Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuidas vaimu enda sisse kutsuda?
#26
Tsitaat:Algselt postitas: encore
Tegelikult ma võibolla isegi mõistan teemaalgatajat.

Teeme näite, et kaks "olevust" saavad elada ühes füüsilises kehas, et üksteisega ei peaks jamama ja saaks ilusti sümbioosis olla, siis oleks ju tore, kui sul oleksid vaimu, enda kui ka füüsilise võimaluste "väed". Sa mõistad maailma paremini. Sa suudad näha okstel tantsivaid lillelapsi, kui ka tunda, mis tunne on olla surnud, ehk.
See kogemus võib olla meeli avardav. Midagi, mis paneb sind mõtlema selle üle, kas on mõtet suitsetada, juua ja laaberdada, selle asemel, et hoida loodust ja kodu enda ümber.

Ah... mai tea... oleneb inimesest ja sellest, kuidas sa oma sõpru ja maailma näed.

Ma võix teile paari asja öelda, esiex äärge mitte kunagi tehke mitte midagi sellist millest te tegelikult mitte midagi ei tea. enda sisse vaimu kutsumine võibki lõppeda hullumeelsuse, skisofreeniaga jne...
mu tädi tegeles umbes 5 aastat ¹omaanlusega ja ta on mulle väga palju asju rääkinud alates sellest, et kõik eesti ja ka mjalmaailma nõiad või voodoopreestrid alluvad kõrgematele negatiivsetele energiatele, mis ei ole neilegi võibolla silmaga näha ega käega katsuda aga see kõik mõjutab nende alateadvust ja samuti rääkis ta mulle ka seda, et kui ise väljuda enda kehast, võib selle aja sees, mis sa kehast emmal oled, sinu sisse tulla mingi teine "kaotatud" hingeriba ja enda kehasse naastes oled sa hoopis teine inimene ja see mis encore ütles skisofreenia kohta on totali right. Ärge mitte kunagi mängige ei oma ega ka kellegi teise hingega ja pidage meeles, et SINU HING PEAB VÄLJUMA SINU KEHAST ALLES SIIS, KUI SA OLED SURNUD(ja vastupidi)!!!!!!!!!!
Vasta
#27
Sellist olukorda, kus mingi vaimolend on läinud inimese sisse elama, nimetatakse seestumiseks.

Sellest olukorrast vabastamist nimetatakse vaimu väljaajamiseks. Sellega tegelevad mõned väelisemad pastorid. Näiteks Kenneth Heigan (võin eksida õigekirjas), Georg Lillemäe. Nendelt olen lugenud või kuulnud mõndagi huvitavat vaimude väljaajamisest. Ka vene õigeusu kirikus tegeletakse sellega.

Vaimolendid tulevad inimese sisse elama ilma kutsumatagi kui selleks soodne võimalus avaneb (nõrkus, haigus jne). Sageli toimub see lapseeas.

Kirjutage otsimismootorisse "seestumine" ja leiate palju huvitavat. Ka "demonic possession" peaks huvitavat materjali andma.
Vasta
#28
Inimene peaks olema loll kui tahab kutsuda vaimu enda sisse. See võttab päris kaua aega ,et vaim oma kehast minema ajada.
Vasta
#29
(24-07-2007, 21:18 )PirateGirl Kirjutas: Selles mõttes, et ma tahaks oma surnud sõbrannat endasse kutsuda. Siis ta kaitseks mind nagu halbade vaimude eest... On see üldse võimalik?

Miks sul on vaja söbranna rahu rikkuda??Miks sa üldse mötled selliseid asju??
Selline häirimine ajab vaimu ainult tigedaks ja ta vöib pöörduda sinu enda vastu.Halbade vaimude vastu aitavad amuletid.Smile
siit kirjast vöib lugeda jh,et pidev "mina".Selline mängimine vöib löpetada kuskil hulluhaiglas.Sinu söbranna kaitseb sind niigi,selleks pole vaja teda tülitada.
Vasta
#30
Mul on üks vana rebaseboa, käppade silmadega ja sabaga.Seda kandes on mul alati tunne et mingi% selle rebase vaimust on minuga kaasas ,ma nagu saaksin muutuda mingiks väikseks osaks sellest rebasest,kui tahan.Üldsegi pole hirmutav kogemus ,vaid kohati huvitavgi ,vaadata läbi rebase silmade maailma või vahel tuleb nagu mingeid meenutusi või pildikesi tema elust.
Siiamaani saan selle rebasega hästi läbi ja mingeid probleeme pole.
Kuidas see kõik toimib ,pole aimugi ,kuid selle rebasega ma kontakteerusin nagu ise ,tahtsin vaimus tuttavaks saada ,et kes ta on olnud ja mis elu elanud.Ikkagi kunagi elav loom olnud ja surnuid/lahkunuid tuleb kohelda austusega.
Vasta
#31
(24-07-2007, 21:18 )PirateGirl Kirjutas: Selles mõttes, et ma tahaks oma surnud sõbrannat endasse kutsuda. Siis ta kaitseks mind nagu halbade vaimude eest... On see üldse võimalik?

Ära sihukese asjaga küll mängi.Igal inimesel on olemas n.n. kaitseingel ka sinul ja see kaitseb ja hoiabki sind.

Vasta
#32
(24-07-2007, 21:02 )PirateGirl Kirjutas: kas te oskate vaimu enda sisse kutsuda? Kui oskate sooviks õpetust.. ja nagu positiivseid külgi kui vaim sinu sees on...

Muudetud: 25-7-07 kell 13:22:52 Hallucigenia

Enne kui midagi sellist mõelda, võiks vaadata ... http://www.youtube.com/watch?v=qr-IdHU3A5M
-Tõestisündinud lugu seestunud Anneliese Michel´ist.
Vasta
#33
(22-01-2012, 12:47 )heinokas Kirjutas:
(24-07-2007, 21:02 )PirateGirl Kirjutas: kas te oskate vaimu enda sisse kutsuda? Kui oskate sooviks õpetust.. ja nagu positiivseid külgi kui vaim sinu sees on...

Muudetud: 25-7-07 kell 13:22:52 Hallucigenia

Enne kui midagi sellist mõelda, võiks vaadata ... http://www.youtube.com/watch?v=qr-IdHU3A5M
-Tõestisündinud lugu seestunud Anneliese Michel´ist.

Jube värk küll jahh . Ei teadnutki sellest varem ja tõesti ple see nalja asi ..

Kui asjast midagi ei tea, ärge parem jamage .. samas ma mõistan seda PirateGirl-i .
Vasta
#34
See mõte oli väga rumal muidugi, aga ma arendaks seda veidi edasi. Oleme ju filmidest näinud kuidas meedium laseb oma kehasse siseneda võõral (surnud) hingel, et lahendada mingi probleem. Kui surnul on midagi vaja edasi öelda. Siis meediumi hääl muutub, kogu olemine muutub.
Minu teada eestis selliseid meediume praegu ei ole. On küll olnud varem - I vabariigi ajal. Teab keegi midagi täpsemalt?
Mujal maailmas on kindlasti.
Vasta
#35
Tere
Olen täiesti päri et vaimudega ei tohi mängida. Aga on võimalus neid ohutult välja kutsuda ja tagasi saata. Pean siin silmas mõistusepärast tegevust. Lihtsalt öeldes on head ja halvad vaimud. Kuid ühtegi neist ei saa kasutada kaitsjana sa saad neilt küsida igasugust infot. Ainus vaim mille saad enda sisse kutsuda on ravivaim ja temagi ei jää sinna kauaks. Ta teeb oma töö ära ja siis lahkub. Iseenesest on see lihtne protseduur siin ma seda ei kirjuta sest see ei ole mängimiseks. Kuid pean siin kohe lisama et kui keegi hakkab vaime välja kutsuma vestluse eesmärgil siis peab ta olema kannatlik sest kohe ei ``kuule`` sa midagi. See võtab aega mõnel vähem mõnel rohkem enne kui hakkad aru saama vestlusest.
Vasta
#36
(26-07-2007, 09:01 )Flash Kirjutas: ja hingel ja vaimul on vahe sees ikka. kehas on hing mitte vaim...
Olen nõus, et hingel ja vaimul on vahe sees. Kehas on hing, vaim on inimese kehast (nt inimese keha surma pärast) lahkunud hing. Kummitused ja poltergeistid on veel omaette teema - kummitus on "vaim" mida sa näha saad, aga poltergeist on vastupidi, tema ennast sulle ei näita, teda sa ainult kuuled.
Miks sa üldse peaksid tahtma mingit vaimolendit enda sisse?
Vasta
#37
https://www.youtube.com/watch?v=aUMH0PXTFGw Exorcism
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Loomade ja floora vaimu(?) võimekus Kahvanägu 7 1,806 31-07-2021, 22:59
Viimane postitus: isemaag
  Kuidas deemonist lahti saamine töötab ? viinapudelipea 37 19,288 14-10-2020, 03:22
Viimane postitus: isemaag
  Kuidas tekkisid fotole number üheksa ja kaks mehenägu! Cessu 4 4,069 19-10-2014, 17:50
Viimane postitus: Thorondor
  Kuidas peaks reageerima? Cessu 6 5,367 26-07-2014, 06:56
Viimane postitus: Cessu
  Kuidas luua kummitust ehk Philipi eksperiment põlduba 4 3,682 23-11-2012, 01:05
Viimane postitus: põlduba
  Kuidas luua kodus "vaimuvaba" tsoon? Raksha 32 17,005 14-12-2011, 19:43
Viimane postitus: venezia
  Keegi teab, kuidas vaime tagasi ajada? omaspilves 20 10,675 02-12-2011, 00:14
Viimane postitus: Kilu-Mari
  Kuidas käib taldrikuga vaimude välja kutsumine? blackkitty 9 13,024 10-04-2011, 19:47
Viimane postitus: unclekomm
  Väide: Surnu hingega rääkimine kutsub kurja vaimu kallale Sethy 6 6,057 10-08-2010, 01:28
Viimane postitus: hulkuv hing
  Eksperiment - elusa inimese vaimu välja kutsumine Taivo 47 18,944 05-01-2007, 20:00
Viimane postitus: das

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat