23-11-2019, 16:40
Isemaag, kuna minu vaimupurk kuigi hästi ei töötanud, siis poleks selle tehnoloogia avaldamisest eriti kasu. Ma ei mäleta ka täpselt, suhteliselt spontaanselt kujunes. Ilma igasuguste (väliste-õpitud) rituaalideta, enda jaoks tähenduslike asjadega.
Aga ma loen luhtaläinuks selle katse.
Aga ma loen luhtaläinuks selle katse.

