21-10-2009, 19:39
Mis siin kommenteerida (Maa läbib Halley komeedi maha jäetud kosmilise tolmu. ) ja Orioniga pole sel teps midagi pistmist.
Palju põnevam on tõik, et ameeriklased panid oma uuele kosmosemoodulile, mida kanderakettide ja tehniliste moodulitega eri planeete mööda sõidutama hakatakse, Orioni nime.
http://www.nasa.gov/mission_pages/conste...index.html
Palju põnevam on tõik, et ameeriklased panid oma uuele kosmosemoodulile, mida kanderakettide ja tehniliste moodulitega eri planeete mööda sõidutama hakatakse, Orioni nime.
http://www.nasa.gov/mission_pages/conste...index.html
