Küsitlus: Kas usud, et aastal 2012 saabub maailmalõpp?
Jah
6.25%
2 6.25%
Ei
78.13%
25 78.13%
Võib-olla
15.63%
5 15.63%
Kokku 32 häält 100%
* Hääletasite antud valiku poolt. [Näita tulemusi]

  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 11
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas usud, et aastal 2012 saabub maailmalõpp?
#51
(25-03-2011, 19:40 )vello Kirjutas: 26 märts 2011 17.30 kordus REN TV-s
Pеальность
Проект ”Секретные территории”: ”Гибель планеты. Удар из космоса” Космические катастрофы происходят во Вселенной регулярно и Земля – не исключение… Вскоре вновь наступит опасный период. Как остановить астероид Апофис, почему на Солнце ожидаются вспышки небывалой мощности, что будет с нами, когда дневное светило погаснет и почему все это начнется в пресловутом 2012 году?..

täitsa vaadatav saade

Võib ka kohe vaadata-

http://kinovara.ru/load/filmy_onlajn/tv_...6-1-0-7302

Vasta
#52
Eriti ei usu et maailmalõpp tuleb, aga kes teab, võibolla midagi ikka juhtub.
Vasta
#53
Küll ükskord ikka tuleb,ega tulemata jää.Kõik
sõltub ju teispoolsusest,õigemini läbirääkimiste tulemustest meie ja nende vahel.Eks näis palju
meie esindajatel seda kaugemale kaubelda annab.
Ma siiski usun edusse läbirääkimistel ja lõpu
edasilükkamisse.

Vasta
#54
Tere uustulnukas
Oskad sa äkki lahti seletada, kes on meie ja kes on nemad. Ja kes on meie esindajad nendel läbirääkimistel? Laugh
Vasta
#55
Selle jätaks ma endast tublisti targemate ja teadjamate foorumiliikmete teha.
Vasta
#56
Mehhiko teadjamees: 2012. aasta maailmalõpp on väljamõeldis

Vasta
#57
(25-09-2011, 19:25 )kulfing Kirjutas: Mehhiko teadjamees: 2012. aasta maailmalõpp on väljamõeldis

Tark jutt üle pika aja ja jõudu neile kes vastupidist usuvad :-)
Vasta
#58
Mingi Mehhiko "teadjamees" on küll see kõige suurem autoriteet keda uskuda...
Vasta
#59
(26-09-2011, 08:36 )mulk2003 Kirjutas: Tark jutt üle pika aja ja jõudu neile kes vastupidist usuvad :-)
Soovitan kõigil maksta see paar €-senti artikli täismahus lugemise eest. Siis on näha kui vastuolulist teksti härra räägib. Kuigi jah, eks terake tõtt on ka kõige suuremas vales sees.
Vasta
#60
(26-09-2011, 08:47 )excubitoris Kirjutas: Mingi Mehhiko "teadjamees" on küll see kõige suurem autoriteet keda uskuda...

Ja kes oleksid need autoriteedid keda uskuda? Kas annaksid oma TOP 6 e autoriteedi nimed?
Vasta
#61
Top 6 igale inimesele oleks vast :
Mina
Mina
Mina
Mina
Mina
Mina
Vasta
#62
(26-09-2011, 11:05 )Leena Kirjutas:
(26-09-2011, 08:47 )excubitoris Kirjutas: Mingi Mehhiko "teadjamees" on küll see kõige suurem autoriteet keda uskuda...

Ja kes oleksid need autoriteedid keda uskuda? Kas annaksid oma TOP 6 e autoriteedi nimed?

Selles küsimuses ei usu hetkel kedagi eriti.
Kuna erinevad küsimused nõuavad erinevaid teadjaid siis mingi TOPi koostamine jääb ära.
Selle mehe mula ei ole sugugi parem kui nende oma kes seda hukku ennustavad.
Vasta
#63
Vastan lihtsalt küsimusele: EI.

Saime milleeniumiga hakkama, libiseb ka see tähtaeg valutult, ent siiski tänu kõigi meelestatusele teatava põnevuse lainel mööda.
Vasta
#64
Homme tuleb maailmalõpp! Mis muutub, mis juhtub, mis edasi?
Mitte midagi - enamus kindlasti ei usu, midagi nad ei muuda ja tiksuvad vaikselt edasi kuniks
ootamatus neid tabab... ja hävitab.
Vähemus - uskujad, hakkavad hüppama nagu konnad kuumal pannil. Aga seegi ei muuda miskit.
Paratamatuse vastu lihtsalt ei saa! Loomulikult tehakse meeleheitlikke, abituid katseid, muutmaks
sündmuste käiku. Vääramatus läheneb ning korraga... pole mõtet. Ei ole nagu vanasti, et lapsed
elavad edasi ja elu kestab. Nüüd on kõik teistmoodi - midagi enam ei kesta. Eranditult kõik lootused
on põrmustunud, isegi sealpoolsus-teispoolsus ei lohuta. Planeet hävib! Ainult sodi selle jäänustest
jääb mõneks ajaks ümber päikese tiirlema kuniks punane hiid selle aurustab ja neelab.
Teabest-infist on siis kasu, kui seda saab kasutada. Et homme ei ole homset - ei ole enam teave.
Sest seda pole kellelegi enam pärandada. Üksik, viimane raadiosaade jääb ainult kõledasse ja tühja
universumi kajama.
Vasta
#65
Maailm ei saa lõppeda Smile
Vasta
#66
(26-09-2011, 11:10 )excubitoris Kirjutas:
(26-09-2011, 11:05 )Leena Kirjutas:
(26-09-2011, 08:47 )excubitoris Kirjutas: Mingi Mehhiko "teadjamees" on küll see kõige suurem autoriteet keda uskuda...

Ja kes oleksid need autoriteedid keda uskuda? Kas annaksid oma TOP 6 e autoriteedi nimed?

Selles küsimuses ei usu hetkel kedagi eriti.
Kuna erinevad küsimused nõuavad erinevaid teadjaid siis mingi TOPi koostamine jääb ära.
Selle mehe mula ei ole sugugi parem kui nende oma kes seda hukku ennustavad.

Tänan. Vastus oli ammendav. Pidasin SILMAS just antud TEEMAT.
Igas valdkonnas on omad profid ja seega on kummaline, et tekkis arusaam nagu oleks soovinud TOP i kõigile maailmaasjadele.
Vasta
#67
Ott, Sul on vist palav seal. Mine nuusuta värsket õhku ja tule tagasi rõõmsamaid ja (või on see nii vaid minu silmis?!Laugh ) vähem iroonilisi postitusi tegema. Laugh
Maailmal on muudki teha, kui tema kukil ratsutava täikarja kisa peale otsa saada ja me kõik teame seda, iseasi, kas Kõik ka tunnistada julgevad... Laugh
Päikest soovides... Virmaline. wink
Vasta
#68
Kui ma usuks 2012 ilmalõppu, siis ma oleks buumi ajal vastu võtnud kõik laenud, mida pangad sülle surusid ja mingi paraveebi asemel liugleksin praegu elumere lainetelSmile

Vasta
#69
(26-09-2011, 17:12 )euroruubel Kirjutas: Kui ma usuks 2012 ilmalõppu, siis ma oleks buumi ajal vastu võtnud kõik laenud, mida pangad sülle surusid ja mingi paraveebi asemel liugleksin praegu elumere lainetelSmile

Õpi rahaga ümber käima, sest isamaad ja raha peab armastama. A.H.Tammsaare

Vasta
#70
Ikka veel usutakse seda jama........nendest peaks juba küll aitama......udutamine.HI!
Vasta
#71

Planeediga Maa ei juhtu midagi, peale selle, et ta läheb veidi kõrgemale võnkesagedusele: kolmandalt neljandale.

Kuid Maal elavate inimeste jaoks kaasnevad sellega mitmed põhimõttelised muutused, mille analoogia on võrreldav loomade ja inimeste erinevusega.

Neljanda võnkesagedusega lisandub astraalse mõõtme igapäevane kasutamine:
1) Ilma auto, bussi või lennukita saab minna "mõtetes" suvalisse kohta Maal, ning "näha", mis seal on - nii kaotavad mõtte autod, reisibussid, reisilennukid, kuid veoautod, kaubarongid ja tanspordilennukid jäävad.
2) Igasugune valetetamine, varastamine, pettmine ja salastamine kaotab mõtte: kõike saab astraalist "järgi vaadata".
3) Läbi koevahelise ruumi saab kehast "välja võtta" organeid ja nad "tagasi panna" peale terveks ravimist - ehk kirurgidel oleks tööd vähem, kuid murtud jalaluude kipsi panekut oleks ikka vaja.

Paljud inimesed ei suuda selliste "muutustega" kaasa minna, ning neil oleks sellises "uues" 2012+ maailmas väga raske elada: siit ka analoogia loomadega.

Vasta
#72
Ei usu!

to: lahendused

Kes sulle seda rääkis?Smile
Vasta
#73
Siit tekib küsimus - kas üleminek (kui) toimub järsult nagu sõrmenipsu peale kõigile
(kes siis "lähevad") või mingi etapilise mudeli alusel? On mõtteid?
Vasta
#74
Sõrmenipsuga tundub kuidagi liiga ilus, et olla tõsi. Lähen magama ühe inimesena ja ärkan teisena? Ei usu hästi. Pigem arvan, et mingil X ajahetkel, olgu see siis 28. okt 2011 või 21. dets 2012 vms avanevad teatud üleminekukanalid. Millal iga indiviid seda tajuma hakkab ja kasutama hakkab on erinev ja võib olla etapiviisiline. Just guess... Mis iganes, aga ma ei julge uskuda sõrmenipsu versiooni.
Vasta
#75
Hetkega ei toimu midagi.

Analoogiaks võiks tuua mitmesaja aasta taguse tööstusrevolutsiooni Inglismaal: ühel hetkel oli palju ketrusmasinaid, ja käsitsi ketrajate järele polnud enam vajadust - oluline on see, et selline muutus toimus, ning küllalt lühikese aja jooksul - edasi olenes juba inimesest: ta kas õppis ketrusmasina taga töötama, või ühines masina-purustajate liikumisega.

Sarnase analoogia võiks tuua arvuti hindade kohta: nõukogude aja lõpul maksis 286 arvuti maja hinna, ehk inimese elutöö - ca 5-10 aastat tagasi toimus kiire muutus, kus palgad tõusid ja arvuti hinnad langesid, ning nii muutus arvuti nädalapalga eest ostetavaks laiatarbekaubaks.

Midagi sarnast juhtub ka 2012 saabuva "neljanda sageduse" lisandumisega: mõned võtavad sellega kaasnevad täiendavad tajuliigid kiirelt omaks, mõned on aga ahastuses ja ei suuda sellega kuidagi kohaneda.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 11
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Nostalgitseme: kas NSVL=EU? xcad 176 28,963 21-07-2020, 08:15
Viimane postitus: xcad
  Kas juhused või mõttejõud... Andri 17 9,835 17-05-2020, 16:11
Viimane postitus: Minaelan
  Kas paramaailm või mitte? asuur 2 2,636 12-02-2016, 09:56
Viimane postitus: kalldunn
  2012 pole viimane Leena 100 47,192 03-08-2014, 18:08
Viimane postitus: Müstik
  Kas meie kuulmine trikitab või... hulkuv hing 8 4,660 01-10-2013, 09:16
Viimane postitus: insomnia
  Kas on vaja kõigil teada väe ja jõukohti.....! HUGOTH 4 2,392 21-09-2013, 20:48
Viimane postitus: HUGOTH
  Kas tõesti see kõik juhtus aastal 2010? Erfekt 26 11,281 16-09-2013, 13:52
Viimane postitus: kage
  Kas positiivne ja negatiivne peavad meie elus olema tasakaalus? Minaelan 22 10,152 13-08-2013, 21:17
Viimane postitus: soe1
  Kas sina oled juba gaasitoru vastu hääletanud? zed 16 6,972 22-08-2012, 19:35
Viimane postitus: Pohlatohlakas
  Kas head soovid mis panevad meid kahtlema on head? Dana 51 19,102 21-07-2012, 21:20
Viimane postitus: Krt

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat