Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ühinegem globaalsete muutuste nimel - 15. oktoober
#1
15. oktoobril tulevad inimesed üle kogu maailma tänavatele ja väljakutele. Ameerikast Aasiani ja Aafrikast Euroopani, tõusevad inimesed üles nõudmaks oma õigusi ja tõelist demokraatiat. Nüüd on aeg ühineda ülemaailmse rahumeelse protestiga.

Võimurid tegutsevad vähemuse huvides, ignoreerides enamiku arvamust ning inim- ja keskonnakahjustusi, mille eest peame meie maksma. See talumatu olukord peab lõppema.

Ühinedes üheks hääleks, anname poliitikutele ja finantseliidile keda nad teenivad teada, et see on meie, inimeste otsustada, kuidas kujundada oma tulevikku.
Me ei ole elutu kaup poliitikute ja pankurite käes, nemad ei ole meie esindajad.

15. oktoobril kohtume me tänavatel, algatamaks globaalseid muutusi. Meie väljaastumine toimub rahumeelselt, me räägime ja tegutseme kuni meie soovid täituvad.

Meil on aeg ühineda, neil on aeg kuulata.
Inimesed maailmas, tõuske üles 15. oktoobril!
Eestis kogunevad inimesed Tallinnas Vabaduse väljakule kell 12:00.

Allikas
Vasta
#2
1.Milline on päevakord?
2. Millised on ülestõusnute täpsed nõudmised?
3. Konkreetselt kellelt neid nõudma hakatakse?
4. Millised on ülestõusnute omapoolsed lahendused- ettepanekud?
5. Milline on see rahumeelne tegutsemine? Mis tegevusi selle all mõeldakse?

Meenutab kangesti algkoolilaste sünnipäeva: Tule minu sünnipäevale ja siis vaatame, mis saama hakkab.
Vasta
#3
Vahva mõte.
Kui juba lähete siis nõudke paremat prügimajandust, et "Teeme ära" tunduks lollusena, mitte vajadusena.
Päikeseinsener, kas sa ise kavatsed osaleda?

Ise jätan vahele. Mul on vabastus.

Vasta
#4
(06-10-2011, 22:32 )jooshik Kirjutas: 1.Milline on päevakord?
2. Millised on ülestõusnute täpsed nõudmised?
3. Konkreetselt kellelt neid nõudma hakatakse?
4. Millised on ülestõusnute omapoolsed lahendused- ettepanekud?
5. Milline on see rahumeelne tegutsemine? Mis tegevusi selle all mõeldakse?

Meenutab kangesti algkoolilaste sünnipäeva: Tule minu sünnipäevale ja siis vaatame, mis saama hakkab.

Siin on näitlik õppetund, kuidas toimub rahumeelne tegutsemine, millistes riikides ja kus ülemaailmne tegevus veel toimub ja kellelt.. mida nõutakse. Saab otse laivis (live) suhelda ja küsimusi esitada jne..
Global..

Vasta
#5
http://www.facebook.com/event.php?eid=211144302283989

[Pilt: 187836_211144302283989_2075258962_n.jpg]
Vasta
#6
Loodame, et oleks ilus ilm! Kindlast ei tee jalutuskäik paha.
Mida rohkem osavõtjaid, seda parem!
Vasta
#7
(12-10-2011, 15:00 )Päikeseinsener Kirjutas: http://www.facebook.com/event.php?eid=211144302283989

[Pilt: 187836_211144302283989_2075258962_n.jpg]

Naljakas "liikumine" ja naljakas facebook. Kirjutasin neile näoraamatusse hetkel kõige esimese teate alla oma kommentaari kuid kummalisel kombel see paistab ainult minu arvutis. Teises arvutis seda pole. Huvitav kuidas see teistele paistab. Arvan, et enamus ei näe. Kas facebooki kala? Või ei meeldinud neile nagu ka veel päris paljudele minu arvamuswink

   

   

Vasta
#8
Praeguseks on kadunud sealt minul kommenteerimisvõimalus. Mida nad kardavad?
Vasta
#9
(14-10-2011, 18:26 )Leena Kirjutas: Praeguseks on kadunud sealt kommenteerimisvõimalus. Mida nad kardavad?


Kirjuta oma kommentaar siia!

Vasta
#10
(14-10-2011, 18:30 )Ott Sama Kirjutas:
(14-10-2011, 18:26 )Leena Kirjutas: Praeguseks on kadunud sealt kommenteerimisvõimalus. Mida nad kardavad?


Kirjuta oma kommentaar siia!

Minu kommentaar on pildina siin. Lugesid ja vaatasid mu +eelmist posti. Näoraamatu kasutaja peaks olema tuntav siinse avatarina.
Samas oleme me ilmselt selles teemas eri arvamusel. Ma ei ole ei kurb ega pahane.
Vasta
#11
(14-10-2011, 18:33 )Leena Kirjutas: Minu kommentaar on pildina siin. Lugesid ja vaatasid mu +eelmist posti. Näoraamatu kasutaja peaks olema tuntav siinse avatarina.
Samas oleme me ilmselt selles teemas eri arvamusel. Ma ei ole ei kurb ega pahane.

Mulle meeldib FB puhul see, et inimesed avaldavad seal arvamust oma pärisnime alt. Kahjuks Leena kasutab ka seal varjunime ja kui selle liikumise leht oleks minu hallata, siis ka mina oleksin selle anonüümse sapipuhangu sealt eemaldanud. Anonüümsena on kõik kõvad ütlema.
Vasta
#12
(14-10-2011, 18:47 )Jõhvikas Kirjutas:
(14-10-2011, 18:33 )Leena Kirjutas: Minu kommentaar on pildina siin. Lugesid ja vaatasid mu +eelmist posti. Näoraamatu kasutaja peaks olema tuntav siinse avatarina.
Samas oleme me ilmselt selles teemas eri arvamusel. Ma ei ole ei kurb ega pahane.

Mulle meeldib FB puhul see, et inimesed avaldavad seal arvamust oma pärisnime alt. Kahjuks Leena kasutab ka seal varjunime ja kui selle liikumise leht oleks minu hallata, siis ka mina oleksin selle anonüümse sapipuhangu sealt eemaldanud. Anonüümsena on kõik kõvad ütlema.

Olen kindel, et oleks ka pärisnime puhul seda teinud. Demokraatia ju.

PS: Kui mina inimesi kokku kutsuks siis ikka oma enda ja päris nime all.
Vasta
#13
"Erik Arro Reaalne lahendus- võrdne jagamine, võrdsed palgad, rikaste palkade kärpimine"

Ausalt üteldes ei oska ei naerda ega nutta.
See vastus andis kena kokkuvõtte selle üritusele minejate kohta.
Vasta
#14
(14-10-2011, 18:50 )jooshik Kirjutas: "Erik Arro Reaalne lahendus- võrdne jagamine, võrdsed palgad, rikaste palkade kärpimine"

Ausalt üteldes ei oska ei naerda ega nutta.
See vastus andis kena kokkuvõtte selle üritusele minejate kohta.

Minus tekitab kurbust...okupatsiooniaastad on tekitanud korvamatut kahju lühikese ajaga mida saab parandada alles paljude inimpõlvedega...kui saab, sest analoogset kahju on tekitatud ka mujal...kuigi protsent on olenevalt riikidest erinev. Domineerivad multikulti riigid kahju ees otsas.
Vasta
#15
(14-10-2011, 18:50 )jooshik Kirjutas: "Erik Arro Reaalne lahendus- võrdne jagamine, võrdsed palgad, rikaste palkade kärpimine"

Ausalt üteldes ei oska ei naerda ega nutta.
See vastus andis kena kokkuvõtte selle üritusele minejate kohta.

Täitsa nõus! ... võrdne jagamine, võrdsed palgad ja rikkad peavad kärpima?
Mulle see ei meeldi. Meenutab vägisi sotsdemmide ja keski lemmikideed.
Parem... kodus sitsida ja oma lapsi kasvatada... nagu Leena soovitas.
Demokraatiat peab hoopis vähendama! Piisab lihtsalt, kui riik järgib sinu-meie huve. Sellest juba aitab!

Vasta
#16
No kurvaks teeb see tegelikult mindki. Isegi natuke hirmutab. Ei oska ma ju ütelda, kas nende maailmarevolutsionääride silmis olen ma ka rikkur ja mind tuleb kulakuks kuulutada ning mu ausa töö ja vaevaga teenitud vara logarditele jagada või võin seekord end rahulikuna tunda.

Aga kindlasti tuleks Erikul läbi mõtelda küsimus: "Kes maksavad rikkuritele palka?"
Ta võib täitsa üllatuda, kui saab teada, et tänu neile rikkuritele, kes iseenese aja ja töö peremehed on, saavad tööd ka tavajõudlusega keskmine hall mass.
Et oma peresid toita ja sigida.
Vasta
#17
(14-10-2011, 19:08 )Ott Sama Kirjutas:
(14-10-2011, 18:50 )jooshik Kirjutas: "Erik Arro Reaalne lahendus- võrdne jagamine, võrdsed palgad, rikaste palkade kärpimine"

Ausalt üteldes ei oska ei naerda ega nutta.
See vastus andis kena kokkuvõtte selle üritusele minejate kohta.

Täitsa nõus! ... võrdne jagamine, võrdsed palgad ja rikkad peavad kärpima?
Mulle see ei meeldi. Meenutab vägisi sotsdemmide ja keski lemmikideed.
Parem... kodus sitsida ja oma lapsi kasvatada... nagu Leena soovitas.
Demokraatiat peab hoopis vähendama! Piisab lihtsalt, kui riik järgib sinu-meie huve. Sellest juba aitab!

Ehk jõuan, enne kui kriips tõmmatakse. Demokraatia on huvitav asi. Kuulatakse kõiki. Palju elab meil inimesi? Anname kõigile veerand tundi ja mitme aasta pärast saame teada ühe küsimuse tulemuse? ... kui võimalik ja lastakse siis teen sellest ühe kolumniwink Päikest.
Vasta
#18
Alles see ju oli, kui üks struktuur algas oktoobrilastest, siis tulid pioneerid jne.
Kõik see käib ikka ringi ja ringi väikeste konfiguratsiooni muudatustega.

Laenan ühest teisest foorumist toreda mõtte.

Tuleb teha loosung ja minna marssima:
SINA TAHAD, ET EI OLEKS RIKKAID! MINA TAHAN, ET EI OLEKS VAESEID!

See on vene satiiriku lavaesinemise sketsist, kus tegevus käis revolutsiooni ajal ja aadlipreili saatis teenijatüdruku õue kiikama, mille üle rahvas protestib. Teenijatüdruk tuleb tagasi ja raporteerib - nad ei taha rikkaid. Aadlipreili muutub kurvaks - aga mina ei taha vaeseid.
Vasta
#19
(14-10-2011, 19:20 )jooshik Kirjutas: No kurvaks teeb see tegelikult mindki. Isegi natuke hirmutab. Ei oska ma ju ütelda, kas nende maailmarevolutsionääride silmis olen ma ka rikkur ja mind tuleb kulakuks kuulutada ning mu ausa töö ja vaevaga teenitud vara logarditele jagada või võin seekord end rahulikuna tunda.

Aga kindlasti tuleks Erikul läbi mõtelda küsimus: "Kes maksavad rikkuritele palka?"
Ta võib täitsa üllatuda, kui saab teada, et tänu neile rikkuritele, kes iseenese aja ja töö peremehed on, saavad tööd ka tavajõudlusega keskmine hall mass.
Et oma peresid toita ja sigida.


Pole sa kellegi rikkur. Rikkurite all mõeldakse börsihaisid, kes elatuvad trükitud rahale mulli sisse puhumisest. St laenavad raha välja,mida neil ei ole. Püramiidskeemi tipp.

Sina oled oma "rikkusega" seal skeemi allosas ja rügad selle nimel, et see 1% kõige-kõige rikkamaid ikka oma mulli suudaks puhuda.

Pangandus ei ole kuri asi iseenesest, aga kuri on mullitamine ja majanduse 100% sõltuvus pangandusest.



Vasta
#20
Oh, kergem hakkas kohe. No sellisel juhul tuleb kindlasti rikkurite palka vähendada!Bleh

Mul, totul, üks küsimus- miks laenatakse välja raha, mida ei ole?
Vasta
#21
Olen isegi selle Leena kommentaariga nõus.
See üritus meenutab pigem jõu suunamist
nö "ohututele radadele" ja kes on lugenud
selle liikumise asjust ka välismeediast ilmunut
teab, et küsimusi on rohkem kui üks otsiv meel
ennast "mugavalt" tunneks.

Teatud määral meenutab see seda sama
Näoraamatut - põgenemine reaalsusest.
Vasta
#22
Imelik värk, NSVLi lammutasid laiali eestlased, nüüd lammutavad juba maailma pangamaffijat, Varsti tehakse meid kutu piiluks kui nii edasi kestab.
/Nn Wall Streeti liikumise taga on eesti soost Kanada kodanik Kalle Lasn, kes on tarbimisvastase väljaande "Adbusters" looja.

Kanadas elav eestlane tunnistas, et tema ja ta paari sõbra idee on kasvanud ootamatult suureks.

"Muidugi me lootsime, et suudame midagi muuta, kuid meil polnud aimugi, et meie väljakäidud mõte algatab USAs sellise liikumise, mis liigub sealt edasi siia ja siis ülemaailmseks saab," ütles Lasn./

Oma arusaam kiskjalikust kapitalist:
Asi läks hulluks siis kui tekkisid tulevikutehingud ja võimalus mängida ülisuurte rahahulkadega riikide rahavääringute langusele/tõusule ja langusest/tõusust saadud vaherahad oma hedge fondide kaukasse pista.
Kui enne sai kasu ainult firmade kauba müügi arengust ja heast ostmisest siis nüüd võib rahaks teha mida iganes, kasvõi saastekvoote või vett ja õhku, spekulatiivne kapital oskab vaheltkasu lõigata nii millegi tegemisest kui tegemata jätmisest, ja selle vastu ongi tegelikult antiglobalistid.
Kui vanasti oli riikide ja rahvaste okupeerimiseks vaja relvi ja sõjaväge siis täna teeb selle töö ära 1 protsendi kätte kogunenud rahamass mis on suuteline kokku ostma mitte kontserne vaid tervete riikide majandusi ja maid metsi ilma et kellelgi oleks võimalik vastu hakata pangarahvale, organiseerime pankroti ja sa lahkud vabatahtlikult oma majast, talust, maatükilt, ettevõttest jne.
Just see ei peaks olema võimalik raha peaks olema rahvaste heaolu mootor mitte riikide ja rahvaste hävitaja ja orjastaja.
Vasta
#23
Ongi hea kui wall streeti okupeerijatel mingit konkreetset programmi või ideed poel - ei ole siis võimalik ei suunata, ei sildistada ega maha tampida. Hea näide on neokonid - ka nemad isekeskis ei suuda jõuda kokkuleppele, milleks seda liikumist pidada. Ka hipidele jagati Moskvast raha, a mingist suunamisest ei tulnud miskit välja.



Vasta
#24
(15-10-2011, 20:46 )VironShaman Kirjutas: Imelik värk, NSVLi lammutasid laiali eestlased, nüüd lammutavad juba maailma pangamaffijat, Varsti tehakse meid kutu piiluks kui nii edasi kestab.
Lammutavad maha ja ehitavad uuesti üles kah. On alust kahtlustada, et mõned insaiderite varivalitsuse liikmed Eestis resideeruvad... ilmselt korraldati sellele kanadaeestlasele mõned tajunihked.
...ei tule siia keegi kutupiilutama, Terra Mariana siiski.

Mingil ajal peaks 'Kuradi' rehabiliteerimisega tegelema, ainult see on nii komplitseeritud juhtum, et seda vist saab ainult nupuvõttega teha ja sedagi äärmiselt sobival hetkel...

Kes said aru, need said aru.

P.S. Kapa-Kohila vürstirikide aeg on siiski ümber.
Vasta
#25
(16-10-2011, 09:08 )WhiteWolf



Mingil ajal peaks [i' Kirjutas:
'Kuradi'[/i] rehabiliteerimisega tegelema, ainult see on nii komplitseeritud juhtum, et seda vist saab ainult nupuvõttega teha ja sedagi äärmiselt sobival hetkel...

Kes said aru, need said aru.

Nu igatahes on see tööjaotus väga imelik nn. vanajumala ja kuradi vahel.
"Saatanale" jäetakse nö must töö,tema peab sikkude ümberkasvatamisega tegelema, samal ajal , kui "vanajumal" lambukeste kiiduavaldusi vastu võtab.
Aga kui neil sealpool juba selline disharmoonia valitseb, siis ei ole imestada miskit, et nende haldusalas korralagedus valitseb.
Laugh



Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat