(10-02-2019 20:19 )Aadu66 Kirjutas: Mina olin tatikana leetrites. Ei mäleta nagu erilist ränkrasket haigust. Täpiline olin ja paar päeva oli vist ka palavikku. Koolis olid enamus lapsed leetrid läbi põdenud. Mina küll ei tea, et keegi oleks sellesse surnud..
Surnud kahjuks ei saa su jutule vastu rääkida.
Värske põhjalik selgitus leetrite, selle haigestumise ja suremuse, vaktsiinide ja kasumite kohta arsti poolt.
Tsiteerin:
Tsitaat:Sageli võib kohata inimesi, kes ütlevad, et nemad on ju lapsena leetreid põdenud ja ometigi elus – seega ei saa ju olla tegemist ohtliku haigusega. Samamoodi võiks autoõnnetuse üle elanud inimene väita, et autoõnnetused pole ju ohtlikud. Selle nähtuse nimi on survivor bias ehk ellujääja kallutatus – ellujääjad saavad oma kogemusi jagada, kuid neil puudub tervikpilt. Leetritesse surnud lapsed pole enam meiega, et oma lugu jagada.
Üks huvitav facebooki kommentaar ka. Kuigi ma ei arva, et mingit erilist vandenõud emba-kumba oleks, on huvitav jälgida, et para-webis ei näi seda sorti vandenõulasi olevat.
Tsitaat:Vaktsiinivastasus on big pharma lobby ja salamanipulatsiooni tulemus, et nad saaksid kasseerida raskete haiguste ravi pealt, selle asemel, et odavaid ja ainult üks kord vaja minevaid vaktsiine müüa!!