13-09-2009 17:11
Krayon vastab:
TULNUKAD
Küsimus: Kallis Krayon, olen segaduses tulnukate olemasolu küsimuses ja ka muude mõistuslike eluvormide suhtes kogu Kõiksuses. Tobias räägib, et meie koostöö ja kontaktid nendega – see on tegelikult kohtumine meie endi teiste aspektidega: ja sinagi osutad, et tulnukad ja teised aruka elu vormid eksisteerivad siin, kuigi me oleme ainuke bioloogiline vorm, kel on vaba valik. Võid sa selgitada seda?
Küsimus: Kallis Krayon, kas on praegu planeedil maaväliseid tsivilisatsioone. Kui jah, siis mida nad tahavad? Kas neil on edu oma eesmärkide saavutamisel? Kas nad kujutavad ohtu?
Vastus: Kallid, me oleme juba nende aastate jooksul vastanud sellele korduvalt. Ja see pole kunagi muutunud. Me oleme isegi arutlenud selle küsimuse üle mõned aastad tagasi kohas, mida te nimetate ÜROks. Jah, Kõiksus on täidetud eluga. Jah, te olete isegi avastanud elu bakterite näol teistelt planeetidelt ja kuudelt teie Päikese süsteemis. See tõstatab küsimuse elu tekkest ja tema igapäevasest levikust. Jaa-jah... Muidugi, planeedil Maa on ka maaväliseid eluvorme. Need, kes külastavad planeeti, ei kujuta ohtu ei teile, ei Jumalale, ei ka süsteemidele, mille olete enda jaoks välja ehitanud. Teist ollakse huvitatud, sest nad näevad teie jumalikkust – seda, mida te ise ei näe! Nad on praktiliselt jõuetud seni, kuni te ei anna neile võimu. Nagu me oleme rääkinud, on nad siin juba üle 60 aasta, kuigi nad pole sellest teile andnud veenvaid tõendeid. See tähendab, et neil on selleks oma põhjus ... neile on teada, et me oleme väelised ja et meie teadvus teatud tingimustel võib meid kahjustada. Need, kes on praegu siin, ei kujuta endast mingit tähtsust planeedi terviklikkusele. Seepärast, kui nad ilmuvad teie ette, siis lihtsalt öelge neile, et nad lahkuksid, ja lihtsalt jälgige, kuidas nad eemalduvad! Aga ükskord te kohtute nendega, kellel on väga suur tähtsus teie jaoks. Ärge imestage, kui nad on täpselt teie sarnased!
Küsimus: Kallis Krayon, sa meenutasid, et tulnukad külastavad meid et õppida seda Jumalikkust, mida neil pole, meilt ja üritada seda kopeerida. Sa rääkisid: et kui ma olen kindel, et olen Jumala osa, siis paljud tulnukatest on samuti kindlad, et nad ei ole Jumala osad. Kui meie kogemus sisaldab duaalsust – olla Jumalikud ja seda mitte teada – siis milline on nende kogemus? Kuidas see on - teada, et sa pole Jumalikkuse osa? Milline on nende elu? Kas nad teavad rõõmust ja armastusest? Kas neil on intuitsioon?
Vastus: Ärge inimlikustage neid! Aeg on muuta vaatenurka. Kui te oleksite pimedad ja sattuksite nägijate rassile, siis te ju ei teaks, millest olete ilma. Te teaksite vaid, et neil on võime tunda seda, mis on pimedus. Teie ei suudaks seda kuidagi seostada „nägemisega”.
Sinu oletus, et nad teavad, et neil pole Jumalikkust, on vale. Kõik, mida nad näevad, - see on teie vägi, ja nad teevad kõik, et seda saada. Neil pole aimu ei sellest, kust lähtub see vägi, ei sellest, et ta on kuidagi seotud Jumalikkusega. Neil pole Jumalikkuse mõistet, ja kui teie otsustaksite neile selgitada, nad nagunii midagi ei mõistaks.
Paljud bioloogilised rassid Kõiksuses on selleks, et hoida tasakaalu. Ja paljudel ei ole hinge (nii nagu teie seda nimetate), Jumalikku plaani ja oma kohta tasakaalu valikus - „pimeduses ja valguses”. Inimestel on see kõik olemas. Mõned ütlevad, et see pole õiglane, mõned ei mõista, kuidas mõistus saab olla ilma Jumalata. Võib. Selline mõistus on olemas, ja kui ta näeb teid, ja ta on harduses selle ees, mida te suudate teha (seda, et te ei suuda ennast näha!). Mõningad neist olenditest valdavad tehnoloogiaid, mis on teie omast üle, kuna nad on märksa vanemad. Kas neil on rõõmu? Jah. Ka teie koeral on, kas pole? Kuid see pole „Jumala rõõm”. Kas neil on intuitsioon? Ei. Kuid neil on aru ja loogika, nagu putukatel. Nad EI OLE teie sarnased. Nad on ohtlikud, kui te lubate neid oma ellu. Kuid neil puudub võimalus teid kahjustada, kui te lähete neile vastu oma psüühilise väega.
Kallid, aeg on muuta oma piiratud arusaama Kõiksusest. Kas tõesti peab kõik olema teie sarnane? Lubage ometi olla tohutul elu eripäral. Vaadelge seda, mis on Maa peal. Kas on Maa peal elu ühetaoline? Kas te omistate närilisele neid omadusi, mida Inimeselegi ? Aga kuidas on lood lõviga või kalaga? EI. Igaühel siin Planeedil on oma nimi, te isegi sööte mõningaid neist, et jääda ellu! Vaadake Kõiksust järgneval moel. Nad teevad elu külluslikuks, nende eripärasus väljub teie mõistuse piiridest. Mitte kõikidel humanoididel pole mõistust, intuitsiooni või armastust. Nad asuvad teist nõnda kaugel, et teil ei tuleks pähegi koostöö nendega ja selle asemel võiksite keskenduda oma maistele ülesannetele.
|