20-11-2019, 16:59
"Ja kui nüüd väita, et seda mõttetasandit pole olemas , sest käega katsuda ei saa"
ee...tähendab väita, et mõtet poleks ei saa. Me ju kogeme neid. Käega katsumine ja peas "nägemine" on sama. Paned käe kuuma tee tassi vastu ( koged soojust) või märkad peas järsku ilmuvat mõtet "küll see Q11 ikka ajab soga" on lõppkokkuvõttes sama...
ee...tähendab väita, et mõtet poleks ei saa. Me ju kogeme neid. Käega katsumine ja peas "nägemine" on sama. Paned käe kuuma tee tassi vastu ( koged soojust) või märkad peas järsku ilmuvat mõtet "küll see Q11 ikka ajab soga" on lõppkokkuvõttes sama...
