•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 22
  • 23
  • 24(current)
  • 25
  • 26
  • ...
  • 37
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 4 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2012: Nibiru põhjustatud hiigelkatasroof?
ega kellelgi Sitchini raamatu pdf i ei ole........
Vasta
Kui sa tead kuidas torrent failidega ümber käia, siis siin on ühe torrenti link. Seal torrentis on päris mitu raamatut isegi Smile Loodan, et oli kasu.

http://www.fulldls.com/torrent-ebooks-1966972.html
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas donulme
mina isiklikult usuks neid inimesi, kellel on selliste asjade vaatlusteks ja tõestamiseks vastavad vahendid - NASA. seega kui nad ütlevad et pole ohtu siis pole ohtu, miks selliseid asju üldse salata, vandenõust poleks siin mingit kasu, sest nad muretsevad oma elu pärast sama palju kui teised.

Milleks salata? Selleks et ei tekiks ülemaailmset paanikat, mille käigus tallatakse kõik, olenemata rikkusest ja seisusest, jalgealla.
Seda pole "neile" kindlasti vaja.
Vandenõust on väga kasu sest varjates infot saab samal ajal ära kasutata maa vahendeid et luua omale põgenemistee või varjupaik, vastasel juhul peaks ju põgenemistee ja varjupaiga looma kõigile aga selleks ei jätku vahendeid ja aega.
Vasta
Paanika tekib siis kui inimestel puudub informatsioon. Varjatakse aga asju ühel - peamisel põhjusel - AHNUS.
Vasta
Bleh
Vasta
Eile tutvustati foorumis uut linki.
Paljud ehk ei jõudnud seda veel läbi vaadata. Ka ma ise pole selle uurimisega veel kuigi kaugele jõudnud, aga seal oli ka aasta 2012 kohta omamoodi teave.
Ja see on järgmine:
"Viimased 13.000 aastat on meie planeedil aega kiirendatud. Tänaseks päevaks on aeg juba nii kiireks läinud, et paljud inimesed on seda märganud ja õhtul imestatakse kuhu päev kadus ja ei jõudnudki midagi teha.
Et aru saada, miks on vaja aega kiirendada ja kes kiirendavad, tuleks Maa ajaloos minna tagasi miljoneid aastaid ja omada teadmisi 15-dimensionaalsest ajamaatriksist.
Põhjaliku ingliskeelse seletuse nendele küsimustele leiate siit.


Lühidalt öelduna, "Kõik Mis On" kogeb ennast läbi 15-dimensionaalse holorgammi, mille sees tekib lineaarne aeg. Kuna "Kõik Mis On" on liiga suure energiamahuga, et ühes-tükis hologrammi siseneda, teeb ta ennast 12ks osaks kõikides dimensioonides. Tänu sellisele jagunemisele on tekkinud palju erinevaid rasse erinevates dimensioonides, tihedustes ja aegades. Kuna meie kogemisholorgammis on kõik mõtted lubatud, on see võimaldanud tekitada süsteeme/rasse, mis ei järgi orgaanilist Allikasse (Kõik Mis On) tagasipöördumisprotsessi. Selliseid süsteeme/rasse kutsutakse mitteorgaanilisteks süsteemideks, Metatroni langenud süsteemideks, Met-Net.

Samuti peaks teadma, et kui toimub 12ks jagunemine kõigisse 15sse dimensiooni, tekib alati ka paralleelsus. Tekib mateeria "universum" ja vaimne "universum". Selline paralleelsus hõlmab kõike ja kõiki, alates aatomitest lõpetades galaktikatega."

http://www.birdtribe.ee/Aasta2010.htm

Nii, et mida arvate sellest jutust? Preilikass, äkki mäletad kes ja millises teemas sarnast teavet siin foorumis varem jagas? Tahaksin teavet omavahel võrrelda.
Juba ette tänulik Müstik.

[Muudetud: 16-10-2010 Müstik]
Vasta
Eeemmm..... Sa ülehindad mind! Mitte kohe ei mäleta (juhul kui keegi üldse on sarnast teavet jaganud). Teooria ei ole mulle võõras, sugugi mitte, aga edasi aidata ka ei oska. :S
Mis ma sellest arvan? Praegu küll mitte midagi, praegu ei saa õieti arugi. Täna (nagu nädalavahetustel sageli) on mul nn nullpunktipäev - pole energiat piisavalt vähe, et magada; pole piisavalt palju, et teha midagi enamat kui vegeteerida. Päh, vastik päev!
Aga 2012 maailma lõppu suhtun jällegi väga skeptiliselt - kipun arvama, et vähemalt minu eluajal ei juhtu midagi ebatavapärast ega šokeerivat, tavaline igav elu. Ühesõnaga kui sa tahad midagi põnevat kogeda, siis pead lootma, et mina enne kutustun Laugh
Vasta
No seal lingilgi on ju öeldud, et aastal 2012 100% ülevõtmist ei toimu, küll aga osaline Met-Net´i aktiveerumine.
"Kuna meie planeet on teinud teatud valiku, aktiveerub 60% planeedi morfogeensest väljast mitteorgaanilisse süsteemi ja kuna planeedi morfogeenne väli on suurem kui inimese oma hakkavad suurema välja omadused juhtima väiksemat."

Eks need tekstid ongi keerulised. Isegi ei viitsi neid vahel korralikult läbi lugeda, aga elu tegelikult ei ole ju üldse igav.
Tuleb lihtsalt jõuda selleni, mis tõeliselt huvi pakub. Maailmas on ju sedavõrd palju huvitavat ja põnevat uurida ja ka näha! Päikest halli päeva!Smile

Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
No seal lingilgi on ju öeldud, et aastal 2012 100% ülevõtmist ei toimu, küll aga osaline Met-Net´i aktiveerumine.
"Kuna meie planeet on teinud teatud valiku, aktiveerub 60% planeedi morfogeensest väljast mitteorgaanilisse süsteemi ja kuna planeedi morfogeenne väli on suurem kui inimese oma hakkavad suurema välja omadused juhtima väiksemat."

Eks need tekstid ongi keerulised. Isegi ei viitsi neid vahel korralikult läbi lugeda, aga elu tegelikult ei ole ju üldse igav.
Tuleb lihtsalt jõuda selleni, mis tõeliselt huvi pakub. Maailmas on ju sedavõrd palju huvitavat ja põnevat uurida ja ka näha! Päikest halli päeva!Smile


See link võib paljugi öelda, ma ei usu, et kusagil midagi toimuks. Ning nagu ma aru sain - need MetNetis elavad tegelased ei lähe allika juurde kunagi tagasi - inimestega seda juba ei juhtu Smile Allikaid pole mõtet küsida, intuitsioon ei klassifitseeru sinna alla 99% inimeste jaoks.
Vasta
Ma ei tea nüüd kui usaldusväärne see allikas on,aga siin üks artikkel http://www.elu24.ee/?id=329304
Vasta
Kommentaaridest leidsin sellise lingi.. http://beforeitsnews.com/story/218/366/E...e_Sun.html
Vasta
Minu arvates on see artikkel kuskil juba olnud ja see jutt seal on kuidagi imelik.
Kasvõi sellepärast, et seal räägitakse ainult ühest maiade kalendrist, aga millisest - pole täpsustatud.
Nagu me teame, on maiadel 17 erinevat kalendrit.
Ja nende 17 kalendri sisuks on teadmine ajaperioodide rütmilisusest kosmoses. Tavaliseks kasutamiseks võib kohaldada kolm kalendrit. Neist tähtsaim on T z o l k i n ehk püha kalender. Teine kalender on Kuu rütmile põhinev T u n – u c. Selles on 13 kalendrikuud, igas kuus on 28 päeva. Päevade arv 364. Aasta viimane, 365. päev jääb väljapoole kalendrit ja on määratud pidutsemiseks.
Kolmas kalender H a a b koosneb 19 kuust ja on kohandatud maakera ja selle 356 päeva kestva pöörlemise ümber Päikese. Igal Haabi kuul on oma nimi ja pilt. Igal päeval on ka oma päikesepilt. Haabi ja Tun-uci järgi algab maiade uus aasta 26.juulil. Praegune suur tsükkel algas selle kalendri järgi 4 Ahau 8 Cumhu pimeduses, mis vastab 13.aug. 3114 ekr. meie kalendri järgi.
Vasta
Hea on lugeda selliseid postitusi, kus sulle puust ja punasega selgeks asi tehakse,eriti kui veel ,,algaja,, oled.
Vasta
Aja kiirendamise kohta võiks niipalju öelda,et aja ja selle kiiruse tajumine on puhtalt ajufunktsioon,mis oleneb aju seisundist ja tasemest.Erinevatel inimestel on see näiteks erinev.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Vesilik
Aja kiirendamise kohta võiks niipalju öelda,et aja ja selle kiiruse tajumine on puhtalt ajufunktsioon,mis oleneb aju seisundist ja tasemest.Erinevatel inimestel on see näiteks erinev.

Kas GPS satelliitidel on ka siis aju?
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Vesilik
Aja kiirendamise kohta võiks niipalju öelda,et aja ja selle kiiruse tajumine on puhtalt ajufunktsioon,mis oleneb aju seisundist ja tasemest.Erinevatel inimestel on see näiteks erinev.

Aeg levib lainetena, moodustades keerde ja tsükleid, ning neid järgivad ka ajas toimuvad sündmused, kordu­des nagu tiiki visatud kivist lähtuvad ringlained. Ent erinevalt tiigi ringlainetest, muutuvad aegruumi mustrid iga kordusega tugevamaks, saades jõudu kõigi eelmiste tsüklite energiast. Aja lakkamatut tõusu ja langust on täheldatud paljudes vanades kultuurides, kõige täpsemaid tähelepanekuid on teinud maiad.
Täpsemalt saab lugeda raamatust "Fraktaalne aeg. 2012. aasta saladused ja uue maailmaajastu algus."
http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?174141
Vasta
Arlich - super hea selgitus; tänud!! jah , sedasi see on. loomulikult võib keegi veel öelda -kuidas saab seda tõe pähe rääkida aga...siin on igal meist valik pidada tõeks seda mida tema usub. ja usust sünnib teadmine- ja see mida tead, sellest hakkad looma(ENNAST, MAAILMA, KES OLED SINA)- ja seejäral hakkad ennast kogema (kasvõi siis näiteks antud juhul 3D vormis) - ja mida koged, seda sa lõpuks ka väljendad - ning see mida väljendad, selleks ka lõpuks saad. meie hulgas on ka praeguld 4 ja 5 D kogumeid aga nende "füüsilist" vormi enamuse osa inimkonna silmad ei näe -külla aga oma vaimus saad sa olla ju sõltumatu oma kehast -siit saab sinu energiataseme/vibratsiooni tõstmine alguse! seega - oluline on tõsta oma vibratsioonitaset. meil kõigil. ja teatavasti on selleks praegult eriti hea aeg -enne ajastu(mitte maailma või Maa nagu kiputakse arvama!!) lõppu ja uue algust enne 21.12.2012 (loe teema kohta eraldi siit ja mujalt); sina oled rohkemat kui arvad - kui sa vaid suudaksid meenutada -kes ja miks siin oled!!!
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
See avaneb sellel samal lingi, mis eespool tõin paremal pool Lugemist all,
alt teine: Aasta 2012.

http://www.birdtribe.ee/aasta-2012/

Lingi pealkir: Tõele lähemal. Koht, kus teadus ja vaimsus ühendavad jõud.

"Viimased 13.000 aastat on meie planeedil aega kiirendatud. Tänaseks päevaks on aeg juba nii kiireks läinud, et paljud inimesed on seda märganud ja õhtul imestatakse kuhu päev kadus ja ei jõudnudki midagi teha" (http://www.birdtribe.ee/aasta-2012/)

Sooh? Ei tea, ma pole miskit täheldanud. Aeg liigub ikka nii nagu alati ja kui mul on miljon asja teha, siis olgugi, et ma alati ette paanitsen, et ei jõua - enamasti jääb aega ülegi. Smile
Vasta
Tänud arvamuse eest!
Aga ma ise ei ole seda linki ikka veel uurinud - lihtsalt aega ei ole!Smile
Aga kasutajal Leo tekkis selle vastu huvi!
Vasta
Uhh, uurisin seda linki veidi ja siis vaatasin 2,5h intervjuud (http://www.youtube.com/watch?v=AQ-ZaU6FHNw) selle autoriga ASHAYANA DEANE (endine nimi Anna Hayes). See oli ainult 1. osa, lisaks on veel 2 osa, aga neid ma enam vaatama ei hakka. Infot on seal videos 10x rohkem kui Drunvalo raamatutes, aga asi ei tundu õige. Esiteks mulle see Anna ise ei meeldi, vaatasin teda tükk aega ja ega ei oska hästi seletada - midagi temas pole õige, kuidagi õõnes.

Siis otsisin veidi internetiavarustest ja on väga palju kriitikat tema kohta. Väidetavalt on seotud Montauk projektiga. On mitu korda cash'iga jalga lasknud ja muudab ideoloogiat endale sobivaks. Nüüd siis nöörivad Eestis ka meid.

Anna väidab, et peainglid Miikael ja Metatron on langenud inglid, samuti on seda Thoth ja seega Drunvalo õpetab valepidi Merkaba-t, mis viib inimesed hukatusse. Tema ise on merkaba teisipidi ringi pannud käima ja teda juhedab Guardian Alliance.

[Muudetud: 11-5-2010 Leo]
Vasta
A fiery dragon will cross the sky
six times before the earth shall die.


I doubt it! Lihtsalt ei usu maailmalõpu ennustusi (lõpp selles mõttes, et planeet kaotab enda pealt kogu elu). Tunneb ütleb, et see on jura - ja intelligentsed olendid ei tekita tahtlikult jura Bleh
Vasta
Njaa... ennustused pole küll sõnasõnalt täpne... kuid see, mis ta ennustab on tegelikult kohati segane kah... kuigi jah. Paneb mõtlema küll.
Pole ise uurinud, aga kas ka see ei või olla välja mõeldud?
Vb on tehtud see natukene aega tagasi ja siis on öeldud, et see väga vana ennustus jne? On võimalik? Et on nt kirjutatud need lood, mis on juba sündinud ja siis vaadati nagukene ka tulevikku, et mis loogiliselt peaks tulema veel. Või mis te arvate?
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Skyplanet
Vb on tehtud see natukene aega tagasi ja siis on öeldud, et see väga vana ennustus jne? On võimalik?
Illuminaadid tegid ka ennustusi... kuigi õigem oleks vist neid nimetada plaanideks.
Kirjutasid mingi sündmuse kohta - "a'la keegi sureb või midagi läheb katki" - Hea viis informatsiooni ringlemiseks.
Kui sa kirjutad otse, et "keegi sureb", võidakse sind pärast luubi alla võtta.
Kui sa aga kirjutad, et "sa nägid vaimusilmas, et ta sureb", siis tekib teatud distantsi hoidmine - kardetakse.
Ka nüüdisajal tehakse analoogilisi asju (väikeste variatsoonide ja lisadega)
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Puruvana
Milline võib olla maailm, kui me ühel x päeval taas hommikul ärkame? See võib olla täpselt niisugune, nagu soovisime. Mõelge, soovige targalt.
Mis siin ikka soovida - Kõik on juba ära soovitud ja see mida me ajaks nimetame on tegelikult "lõkke ääres juttude rääkimine". (ehk me elame meenutuses - Oleme kaja tegelikkusest) Bleh
Ja teretulemast foorumisse, Puruvana!
Vasta
Pole küll Nibiruga seotud, aga alljärgnevas lingis räägivad kolm isikut päris kenasti 2012. aastal toimuvast.

http://www.galacticchannelings.com/engli...earth.html
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 22
  • 23
  • 24(current)
  • 25
  • 26
  • ...
  • 37
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Nibiru, planeet Maa "restart" ja 4D kehad volli 127 85,255 21-04-2024, 09:56
Viimane postitus: Lokster

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat