•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • 10
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 4Hääli - 4.5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mis on vaimud/kummitused? - Arutelu!
Tsitaat:Algselt postitas kaurka
Tsitaat:Esialgne postitaja yodalr
mõtlen, et võix moodustada, midagi ghost bustersi taolist aint meie oleksime ghost chasers, sest püüaksime vaime lihtsalt lindile jäädvustada.
Peax uurima selle maja kohta, läheks sinna mingi kambaga ööbima vms.

Ma arvan, et vaimud suudavad niimoodi teha, et sinu kaameraga "kogemata" juhtub midagi, nii et sa ei saaks neid filmida.

jah,olen kuulnud,ja ka kogenud,et vaimud lihtslt jupsivad sul selle kaamera äraBleh

Vasta
Mina täiesti usun, et meie maailmas on hingi, kellel on midagi lõpetama ning nad ei saa siit lahkuda.
Ja väga huvitav teooria oli siin kellegil, et mitmed erinevad paralleel maailmad on.
Vasta
mina pole nüüd neid päris näinud, tundund aga küll, lausa füüsiliselt tegi see vaim mulle viga, kaks päeva kõri valutas peale seda...
Vasta
Lugemata varaseimaid postitusi ütlen siis ka sõna sekka. Oma jaoks olen vaimude teooria ilusasti ära põhjendanud lihtsa füüsikaseaduse kaudu.
Inimese hing on kui energia kogum meie kehas. 9. klassi taseme füüsika ütleb, et "energia ei teki, ega kao vaid muundub ühest vormist teise." Nii siis ongi need, keda meie kutsume vaimudeks või kummitusteks, lihtsalt energiakogumid, kelle muundumisel on mingi takistus ette tulnud või miski on neid seganud.
Vasta
Omalt poolt tõstataks arutelu vaimudest natuke laiemalt. Ma ei võrdsustaks vaime kummitustega vaid tooks välja seose sõnadega - seltskonna vaim, meeskonna vaim, töö vaim jne... neid väljendeid kasutame aegajalt, et kirjeldada seda miskit, mis on olemas teatud seltskonnas, meeskonnas või muus olukorras.
On keegi mõelnud, et sellised vaimud võivad päriselt olemas olla? Tegelikult on ju näiteks igas seltskonnas oma olemus, tunne, mis seal viibides peale tuleb ja seda tunnet võibki luua/hoida vastav vaimolend. Või kuidas?
Ma pole varem ise sellele niimoodi mõelnudki aga kui järgi mõelda, siis olen ajajooksul korduvalt näinud oma vaimusilmas erinevate asjade ja olukordade vaimu. Ma ei näe seda oma silmadega vaid nagu oma mõtetega, justkui visualiseeriks oma tunnetust sellest asjast või olukorrast ja selle kaudu näen oma mõttes (vaimusilmas) selle asja või olukorra olemust, mille võiks siis nimetada ka vaimuks. On kellelegi veel sarnaseid kogemusi?
Vasta
See olemus ja tunne on informatsioon. Mida intensiivsem või tugevama olemusega see on, seda rohkem ta põhjustab vastavalt siis sama olemust ja tunnet. Mõtted, teod ja emotsioonid salvestuvad nö. õhku. igal ajahetkel ja igale poole.
Lähed sinna mahajäetud Patarei vanglasse, tunned kõhedust, kuna selle paiga informatsioon, kõik toimunu on salvestunud sinna ruumidesse ja seda on tunda. Sa oled üksi kodus ja vihastad, viha jääb õhku. Need mõjud ei ole muidugi piisavalt tugevad, et mõjutada sinu külalisi aga mida rohkem seda koguneb, seda rohkem ta võib ka juba midagi teha.
Selles suhtes see paiga vaim ja nö kummitus toimivad samal põhimõttel. Kummitus on inimese energeetiline informatsioon, mis siis vastavalt intensiivsusele asju võib mõjutada.
Vasta
Sõber rääkis kunagi, kuidas ta vanas kodus allkorrusel viinamarju sõi ja telekat vaatas. Tal oli 2 õde ja 1 vend, kes mängisid teisel korrusel. Korralik trampimine käis ja sõbral viskas kopa ette, mõtles,et läheb käseb neil vaiksemalt olla. Läks üles ära ja vaatas..kedagi pole, maja jumala tühi. Peale seda väntas elu eest tuttava juurde ööseks.
Sõbrad, kes tal ukse taga on käinud rääkisid, et peale koputamist
uksele keegi ei tule, kuid majas tuled vilguvad.
Niipalju ütles ta mulle, et seal majas olevat keegi kas ära surnud
või lausa tapetud, täpselt ei teagi.

[Muudetud: 10-2-2010 delos]
Vasta
(11-11-2004, 19:17 )prt1 Kirjutas: sellised hellid nagu keegi istuks tooli peale õhtul ja sättiks kuvarit ja tõuseks uuesti ja läheks minema ning see ka et ma ei pane arvutit ööseks kinni panen ainult kuvari ja kõlarid paar korda on seda juhtunud aga panen kõlarid ja kuvari kinni lähen minema ning lihtsalt lambis hakkab kuvar ise tööke

Ilmselt sul lihtsalt lüliti jupsib ja annab suvalisel hetkel kontakti.
Vasta
Tere!

Ei tea, kas tegu oli kummitustega, salapäraste hingedega, mingisuguse energiaga vms. Igatahes juhtus eelmine suvi minuga üks kummaline lugu.

Käisime emaga ühes mõisas, mis asub Türi ja Paide vahel. Kahjuks koha nimi ei meenu. Igatahes oli see koht nagu kuidagi tuttav. Kuigi ei olnud seal kunagi käinud. Seal oli kuidagi kerge olla (ma tõesti ei oska seda tunnet kirjeldada). Mõisas sees midagi kohutavalt erilist ei olnud, kuid hoone ees olid pingid. Neid oli päris mitu ning need olid korrapäratult paigutatud. Ema siis ütles niisama, et ma valiksin ühe pingi ja istuksin sellele. Valisin siis pingi, mis asus suure kuuse all, kui ma ei eksi. Natukese aja pärastu puhkesin nutma. Lihtsalt nutsin. Ma ei olnud kurb ega midagi. Ma isegi ei teadnud, miks ma nutsin. Rääkisime ka naisega, kes selles mõisas töötas. Tema arvas, et tegemist on mingisuguse hingelise puhastusega. Ema ei osanud sellest midagi arvata; ilmselt võttis see tal seest kõhedaks. Igatahes lõpetasin nutmise alles siis, kui olime autoga mõisa juurest kaugemale sõitnud.
Väga kummaline lugu.
Vasta
Tere!
Tegemist peaks olema Kirna mõisaga. Ise olen ka seal käinud, täitsa mõnus oli.
Kirna mõis on koht, kus peaks kummitused liikuma ringi ja on ka ravikohtasi mõisa ümbruses. Ning Kirna mõis peaks olema maailmas üks tugevama energiaga kohti.
Vasta
Kirna mõisa kohta saab lugeda siit: http://www.avanemine.ee/artiklid/kogu_t6...ast-1.html
ja mõisa perenaisest siit: http://www.avanemine.ee/artiklid/kogu_t6...isast.html
Vasta
(11-03-2011, 19:57 )ykskuukiir Kirjutas: Kirna mõisa kohta saab lugeda siit: http://www.avanemine.ee/artiklid/kogu_t6...ast-1.html
ja mõisa perenaisest siit: http://www.avanemine.ee/artiklid/kogu_t6...isast.html

Need leheküljed ei avane :/
Vasta
Räägime vaimudest natuke tõsist juttu ka. Meie esivanemad suhtusid vaimudesse väga tõsiselt, kuna nad tundsid loodust palju põhjalikumalt kui tänapäeva inimene.
Siinjuures on huvitav, et näiteks jaapanlased pole oma sidet loodusega kaotand olles ise samal ajal üles ehitanud tehnitsistliku kõrgtsivilisatsiooni.
Ka põliseestlaste jaoks oli kogu loodus hingestatud ja elati sümbioosis kohalikus toidupüramiidis nendega keda otseselt näha polnud.
On ju Maa ise nagu inimenegi kihiline pirukas ja eri sagedustes on terved maailmad mida me otse ei taju aga kelle elanikega peame arvestama. On ju tulevaimud, maavaimud, veevaimud ja õhuvaimud. Aga tänu ristiusule kummardavad meie ametlikud eliidi esindajad hoolega hoopis Orioni kurjuseimpeeriumi väävlilõhnalisi reptiile.
Mis puutub aga inimese hinge siis osa temast jääb hauda, osa läheb ümbersündi, hauas oleval osal ei ole enam intellekti, see läks ära , küll on mälestus elatud elust ja kõikidest sündmustest. Kui näha rohkem kui tavameeltega siis nii loodus kui linn on täis vägagi erinevaid olendeid keda silmaga näha pole, osa neist on kasutud, osa aga võivad suheldes anda üleloomulikke võimeid ja tarkust. Kutsuda niisama vaime on mõttetu sest enamiku juhtudel tulevad kas kolistajavaimud kelle ainuke huvi on toituda inimeste hirmudest ja surnute hauaosad, et samuti toituda elavate emotsioonidestja ka laual oleva toidu peenenergiatest.
Mis puutub Eestisse siis peale Orioni võimurite on siis suur hulk neid vaime ja tegelasi, kes olid sümbioosolendid eestlastele enne kristlust selle ajal ja nüüd nõukaajal kui kristlust otse pähe ei määritud. Õppigem nendega suhtlema, neid arvestama ja nendest ka kahepoolset kasu saama.
Vasta
(12-03-2011, 14:06 )Dints Kirjutas: Need leheküljed ei avane :/

Ei oska öelda, miks need sul ei avane, minul küll avanevad. Aga märkasin nendel linkidel saada olevat teksti täies pikkuses ka ühes teises teemas http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid117896
või kui see ka ei avane, pane otsingusse Kirnu mõis, ehk leiad.
Vasta
kas keegi aitata saab nati
ma tegin pilti ja vaim jäi peale thaks saada tõestust kas on ikka tõsi
ja kirjutage poskasti võin jagada pilti
ja kirjutage poskasti võin jagada pilti
Vasta
(20-03-2011, 00:03 )mrkull Kirjutas: kas keegi aitata saab nati
ma tegin pilti ja vaim jäi peale thaks saada tõestust kas on ikka tõsi
ja kirjutage poskasti võin jagada pilti
ja kirjutage poskasti võin jagada pilti

Miks sa arvad et vaim jäi pildile?
Vasta
Tervist. Ma ise olen vaime näinud, jooksul mitmeid kordi. Üks kõige huvitavamaid neist, oli kui olime vennaga kahekesi.Olime õues tee ääres ja vend tahtis kombaine vaatama minna. Ta mangus ja mangus,kuni juhtus üks kõige õõvastuvamaid asju mu elus.Nimelt,nägin üht naist,kes liikus 500m kauguselt,meie poole.Paari sekundi jooksul oli ta meie lähedal, ta üritas haarata mu venda kaasa,endaga.Kuid ma karjusin ja mõni sekund hiljem, see naine lihtsalt haihtus.Kui ma pärast seda naist enda emale ja kasuisale kirjeldasin, tuli välja et see naine oli olnud kasuisa vanaema. Kuid ta oli olnud juba surnud 30 aastat. Ma polnud ennem uskunud,sellistesse asjadesse, kuid see võttis ikka mõtlema. Sündmusi teispoolsuse,kokku saamisega on olnud palju.
Vasta
Vaimud on minu arvates olevas, olen näinud saateid vaimudest, olen hääli kuulnud, asjad on minu ees liikunud iseenesest, tuttavad on kummitavates paikades luku taha pandud (nende kummitavas kodus). Tegelikult loomadel on samuti vaimud, kuid taimedest ma ei tea. wink
Vasta
Aga kes ütles, et pole näinud? Ja misasi on boogieman?
Vasta
Iirimaa kõige "jubedam" koht-
http://www.wicklowshistoricgaol.com/

Kahjuks pole ise käinud veel, aga üritan lähitulevikus
seda teha. Võtan kaasa ühe "tundliku" naisterahva ja
annan ka teile siis teada..
Vasta
Ma olen täiesti kindel, et vaimud on olemas. Ma olen neid ise näinud ja muu selline värk nagu poltergeistid ja kodukäijad on olemas.
Vasta
(28-03-2011, 17:21 )PiziIngliito Kirjutas: Aga kes ütles, et pole näinud? Ja misasi on boogieman?

Kotionu või mõni muu koll, kes pahad lapsed ära viib või neile soolatüükad saadab. wink
Vasta
huvitav mis juhtub nende pahade lastega kes siis kodukäijate poolt ööseks ära viiakse....
Vasta
See on inimkonna suurim mõistatus...

Ausalt öeldes polegi ma veel kuulnud, et kodukäijad kedagi ära viivad! Bleh
Vasta
Ega ma ka poleLaugh Ega vanavanaema kummitus akna taga pole veel kodukäijaLaugh
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • 10
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kui Kuressaares jalutasid vaimud ringi.. Maario 2 319 30-03-2024, 22:31
Viimane postitus: VLAD
  Vaimulaadsete olendite liigitamine (arutelu) Cassiopeia 60 34,867 17-02-2024, 14:50
Viimane postitus: selgus
  Riisipere mõisa kummitused joosephelve 6 12,369 14-10-2021, 13:30
Viimane postitus: Leonhard
  Mis keeles vaimud, tondid, kummitused ikkagi räägivad? kalldunn 65 24,451 24-06-2020, 21:36
Viimane postitus: jeekim
  Head vaimud ja kurjad vaimud hingepüüdja 16 9,888 28-05-2020, 18:41
Viimane postitus: Naut
  Vaimud ja reaalsusenihe Otsija 3 7,078 05-01-2017, 15:07
Viimane postitus: Müstik
  Kummitused kardavad valgust? KiShaper 16 8,511 25-10-2013, 14:40
Viimane postitus: DaamValges
  Kassid ja kummitused catu0 48 14,786 27-09-2013, 11:53
Viimane postitus: missykissy
  Mida vaimud kannavad? Hallucigenia 32 17,356 14-01-2013, 01:05
Viimane postitus: Pia
  Mida vaimud siit maailmast tahavad? SuperHit80 31 16,302 01-02-2012, 21:46
Viimane postitus: Ginger

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat