20-11-2019, 10:50
Tsitaat: Raskeks läheb siis kui see "placeebo" töötab nende peal, kes uskuda veel ei oska - lapsed ja koduloomad...Sinu vastust lugedes hüppas pähe mõte, et SEE usk on varasem kui täiskasvanud inimese usk. St platseebomõju on kõikidesse olenditesse kaasasündinud, ainult et me oleme ratsionaalse mõtlemise (lendaja meele) omandnutena selle kaotanud.
Platseebo võrdsustan ma siinkohal organismi iseparanemisvõimega. See on seletatav morfogeensete väljadega. Iga organismi "loob" tema morfogenne väli, mis allub heal juhul (vastava oskuse/teadlikkuse olemasolul ) teadlikule ja veel rohkem alateadlikule mõjutusele. Šamaanid ravaivad seda paranemisjõudu sisselülitades.
Morfogeensetest väljadest ma kirjutan kunagi pikemalt ja teises teemas.

