•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 20
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ristvaatlus Häädemeestel
#51
Ok vaatame siis mida seal mere all toimub, või on tegu mingi kiriku mölluga, kas seal mingit õigeusu kirikut ligidal pole, kusagile oli ju ka Päts maetud. Käin ära siis kirjeldan, pilte ei tasu minu käest oodata, kui kõiki sabasid kaasas vedada läheb kodus õhk liiga paksus, polegi rohkem vaja kui pildid kaameras salvestatud, juba saab kohale tulla.
Vasta
#52
mingi kirik seal lähedal on - ei ole kirikuga seotud.
Vasta
#53
Natuke ikka on kirikuga seotud.
Vasta
#54
Sai tehtud tavakaameraga ja need vilkuvad tuled vilguvad erinevas rütmis. Pimedas jäi optika nõrgaks. Lähen uuesti veel samu asju tegema. Kaasas statiiv. Seal on jah olemas vene kirik olemas ja need lendobjektid lendavad tõesti üle selle aga et see otsene side on sellega seda ei saa ütelda. Kirik jääb lihtsalt nende lennusuuna ette. Neid on ka mujal üle kirikute lendamas nähtud. Teen ka pilte vastassuunast samuti asukoha keskelt. Siis ehk saab ka mingi ülevaate sellest vilkuvast objektist.Head uurimist siis.....
Vasta
#55
Kõrgust ei oska öelda aga nad lendavad kõrgemal kui pilved300.....600 m ,sest see oli tehtud linnuvaatlustornist ja ese lendas natuke kõrgemal kui on häädemeeste majakas....kusagil 2130 siia sinna. Objekt lendab teiselpool majakat.... Head vaatamist.
Vasta
#56
Õigeusu krik on kohe seal mere ääes.
Välja näeb see täpselt selline nagu all näidatud on.
http://www.goestonia.ee/design/images/61...579041.jpg

Elan üsna lähedal sellele kirikule.3 minuti kaugusel jalgsi.

Päts on maetud umbes 20 km kaugusele põhja poole.Kui mööda Via Balticat tulla, siis näitab ka sildike tema mälestusmärgi juurde.

Vasta
#57
(14-05-2011, 00:10 )sähvatus Kirjutas: mingi kirik seal lähedal on - ei ole kirikuga seotud.
(14-05-2011, 07:44 )lihtsalt Kirjutas: Natuke ikka on kirikuga seotud.
tahtsin öelda, et mina ei ole kirikuga seotud Laugh



Vasta
#58
Nonii Tallinnas tagasi ja Häädemeestel käidud. Mida selle asja kohta öelda, esimene asi, tiris nagu nööriga õigeusu kiriku juurde. See kirik töötab tugeva jõuga.
Edasi klubi juurde või vähemalt sinna kus on suur piirkonna kaart ja kust minnakse linnuvaatluste torni.
Mul oli juba tükk aega ilus lihapirukas silme ees olnud, kõht Tartust sõidust parajalt tühi, aga otsustasime, et skaneerib merepõhja ja ümbruse läbi. Lihtsalt Eestis on kohti, kus ongi ka tegelik baas merepõhjas, äkki ka siin on midagi huvitavat.
Mõne aja pärast teatab meedium, et peale uppund laevade ja kalade seal meres küll midagi pole, ah jaa mererohtu ka.
Mina solvund, äkki tulevad kutse peale, natuke aega vaikust ja siis küsimus, millist kala sa nüüd küsitlema tahad hakata peale nende ja veevaimude pole kedagi, AKRAKIle pole midagi teatada.
Medium naerab, nonäed sinu usk lihapirukasse oli nii suur, et kogu aeg teda sõidu ajal silmade ees nägid, nii ka siin, mida usud seda näed, olimegi siis mõlemad isuga lihapiruka usku ja vitsutasime rõõmsalt süüa.
Aga nüüd tõsiselt, mingeid jälgi tulnukate külastustest ei varemalt ega nüüd seal ei ole, küll on aga õigeusul põhinevad nägemused, need tegelased näitavad end vastavalt uskliku soovile kas ristina, ufona, sinise naisena või millena iganes, nii nagu olen kristlikke kirikumeediume küsitledes vastuseid saanud, õigeusus neid üsna palju kirikuliikmete usku kinnitamas. Ei saa ära segada kahte asja objektiivsed tegelikud tulnukad ja keskvoolu märul mida on siin kõik kohad täis ja millega suht mõttetu tegelda. Küll võivad ärimehed kirikule annetada kui tahavad õigeusklikku äri ajada vene poolega.
Nii et kümme liitrit lisabensiini läinud Tartu Pärnu otsaga ja tühjad käed, aga mis seal ikka jälle üks koht läbi uuritud ja eitav vastus on samuti vastus. Ei maksa kellelgi solvuda aga uurida ongi selliseid asju võimalik ainult salaja, et keegi ei saaks hakata oma psüühilise maailma pilti näitama, meedium on tundlik tegelane ka teda saab ära petta.
Tom-ile nii palju, et Haimre risti ligidal ka midagi alalist pole, tuldi ülevalt ja mindi emalaeva tagasi.

Vasta
#59
Ma eeldan, et sel tugevajõulisel kirikul on vana hiiekoht all võimendamas?? ( Et kust muidu see nii tugev jõud??)

Vasta
#60

Kas tulnukad on Eestist siis lahkunud või?

Eile ei näinud VironShaman Häädemeistes midagi.

Minu piltidele ei jäänud eile Kaiu rabas midagi:
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=3960&page=9

Samuti ei jäänud paar nädalat tagasi minu piltidele midagi Luusika soos:
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=3484&page=5

Juudivaba Eesti 1942-1944
Tulnukavaba Eesti 2011-20??



Vasta
#61
Olen testinud neid kirikute kohti, kuhu nad ehitatud on ja tavaliselt on nad kõik ehitatud väga tugevate energeetiliste kohtade peale. Häädemeeste kirikus ei ole ise käinud aga ega sealgi teistmoodi pole. Altari ees on kõige tugevam väli. Seal tunneb inimene end nn õndsana......Osa kirikuid on küll ehitatud vanade eestlaste hiitele aga mitte kõik. ....Head edasist uurimist,
Vasta
#62
VironShaman- on sul mõni auhind või diplom ette näidata,
mis tõestaks, et just sinu juttu võib tõena võtta?

Ära palun valesti aru saa, aga hullu oskame me kõik panna,
kui vaja.
Vasta
#63
Auhind või diplom? Päikeseinsener - ära enam peale võta...
Vasta
#64
Sohh, mis ma nüüd valesti ütlesin?

Ja muide Celtic, ma ei joo üldse!
Vasta
#65
Rindejoon on selgesti näha...Laugh
Vasta
#66
Sellejaoks ei ole diplomid ega muud ka vaja ....olen neid nn paberitega selle küll näinud...võsaneeger tegi neile kõigile üks null ära....HI!
Rääkige parem midagi selle asemel midagi mõistlikku.....
Vasta
#67
Ma räägin tõsistest asjadest, kui laev maandub jääb järgi alaline jälg mis on kättessadav ka pika aja tagant. Kui laevast tullakse välja ja kõnnitakse ringi, on see samuti jälgitav pika aja tagant. Kui seltskonnal on mingi alaline asukoht maa või vee all on see samuti tuvastatav. Mis asja on aga näiteks aborigeenidel vihmametsas nähtusega kui lennukid üle lendavad aga keegi ei hüppa alla ega maandu kohalikega vestlema ja tarkust õpetama. Ma ei väitnud et seal midagi pole, seal pole midagi produktiivset, kust võiks teadmist ja uusi tuttavaid teistest kihtidest saada. Jätame Egiptuse nuhtluse rahule, ta ei õpeta midagi, vaid keelab inimloomale piiramatu energia ja toidu, rääkimata väljamurdmisest maalt laia universumisse.
Kaiul käib elu omasoodu ainult torkijad ei meeldi neile, pakkumas võid käia, kui mõni välja valitakse siis hakkab ta neid ka nägema. Kui sissepääse ei näe on nad ju sinu jaoks suletud, siis paned fotika sinna jälgima ja kui teistel hing täis saab, siis kõrbeb mäng kokku, kogu sinu kasu bensiinile lisasks. Eestis on teisigi Kaiutaolisi kohti küll ja küll, küsi meie esiufouurijalt Volkelt, mitu kohta ta sulle ette loeb ja kui ei siis miks. Ta ju ometi tegelikult teab. Räägitakse ainult ülalt tulnud juhuslikest kontaktidest, alalistest anomaaliatest on suu kinni. Vene sõjaväel oli nende kohtade kohta kaart, küsisin Volkelt, see ütles, et tema sellest ei tea midagi. Kunagi sai kiusatud Tartu sõjaväe lennuväljale maanduvaid pommitajajate lendureid, läks veerand tundi mööda kui kohal oli sõjaväe helikopter nende paramilitaaride nägijaga tiirutamas, kes kiusas, juba tookord oli selline tase, mida siis täna arvata, teised istuvad hiirvaikselt oma leppeid järgides sel ajal kui Impeeriumi laevad laiavad taevas.
Vasta
#68
Mõni on nagu rahvasaadik, otsagi ei või vaadata.
Nooguta ainult kaasa nagu lammas..
Vasta
#69
(15-05-2011, 12:30 )VironShaman Kirjutas: P...insener, VS on Vana hallide vuntsidega raamatukogupäkapikk, kes inimesele otsa vaadates mõtleb ja mõistatab, milliselt riiulilt selle isendi mõistus pärit on.

P...insener=?
V...S...=?

Kas parim kaitse on rünnak?

Üleüldse ma ei saa aru milles probleem on?
Tahtsin ju lihtsalt teada miks ma peaks ja kas
ma peaks just VS juttu tõena võtma.

Vasta
#70
(14-05-2011, 23:21 )euroruubel Kirjutas: Ma eeldan, et sel tugevajõulisel kirikul on vana hiiekoht all võimendamas?? ( Et kust muidu see nii tugev jõud??)

(15-05-2011, 09:10 )HUGOTH Kirjutas: Olen testinud neid kirikute kohti, kuhu nad ehitatud on ja tavaliselt on nad kõik ehitatud väga tugevate energeetiliste kohtade peale. Häädemeeste kirikus ei ole ise käinud aga ega sealgi teistmoodi pole. Altari ees on kõige tugevam väli. Seal tunneb inimene end nn õndsana......Osa kirikuid on küll ehitatud vanade eestlaste hiitele aga mitte kõik. ....Head edasist uurimist,

Kirikud ehitati jah, väega kohtadele, ent nüüdseks pole nendes kohtades juba ammu mitte meie vägi, vaid hoopis tolle religioosse süsteemi poolt manipuleeritav vägi. Ja väega kohad on pidevas muutuses - see, mis kunagi oli meie jaoks oluline, on nüüdseks muutunud tavapäraseks ja väega kohad asuvad mujal.

Allesjäänud hiied kannavad endas sedasama väge küll edasi, ent see ei uuene, energia seal on seisev ja säilitav. Seetõttu on hea hiies käia kokku saamas oma ja oma rahva minevikuga.
Vasta
#71
Ma vaidlen sellele kohe vastu,sest need e väljad ei kao kusagile . Ainult selle kasutajad on teised ja mitte meie inimeste hüvanguks.
Käisin rattaga vahepeal ringi sõitmas ja teele jäi ette mitu lagunenud ja seisvat vene õigeusu kirikut:Ja nendel oli igatahes e välja aktiivsus olemas.Lõpuks jõudsin Häädemeestele. Käisin ka rannas linnuvaatlus tornis aga seal ei toimunud midagi,kõik oli tavaline. Ilm oli ainult vesine, see rikkus palju ära.
Hiie kohti on meil paljudes kohtas siis paljud neist kohtades on oma asukoha tõttu jäänud unustusse. Omal ajal tegi maaparandus sellistele kohtadele kahju. Ainult tähtsamad kohad olid kaitse all.Paljud neist on tugeva jõu ja raviomadustega.Kõikki tuleb kasutada mõistlikult ja hea mõttega.
Vasta
#72
Suurem jagu inimesi tunnetab seda e energiat,kes suurema kes väiksemal moel.Null inimesi on vähe. Tuleb minna rahulikult uksest altari poole ja seda muutust sa peaks ka tundma...Mõõteriistad tavaliselt näitavad midagi muud....Head proovimist.
Vasta
#73
jälle hunnik postitusi kadund... mis toimub?
Vasta
#74
Misasi on e energia? Mingi uudissõna?

Ma väidan, et see energia, see vägi, mis oli kunagi hiites, ei ole enam kirikutes, mis nendele hiiekohtadele ehitati. See vägi on ammu kadunud/teisenenud/kolinud.

Neid vägesi saab ja peab üksteisest eristama, ei saa lihtsalt öelda, et kõik on üks suur e energia...
Vasta
#75
Kuhugi pole kadunud...kõik on paigas minge mõne vana kiriku juurde millest pole peaaegu midagi järel ja proovi seda e välja tunnetada...see on tuntav....HI! Sama kehtib ka vanade hiie kohtadega.










Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 20
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat