Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuidas meid mõjutatakse läbi filmide jms.
#1
Mitmed on siin seal siin foorumis arvanud, et läbi filmide ja meedia meid mõjutatakse. Hoidkem siis silmad lahti ning postitagem siia teema alla
konkreetsed viited.

Ise teen otsa lahti kuna komistasin videoklipile...päris põnev. Olen mitmeid filme vaadanud aga neid sümboleid küll tähele ei pannud.

Siin siis arvatakse kuidas Illluminatid tellivad filmidesse või sujuvalt sokutavad filmidesse oma sümboleid.

http://www.youtube.com/watch?v=PBKDZhu-E...ded#at=110

Vasta
#2
See video on küll juba nähtud ja eks nii seda tehaksegi ja väga väga hoolega.
Ma ühtegi huvitavat videot siia hetkel lisada ei oksa... kui leian siis kindlasti teen seda =)
Aga mind huvitab see... kui 9/11 oli juba nii pikalt ette planeeritud ja isegi kuni 10 ja rohkemgi aastat varem hakati inimesi selleks ette valmistama. Programmeerima! Siis mis on see sündmus milleks meid praegu ette valmistatakse? Olen püüdnud hoolega jälgida ja aru saada ning ainukesed teooriad mis mulle on pähe tulnud on näiteks HAARP ja igasugu looduskatastroofid või siis jälle see "false flag alien invasion" mida ma koguaeg mainin...
Kui kellelgi on parem teooria siis palun....? =)

Ja kui ma nüüd järele mõtlen, siis on ikkagi üks video mille ma siia lisaks...
Take That - SOS on nagu ikka täielik ettekuulutus... vb Robbie ja ta semud teavad midagi mida me ei teaPh34r2 Igatahes siin see on: http://www.youtube.com/watch?v=IzsZTdQaEgU Iseenesest peaagu päris hea lugu ja tõesti väga huvitav lüürika. Enjoywink
Vasta
#3
Põhimõtteliselt on teema olemas meil-
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=5415
Vasta
#4
Seda mõtet, et meid - inimesi mõjutatakse läbi filmide/meedia on käsitletud mitmes teemas.
Usun, et aja jooksul jõuab ka siia mitmeid huvitavaid materjale.
Vasta
#5
Sümbolid on täitsa olemas....Kõik sõltub inimese silma reageerimise kiirusest. Keskmine on 0,25 sek paljudel veelgi väiksem ja need näevad rohkem selliseid asju. Seda kasutati reklaanimiseks pannakse üks kaader vahele ja kui inimene lähebki poodi siis ta tahtmatult ostabki seda toodet. Sellise võtte kasutusala on lai......
Vasta
#6
Film on pikem kui reklaam - seega selle kaudu annab edastada rohkem kui ainult ostusoovi ehk neid kasutatakse
juba tunduvalt laiemalt nagu näiteks sotsiaalsete kuvandite muutmiseks. Toon paar näidet, kuigi mitte seletusi.

USA linastuvates nn "sitkommides" ehk siis sarjades nagu "Law Order", "Dallas" jne on toimunud viimaste aasta
kümnete jooksul üks oluline muudatus. Neist on pea täielikult kadunud loodusvõtted ehk kõik on läinud stuudiosse
ja kasutavad seda va sinist ja rohelist kangast taustaks kuhu siis hiljem lisatakse loodusevõtted. Milleks see kasulik
on või miks seda tehakse hetkel ma ei tea. Kusjuures paljusi neid oleks just looduses kergem filmida aga see selleks.

Teiseks on rassiküsimus. Kui jätta kõrvale mõned meditsiinilised küsimused siis rasside segunemine viib siis teatud
tulemusteni mille kõrval meil siin see tibalde probleem kahvatub - pole lihtsalt valgeid inimesi kes eestlasi "nikerdaks".
Filmid on andnud selles osas "tänuväärse" panuse alates "reklaamist" mis näitab, et on OK kui neeger mees elab
koos valge naisega (ja elab välja oma negroidsust), kui aga valge mees julgeb kas või valesti vaadata oma või teist
naist on kohe tegu seksismi, rassismi ja ahistamisega.

Olen antud teemat natuke uurinud ja kui mingi aeg satub kätte mõni vana või uuem lugu siis lisan vastavalt kuis
neid laekub. Sellest asjast on kirjutanud mitmed inimesed ja tundvalt põhjalikumalt - koos seletustega nii psüühika
kui ka muudel tasanditel, kuidas just filmide abil muudetakse hoiakuid ühiskonnas. Kuna aga pea KOGU filmi toodang
on teatud finantsvõimeka kliki halduses (ka see Bollywood muideks) mis omakorda on KELLE(?) halduses siis sealt
tulev toodang on PROPAGANDA mida omal ajal üritas murda USA Senaator McCarthy kes sama kliki poolt kuulutati
aga rassistiks, antisemidiks ja kelleks iganes ning mälestus kellest ei tohiks nii pea kustuda.
Vasta
#7
Ringist tuleks välja rabeleda ükskord, ei saa ju teemat uuesti nullist ette võtta...25nda kaadri teema oli siin kuu-kaks tagasi pikalt püsti...Koltsi teemas.Kolts sokutas
oma klipidesse mingeid signaale, kutsus rahvast esitlusele sest läbi neti vist ei möju...kaevake see välja.
Maakera on ümmargune, aga no inimene saab ju asja kontrolli all hoida.

Otsisin, lk 12 algab:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...meeste+dok
Vasta
#8
Kontrollisid Koltsi videod üle?
Vasta
#9
Tead Thorn,
üle kõige siin meeldib mul sinuga targutada...aga see on nii magus kraam, et need...ee...reptiloidid söövad kõik ära.Ma parem ei hakka.Nälgigu.
Vasta
#10
Aga tõsiselt Tünn - kas vaatasid üle ja suudad näidata midagi või loobid niisama sõnu?
Ei ole ma mingi Koltsi-fänn, kuid selline väide vajaks midagi asisemat külge kui vaid väide?
Vasta
#11
Tünn on pesuehtne troll ja spämmar. Tema postid on petlikud. Pealtnäha tundub, et räägib inimene, kes teab ja tunneb asja, aga kui paluda midagi täpsustada (ma pole ainuke, kes seda palunud on), siis mull lõhki ka.

Siinkohal paluks ka korrapidajatel tema spämmil silm peal hoida. Kaua sellist spämmi tolereeritakse?
Vasta
#12
Jõhvikas, pane oma küsimused lõpuks üles, ära vehkle niisama...ja ära karda mind, ei ma su leiba puutu.
Teiste eest ära rohkem räägi, siin on kõigil omal pea ja suu olemas, omale tee isiklik foorum ja kamanda seal.

Sinu küsimused kahe arenenuma liigi kohta said vastuse.
Kui vastus oli keerulisevõitu siis küsi üle, seletan veel.

exu, ma juhtisin lihtsalt tähelepanu Koltsi teemas olevale 25nda kaadri postitustele.Seal on paljud sõna võtnud sel teemal... Kolts kutsus kõiki tungivalt esitlusele, ta on ikkagi teadlane, doktor....ehk on iva selles.
Vasta
#13
Ei usu, et Illuminaadid sellise asjaga tegeleda viitsiksid. Mis kasu neil sellest on, kui filmid nende temaatikat täis on. Pigem topivad filmitegijad need sinna ise sisse, et meie seda lahata saaksime; ja reklaamimehed, et me ostaks.
Vasta
#14
(26-05-2011, 12:08 )ekke721 Kirjutas: Ei usu, et Illuminaadid sellise asjaga tegeleda viitsiksid. Mis kasu neil sellest on, kui filmid nende temaatikat täis on. Pigem topivad filmitegijad need sinna ise sisse, et meie seda lahata saaksime; ja reklaamimehed, et me ostaks.

Ei usu, et müügimehed ja kinomehed seda teha viitsivad.Laugh

Vasta
#15
Lõppude lõpuks on nii ühed kui teised inimesed -oma kiiksudega -edevus, valitsemis- ja kuulsusejanu,raha( selle omamine ja puudumine). Nii et, ei midagi müstilist, kelle kukrust saad selle laulu laulad.
Vasta
#16
Põhimõtteliselt öeldi seal väga hästi The World with Law, no jungle law...
Vasta
#17
(26-05-2011, 13:43 )insener Tünn Kirjutas: Ei usu, et müügimehed ja kinomehed seda teha viitsivad.Laugh

No reklaamimehed seda vaieldamatult teevad, sellest on siin foorumi ka varem juttu teinud. Illuminaadi-sümboolikat ehk mitte, ent siiski.

Ja filmimeeste-näiteks Lady Gaga, kelle videodes on palju sümboolikat, nii iidset kui ka pisut uuemat.

Vasta
#18
(26-05-2011, 20:53 )ekke721 Kirjutas:
(26-05-2011, 13:43 )insener Tünn Kirjutas: Ei usu, et müügimehed ja kinomehed seda teha viitsivad.Laugh

No reklaamimehed seda vaieldamatult teevad, sellest on siin foorumi ka varem juttu teinud. Illuminaadi-sümboolikat ehk mitte, ent siiski.

Ja filmimeeste-näiteks Lady Gaga, kelle videodes on palju sümboolikat, nii iidset kui ka pisut uuemat.
Tehku mis tahavad, ma ikka EI USU...taipad?Smile

Vasta
#19
Ei usu siis mida ...et müügimehed ja kinomehed ...või vähe üldisemalt?!
Vasta
#20
Võibolla soovib härra mõista anda et uskumisega pole siin midagi pistmist, et härra teab.
Vasta
#21
(26-05-2011, 21:03 )insener Tünn Kirjutas:
(26-05-2011, 20:53 )ekke721 Kirjutas:
(26-05-2011, 13:43 )insener Tünn Kirjutas: Ei usu, et müügimehed ja kinomehed seda teha viitsivad.Laugh

No reklaamimehed seda vaieldamatult teevad, sellest on siin foorumi ka varem juttu teinud. Illuminaadi-sümboolikat ehk mitte, ent siiski.

Ja filmimeeste-näiteks Lady Gaga, kelle videodes on palju sümboolikat, nii iidset kui ka pisut uuemat.
Tehku mis tahavad, ma ikka EI USU...taipad?Smile

Mäng võib olla nii peen, et sa signaali mõjul teed mingi otsuse, sõltumata uskumistest või arvamistest.

Vasta
#22
Pakun välja ka sellise idee, et kui pidevalt näidatakse depressiivse tooniga filme/seebikaid (päevast-päeva), siis see mõjutab inimeste käitumist ja olemist. Igal pool mingid intriigid ja probleemid - koguaeg neid nähes jääbki inimesele mulje, et selline ongi elu. Aju häälestubki sellisele lainele, et kõik ongi raske. Ajupesu.
Vasta
#23
(27-05-2011, 08:53 )tulejumal Kirjutas: Pakun välja ka sellise idee, et kui pidevalt näidatakse depressiivse tooniga filme/seebikaid (päevast-päeva), siis see mõjutab inimeste käitumist ja olemist. Igal pool mingid intriigid ja probleemid - koguaeg neid nähes jääbki inimesele mulje, et selline ongi elu. Aju häälestubki sellisele lainele, et kõik ongi raske. Ajupesu.

Põhimõte on sul õige aga haare kitsas veel Smile

Inimestele kinnistatakse lisaks veel samal viisil mitmeid stereotüüpe mis ei
ole eriti head meile kui grupile, kuid on kasulikud klikile kes meie turjal elab.
Vasta
#24
Põhimõte on selge ja haare on ka laiem kui tavalistel inimestel (loe: nonpara-weblastel). Kahju, et nonpara-weblased ei suuda out-of-box mõelda. Mõttemaailm neil nii kitsaks ära aetudHrmm Tõeliselt kahju sellest.
Vasta
#25
Inimesi saab mõjutada väga kergesti, eriti kui tunned psühholoogiat ja inimese reageeringut või siis käitumismalle. Kõik me kardame surma, kasvõi alateadlikult...kui loomuliku surma ei karda siis vägivaldset siiski kardame, eksole. Nii, aga mida meile koguaeg sisendatakse...terrorioht, terrorioht, terrorioht...ja sellesama terroriohu sisendamisega manipuleeritakse isegi valimistulemusi.

TMT: Terror Management Theory...töötab ka muul viisil.

Selline artikkel siis pikemaks lugemiseks:

http://www.viewzone.com/TMT.html

http://www.youtube.com/watch?v=3DPzADTc0...B778D9F696

Videomängud:
Sellest ma veel eriti hästi aru ei saa kuid seda olen küll lugenud kuskilt, et mingi uuring tehti ja enamus mõrtsukaid on samas keskmisest rohkem videomängurid.

http://www.youtube.com/watch?v=t5JJQKYjKSM

Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kuidas aju defineerib aega... brb 21 11,073 10-04-2014, 10:29
Viimane postitus: Mannu
  Through The Wormhole(Läbi ussiaugu) Nielander 7 5,423 05-08-2012, 20:44
Viimane postitus: Aerling

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat