Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 1 Häält - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ravimtaimed
Autor Sõnum
Balzzar
Vana kala

Postitusi: 496
Liitunud: Apr 2010
21-01-2012 08:01
Postitus: #1
Ravimtaimed
Tere,

kas keegi siin saab enda kogemusest kirjutada ja tuua näiteid, milliseid ravimtaimeid kasutate tee joomisel. Ehk siis mis taimetega olete millistest hädadest lahti saanud või siis probleeme leevendanud?
Loodetavasti leidub siin mõni ravimtaimede tundja.

Tänan!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tulnukinimene
turist Maal

Postitusi: 904
Liitunud: Mar 2012
16-03-2012 10:58
Postitus: #2
RE: Ravimtaimed
Kunagi kasutasin ühe pereliikme gripi-raviks sanglepa sisekoort (teena), mõjus paari tunniga, peale seda pole aastaid haige olnud. Soovitasin ka tuttavale kelle pere oli kõhugripis, said terveks samal päeval.
Haava sisekoort olen soovitanud närvilisuse puhul.
Meie pere lemmikuks on lodjapuu marjad, külmutatult, moosina, siirupina, kuivatatult, suhkrustunud mahl lutsukatena. Kuna laps käib koolis ja ikka saab aeg ajalt mingi viiruse (talle jäävad just kurguviirused külge) siis kurgule lodjapuu väga hea, tänu sellele pole sel õ.a. koolist puudunud.

Terviseleht:

"Ravimina kasutatakse koort, õisi ja marju. Koort kogutakse varakevadel, mahlade liikumise ajal maharaiutult põõsastelt või okstelt. Koor peenestatakse ja kuivatatakse kuivatis temperatuuril 40-50° C. Marju korjatakse valminutena septembris-oktoobris kuiva ilmaga, närvutatakse õhu käes ja kuivatatakse ahjus, praeahjus või kuivatis seni, kui need kõvastuvad. Koort säilitatakse 4 a, õisi 2 a, kuivatatud marjade piiraega ei määratleta.

Lodjapuu marjad tugevdavad südame kontraktsioone ja suurendavad uriinieritust. Ka on neil nõrk mikroobidevastane toime. Marjad vähendavad kesknärvisüsteemi erutuvust, on seega rahustava toimega. Preparaatidel on verejooksu peatav ja põletikuvastane toime, samuti tõstavad nad emakalihaste toonust, vähendavad valu.

Pikaaegsel tarvitamisel vähendavad nad kolesteriini kogust veres. Marju kasutatakse rahustava ja vererõhku alandava vahendina kõrgvererõhutõve ja klimakteerilise neuroosi puhul, jõuetuse korral üldtugevdava, südame tööd stimuleeriva vahendina, läkaköha ravi puhul köhavaigistina. Lodjapuu marjad on vitamiiniallikaks. Samuti ergutavad need maonõre eritumist, mõjuvad nõrga lahtistajana ja desinfitseerivalt pimesoolepõletiku ja soolte loidusest põhjustatud kõhukinnisuse puhul. Marjadel on põletikuvastane toime ka külmetusest põhjustatud kopsuhaiguste ja bronhiidi puhul. Arvatakse, et järjekindel lodjapuumarjade tarvitamine parandab seedeelundite pahaloomuliste kasvajate puhul haigete enesetunnet. Lodjapuu mõjub rahustina hüsteeria ja neuroosi korral. Välispidiselt tarvitatakse mähiste ja kompresside tegemiseks nahahaiguste (furunkuloosi, nahalööbe ja ekseemi) raviks ning tampoonides ninaverejooksu puhul. Marja-õietõmmisega on hea loputada kurku angiini ja hääle kähisemise korral.

Viljadest valmistatakse tõmmis: 1-2 spl marju pannakse ööseks termosesse 1 kl keeva veega. Juuakse 3-4 kl päevas 12-sõrmiksoole haavandil, nahahaigustel, angiini puhul..."
http://www.terviseleht.ee/200145/45_lodjapuu.php
(selle postituse viimane muutmine: 16-03-2012 11:00 Tulnukinimene.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
tapsix
Bännitud

Postitusi: 847
Liitunud: Feb 2012
16-03-2012 15:03
Postitus: #3
RE: Ravimtaimed
Sellest soovist on natuke raske välja lugeda milline inf huvitab. Mul meetri jagu sellist kirjandust ja aastakümnete pikkune praktiseerimise kogemus. Samas on siin juba päris palju räägitud ravimtaimedest:
http://www.para-web.org/search.php?actio...order=desc

Päikest.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Balzzar
Vana kala

Postitusi: 496
Liitunud: Apr 2010
30-03-2012 07:51
Postitus: #4
RE: Ravimtaimed
Andke soovitusi, milliste taimedega ravide igemepõletikke/haigusi.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Minaelan
Veteran

Postitusi: 3,002
Liitunud: Jul 2011
30-03-2012 10:01
Postitus: #5
RE: Ravimtaimed
Kui lugeda raamatutest ja netist, siis leiab jälle väga paljudel ravivaid omadusi igemepõletike raviks. Ma ei väsi imestamast kui rikkalik, nõiduslik, väärtuslik ja hindamatu on meid ümbritsev taimeriik. Täiesti vabalt saaks hakkama ilma igasuguste tablettideta.

Tamm (hiiepuu). Võta kahe käega tamme ümbert kinni, sule silmad, lõõgastu. Kui oled tamme all aja maha võtnud, tunned elujõu ja meelerahu taastumist.
Tuntud on tõrukohv, mida kasu­tatakse kõhulahtisuse puhul. Ravimina kasutatakse ka tamme koort. Koort kogutakse noortelt võrsetelt kevadel. Tamme­koore­keedis aitab kõhulahtisuse kor­ral. Välispidiselt aitab kurgu, suu­õnne limaskesta põletiku, ige­mepõletiku puhul.
http://webcache.googleusercontent.com/se...clnk&gl=ee

Lepakäbide tõmmisega võib põletiku korral suud loputada või silmale kompressi teha.
Ravimina on kasutatud ka mustika lehti, mis vähendavad suhkruhaigetel suhkrusisaldust veres. Lehtede ekstrakti on tarvitatud nahahaiguste ja suu limaskesta haiguste korral.

Siit saab ilusate piltidega lühikirjelduse paljude taimede omadustest ravi jaoks.

http://ravimtaimed-ravimtaimed.blogspot....chive.html

Ja muidugi salveilehed ravivad hästi igeme- ja suuõõnehaigusi:

"salvei leevendab ärritusnähte suuõõnes. Hädaolukorras omavad tema antiseptilised ja antibiootilised omadused suuõõnehügieenis tohutu suurt tähtsust. Suuloputusvedeliku koostises aitab salvei tõhusalt ravida kurgupõletikku, hambaabsessi, igemepõletikku ja suuhaavandeid."

Ja saialill:
"Saialille kõik osad – lehed, juured, eriti aga õisikud – on tugeva põletikuvastase toimega, pidurdades isegi nii vitaalsete mikroobide kasvu, nagu stafülokokk või kolibakter. Saialill pärsib ka viiruste levikut. Toimeained on mõruaine kalendiin, triterpeenid, parkained, saponiinid, salitsüülhape. Leidub ka karotinoide, flavonoide, vähesel määral ka alkaloide, eeterlikke õlisid ja orgaanilisi happeid.

Farmakoloogid on selgitanud, et sel taimel on sapieritust soodustav, rahustav, haavandeid (haavu) parandav toime. Viimaste uuringute alusel on soovitatud saialille kehvveresuse, kiiritushaiguse ning pahaloomuliste kasvajate raviks. Saialill kuulub maksa- ja sapiteede põletiku, haavandtõve, kõrgenenud vererõhu puhul tarvitatavate preparaatide ja ravimteede koostisesse. Nii mõjub saialille ekstrakt koos raudrohu ja kummeliga suulimaskesta, igemepõletiku ning herpese korral."
http://webcache.googleusercontent.com/se...clnk&gl=ee
(selle postituse viimane muutmine: 30-03-2012 10:01 Minaelan.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
tapsix
Bännitud

Postitusi: 847
Liitunud: Feb 2012
31-03-2012 03:48
Postitus: #6
RE: Ravimtaimed
Rahvameditsiini käsiraamat:
igeme atroofia(lahtised hambad, valusad igemed) - kalmus, koirohi, salvei, tedremaran, ubaleht
igemed lahtised - kalmus, ubaleht
igemepõletik - bergeenia, kalmus, koirohi, maasikalehed, mustikas, naistepuna, paju, porgand, saialill, salvei, tamm, tedramaran, ubaleht, ussitatar
Universaalsed vahendid on kalmus, ubaleht ja tedremaran.
Kalmust pruugitakse tinktuurina ja külma tõmmisena(lusika täis klaasi külma vee kohta ööseks seisma - kasutatav ühe päeva jooksul - hoida suus natuke aega)
Ubaleht - tee 20gr 1l vee kohta, juua 1-2 klaasi päevas
Tedremaran - tinktuurina - kolmandik juurepuru, kakskolmandikku viina, hoida soojas 3- 7 päeva(hoida külmikus) - lusikatäis tinktuuri poole klaasi vee kohta - loputada suud(hoida paar minutit)
Kalmuse tinktuuri valmistamine analoogiliselt. Soovitan mõlemat tinktuuri hoida külmikus. Kalmusest on abi väga paljude seedimist puudutavate vaevuste puhul kuni vähini välja, rääkimata kriimustuste desinfitseerimisest.
Tedremaranat olen kasutanud nn. refluksi(mulksumine söögitorus) leevendamiseks.
Laste puhul väldiks alkoholi kasutamist.
Kõigest sellest saab hoiduda, kui on olemas TRIOMEDI abimees: hoides kiirgavat otsa terve režiimi aja suus(10-15 min.) ütleme kolm korda päevas.

Päikest.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
devilstar
Uustulnukas

Postitusi: 25
Liitunud: Mar 2012
02-04-2012 11:43
Postitus: #7
RE: Ravimtaimed
Kilpnäärmeprobleemid,siis kindlasti kortsleht ja teeleht.Naistevärk siis naistepuna,kõige parem.
Äkki oskab keegi öelda miks on mao -ja soolegaasid ja mis neid ravida võiks
(selle postituse viimane muutmine: 02-04-2012 11:50 devilstar.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mannu Eemal
uxake

Postitusi: 2,657
Liitunud: Aug 2010
02-04-2012 13:30
Postitus: #8
RE: Ravimtaimed
(02-04-2012 11:43 )devilstar Kirjutas:  Äkki oskab keegi öelda miks on mao -ja soolegaasid ja mis neid ravida võiks
Ravima pidid köömned (köömnetee).
Info omastamisel (ka seedimisel sealhulgas) on raskused, ebameeldivad kõrvalnähud. Miks, seda mina ei tea. Sisemine (alg)põhjus manifesteerib välise (materiaalse maailma) põhjusena, millele saab meditsiinilise diagnoosi panna. Sisemist põhjust saad ainult sina (ja ainult sina ise) kõrvaldada.

Brain expedition.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
devilstar
Uustulnukas

Postitusi: 25
Liitunud: Mar 2012
02-04-2012 13:46
Postitus: #9
RE: Ravimtaimed
Köömned ei ole aidanud,ju siis tõsine probla
Aga ma katsetan oma leitud vahenditega.
Kas kellelgi on olnud säärast brobleemi,et sooled tugevalt nagu õhku täis?Ükski ravitseja pole sellega hakkama saand.
(selle postituse viimane muutmine: 02-04-2012 13:48 devilstar.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PiziIngliito
Proua

Postitusi: 1,688
Liitunud: Sep 2007
02-04-2012 14:04
Postitus: #10
RE: Ravimtaimed
Soole liigset gaasi võib põhjustada vale toit. Soolegaasid hakkavad vaevama siis, kui esineb kõhukinnisus, seega soovitan soojalt oma toidulaud üle vaadata. Jogurt peaks kõhu läbikäimisele hästi kaasa aitama, keefir ilmselt täidab ka oma ülesande ära. Tarvita regulaarselt, sest ühekordselt manustades polegi ilmselt efekti. Või oled ehk kõik selle juba järgi proovinud? Vältida tuleks muidugi ka gaseeritud jooke. PS maost tulevad kõõksud üles ka tihti, kui inimene ei võta aega söömiseks ja jõhverdab, tänapäeva eluviis tingib juba tihti seda, et ei ole aega korralikult süüa, söömisega ahmitakse lisaks veel õhku makku ja siis need probleemid võivad aina süveneda.
(selle postituse viimane muutmine: 02-04-2012 14:07 PiziIngliito.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
zen faran
veteran madu

Postitusi: 1,659
Liitunud: Dec 2011
02-04-2012 14:51
Postitus: #11
RE: Ravimtaimed
(02-04-2012 13:46 )devilstar Kirjutas:  Köömned ei ole aidanud,ju siis tõsine probla
Aga ma katsetan oma leitud vahenditega.
Kas kellelgi on olnud säärast brobleemi,et sooled tugevalt nagu õhku täis?Ükski ravitseja pole sellega hakkama saand.

Gaasid sooles tähendab käärimist, mingi toit ei seedu korralikult.
Alusta sellest, et jäta piimatooted ära. Juustu natuke võib. Ja siis vaata kas läheb paremaks või mitte.
Kõrge suhkrusisaldusega toidud aitavad ka gaaside tekkele kaasa, bakterid hakkavad substraadil vohama.
Stressist võivad gaasid tekkida ja kui ei maga piisavalt, kogu seedimissüsteem läheb siis paigast ära. Ning loomulikult kui on istuv töö, istud nt 6h jutti ja sooltemotoorika aeglustub, hakkab jälle käärimine.
Piparmünditeed (osta apteegist, paberkoti sees, joo ilma suhkruta) võid teha, see rahustab nii meelt kui soolt.
(selle postituse viimane muutmine: 02-04-2012 14:51 zen faran.)

Usk on nagu ämblik, kes koob su pähe võrgu, kuhu jäävad pidama vaid tema toiduks sobivad mõtted. Ebasobivad kuid kaalukad rebivad aeg-ajalt ta võrku auke, mille agar ämblik siis kiiresti uue ja tugevama niidistikuga parandab. Ja et sa teda ei hävitaks, esitleb ta end sinuna.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
devilstar
Uustulnukas

Postitusi: 25
Liitunud: Mar 2012
02-04-2012 15:10
Postitus: #12
RE: Ravimtaimed
Thnx,olen kõikvõimalikud sinupoolsed variandid läbi proovinud ja ei midagi,kahjuks...Teen trenni iga päev korralikult,see ei mõju ka,söön v ei söö,ikka on gaasid.See ongi kummaline,sest toiduallergiat mul pole,söön kõike,aga iga toiduga v mittesöömisega on sama seis.Ei ole ju võimalik,et mul kõikide toiduainete vastu allergia?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
02-04-2012 16:38
Postitus: #13
RE: Ravimtaimed
(02-04-2012 15:10 )devilstar Kirjutas:  Thnx,olen kõikvõimalikud sinupoolsed variandid läbi proovinud ja ei midagi,kahjuks...Teen trenni iga päev korralikult,see ei mõju ka,söön v ei söö,ikka on gaasid.See ongi kummaline,sest toiduallergiat mul pole,söön kõike,aga iga toiduga v mittesöömisega on sama seis.Ei ole ju võimalik,et mul kõikide toiduainete vastu allergia?

Sellisel juhul on sul mingit tugevamat sorti mao ja/või soolestiku haigus.
Mine arsti juurde ja lase diagnoos panna - aitab siis õigete ravivõtete leidmisel.
Umbropsu lahmimisel pole ka mõtet - teeb pikemas plaanis ainult hullemaks.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
zen faran
veteran madu

Postitusi: 1,659
Liitunud: Dec 2011
02-04-2012 16:44
Postitus: #14
RE: Ravimtaimed
(02-04-2012 15:10 )devilstar Kirjutas:  Thnx,olen kõikvõimalikud sinupoolsed variandid läbi proovinud ja ei midagi,kahjuks...Teen trenni iga päev korralikult,see ei mõju ka,söön v ei söö,ikka on gaasid.See ongi kummaline,sest toiduallergiat mul pole,söön kõike,aga iga toiduga v mittesöömisega on sama seis.Ei ole ju võimalik,et mul kõikide toiduainete vastu allergia?

Katsu meelde tuletada, millal see sul algas. Millal sa esimest korda märkasid, et on probleem ja kas sel ajal oli mingeid suuremaid muutusi su elus. Või on päris väiksest peale?
Kuna tegemist on ravimtaimede teemaga, siis võin siinkohal vaid öelda, et ravimid, sealhulgas ka ravimtaimed, aitavad tavaliselt sümptomeid leevendada, tõmmata näiteks suurema põletiku alla, et organism saaks seejärel rahulikult taastuda, aga põhjust nad ei likvideeri. Põhjus iseenesest on kas geneetiline ja/või seotud elustiiliga ja/või elukeskonnaga.
Geneetilisega pole praktiliselt midagi teha, saab vaid leevendada. Võimalik, et keha ei tooda piisavalt mingit ainet, mis reguleerib rakkude ainevahetust (nt hormoonid). Sel juhul jäädki eluks ajaks mingite tablettide otsa. Elustiili ja keskkonda saab muidugi muuta, kuid ka siis on võimalus, et nende baasil on juba välja kujunenud mingi krooniline haigus, mille kahjustused on pöördumatud. Gaasid iseenesest pole haigus, see võib olla lihtsalt soolestiku bakterite populatsiooni eripäraga seotud, kuid pole välistatud, et on ka märk arenevast soolehaigusest (viimased tekivadki aastatega, mitte kuude ega päevadega). Ma soovitaksin lasta sul suunata ennast gastroenteroloogi vastuvõtule ja tal omakorda lasta teha bakterioloogiline proov. Aga esmalt mõtle ikka millest see kõik võis alguse saada...

Usk on nagu ämblik, kes koob su pähe võrgu, kuhu jäävad pidama vaid tema toiduks sobivad mõtted. Ebasobivad kuid kaalukad rebivad aeg-ajalt ta võrku auke, mille agar ämblik siis kiiresti uue ja tugevama niidistikuga parandab. Ja et sa teda ei hävitaks, esitleb ta end sinuna.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
devilstar
Uustulnukas

Postitusi: 25
Liitunud: Mar 2012
02-04-2012 17:17
Postitus: #15
RE: Ravimtaimed
Algas see eelmine kevad
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
zen faran
veteran madu

Postitusi: 1,659
Liitunud: Dec 2011
02-04-2012 17:29
Postitus: #16
RE: Ravimtaimed
(02-04-2012 17:17 )devilstar Kirjutas:  Algas see eelmine kevad

Sellest vastusest ei saa paraku eriti palju andmeid (ja ega mina neid vajagi - sul endal on vaja).

Midagi kiiret võiks olla kõhuviiruse tagajärjel korralikult väljaravimata jäänud sooltepõletik.

Kroonilise haiguse puhul peab võib-olla 3-4 aastat ettepoole vaatama (elustiilimuutus-keskkonnavahetus) Nt. noor kolib vanematekodust ära eraldi elama (võib muutuda nii menüü, emotsionaalne seisund- stressi tuleb juurde, kui keskkonnaseisund - maalt linna)

Erijuht on lomulikult rasedus ja sünnitamine.

Usk on nagu ämblik, kes koob su pähe võrgu, kuhu jäävad pidama vaid tema toiduks sobivad mõtted. Ebasobivad kuid kaalukad rebivad aeg-ajalt ta võrku auke, mille agar ämblik siis kiiresti uue ja tugevama niidistikuga parandab. Ja et sa teda ei hävitaks, esitleb ta end sinuna.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
devilstar
Uustulnukas

Postitusi: 25
Liitunud: Mar 2012
02-04-2012 23:16
Postitus: #17
RE: Ravimtaimed
Raske öelda,nn ravitsejad keda olen usaldanud ja kelle abist on ka kasu olnud on öeldnud,et hirmud,aga neidt ei saa ju üleöö lahti.Pealegi tundub mulle see hirmude jutt ebareaalsena.Tahaks lihtsalt ruttu vabaneda punnkõhust.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
zen faran
veteran madu

Postitusi: 1,659
Liitunud: Dec 2011
03-04-2012 06:45
Postitus: #18
RE: Ravimtaimed
(02-04-2012 23:16 )devilstar Kirjutas:  Raske öelda,nn ravitsejad keda olen usaldanud ja kelle abist on ka kasu olnud on öeldnud,et hirmud,aga neidt ei saa ju üleöö lahti.Pealegi tundub mulle see hirmude jutt ebareaalsena.Tahaks lihtsalt ruttu vabaneda punnkõhust.

Võiks ehk vahelduseks inglimemmedele ja kõikidele muudele para...siteerijatele päris arsti ka külastada, kes inimese füsioloogiast midagi taipab? Olgu too siis psühhooloog-psühhoterapeut, gastroenteroloog või kes iganes. Ja su eeldus, et sa sellest üleöö lahti saad, on juba iseenesest absurdne ja pigem sümptomiks su hädale.

(P.S. see oli mu poolt viimane OT siin teemas)

Usk on nagu ämblik, kes koob su pähe võrgu, kuhu jäävad pidama vaid tema toiduks sobivad mõtted. Ebasobivad kuid kaalukad rebivad aeg-ajalt ta võrku auke, mille agar ämblik siis kiiresti uue ja tugevama niidistikuga parandab. Ja et sa teda ei hävitaks, esitleb ta end sinuna.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Minaelan
Veteran

Postitusi: 3,002
Liitunud: Jul 2011
03-04-2012 07:31
Postitus: #19
RE: Ravimtaimed
(02-04-2012 23:16 )devilstar Kirjutas:  Raske öelda,nn ravitsejad keda olen usaldanud ja kelle abist on ka kasu olnud on öeldnud,et hirmud,aga neidt ei saa ju üleöö lahti.Pealegi tundub mulle see hirmude jutt ebareaalsena.Tahaks lihtsalt ruttu vabaneda punnkõhust.

(02-04-2012 16:44 )zen faran Kirjutas:  Põhjus iseenesest on kas geneetiline ja/või seotud elustiiliga ja/või elukeskonnaga.
Aga esmalt mõtle ikka millest see kõik võis alguse saada...

Lisaksin siia juurde, et enamik haigusi on seotud mõtteviisiga ja suhtumisega kaasinimestesse. Mul on kahtlus, et just sinu puhul see kehtibki.
Lugesin su kommentaare inglipesa ja muu taolise kohta ja tunnetasin vaid viha, kibestumust ja enesekesksust.
Kui hakkad suhtuma kõigissse empaatiaga, soojusega, huumoriga ja saades aru, et kõik, mis sulle teiste juures ei meeldi, on tegelikult sinu enda iseloomuomaduste võimendus, lahkuvad haigused sust kiiresti. Need ongi ju vaid väljendid sinu ellusuhtumisele ja mõtteviisidele.
Lugesin ka pisut eile seda inglipesa. Ta on samasugune nagu paljud teised usud, õpetused ja voolud. Foorumis tundusid inimesed siirad ja tänulikud olema selle olemasolu eest.
Miks siis seda naeruvääristada ja halvustada. Kas kõik, mis meie maailmavaatega ja uskumustega kokku ei sobi, on kohe väär ja põlastusväärne?
Meist paljud on ju käinud läbi kõik need teed - ateism, kristlus, new age, inglite usk, ufod, šamaanlus, astraalrännakud ja mis iganes veel.
Neid kõiki iseloomustab usk müstilisusse ja üleloomulikkusesse ning tumedate ja heledate jõudude/energiate võitlus koha pärast.

Aktsepteerimine on see võlujõud, mis aitab paljudest probleemidest ja haigustest jagu saada.
Suures plaanis oleme ju kõik ÜKS OSA universumist, kuigi kogeme erinevaid asju ja voolame erinevaid jõgesid pidi - aga kuhu... veel ei tea kahjuks.
(selle postituse viimane muutmine: 03-04-2012 07:34 Minaelan.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
tapsix
Bännitud

Postitusi: 847
Liitunud: Feb 2012
03-04-2012 07:37
Postitus: #20
RE: Ravimtaimed
(02-04-2012 17:17 )devilstar Kirjutas:  Algas see eelmine kevad
Ega siis juhuslikult mingit uut "jogurtit" (a`la actimel) menüüsse juhtunud.
Siin osa seltskonda nõuab tungivalt arsti - no kuulge, millal enne arste kellegi kõhutuul on huvitanud: arvatavasti soovitaks tohter veel mingit "Hapsi".
Kalmust oled proovinud?

Päikest.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Balzzar
Vana kala

Postitusi: 496
Liitunud: Apr 2010
03-04-2012 12:39
Postitus: #21
RE: Ravimtaimed
devilstar: Valgusta meid oma toidumenüüga. Mida ja kui palju sa päevalõikes tarbid.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
03-04-2012 12:46
Postitus: #22
RE: Ravimtaimed
(03-04-2012 07:37 )tapsix Kirjutas:  Siin osa seltskonda nõuab tungivalt arsti - no kuulge, millal enne arste kellegi kõhutuul on huvitanud: arvatavasti soovitaks tohter veel mingit "Hapsi".
Kalmust oled proovinud?

Ära alahinda arstide soovi igale poole oma näppe ja tablette toppida.
Kui ravimise osas olen väga skeptiline siis diagnooside osas nad siiski
üldjuhul panevad täppi. Patsiendi - hetkel katsejänese osas austet
foorumikaaslane - kohus on teha sellest diagnoosist järeldused ja ravi
jätkata võimalikult optimaalselt ja tervislikult.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
tapsix
Bännitud

Postitusi: 847
Liitunud: Feb 2012
03-04-2012 14:21
Postitus: #23
RE: Ravimtaimed
(03-04-2012 12:46 )excubitoris Kirjutas:  
(03-04-2012 07:37 )tapsix Kirjutas:  Siin osa seltskonda nõuab tungivalt arsti - no kuulge, millal enne arste kellegi kõhutuul on huvitanud: arvatavasti soovitaks tohter veel mingit "Hapsi".
Kalmust oled proovinud?

Ära alahinda arstide soovi igale poole oma näppe ja tablette toppida.
Kui ravimise osas olen väga skeptiline siis diagnooside osas nad siiski
üldjuhul panevad täppi. Patsiendi - hetkel katsejänese osas austet
foorumikaaslane - kohus on teha sellest diagnoosist järeldused ja ravi
jätkata võimalikult optimaalselt ja tervislikult.
Tuleb vanem meesterahvas arsti juurde ja kurdab et vaevalt tilgub, arst ühmanud selle peale, et küllalt kustud - palun järgmine. See lugu nõukaajast, siis oli veel üks ütlus, et küll lahkamisel selgub ka õige diagnoos.
Selles on Sul küll tulimane õigus: patsient valib ise kuidas ennast ravida. Meie võime siin pea peal käia, aga tema valib kas läheb tohtri või nõia või soolapuhuja juurde või kuulab hoopis naabrinaist.
Üks suuremaid karuteeneid on kui keegi hakkab teise elu elama. Kahjuks kohtab seda vägagi sageli(emad ja lapsed, noored ja ämmad).

Päikest.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
devilstar
Uustulnukas

Postitusi: 25
Liitunud: Mar 2012
03-04-2012 15:53
Postitus: #24
RE: Ravimtaimed
Tapsix,olen,jõin aga see nii kibe,et pikalt ei suutnud võtta.Aga jh need arstid ei ole eriti pädevad uurima,leiavad igasugu veidraid põhjusi ja muud jama,peaasi,et uksepoole liigud.Seepärast olen loobunud,nende teenuste otsimisest,usun ,et leian looduslikud vahendid.Tänud
To Minaelan,oled vist ise selle inglipesa peast soe tegelane v üritad neid pätte siin kuidagimoodi kaitsta?Igaljuhul,kõik mida ma seal ka ütlesin olid minu mõtted ja sulle teadmiseks,ükski asi ei sünni tyhjast kohast.Minu mõtted,minu tõde.Poleks vastu ühegi heatahtliku foorumi õitsengule kui seal ei tegutseks end kullaga ylevalanud jumalastaatuses nn ravitsejad keda võib nimetada ka kurjategijateks.Olgu headus,olgu ka ausus,ilma selleta pole see foorum midagi väärt!
(03-04-2012 12:39 )Balzzar Kirjutas:  devilstar: Valgusta meid oma toidumenüüga. Mida ja kui palju sa päevalõikes tarbid.

Söön korra päevas,ja toidumenüü hulka kuuluvad ravimteed,salatid,kana-kalaliha,sokolaad,aga seda kuidagi eriti raske seedida,siis veel krõpsud,vahel harva ja kogu luguBleh
(selle postituse viimane muutmine: 03-04-2012 16:04 devilstar.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
03-04-2012 16:32
Postitus: #25
RE: Ravimtaimed
Mulle ei jõua pärale, kust sellise toidumenüü ja toitumisharjumusega inimesed üldse võtavad julguse seedehädade üle vingumiseks?

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ravimtaimed kopsuklamüüdiale Wilholmensis 11 4,701 18-07-2017 04:22
Viimane postitus: Tulnukinimene

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat:

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog