(14-12-2008 10:21 )excubitoris Kirjutas: Mingil põhjusel aga meie "tubli" ühiskonna valvekoer ja Neljas Võim ehk siis PRESS ja MEEDIA eelistavad sellest vaikida. Milles on küsimus ? Kas keegi pakub mõne põhjuse ?
Nagu teises teemas Eithea kirjutas, siis selgus, et meie meedia sellest siiski 2008 aastal rääkis.
Artiklis kirjutati, et Brüsseli majandustegelased väidavad, et Euroopa Liidu riigid vajavad 2050. aastaks 56 miljonit võõrtöölist, et tasa teha Euroopa rahvastiku kahanemist.
Eurostati raport hoiatas, et tööjõupuuduse leevendamiseks vajatakse juba kahe aasta jooksul suurt hulka sisserändajaid, kui Euroopa tahab säilitada lootust oma kasvava eaka elanikkonna pensioni-ja tervishoiuvajaduste rahastamiseks.
Deklaratsioon kutsus Euroopa Liitu üles aitama Aafrika riikide valitsusi migratsiooni infokeskuste loomisel, et „hallata paremini tööjõu liikumist Aafrika ja Euroopa Liidu vahel”.
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/va...d=20285831