(10-03-2017 08:53 )Temimoor Kirjutas: Seda peaks siiski arutama, et kas peaks puudutama või ei.
Siin ei ole midagi arutada. Foorum on küberkeskkond, mis on oma iseloomult anonüümne. Kui foorumi personal hakkaks kasutajaid bännima tuginedes nende päriselu tegemistele, siis oleks see üsna otseselt anonüümsuse minetamine juhtkonna poolt.
Pealegi on foorum mõeldud arutlemiseks. Senikaua kuni selle käigus esitatud argumendid on viisakad ja mõtestatud (iseenesest korrektsed), ei loe absoluutselt kas neid esitab pedofiil, varas või mõrvar. Kellegi tegemiste ja ütluste diskrimineerimine nende nende mineviku põhjal liigituks minu arvates ad hominemi alla
Suuremas osas olen sinuga nõus. Kuna ma akadeemilise filosoofiaga väga kodus ei ole ja peeneid võõrsõnu lennutada ei oska, siis äkki oskad tuua mingi mõiste ka nähtuse kohta, mis kirjeldab olukorda, kus lastepilastaja räägib laste kaitsmisest või väärkohtlemisest? Siis ka sobib liigitada see ad hominemi alla?
Kõik inimesed usuvad, et seal kus lõpeb nende silmaring, asub ka maailma äär - Arthur Schopenhauer.