Nasa. Miks peaks kuskil pärapõrgus kõrbes olema NASA mehed kaameratega. Veel enam, just õiges kohas(klipi lõpus on näha nö mägesid meenutavad kontuurid). Selline üritus ei tohiks olla ju etteplaanitud.
Suurus. Kiire pöörlemise tõttu tahaks kangesti hinnata seda objekti suhteliselt väikseks (dm alla meetri), klipi lõpus väljazuumides jääks mulje, et dm oleks u 20 m.
Kraater. Filmis näidatav pinnas meenutaks pigem plastiliini, kui kõrbe kuiva savi/liiva. Ehk siis objekt, mis nii sügavale pinnasesse tungiks peaks ka enda ümbrusest pinnase minema viskama ehk kraatri tekitama.
Hääl. Kokkupõrke hetkel on hääl kuulda, mida ei eeldaks NASA ülisuure zuumiga vaatluskaameralt.
Need olid siis minule kahtlust tekitavad asjad.
Kui "Tõe ja Vale" skaala oleks olemas, kus tõde on nr 100 ja vale on nr 0, siis paigutaks antud video siiski sinna nr 40 juurde.
Link veel nedele, kes ftp-dest midagi ei jaga:
http://www.vbox7.com/play:ae91da76
Muudetud: 15-8-07 kell 10:45:23 Tom