Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Märatsemine Londonis ja mujal UK-s
#26
Midagi ei juhtu p6hjuseta. Ilmselgelt on see kellelegi v2ga kasulik. Loodan, et minu linnakesse m2ratsemine ei j6ua, kuigi kaheldav...
Vasta
#27
Paranormaalne on see, kui ebanormaalsele ei leita normaalset seletust!
Tänud Liinele!
Kas Kurbus kirjutab meile Albioni saarelt? Kui JA, siis millised on muljed?
Vasta
#28
(09-08-2011, 23:36 )Ott Sama Kirjutas: Paranormaalne on see, kui ebanormaalsele ei leita normaalset seletust!

Kes ei leia normaalset seletust?
Äkki mõni metsas elanu ei oska seletada vikerkaart...teeme siis teema, mis asi on vikerkaar?
Äkki see on erinevate hingede aurade poolt välja kiiratav värvus, mis tänu taevastele mõjudele on muuhulgas nähtavaks tehtud ka lihtsurelikele...?

Osad lihtsalt ei suuda aktsepteerida normaalset seletust, kuna ei see ei ühti nende maailmapildiga, ning kibestumusest ehitakse endale alternatiivne maailm. Aga kuna väga paljudes asjades on inimloom teiste omasugustega sarnane, siis leitaikse alati mõttekaaslasi, kellega koos koorina kireda...

Igatahes, ma keeldun aktsepeerimast antud teemat, kui paranormaalsesse valdkonda kuuluvat - tegemist on lihtsalt kamba rassistide mölaga, mis on pikitud vihaga kõige ja kõigi selle vastu, mis erineb endast...
Võiks öelda, et selline käitumine ja mõtteviis on inimlik...
Samas aga võiks pakkuda, et inimlikus ei tohiks mitte olla inimkonna sihiks, mille poole püüelda...stagnatsioon peitub sellise aate lõpus...
Vasta
#29
Kui kellelgi on fakte k2ep2rast v6tta, tahaks teada mitu riiki Aafrikas normaalselt eksisteerib kus ei ole palju v2givalda ega t66tust.Hakkas korrraks huvitama kas ja kuidas nad iseseisvalt saavad hakkama,mitte konksninade reziimi all.
Vasta
#30
(09-08-2011, 23:22 )Celtic Kirjutas: Asi on tegelikult lihtne ja vägagi para - tegemist on lihtsalt indigolastega, uue ajastu vaba mõtlemisega lapsed, keda ei kammitse eelnevate suguvõsade rakmed.

Kui välja jätta see "indigo" osa siis tegelikult vägagi täpne iseloomustus. See möll on just paljustki selle taga kinni, et isikuid EI
hoia tagasi "vanad" kombed - viisakus, austus ehk lugupidamine kaaskodanike vastu. Riigid on muudetud suvaliselt kokku kuhjatud
isikute telklaagriteks kus puudub elanike vaheline koostöö, teineteise mõistmine ja kõik see mis muudab inimesed KOGUKONNAKS.

(10-08-2011, 02:00 )Malandro Kirjutas: Kui kellelgi on fakte k2ep2rast v6tta, tahaks teada mitu riiki Aafrikas normaalselt eksisteerib kus ei ole palju v2givalda ega t66tust.Hakkas korrraks huvitama kas ja kuidas nad iseseisvalt saavad hakkama,mitte konksninade reziimi all.


Alates Buuride sõjast pole seal sellist riiki olnud. Kuigi ametlikult on sealt "valged anastajad" läinud siis reaalselt on jäänud
pangamaffia ja reaalset iseseisvust pole seal ükski "must" riik saavutanud. Kes aga soovib ennast kurssi viia mis uute kohalike
režiimide saavutused siis lisan lingi kus uudiseid otse Lõuna-Aafrikast ja mida ma regulaarselt loen.
Lisaks ehk, et L-Aafrika oli enne "võimu üleandmist" mustadele (kelledest enamik oli seal elanud vähem kui buurid) üks
maailma juhtivamaid agraar ja tööstusriike mis paistis silma ka teadusevallas siis nüüdseks on seal riigis põhiliseks rahaliigutajaks riiklik loterii.

(10-08-2011, 01:47 )Nielander Kirjutas: Igatahes, ma keeldun aktsepeerimast antud teemat, kui paranormaalsesse valdkonda kuuluvat - tegemist on lihtsalt kamba rassistide mölaga, mis on pikitud vihaga kõige ja kõigi selle vastu, mis erineb endast...
Võiks öelda, et selline käitumine ja mõtteviis on inimlik...
Samas aga võiks pakkuda, et inimlikus ei tohiks mitte olla inimkonna sihiks, mille poole püüelda...stagnatsioon peitub sellise aate lõpus...

Nielander - sinu õigus on keelduda aktsepteerimast mida iganes sa soovid - see on pigem sinu probleem kui teiste oma.
Kui ma õieti mäletan siis üheks para-weebi oluliseks komponendiks on vandenõud ja need sündmused lähevad sinna
alla nagu rusikas silmaauku. On vandenõu teatud isikute grupi poolt sooritada Euroopa põlisrahvaste genotsiid ja see
märatsemine on vaid üks episood sellest võitlusest. Ja muideks - siin nii tuntud Pronksiöö on sama vandenõu lahing.
Sellega kinnistati teatud grupi "puutumatus" mis annab sellele grupile pea piiramatud võimalused manipuleerida meie
kõigiga - ka sinuga - meeldib see sulle või mitte.
Mis aga puudutab seda rassistlikku alatooni sinu jutus siis soovitaks sul kuhugi sellisesse kohta kolida kus naabriteks on
need nunnud mustema nahatooniga inimsõbrad ja ma vaataks kui kauaks SINUL jätkub inimesearmastust kui sind regulaarselt
"valgustatakse" rahvaste ja rasside sõpruse nüansidest.
Olen absoluutselt nõus, et kõik need neegrid ja muud kirjud ning pilusilmad on ka osa suurest rassirümast nimega homo sapiens,
kuid selle hetkeni kui keskmine "selline" on samal tasemel nii sotsiaalse kui ka intelligentse arengu poolest - mis võib võtta kuni
mitusada tuhat aastat evolutsiooni EI TOHI me elada SEGAMINI vaid meie vahel peavad olema kindlad geograafilised (vähemalt) piirid.

Seega - teema on päevakohane, vajalike osistega, ning rahvas arutleb selle üle ja kokkuvõttes õiges kohas.
Vasta
#31
Briti saarte rahvas nõuab politseile relvi!!! Ilma naljata, pollarid on seal parimal juhul nuiaksese ja kilbiga, tukki ei saa alla erivägede ( Excu, kirjuta sellest naljakast briti politseist lähemalt, kui materjali/aega on.). Ma ei imestaks sugugi kui pätti ei tohi ka enne kinni pidada kui otse teolt tabades...

Vasta
#32
Sobib teemasse - uudis Moskvast - natuke vana aga ikkagi.

Toimus laskmine asiaatide ja kaukaaslaste vahel - haavata sai neeger Keeniast.


[Pilt: demotivator-010.jpg]

Euroruubel - mida siin ikka lisada - rõhuval enamusel Briti patrull politseinikel ei ole tulirelva
ega isegi selle kandmise õigust. Vähe sellest - elanikelt on kokku korjatud aegade jooksul
sisuliselt kogu relvastus. Päti püüdmisest tean vähe kuna poel seal elanud - mõni meist siit
kes seal elab võiks asja natuke uurida - kuidas lood on ja meidki valgustada.
Vasta
#33

Inglismaa märatsemistele oleks lihtne lahendus: võtta vastu seadus, mis tühistab riigivastaste/märatsejate elamisloa/kodakondsuse - nii saadetaks nad peale märatsemist koheselt riigist välja oma algsele asukohamaale, vajadusel kasvõi koos perega kui perede lahutamatus teemaks tuleb.

Põhimõte on ju lihtne: kui siin ei meeldi, mingu sinna tagasi kust tuldi.

Tegelik raskuskese on aga mujal: immigratsiooni sildi all üritatakse Euroopat üle võtta: kuna Londonis on saavutatud "enamus", siis hakataksegi "enamuse võimu" realiseerima - seega tuleks multikult kuulutada ebaõnnestunuks, ning pöörduda tagasi rahvusriikide juurde, pannes rahvad elama nende ajaloolisele kodumaale.
Vasta
#34
Lahendused - see on liiga ilus, et keegi seda julgeks pakkuda - peale BNP.
Kui arvestada, et juba mitusada aastat on KEELATUD juutidel elama asumine
Suurbritanniasse ja vaatamata sellele saavad nad seal isegi lordideks siis ei
ole kedagi kes need neegrid ja muud välja saadaks kuna need juudi pankurid
kasutavad neid oma tegude varjamiseks - korraliku tänava kisma valguses ei
pane keegi tähele kui jälle mõni pank kokku kukub jarahvas selle kinni maksab.
Vasta
#35
"... tegemist on lihtsalt kamba rassistide mölaga." kirjutas Nielander

Austa ennast, ja sind austatakse!
Ma ei vihka, ma imetlen teiste erinevusi. See lisab ilu ja elamisväärsust. See pakub naudingut, vaheldust ja puhkust. See on päris multikultuursus, mis teeb elu siin maamunal elamisväärseks! Kõike seda saan ma tunnistada, kasutada ja ma ei riski kaotada oma turvalisust. Minu erinevus ongi minu turvalisus! Otsin nimelt erinevusi ja kui soovite... püüan neid võimendada.

... nõustun, see on rassistlik möla.

Kõik muu, on nagu hall statistika.
Vasta
#36
Politsei osa rioti alustamises tundub suur olevat.Esimestel p2evadel oli antud k2sk seista ja vaadata pealt m2ssajaid.Pealtn2gija s6nul panti buss p6lema politsei poolt.2 politsei autot ka syttis ,kui nad j2tsid autod seisma probleemses linnaosas ja l2ksid jalgsipatrullile,mis tundub totter minujaoks.Olen vaadanud palju meeleavalduste videosid ja v2ga tihti k6ige suuremad laamendajad on maskeerunud politsei,kes muudab rahumeelse protesti m2ssuks ja siis taganevad oma kamraadide juurde.
http://ebookcashstreams.com/HotNewsBlog/...-shooting/

http://ebookcashstreams.com/HotNewsBlog/...d-rioters/

http://ebookcashstreams.com/HotNewsBlog/...-deposits/ Samal ajal valitsus r66vib kodanike varasid?
Vasta
#37
(10-08-2011, 23:21 )Malandro Kirjutas: Olen vaadanud palju meeleavalduste videosid ja v2ga tihti k6ige suuremad laamendajad on maskeerunud politsei,kes muudab rahumeelse protesti m2ssuks ja siis taganevad oma kamraadide juurde.
http://ebookcashstreams.com/HotNewsBlog/...-shooting/

Hetkel linke ei tea otsida aga nii Kanadas kui USAs on Politsei sellise taktikaga mitu korda vahele jäänud.
Protestijate juurde tulevad mehed maskides kes alustavad kaklusi - Politsei arreteerib, kuid neid hiljem pole.
Vasta
#38
Juba on ka naljavennad platsis - Inglismaa märatsemine ja Photoshop:
Фотожабы на лондонских мятежников (46 фото) - Fishki.Net

[Pilt: fotozhaba-045.jpg]
Vasta
#39
Nielander Kirjutas:Tegemist on lihtsalt kamba rassistide mölaga, mis on pikitud vihaga kõige ja kõigi selle vastu, mis erineb endast...
Jah, Nielander, ma olen rassist! Ma eristan eri rahvuseid rassi ja kultuuripõhiselt. Aga sina vist pidasid sõna "rassist" asemel silmas midagi muud?
Nielanderi poste antud teemat lugedes lööb välja tema poliitiline võhiklus, mis on hea, teised saavad näha ja õppida kuidas üks inimene käitub.
Londonis märatsevad immigrandid (90% ulatuses neegrid, sisse sadanud ka paar heledama nahaga isikut) ja valged on süüdi. Meie oleme rassistid! Laugh
Vasta
#40
(11-08-2011, 09:53 )Arila Kirjutas:
Nielander Kirjutas:Tegemist on lihtsalt kamba rassistide mölaga, mis on pikitud vihaga kõige ja kõigi selle vastu, mis erineb endast...
Jah, Nielander, ma olen rassist! Ma eristan eri rahvuseid rassi ja kultuuripõhiselt. Aga sina vist pidasid sõna "rassist" asemel silmas midagi muud?
Nielanderi poste antud teemat lugedes lööb välja tema poliitiline võhiklus, mis on hea, teised saavad näha ja õppida kuidas üks inimene käitub.
Londonis märatsevad immigrandid (90% ulatuses neegrid, sisse sadanud ka paar heledama nahaga isikut) ja valged on süüdi. Meie oleme rassistid! Laugh

Arila - see on veel köömes - kui sa julged meenutada, et nii Prantsuse kui ka
1917a revolutsioon Venemaal oli tehtud ja läbi viidud juutide poolt ning ka
rahastatud juudi pankurite poolt (mille kohta on hunnikute viisi dokumente ja
tõestusi) siis oled veel ka antisemiit lisaks rassistile.
Tutvumiseks leht kust kõik pahad antisemiidid leiavad leiavad materjale:
Jew Watch News

PS. See, et mitte kõik koledusi läbi viinud isikutest ei olnud juudid ei vähenda
seda, et KÕIK finantseerijad olid juudid ja ka JUHTIVAD figuurid olid samast grupist.
Vasta
#41
"Need mässud on minu arusaamist mööda ka klassivõitlus" arvas Daniel Graig.
Tsitaat on võetud tänasest "Õhtulehes" 11.08.2011

Temaga ruttab nõustuma, samas lehes, Aadu Hiietamm! Oma artiklis "Kaotajate mäss Inglismaal" sukeldub ajakirjanik Albioni sotsiaalsügavikku ja tõlgendab nähtut nii palju, kui poliitiliselt korrektsed illuminaatoriklaasid võimaldavad. Kogu traagika, aga seisneb selles, et ei püütagi mässule õiget ja arusaadavat seletust leida! Ei juleta, ei taheta... ei saada aru! Ons meie lubatud demokraatial niivõrd kitsad sõna-ja mõttevabaduse piirid, mis ei annagi enam võimalust kirjeldada ega mõista nähtuste-sündmuste pärisolemust?

See on neetud reegel, et kui tuntud avalik nägu teeb suu lahti, siis tuleb sealt ainult läilat heaoluläbu, mis ei kanna peale suust pritsiva tati, mitte midagi! Ja loomulikult, meile kõigile teada-tuntud teletupsud, kulutavad kolossaalselt oma aega, et maailmas toimuvat mõista! Lisaks näitlemisele on nad ka geniaalsed mõtlejad ja muidu vaprad. Need näitlejad-arvajad ei pääsenud kinolinale mitte kui geniaalsed mõtlejad, vaid pigem ikka tänu oma seksabiilile. Aga noh... reeglit kinnitab mingi paha erand.

"Nad ei ole immigrandid, vaid Briti kodanikud..." Teate, selle määratluse järgi, sobivad Inglismaal elavad rebased ja mägrad rohkem Briti kodanikeks, kui see momendil laamendav "multikultimuda!"

Klassiühiskonnas on klassid. Igal klassil on seal oma, ajalooliselt välja kujunenud, sobitunud koostööroll, ilma milleta see ühiskond ei toimiks, ei areneks. Korraks kujutage ette!... mis juhtub, kui see multimuda riigist välja saadetakse? Teate... juhtub küll! Elu läheb siis põliselanikel palju paremaks! Iroonilisel kombel võib siin, ajutise erandina, seda multimuda ka klassiks pidada, aga kiiret väljasaatmist ootavaks!
Vasta
#42
(11-08-2011, 15:02 )Ott Sama Kirjutas: "Need mässud on minu arusaamist mööda ka klassivõitlus" arvas Daniel Graig.
D. Craig on targem kui ta välja paistab. Mõistab nn. altlaua väljendeid.
Mis on altlaua väljendid? Altlaua väljendid on sõnad või laused millel on kaks tähendust. Üks algupärane ja teine meedia demoniseeritud versioon.
Toon näite. Sõna paranoia. Esimesena kargab pähe üks vaimne haigus. Ja te ei eksi, see on (ka) üks vaimne haigus aga algupäraselt kirjeldas see väide inimest, kellel on oskus näiliselt lahus asjade vahel (õigeid) lahendusi tõmmata.
Ehk siis on "ametlik" (meedia) ja ametlik (ajalooline) versioon. Kui keegi ajakirjanik sõimab sind paranoiliseks (/vaimuhaige) ja sa annad ta kohtusse, siis tema võidab, kuna kriminaal ja tsiviilkohtus on oma ÕS. Poelettidelt kättesaadav ÕS on nn. "ametlik"/riiklik släng, mis tihti paneb õigest väljendist mööda.
Sama kehtib sõna rassist kohta. Algupäraselt kirjeldas inimest kes teeb vahet erinevatel rassidel ja kultuuridel, hiljem peale venelaste propagandat, midagi muud. Neid sõnu on veel! Meil siin foorumiski kasutatav sõna, "skeptik", on muudetud sõimusõnaks.
Vasta
#43
Ott, ära unusta, et Eesti intellektuaalsed arvamusliidrid on üle viiekümnesed vasakpoolsed tegelased - sellises vanuses juba peljatakse konfrontatsiooni, ollakse alalhoidlikud ja - need vasakpoolsed usuvad kaljukindlalt et "inimene on oma loomult igal pool ühesugune". Meelisteema on "miks riik ei väärtusta inimest" aga ei taha mitte teadagi, et kes maksab. Kui tuleb ülalpidamiseks laenu võtta, on selliste multi-sotside meelest ikka pangad süüdi.

Ja ega ajakirjanikud ise paremad pole - keskmine vanus on nii 40-50, aga pehmeks teevad need mehed/naised laenude all ägamine. Et laenu korralikult maksta, tuleb korralikult etteantult kribada.

Pole ka ime, et sellist noort ja vihast intellektuaali, kel midagi kaotada pole, lehte kirjutama ei lasta. (olemas nad muidugi on).

Vasta
#44
Londoni Croydoni linnaosas pääses rüüstamisest vaid raamatupood. Ju vist pole raamatute röövimine piisavalt "cool". Meenutagem, et Tallinnas pronksiööl peksid marodöörid Apollo raamatupoe aknad puruks.
Vasta
#45
Reaktsioone on ka loetud - mingist argpükslikust "peame olema neile veel rohkem avatud/äkki on neil halb- anname veel raha ?" Põhjamaade stiilist pole haisugi. Inimesed on vihased ja edasisest sotsiaalpoputamisest ei taha keegi eriti midagi kuulda. Loomulikult leiab häälekesi, kes üritavad mängida multikultile või niisama haletsevad, aga need karjutakse kiirelt maha.

Mõistetakse ju, et probleem on ju sügavam kui lihtsalt immigrandid - juba paar põlvkonda ei taha tööd teha, vahet pole mis värvi.

Kui ongi asja taga mingi organiseerimine, siis asi kukkus haledalt läbi - inimesi ei heidutatud, ja ehk oodatud "sümpaatiapuhangust rõhututele" ei saanud ka asja, hoopis vastupidi, probleemi teadvustati, nüüd käratatakse lumpenile, et mingu tööle. Samuti leitakse, et seadusi tuleks muuta ja politseile relvad ka kätte anda.


Vasta
#46
Siin ùks vinge video màratsejast, http://www.youtube.com/watch?v=0cbVW_QS2...r_embedded
Vasta
#47
Tekst pildil: Ülestõus Ahvide planeedil.

[Pilt: demotivator-048.jpg]
Vasta
#48
(10-08-2011, 06:56 )euroruubel Kirjutas: Briti saarte rahvas nõuab politseile relvi!!! Ilma naljata, pollarid on seal parimal juhul nuiaksese ja kilbiga, tukki ei saa alla erivägede ( Excu, kirjuta sellest naljakast briti politseist lähemalt, kui materjali/aega on.). Ma ei imestaks sugugi kui pätti ei tohi ka enne kinni pidada kui otse teolt tabades...

Mina küll sellistele politseinikele relva ei annaks Laugh.
http://www.youtube.com/watch?v=z64D-l6JUS8

Vasta
#49
(11-08-2011, 18:17 )Pohlatohlakas Kirjutas: Londoni Croydoni linnaosas pääses rüüstamisest vaid raamatupood.
Just nimelt, see näitab hästi, milline rahvas seal märatseb - ilmselt on tegu kirjaoskamatute rünnakuga kirjaoskajate vastu!
Tõenäoliselt on UKs tööturahasid/sotsiaaltoetusi kärbitud või siis on naela ostujõud kukkunud sama palju nagu euro omagi.

Kui siin kusagil vandenõu haisu on, siis pigem asjaolus, et politsei võtab asja suhteliselt leebelt selmet avalikku korda kaitsta.
Ja kui isikkoosseisu ei jätku, siis miks armeed appi ei tooda? Prime Minister on seal ilmselt munadeta...
Vasta
#50
(12-08-2011, 11:03 )WhiteWolf Kirjutas:
(11-08-2011, 18:17 )Pohlatohlakas Kirjutas: Londoni Croydoni linnaosas pääses rüüstamisest vaid raamatupood.
Just nimelt, see näitab hästi, milline rahvas seal märatseb - ilmselt on tegu kirjaoskamatute rünnakuga kirjaoskajate vastu!
Tõenäoliselt on UKs tööturahasid/sotsiaaltoetusi kärbitud või siis on naela ostujõud kukkunud sama palju nagu euro omagi.

Kui siin kusagil vandenõu haisu on, siis pigem asjaolus, et politsei võtab asja suhteliselt leebelt selmet avalikku korda kaitsta.
Ja kui isikkoosseisu ei jätku, siis miks armeed appi ei tooda? Prime Minister on seal ilmselt munadeta...

Tegelt oli Cameron armee appikutsumisele üsna lähedal, aga protsess jahtus ennem maha.

Mina kogu ses loos mingit vandenõud küll näha ei oska.

Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat