tema jaoks oma ette eksperiment, et kas see vastab tõele ja kas need sümbolid toovad kahju inimestele ja ta sai vastuse. Äkki aitab siis juba? Inimesed vaatavad neid ja ei saa aru mida need tähendavad. Kui oleks vähemalt aus ja kirjutaks mis need pildid tähendavad ja mis need sümbolid tähendavad, siis oleks juba teine teema. Need sümbolid toovad väga palju kahju inimestele. Äkki teataks selle eksperimendi lõppu?

Rahu. Siin on inimesi seinast seina. Igal ühel omad mõtted, omad kavatsused, omad eesmärgid, oma maailm.
Kui Sind miski ikka väga häirib, siis ära lihtsalt vaata seda ja nii lihtne ongi. Kui aga tunned, et midagi justkui jäi külge ja vaevama, siis kuna sul on endasõnul nii mõnedki võimed, siis kustuta see mõju endalt ära ja mine edasi.

PS. Ka mina ei vaata neid pilte. Nii, et see pole kaitsekõne.
Vasta
#37
(10-11-2012, 22:36 )kage Kirjutas:
(10-11-2012, 21:08 )shyrlymyrly Kirjutas: Jah, ta ei teinud seda juhuslikult, ta tegi seda meelega, ta on teadlik mis need sümbolid tähendavad ja tal on neid terve hulk kokku joonistatud. See oli tema jaoks oma ette eksperiment, et kas see vastab tõele ja kas need sümbolid toovad kahju inimestele ja ta sai vastuse.
Kuidas sa tead, et ta tegi seda meelega, et ta teab mida need sümbolid tähendavad ja et see oli tema jaoks eksperiment?
Tsitaat:Kui oleks vähemalt aus ja kirjutaks mis need pildid tähendavad ja mis need sümbolid tähendavad, siis oleks juba teine teema. Need sümbolid toovad väga palju kahju inimestele. Äkki teataks selle eksperimendi lõppu?
Aga tee oma ettepanek mida eksperimendi lõppu kirjutada. See tähendab, et mida need pildid tähendavad, mida need sümbolid tähendavad ja mis kahju nad inimestele toovad ning milles see kahju inimestele väljendub.

Ära unusta, mul on võimed (loogiline mõtlemine). Smile1 No esiteks, ühte pilti nii palju satanistlikke sümboleid kogematta on võimatu panna. Need võivad nii tervislikke kui ka vaimseid häireid üles tuua. Nagu näiteks mul hakkas pea valutama kui vaatasin seda. Ma ei taha neid pilte uurida, meelde jäid pentagramm, Horuse silm, poolkuu. Uurige ise järgi, ma ei viitsi.
Kokkuvõte eksperimendist
Enamikel inimestel tõid peidetud satanistlikud sümbolid pildil negatiivseid emotsioone.
Vasta
#38
(10-11-2012, 23:01 )shyrlymyrly Kirjutas: Ära unusta, mul on võimed (loogiline mõtlemine).
Kuna sa pole tutvustanud, et mis võimed sul on, siis ei saa ma ka midagi unustada.
Tsitaat:Need võivad nii tervislikke kui ka vaimseid häireid üles tuua.
Pöördu postituse tegija või administraatorite/moderaatorite poole ja avalda soovi postituse muutmiseks ning kirjuta miks sinu arvates peaks seal hoiatus juures olema.
Tsitaat:Nagu näiteks mul hakkas pea valutama kui vaatasin seda.
Ma pakuks ühe võimalusena välja, et sul on liiga palju neid märke peas ja paljude märkidega palju negatiivsust seotud ning kui kõik korraga nägemise kaudu tekitavad negatiivseid emotsioone, siis selle tulemusena hakkab pea valutama. Lisaks sellele, et punast loetakse agressiivseks värviks ning värvikombinatsioon ja detailiderohkus väsitavad silmi.
Tsitaat:Ma ei taha neid pilte uurida, meelde jäid pentagramm, Horuse silm, poolkuu. Uurige ise järgi, ma ei viitsi.
Kokkuvõte eksperimendist
Enamikel inimestel tõid peidetud satanistlikud sümbolid pildil negatiivseid emotsioone.
Mina ka ei viitsi. Aga eksperimendi kokkuvõttes puudub valimi suurus, kui suur on enamik, mida inimesed uskusid, kas nad oli teadlikud mida sümbolid tähendavad, kuidas neile värvid mõjuvad jne, jne, jne
Vasta
#39
Esiteks: miks pole ES'i kaudu või siin avaliku pöördumise läbi minu poole pöördutud? Kui on mingeid küsimusi, siis ma usun, et suudaksin neile ka intelligentselt vastata. Nüüd ei tea, kas kommenteerida mingeid minu jaoks segaseid väiteid või lasta jätkuda. See pole "eksperiment", vaid ma tahtsin tagasisidet "spirituaalse" silma läbi teosele, mida ma kanaldasin/siia maailma tõin. Kunstnik teebki nii kunsti: toob ideedetasandil füüsilisesse maailma midagi hingelist. See on minu kui looja arvamus.

Tahaks ka teada mida mõeldakse "satanistlike sümbolite" all ja miks need ta jaoks sellise tähendusega?
Vasta
#40
(10-11-2012, 21:08 )shyrlymyrly Kirjutas:
(10-11-2012, 20:58 )zen faran Kirjutas: Igal asjal on oma mõte ja oma koht, miski ei juhtu juhuslikult.

Jah, ta ei teinud seda juhuslikult, ta tegi seda meelega, ta on teadlik mis need sümbolid tähendavad ja tal on neid terve hulk kokku joonistatud. See oli tema jaoks oma ette eksperiment, et kas see vastab tõele ja kas need sümbolid toovad kahju inimestele ja ta sai vastuse. Äkki aitab siis juba? Inimesed vaatavad neid ja ei saa aru mida need tähendavad. Kui oleks vähemalt aus ja kirjutaks mis need pildid tähendavad ja mis need sümbolid tähendavad, siis oleks juba teine teema. Need sümbolid toovad väga palju kahju inimestele. Äkki teataks selle eksperimendi lõppu?

Sümboleid kasutatakse märgistamaks midagi. Tavaliselt see on mingil moel märgistaja endaga seotud. Aga see, kes neid sümboleid hiljem loeb, võib neid hoopis teistmoodi tõlgendada. Kristlased ei mõista sümboleid samamoodi nagu näiteks satanistid. Või siis paganad. Või moslemid. Ja peale suurreligioonide mõtestab iga inimene veel sümbolitele külge oma isiklikke lisatähendusi. Seega sümbol, mis võib ühele tähendada jõudu, tähendab teisele nõrkust. Või see, mis ühele tarkust, teisele hoopis täielikku vaimupimedust.
Sina tõlgendad neid sümboleid maalil oma kristlike mõjutustega ja üsna must-valgest maailmapildist lähtuvalt. Sul pole õrnemat aimugi, mida mõtles aga töö autor, kui ta neid joonistas. See, et sa arvad end teadvat on vaid su enese ego, mis su enda mõtteid teisele omistab.
Vasta
#41
Ausalt öeldes ma juba kahetsen, et ma ütlesin oma uskumusest. Naljakas lihtsalt, et satanistlikud sümbolid ja deemonlus on okei, usute seda, aga see, et ma usun Jumalasse, segab teid nii väga, et igakord peab seda mainima ja maha tegema. Ma ei näe kõike must valgelt.
No kuna ta eelnevalt ei maininud mida ta mõtles nende piltide all, siis ma võtsin enda peale õiguse seda tema eest teha. Te ei tea lihtsalt millega te mängite, te olete väga uudishimulikud kuid uskuge mind, parem kui te ei tea mis olevused need on. Mina olen näinud ja kuulnud neid ja mul tuleb pisar silma ja hirm peale kui ma meenutan neid hetki. Ma lihtsalt ei saa aru, miks te tahate nendega vabatahtlikult suhelda? Nad ei too teile mitte midagi head, isegi kui teile tundub, et see on hea on see ainult illusioon. Miks need hinged peaksid teile niisama aitama? Nad lihtsalt õgivad teie hinge/energiat vastutasuks. See oli lihtsalt hoiatus minu poolt, see on teie asi, kas võtta minu nõuannet vastu või mitte. Ma ei saa teid peatada.
Vasta
#42
(11-11-2012, 12:26 )shyrlymyrly Kirjutas: Ausalt öeldes ma juba kahetsen, et ma ütlesin oma uskumusest. Naljakas lihtsalt, et satanistlikud sümbolid ja deemonlus on okei, usute seda, aga see, et ma usun Jumalasse, segab teid nii väga, et igakord peab seda mainima ja maha tegema. Ma ei näe kõike must valgelt.
No kuna ta eelnevalt ei maininud mida ta mõtles nende piltide all, siis ma võtsin enda peale õiguse seda tema eest teha. Te ei tea lihtsalt millega te mängite, te olete väga uudishimulikud kuid uskuge mind, parem kui te ei tea mis olevused need on. Mina olen näinud ja kuulnud neid ja mul tuleb pisar silma ja hirm peale kui ma meenutan neid hetki. Ma lihtsalt ei saa aru, miks te tahate nendega vabatahtlikult suhelda? Nad ei too teile mitte midagi head, isegi kui teile tundub, et see on hea on see ainult illusioon. Miks need hinged peaksid teile niisama aitama? Nad lihtsalt õgivad teie hinge/energiat vastutasuks. See oli lihtsalt hoiatus minu poolt, see on teie asi, kas võtta minu nõuannet vastu või mitte. Ma ei saa teid peatada.

Sinu uskumustes poleks mingit küsimust, kui su uskumus ei vastandaks ennast teistele uskumustele (nemad pahad vs mina hea - see ongi nn mustvalge maailmapilt) ja sa ei üritaks siin kerget misjonit teha ("hoiatamise" sildi all). Kusjuures ma tunnen ka kristlasi, kes end ei vastanda ja võivad satanistidega ja ükskõik mis teise usu esindajatega suht rahulikult juttu puhuda, ilma, et nad seepärast pöördesse läheks. Neid on küll kahjuks väga vähe.

Igatahes selle asemel, et siin umbmääraselt hoiatada, võiksid siis lähemalt rääkida oma kogemusest ja lahti seletada need sümbolid nii nagu sina neid näed. Lihtsalt sellisest jutust, et: see on satanistlik (põhjus) ja sellepärast paha (tagajärg), selgituseks ei piisa.
Vasta
#43
(11-11-2012, 12:26 )shyrlymyrly Kirjutas: Naljakas lihtsalt, et satanistlikud sümbolid ja deemonlus on okei, usute seda, aga see, et ma usun Jumalasse, segab teid nii väga, et igakord peab seda mainima ja maha tegema. Ma ei näe kõike must valgelt.
. Te ei tea lihtsalt millega te mängite, te olete väga uudishimulikud kuid uskuge mind, parem kui te ei tea mis olevused need on. Mina olen näinud ja kuulnud neid ja mul tuleb pisar silma ja hirm peale kui ma meenutan neid hetki. Ma lihtsalt ei saa aru, miks te tahate nendega vabatahtlikult suhelda? Nad ei too teile mitte midagi head, isegi kui teile tundub, et see on hea on see ainult illusioon. Miks need hinged peaksid teile niisama aitama? Nad lihtsalt õgivad teie hinge/energiat vastutasuks. Ma ei saa teid peatada.
Noh et need jõud ja olevused kes nende sümbolite taha peituvad sinu hinge energiat õgivad tundub lihtsalt kristlikust"headuse" vaatepunktist vaadatuna,samas võivad need olevused väga palju energiat anda juba nende sümbolite kaudu omadele sinu vaatepunktist "kurjadele" ja rikutud perversseteel hingedele.Bleh

Vasta
#44
Minu jaoks on maalist õhkuv olemus tugev, kergelt kiskjalik, orgaaniline ja primitiivne. Kasutajad, nagu shyrlymyrly peavadki seda kartma kuna nad on vaimselt nõrgad. See pole mõeldud rünnakuna, vaid tundub mulle nii tema sõnavõttude tõttu: elu jooksul on läbi elatud raskeid katsumusi ja lõpuks on jõutud välja kristliku maailmavaate kaitsvasse rüppe, kust välja vaadates on igal pool deemonid, saatanad ja koledused. Väga must-valge maailm, kus sa enam väga mõtlema ei pea ja mõttevõime asendab uskumine. Annab kindlasti mingi turvatunde, aga seda vaid nõrga, vaimse immuunsüsteemiga inimesele. Sellist maali näeb ta kindlasti jubedana, kuna ta on maalile saakloomaks. Ja seda vabatahtlikult.
Vasta
#45
Shyrlymyrly ja mis sümboleid sa siin näed?

[Pilt: deviant_people_art_2.jpg]

[Pilt: deviant_people_art_3.jpg]

[Pilt: deviant_people_art_6.jpg]
Vasta
#46
Jälle takerdute minu kristluse otsa. Smile1 Ma ei öelnud, et tema on paha, ma ei öelnud ka, et mina olen hea. Inimesed ongi see vahepealne, sest looduslikult peab inimene oleme tasakaalus hea ja halva vahel. Ükskõik kui palju ma ka ei üritaks, ma ei saaks olla 100% hea. Lihtsalt maailmas on positiivne ja negatiivne energeetika. Positiivne energia mõjub inimesele hästi ja negatiivne energeetika mõjub halvasti. http://www.castleofspirits.com/hauntedpainting.html Väga huvitav soovitan.
http://www.ghoststudy.com/monthly/jun03/tears.html
Nendesse piltidesse on väga palju negatiivset energiat sisendatud ja need mõjuvad väga halvasti inimestele. Esimest pilti ei soovita isegi kodus arvutist väga kaua vaadata, näiteks mul hakkab hirmus seda vaadates.
Ma arvan, et ebaaus on tahtlikult inimesele negatiivset energeetikat sisendada ilma nende teadmiseta.
See, et ma tunnen positiivset ja negatiivset energiat ära, ei tee mind nõrgaks, vastupidi, ma enam lihtsalt ei vaata seda, samal ajal kui teie joonistate selliseid pilte ja teete ise endale kahju.
Nagu ma ka ennem mainisin, mul savi, kui teile meeldivad sellised asjad ja te teate millega te tegemist teete, siis ma ei saa teid takistada, ma saan ainult hoiatada neid kes ei tea.
Palun näidake mulle piiblis, kus on kirjutatud et deemonid toituvad halbadest emotsioonidest. Ausaltöeldes, ma pole isegi piiblit lugenud, ma tean ise enda kogemusest seda. Ma ei taha sellest rääkida, ma ei taha meelde tuletada neid hetki, sest see on väga ebameeldiv mulle, teate ise kuidas need olevused välja näevad ja kui ebameeldiv hääl neil on.
Vasta
#47
(11-11-2012, 18:58 )shyrlymyrly Kirjutas: Ma ei taha sellest rääkida, ma ei taha meelde tuletada neid hetki, sest see on väga ebameeldiv mulle, teate ise kuidas need olevused välja näevad ja kui ebameeldiv hääl neil on.

Ei, ei tea. Pole õrnematki aimu. Minu maailmas ei liigu deemoneid ega ingleid.

Btw, Eithea, alumine vasak pilt on täpselt see emotsioon mida ma tunnen viimasel ajal õhtuti magama heites. Ma lihtsalt imbun voodisse. Laugh

Vasta
#48
(11-11-2012, 19:18 )zen faran Kirjutas: Btw, Eithea, alumine vasak pilt on täpselt see emotsioon mida ma tunnen viimasel ajal õhtuti magama heites. Ma lihtsalt imbun voodisse. Laugh

Jha Bleh, seerias on erinevad autorid oma eriliste sisemaailmadega, kuid kõiki neid ühendab psühhiaatriakliiniku patsiendiks olemine( kliinikus tehtud).

[Pilt: deviant_people_art_1.jpg]

[Pilt: deviant_people_art_4.jpg]

[Pilt: deviant_people_art_5.jpg]

[Pilt: deviant_people_art_7.jpg]

Shyrlymyrly, selliseid pilte tuleb vaadelda pealiskaudselt ja mitte ronida sisse.
Vasta
#49
(11-11-2012, 19:43 )Eithea Kirjutas:
(11-11-2012, 19:18 )zen faran Kirjutas: Btw, Eithea, alumine vasak pilt on täpselt see emotsioon mida ma tunnen viimasel ajal õhtuti magama heites. Ma lihtsalt imbun voodisse. Laugh

Jha Bleh, seerias on erinevad autorid oma eriliste sisemaailmadega, kuid kõiki neid ühendab psühhiaatriakliiniku patsiendiks olemine( kliinikus tehtud).

Kusjuures Dali maalid häirivad mind küll tunduvalt rohkem, kui need pildid siin Laugh Pool netti on niisugust sürrealismi täis. Hea, et kõiki kohe hullarisse ei pisteta, kitsaks läheks Bleh

Vasta
#50
(11-11-2012, 20:22 )zen faran Kirjutas:
(11-11-2012, 19:43 )Eithea Kirjutas:
(11-11-2012, 19:18 )zen faran Kirjutas: Btw, Eithea, alumine vasak pilt on täpselt see emotsioon mida ma tunnen viimasel ajal õhtuti magama heites. Ma lihtsalt imbun voodisse. Laugh

Jha Bleh, seerias on erinevad autorid oma eriliste sisemaailmadega, kuid kõiki neid ühendab psühhiaatriakliiniku patsiendiks olemine( kliinikus tehtud).

Kusjuures Dali maalid häirivad mind küll tunduvalt rohkem, kui need pildid siin Laugh Pool netti on niisugust sürrealismi täis. Hea, et kõiki kohe hullarisse ei pisteta, kitsaks läheks Bleh
Mulle ka too härra Dali ei meeldi.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Tunneb keegi selle pildi energiat? Pirx 41 18,564 16-06-2014, 13:36
Viimane postitus: Müstik
  Infoväljast lugemine ja selle kasutamine Rein 6 5,944 25-09-2011, 19:13
Viimane postitus: HUGOTH

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat