Postitused: 1,569
Teemad: 3
Liitus: Jun 2012
04-11-2013, 08:16
(Seda postitust muudeti viimati: 04-11-2013, 09:31 ja muutjaks oli Marconato.)
See on islam, see oleks meie tulevik kui me laseme moslemeid vabalt euroopasse.
Afganistaan ja see piirkond ja lääne ühiskond on kaks täiesti erinevat maad. Sinna ei saa demokraatiat viia.
Pikas perspektiivis tundub see kõik päris loogiline olevat.
Teadmatus ei vabasta vastutusest.
Diversity is a codeword for anti-white
Postitused: 1,569
Teemad: 3
Liitus: Jun 2012
04-11-2013, 10:12
(Seda postitust muudeti viimati: 04-11-2013, 10:41 ja muutjaks oli Marconato.)
http://www.youtube.com/watch?v=xM7tg0J06ok
Võrdsete õigustega tulevad võrdsed kohtlemised, kui lähed kellelegi kallale, siis on kallale tungitaval õigus ennast kaitsta.
http://reyekomra.wordpress.com/2013/11/0...o-violent/
Miks mehed on nii agressiivsed? Artikkel toob välja põhjused ja võrdleb meeste vägivaldsust ja naiste vägivaldsust.
http://theterfs.com/warning/
Mingiaeg tagasi siin teemas läbi käinud ümberlõikamise mees naiseks, naine meheks teemadel. Leht on täpselt teemasse ja ise nad kutsuvad ennast ka radikaalideks.
Pikas perspektiivis tundub see kõik päris loogiline olevat.
Teadmatus ei vabasta vastutusest.
Diversity is a codeword for anti-white
Postitused: 340
Teemad: 4
Liitus: Nov 2007
Tähelepanu! Kui hästi läheb, on varsti sellised tooted saadaval- http://www.naine24.ee/2584902/video-leiu...sed-puksid
Postitused: 193
Teemad: 2
Liitus: Sep 2013
04-11-2013, 22:33
(Seda postitust muudeti viimati: 04-11-2013, 23:25 ja muutjaks oli Ellie.)
Ei ole (ainult) islam ja ei ole nali, kirjutasite siis alla petitsioonile, vägivalla- ja vägistamise-vastased mehed? 
No ja siis pole neid meie venelasi ka vaja vihata, taga kiusta ega solvata! eksole!
No ja sellised joogikõrred olla ka leiutatud, mis peaks vägistamisrohu tuvastama, ainult elekrishokiaparaate enam Eestis müüa ei lubata, pätid on endale ära ostnud, aga kui naisel seda enesekaitseks vaja oleks osta siis ta ei saa...
Postitused: 5,868
Teemad: 183
Liitus: May 2004
Igasugu joogikõrte, elektrišokimasinate ja muu sarnase jama asemel võiks vägistamishirmus elavad naised veidi vähem ringi litutada ja veidi rohkem näiteks raamatukogus raamatuid lugeda või looduses matkamas käia.
Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Postitused: 193
Teemad: 2
Liitus: Sep 2013
04-11-2013, 23:03
(Seda postitust muudeti viimati: 04-11-2013, 23:16 ja muutjaks oli Ellie.)
Hullude vastu ei aita. Õigem oleks ikka vägistajad aiaga piirata!
Postitused: 1,569
Teemad: 3
Liitus: Jun 2012
05-11-2013, 08:14
(Seda postitust muudeti viimati: 05-11-2013, 09:10 ja muutjaks oli Marconato.)
Aga eraldame siis kõik inimesed ära sugude järgi eraldi aedadesse. Kokku saadakse ainult järelvaataja silme all. Nagu vanglas. Ei mingit vägivalda.
http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/l...brawl.html
Ühe varasema postituse jätk, naine ründab meest, mees vastab samaga. Kuigi alustas naine siis mees arreteeriti. Naisel ei ole mingit süüdistust esitatud. Topelt standardid jätkuvad.
Pikas perspektiivis tundub see kõik päris loogiline olevat.
Teadmatus ei vabasta vastutusest.
Diversity is a codeword for anti-white
Postitused: 1,631
Teemad: 20
Liitus: Dec 2011
(04-11-2013, 23:00 )Celtic Kirjutas: Igasugu joogikõrte, elektrišokimasinate ja muu sarnase jama asemel võiks vägistamishirmus elavad naised veidi vähem ringi litutada ja veidi rohkem näiteks raamatukogus raamatuid lugeda või looduses matkamas käia.
Normaalne. Äkki peaksid naised elama saja luku ja riivi taga ning väljas üldse mitte käima? Sest kui välja lähevad ja neile kallale tungitakse, on automaatselt ise süüdi?
(Puss vööle, ütlen ma.)
Usk on nagu ämblik, kes koob su pähe võrgu, kuhu jäävad pidama vaid tema toiduks sobivad mõtted. Ebasobivad kuid kaalukad rebivad aeg-ajalt ta võrku auke, mille agar ämblik siis kiiresti uue ja tugevama niidistikuga parandab. Ja et sa teda ei hävitaks, esitleb ta end sinuna.
Postitused: 2,532
Teemad: 24
Liitus: Apr 2009
(05-11-2013, 09:49 )zen faran Kirjutas: (04-11-2013, 23:00 )Celtic Kirjutas: Igasugu joogikõrte, elektrišokimasinate ja muu sarnase jama asemel võiks vägistamishirmus elavad naised veidi vähem ringi litutada ja veidi rohkem näiteks raamatukogus raamatuid lugeda või looduses matkamas käia.
Normaalne. Äkki peaksid naised elama saja luku ja riivi taga ning väljas üldse mitte käima? Sest kui välja lähevad ja neile kallale tungitakse, on automaatselt ise süüdi?
(Puss vööle, ütlen ma.)
Kanna seda pussi vööl või peida padja all, aga Celticul on ju selle litutamise suhtes õigus. Vaata enamuse naiste riietust, kui nad välja lähevad! See on täpselt sama signaal meestele, nagu on loomariigis jooksuaeg. Mitte üks vägi ei suuda siis isaste tähelepanu emaste suhtes kõrvale juhtida. VS on siin sellest arusaadavas keeles kirjutanud.
Postitused: 193
Teemad: 2
Liitus: Sep 2013
05-11-2013, 10:10
(Seda postitust muudeti viimati: 05-11-2013, 10:25 ja muutjaks oli Ellie.)
(05-11-2013, 10:01 )Jõhvikas Kirjutas: (05-11-2013, 09:49 )zen faran Kirjutas: (04-11-2013, 23:00 )Celtic Kirjutas: Igasugu joogikõrte, elektrišokimasinate ja muu sarnase jama asemel võiks vägistamishirmus elavad naised veidi vähem ringi litutada ja veidi rohkem näiteks raamatukogus raamatuid lugeda või looduses matkamas käia.
Normaalne. Äkki peaksid naised elama saja luku ja riivi taga ning väljas üldse mitte käima? Sest kui välja lähevad ja neile kallale tungitakse, on automaatselt ise süüdi?
(Puss vööle, ütlen ma.)
Kanna seda pussi vööl või peida padja all, aga Celticul on ju selle litutamise suhtes õigus. Vaata enamuse naiste riietust, kui nad välja lähevad! See on täpselt sama signaal meestele, nagu on loomariigis jooksuaeg. Mitte üks vägi ei suuda siis isaste tähelepanu emaste suhtes kõrvale juhtida. VS on siin sellest arusaadavas keeles kirjutanud.
Mõistuse vägi suudaks ja seaduse vägi suudaks..
aga sa just vabastasid nad nendest kohustustest.
Celticu jutt on selline tüüpiline... jutt, mida ka Eesti Politsei kasutab, kus kivi all ka vähk peidus on, miks vägistajad Eestis karistatud ei saa.
Postitused: 1,631
Teemad: 20
Liitus: Dec 2011
05-11-2013, 10:10
(Seda postitust muudeti viimati: 05-11-2013, 10:21 ja muutjaks oli zen faran.)
(05-11-2013, 10:01 )Jõhvikas Kirjutas: Kanna seda pussi vööl või peida padja all, aga Celticul on ju selle litutamise suhtes õigus. Vaata enamuse naiste riietust, kui nad välja lähevad! See on täpselt sama signaal meestele, nagu on loomariigis jooksuaeg. Mitte üks vägi ei suuda siis isaste tähelepanu emaste suhtes kõrvale juhtida. VS on siin sellest arusaadavas keeles kirjutanud.
Parajalt silmakirjalik. Ühelt poolt mehed tahavad, et naised näeks välja ilusad ja seksikad, teisalt vabandavad sellega välja vägistamist?
Ja üldse, sry, aga kas selline väide, et kõik mehed mõtlevad ainult oma alumise otsaga, pole tegelikult nagu mehi alandav või nii? Umbes nagu meestel puuduks igasugune kontroll oma keha üle.
Ma arvan, et kindlasti on mehi, kes sellega ei nõustu, kes suudavad ennast kontrollida... On lihtsalt mingi grupp vägivaldsemaid tüüpe, kes annavad nii oma sooesindajatele meeleldi lõuksi, kui arvavad ka et neil on õigus võtta mida iganes, olgu see siis kasvõi teine elav inimene.
Usk on nagu ämblik, kes koob su pähe võrgu, kuhu jäävad pidama vaid tema toiduks sobivad mõtted. Ebasobivad kuid kaalukad rebivad aeg-ajalt ta võrku auke, mille agar ämblik siis kiiresti uue ja tugevama niidistikuga parandab. Ja et sa teda ei hävitaks, esitleb ta end sinuna.
Postitused: 2,532
Teemad: 24
Liitus: Apr 2009
(05-11-2013, 10:10 )Ellie Kirjutas: Mõistuse vägi suudaks ja seaduse vägi suudaks. Aga sellise suhtumise juures nagu sul, pole neil kumbagi vaja...
Sa peaksid oma suhtumisega pisut rohkem tegelema.
(05-11-2013, 10:10 )zen faran Kirjutas: Parajalt silmakirjalik. Ühelt poolt mehed tahavad, et naised näeks välja ilusad ja seksikad, teisalt vabandavad sellega välja vägistamist?
Vot, siin peavad ka naised Ellie mainitud mõistuse väge kasutama, leidmaks kompromisse. Loodusseaduste eiramine ja mitte mõistmine teeb palju kurja. Kindlasti teile ei meeldi see võrdlus, aga vaadake mis juhtub, kui järsku kurvi läbitakse suurel kiirusel. Kus see mõistuse vägi siis oli, kui füüsikaseadusi eirati?
Postitused: 193
Teemad: 2
Liitus: Sep 2013
05-11-2013, 10:28
(Seda postitust muudeti viimati: 05-11-2013, 10:34 ja muutjaks oli Ellie.)
No ja see mõistude vägi peakas mulle ütlema, et mehed on nagu jumalad ja neile on kõik lubatud?  (Sellist mul ei ole) Valejumalad siis!  Ära sa ka usu neid! Sellest saab ainult halba sündida...
Postitused: 1,631
Teemad: 20
Liitus: Dec 2011
05-11-2013, 10:31
(Seda postitust muudeti viimati: 05-11-2013, 10:33 ja muutjaks oli zen faran.)
(05-11-2013, 10:23 )Jõhvikas Kirjutas: Vot, siin peavad ka naised Ellie mainitud mõistuse väge kasutama, leidmaks kompromisse. Loodusseaduste eiramine ja mitte mõistmine teeb palju kurja. Kindlasti teile ei meeldi see võrdlus, aga vaadake mis juhtub, kui järsku kurvi läbitakse suurel kiirusel. Kus see mõistuse vägi siis oli, kui füüsikaseadusi eirati?
Sry, aga see, et mees peab poolpaljale naisele peale kargama, pole nüüd küll mingi loodusseadus nagu gravitatsioon.
Seda näitab juba üksnes see, et kõik mehed seda paratamatult ei tee, erinevalt üles visat mõistuseta ja oma tahteta kivist, mis kukub alati paratamatult Maa poole.
Usk on nagu ämblik, kes koob su pähe võrgu, kuhu jäävad pidama vaid tema toiduks sobivad mõtted. Ebasobivad kuid kaalukad rebivad aeg-ajalt ta võrku auke, mille agar ämblik siis kiiresti uue ja tugevama niidistikuga parandab. Ja et sa teda ei hävitaks, esitleb ta end sinuna.
Postitused: 1,518
Teemad: 18
Liitus: Oct 2010
Nii et naised -noorikud , suvi tuleb, kõigile parandžaa garderoobi !! Kellele parandžaa ei meeldi, see otsigu maani kasukas selga : Ei ole midagi siin kolmekümnekraadises leitsakus oma ihuvõlusid eksponeerida .

Ainult et härrased, sellest ma aru ei saa -miks te neid moslemeid ei salli?? Ega te enda mõttemaailm ju palju nende omadest ei erine...
Pussidest ja vöödest juttu olles . Siis eestlastena oleks kena teada, et vanasti käidi tupel .
http://www.miksike.ee/documents/main/ref...evelin.htm
Same sh--t different day !
Postitused: 2,532
Teemad: 24
Liitus: Apr 2009
(05-11-2013, 10:28 )Ellie Kirjutas: No ja see mõistude vägi peakas mulle ütlema, et mehed on nagu jumalad ja neile on kõik lubatud? Valejumalad siis! Ära sa ka usu neid! Sellest saab ainult halba sündida... Sa ei saa üldse aru... Silmaklapid peas ja aina tuututad. Kui naisjumalused annavad oma käitumise, riietusega signaale välja, mis igale mehele on juba alateadvusesse kodeeritud, et käes on jooksuaeg, siis paraku nii ongi, et osadel ürgne tung ületab mõistuse ja tagajärjeks võib olla siin teemas juba ülearu palju räägitud vägistamine.
Postitused: 1,631
Teemad: 20
Liitus: Dec 2011
(05-11-2013, 10:34 )Jõhvikas Kirjutas: paraku nii ongi, et osadel ürgne tung ületab mõistuse ja tagajärjeks võib olla siin teemas juba ülearu palju räägitud vägistamine.
No siis tulebki sellele ürgsele tungile pussi näidata ja ehk siis saab üks teine ürgne tung - enesealalhoiu instinkt - sugutungist võitu 
Ega ole ikka küll nii, et üks muudkui vabalt tungleb ja teine peab sellega lihtsalt leppima.
Usk on nagu ämblik, kes koob su pähe võrgu, kuhu jäävad pidama vaid tema toiduks sobivad mõtted. Ebasobivad kuid kaalukad rebivad aeg-ajalt ta võrku auke, mille agar ämblik siis kiiresti uue ja tugevama niidistikuga parandab. Ja et sa teda ei hävitaks, esitleb ta end sinuna.
Postitused: 193
Teemad: 2
Liitus: Sep 2013
Inimesed ei ole päris loomad... ja inimestel päris jooksuaega ka ei ole. Looduses eks ole emane valib isase välja ja teised isased lepivad sellega. Mees peab ka leppima kui ei osutu väljavalituks..
Ja vägistamine on haigetele meestele rohkem võimu ja allutamise küsimus, mitte niiväga sugutung.
Postitused: 2,532
Teemad: 24
Liitus: Apr 2009
(05-11-2013, 10:41 )zen faran Kirjutas: No siis tulebki sellele ürgsele tungile pussi näidata ja ehk siis saab üks teine ürgne tung - enesealalhoiu instinkt - sugutungist võitu 
Ega ole ikka küll nii, et üks muudkui vabalt tungleb ja teine peab sellega lihtsalt leppima.
Kes sul keelab, välguta aga oma pussi. Kindlasti on sellest ka abi, aga mitte alati.
Ikka on nii, et üks räägib aiaaugust, teine aiast... Me ei räägi leppimisest, mina räägin oma riietuse ja käitumisega antavatest signaalidest. Kui neid signaale mitte anda, siis väheneb ka oluliselt igasugune rünnaku oht. Lolle ja vägivaldseid leidub ka ilma signaalideta, see on tõsi. Hetkel mina nendest ei rääkinud.
(05-11-2013, 10:43 )Ellie Kirjutas: Inimesed ei ole päris loomad... ja inimestel päris jooksuaega ka ei ole. Looduses eks ole emane valib isase välja ja teised isased lepivad sellega. Mees peab ka leppima kui ei osutu väljavalituks..
Ja vägistamine on haigetele meestele rohkem võimu ja allutamise küsimus, mitte niiväga sugutung.
Postitused: 340
Teemad: 4
Liitus: Nov 2007
Esiteks- ei poolda vägistamist ei kummalgi suunal. Aga no, tänapäeval muidugi eitatakse tugevalt fakti, et inimene on siiski osa loomariigist (erinevad tõud, eiei, ei ole olemas! Erinevad instinktid, eiei pole olemas). 98% suudavad n.n. paaritumisinstinkti vaos hoida. Samas kui on tehtud ju uuringuid, et ovulatsiooni ajal tunduvad naised ahvatlevamad meestele, samuti on naised kergemeelsemad (ei ma ei viinud ise neid teste läbi, samuti ei tunne isiklikult neid teadlasi, in b4 nõutakse dokumente jms asju antud uurimuse kohta). Samuti väidetavalt PEAVAD mehed vähemalt korra kahe kuu jooksul "tühjaks laskma" end. Muidu hakkavad tibud kooruma :p. Naistel sellist probleemi pole ju? No ja see litutamise näide.. sellega mõeldi pigem neid reede-pühap ööklubides lakkumisi jne. Näiteks minnakse klubisse, võimalikult napp riietus meeste pilkude saamiseks, olgugi et vaid õrritamise eesmärgil. Siis juuakse end purju, leitakse ruttu paariline ja lõpetatakse voodis. Kaineks saades on 1) jess, sain keppi või 2) oh pagan, ei olnud planeeritud. Ja siis on ju võimalik Ellie kombel süüdistada enda jootmises ja vägistamises antud partnerit?! (kui sinuga tõesti midagi väga räiget juhtus, siis sa ei ajaks sellist illi siin foorumis). Jah, on tõesti ka neid korgijoogi jms uimastavate ainetega tütarlaste püüdmisi. Seda ei saa õigustada mitte kuidagi.. Ehk seelik selga ja vanglasse saata sellised!
PS! Mõelge, kui naljakas oleks, kui meil oleks ka liigina sesoonne paaritumine. No ilmselt toimuks see siis augustis.
Postitused: 1,631
Teemad: 20
Liitus: Dec 2011
Las ma paljastan teile ühe väikese tõe, mehed (kes seda veel ei tea) - naised ei saada kunagi oma riietusega signaali: " K*pi mind!" Selleks on hoopis muud signaalid. 
Väimusega öeldakse vaid: "Märka mind!"
Usk on nagu ämblik, kes koob su pähe võrgu, kuhu jäävad pidama vaid tema toiduks sobivad mõtted. Ebasobivad kuid kaalukad rebivad aeg-ajalt ta võrku auke, mille agar ämblik siis kiiresti uue ja tugevama niidistikuga parandab. Ja et sa teda ei hävitaks, esitleb ta end sinuna.
Postitused: 193
Teemad: 2
Liitus: Sep 2013
05-11-2013, 10:59
(Seda postitust muudeti viimati: 05-11-2013, 11:07 ja muutjaks oli Ellie.)
Ma olen juba rääkinud, kuidas mind vägistati (te ei tahtnud seda kuulda) ma pean siis üle kordama: mulle topiti tablette pihutäite kaupa kurgust alla.. see ei ole täpselt seesama asi, mis klubis täisjoomine?!
Minu korteriuksest muukisid vägistajad ennast sisse, uimastasid ja vägistasid!
Ma vaevalt kannan seelikuid! e. ma kannan pikki pükse enamasti!
Postitused: 2,532
Teemad: 24
Liitus: Apr 2009
(05-11-2013, 10:55 )zen faran Kirjutas: Las ma paljastan teile ühe väikese tõe, mehed (kes seda veel ei tea) - naised ei saada kunagi oma riietusega signaali: " K*pi mind!" Selleks on hoopis muud signaalid. 
Väimusega öeldakse vaid: "Märka mind!"
Las ma siis ütlen sulle ka ühe väikese tõe: naised, kes litsakalt riietudes arvavad, et nad saadavad välja süütu signaali, "märka mind", need eksivad oma signaali väljastamisega rängalt...
Postitused: 1,569
Teemad: 3
Liitus: Jun 2012
Kui sa tahad tuua sisse loomariigi, siis näiteks inimesel kõige lähemal suguluses olevatel inimahvidel on haaremi tüüpi kogukond kus ühel isasel on kogu võim emaste ahvide üle. Võibolla peaks siis seadustama mitmenaise pidamise?
Pikas perspektiivis tundub see kõik päris loogiline olevat.
Teadmatus ei vabasta vastutusest.
Diversity is a codeword for anti-white
Postitused: 1,518
Teemad: 18
Liitus: Oct 2010
Riietusest juttu olles _ nii et nagu mina oma väga pisikese aruga mõistan- tahate te väita, et vägistamine on uuema aja sünnitis ? Oskate te mulle ütelda, millega siis need naised - noorikud patustasid, kes enne miniseeliku väljamõtlemist ära vägistati ?? Nende undrukud olid ju pahatihti maani ? Ja kurguni olid nad kinninööbitud ka ...
VS karja segamise juttu ma tean- aga teised, kes te siin sõna võtate ??
Äkki siiski on viga vägistajate kõrvade vahel ?
Same sh--t different day !
|