Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Looritaguste" olendite värvid
#1
Kas igasugu olendite lahterdamist värvi (valge versus must), tooni (hele versus tume) jne võib lugeda puhtalt sümbolistlikuks või on selle taga ka midagi reaalset, midagi teistsugust (paraku ei oska ma seda "miskit" kirjeldada)?

Paganlik mütoloogia, ma olen märganud, ei kipu seda värvide teemat väga tõsiselt võtma. Küll aga pööratakse sellele suurt tähelepanu agressiivse vormiga suurreligioonides. Näiteks kristlikke ingleid lahterdatakse niimoodi.

Tiba teemavälist möla ka - isiklikult pean ma tumedamaid ingleid ilusamateks. See säravvalge ollus, mida meile promotakse, on kopa ette visanud.
Vasta
#2
(24-12-2010, 00:28 )paadikapten Kirjutas: Kas igasugu olendite lahterdamist värvi (valge versus must), tooni (hele versus tume) jne võib lugeda puhtalt sümbolistlikuks või on selle taga ka midagi reaalset, midagi teistsugust (paraku ei oska ma seda "miskit" kirjeldada)?

Paganlik mütoloogia, ma olen märganud, ei kipu seda värvide teemat väga tõsiselt võtma. Küll aga pööratakse sellele suurt tähelepanu agressiivse vormiga suurreligioonides. Näiteks kristlikke ingleid lahterdatakse niimoodi.

Tiba teemavälist möla ka - isiklikult pean ma tumedamaid ingleid ilusamateks. See säravvalge ollus, mida meile promotakse, on kopa ette visanud.
Midagi keerulist siin ei ole ja selleks ,et määrata vaimolendite vaimset aura spektrit on olemas tabel mille abil saad määrata vaimolendi dimensiooni ja tiheduse! [Pilt: 17324007db1828_t.jpg]

Vasta
#3
Kas vahest võiks vaimu vabaks lasta et ta saaks PUHATA ja siis rahulikult uuesti mõtlema hakata wink
Vasta
#4
Info ju tegelikult puudub. Need tabelid vaimumaailma elementide parameetrite määramiseks ei ütle ju meile midagi, kuna me ei tea, kes oli autor, kuidas tabelid loodi jne.
Vasta
#5
Vastused su küsimustele on kõik olemas, aga kus?
Alusta iseendast, vaata sinna tagumisse nurka oma ajukäharate vahel ja kui saad endalt vastuse, siis ole tugev ja ära hakka kahtlema selles wink
Vasta
#6
(24-12-2010, 22:55 )lihtsalt Kirjutas: Vastused su küsimustele on kõik olemas, aga kus?
Alusta iseendast, vaata sinna tagumisse nurka oma ajukäharate vahel ja kui saad endalt vastuse, siis ole tugev ja ära hakka kahtlema selles wink

See ei ütle mulle midagi. Iga njuueidzlane oskab seda soovitada, aga kuhu see viinud on? Paljud nende endi seast usuvad igasugust jura, mida nad väidetavalt mediteerides ja kanaldades saanud onSmile

Vasta
#7
(24-12-2010, 23:52 )paadikapten Kirjutas:
(24-12-2010, 22:55 )lihtsalt Kirjutas: Vastused su küsimustele on kõik olemas, aga kus?
Alusta iseendast, vaata sinna tagumisse nurka oma ajukäharate vahel ja kui saad endalt vastuse, siis ole tugev ja ära hakka kahtlema selles wink

See ei ütle mulle midagi. Iga njuueidzlane oskab seda soovitada, aga kuhu see viinud on? Paljud nende endi seast usuvad igasugust jura, mida nad väidetavalt mediteerides ja kanaldades saanud onSmile
Autoriks on Michael Newton ja info on saadud hüpnoosi kaudu. Kahjuks on see vale eeldus ja juraks ei saa kuidagi seda infot pidada. Esiteks on viidud terve suur grupp inimesi hüpnoosi kes ei tea vaimumaailmast midagi. Hingedevärvide tabel on koostatud paljude inimeste spirituaalsete mälestuste kaudu ja regreseeritud vastavad vaimuilma küsimustele väga sarnaselt. Kui hüpnoositud fantaseeriksid siis läheksid tema vastused teiste inimestega vastuollu. On tõsiasi,et teeta seisundis regreseerinud vastavad vaimuilma puudutavatele küsimustele väga sarnaselt. Erinevad inimesed kasutavad isegi samu kõnekeelusõnu ja piltlikke kujundeid.
Soovitan lugeda: http://www.raamatumaailm.ee/terms/autor/michael-newton

http://www.near-death.com/newton.html

Eelnevalt ka sama autoriga teema: http://www.para-web.org/showthread.php?tid=2647

http://www.youtube.com/watch?v=0QDT58Q6Zxo

Vasta
#8
OT? Kuidas saavad "looritagused" ja hinged jne üldse värvi omada? St. värv on ju puhas valguse peegeldumine füüsiliselt objektilt või noh midaiganes aga siiski omane ainult füüsilisele objektile? Hinged ja looritagused ei ole ju füüsilised või olen ma midagi valesti aru saanud?
Vasta
#9
Ka aurat näeme värvides - värv on lihtsalt lainepikkuse peegeldus ja mitte ainutl tingimata objektilt.
Vasta
#10
Aura värvid

http://www.youtube.com/watch?v=NQEBoNYfG...re=related
Vasta
#11
Kuna inimene ei näe kõiki värve, siis sellest tulenevalt ei saa ka kirjeldada värvides kõiki looritaguseid olendeid.
Osad küll räägivad, et unenägemisel ja rännakutel sa näed mingi % võrra rohkem aga isegi kui see on tõsi, siis mitte nii palju, et see teeks suures plaanis mingit erinevust.
Vasta
#12
(16-01-2011, 13:37 )excubitoris Kirjutas: Ka aurat näeme värvides - värv on lihtsalt lainepikkuse peegeldus ja mitte ainutl tingimata objektilt.

Värv on lainepikkus. Kuidas ta "mitte füüsiliselt kehalt (mitteobjektilt)" peegeldub?

Vasta
#13
(16-01-2011, 15:33 )val Kirjutas: Värv on lainepikkus. Kuidas ta "mitte füüsiliselt kehalt (mitteobjektilt)" peegeldub?
Millest tekib värv mida sa öösel, pimedas toas magades, unes näed? Mis on valgusallikas unenägudele?

Vasta
#14
(16-01-2011, 15:35 )Ilo Kirjutas:
(16-01-2011, 15:33 )val Kirjutas: Värv on lainepikkus. Kuidas ta "mitte füüsiliselt kehalt (mitteobjektilt)" peegeldub?
Millest tekib värv mida sa öösel, pimedas toas magades, unes näed? Mis on valgusallikas unenägudele?

See valgus, mis on "unenäos", tuleneb sellest, et sa oled "valgust" enne näinud, ja on ajutegevuse tagajärg.

Vasta
#15
Val - mida sa sööd, et sa nii tark oled? Ma mõtlesin küll, et asi päkapikkudes kes taskulambiga valgust näitavad. wink
Vasta
#16
(16-01-2011, 15:44 )val Kirjutas: See valgus, mis on "unenäos", tuleneb sellest, et sa oled "valgust" enne näinud, ja on ajutegevuse tagajärg.
Valgus ei teki niisama pimedusest. Sellel on alati allikas. Seega jääb vastus ikkagi saamata küsimusele, "Mis on unenägudes esineva valguse allikas?"

Vasta
#17
(16-01-2011, 15:47 )excubitoris Kirjutas: Val - mida sa sööd, et sa nii tark oled? Ma mõtlesin küll, et asi päkapikkudes kes taskulambiga valgust näitavad. wink

Njah, aga mõni inimene ei tea seda, et valgus/värvid pannakse kokku keskkonnast saadud vihjete najal meie ajus ja sellest tulenevalt oskab meie aju seda ka jäljendada. Või midaiganes, ei kandideerigi absoluutsele tõele.

(16-01-2011, 15:58 )Ilo Kirjutas:
(16-01-2011, 15:44 )val Kirjutas: See valgus, mis on "unenäos", tuleneb sellest, et sa oled "valgust" enne näinud, ja on ajutegevuse tagajärg.
Valgus ei teki niisama pimedusest. Sellel on alati allikas. Seega jääb vastus ikkagi saamata küsimusele, "Mis on unenägudes esineva valguse allikas?"

Elektritorm.

Vasta
#18
(16-01-2011, 16:07 )val Kirjutas: Elektritorm.
Eeldan, et pead "elektritormi" alla silmas ajus sünapside tööd, mis tekitab teatud elektrilise laengu (ja kandub üle valguse näol)
Aga mind ikkagi huvitab see töö mehanism sellest, kuidas ajust jõuab unenägemisse valgus. Jõudsime selgusele selles, et aju on süüdlane aga mis on allikas (Sama moodi nagu päike, mis näitab meile valgust pole protsess vaid tulem)
Võiks ju ka filosofeerida selle üle, kas sina näed rohelist värvi samamoodi, kui mina... või on see sotsiaalne kokkuleppimine, mis varieerub vastavalt demograafilistele andmetele.
Ma võin veel keerulisemast hakata rääkima, et sa aru saaksid... aga püüame ikka jääda puust ja punaseks teema juurde ja vältida demagoogi arendamist, et oponenti mõjutada.

Vasta
#19
(16-01-2011, 16:15 )Ilo Kirjutas:
(16-01-2011, 16:07 )val Kirjutas: Elektritorm.
Eeldan, et pead "elektritormi" alla silmas ajus sünapside tööd, mis tekitab teatud elektrilise laengu (ja kandub üle valguse näol)
Aga mind ikkagi huvitab see töö mehanism sellest, kuidas ajust jõuab unenägemisse valgus. Jõudsime selgusele selles, et aju on süüdlane aga mis on allikas (Sama moodi nagu päike, mis näitab meile valgust pole protsess vaid tulem)
Võiks ju ka filosofeerida selle üle, kas sina näed rohelist värvi samamoodi, kui mina... või on see sotsiaalne kokkuleppimine, mis varieerub vastavalt demograafilistele andmetele.
Ma võin veel keerulisemast hakata rääkima, et sa aru saaksid... aga püüame ikka jääda puust ja punaseks teema juurde ja vältida demagoogi arendamist, et oponenti mõjutada.

Mis on valgus? Miks peaks selle tootmine aju poolt keerulisem olemas kui nt hirnu või midaiganes tunde? Põhineb see ju kogemusel?

Me näeme värve täpelt sama moodi, katsetega kindlaks tehtud, ära küsi kuidas, kunagi lugesin, aga ei oska viidet anda.

"Teadusele" on need asjad teada, me lihtsalt väljendame siin enda teadmatust.

Aga nüüd läheb see ju algsest teemast mööda.

Vasta
#20
(16-01-2011, 13:20 )val Kirjutas: OT? Kuidas saavad "looritagused" ja hinged jne üldse värvi omada? St. värv on ju puhas valguse peegeldumine füüsiliselt objektilt või noh midaiganes aga siiski omane ainult füüsilisele objektile? Hinged ja looritagused ei ole ju füüsilised või olen ma midagi valesti aru saanud?
Mõtlesin sama. Siis leidsin niisuguse teksti.
Inimene, kes püüab vaimse kehandi pildile, s.t. näeb või tajub teda enda lähedal, siis tema poolt nähtav ja tajutav võib olla üks sadadest erinevatest olevustest –ingel, haldjas, vaimolend, kes iganes neist. Mis või kes see on, sõltub sellest, kelle inimese vaim on sellel hetkel endaga kohtama kutsunud. Üldjuhul kaldute te nägema ringikujulisi valguspalle. See on märk, mida silm suudab ajule edasi anda ja aju suudab seda, mida ta näeb, ka vastusena ette kujutada. See on kujund, mida te oma nägemise avardumise esimeses faasis töödelda suudate.

Et jõuda reaalsuse suhtes uute järeldusteni, siis oma teadvust avardades kasutate te kõik usku ja intuitsiooni ning loogikat ja vaagimist. Jätkub silma ja aju vahelise ühenduse arendamine, mis võimaldab teil näha rohkem kui varem. Paljud on seda juba teinud ja jõudnud ka järgmise sammuni. Osad suudavad näha erinevaid kontuure, värve ja kujusid.

http://www.valgusekoda.ee/kusimus-1?page..._content=1


Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat