21-04-2005, 00:07
Lugesin just Loch Nessi teemat ja tekkis huvi selle eluka vastu ja kui kellelgi on midagigi selle teemalist siis võiks selle üles laadida torru :dj:
[Muudetud: 1-28-2010 Cassiopeia]
[Muudetud: 1-28-2010 Cassiopeia]


