20-11-2019, 09:33
Temile:
abi tuli nii mitmes järgus ja mitmelt olendilt ja inimeselt, et raske öelda. Erilist märgatavat hüpet paremuse poole see abinõu ei andnud, kuid mingi kindluse siiski. Eks mul oli plaan teda abivaimuna kasutada, seep hoidsin alles. Ühel korral olen tema poole pöördunud, kuid eriliste tulemusteta. Eks on mu usk nõder ja skeptitsismist rikutud. Kõige suurem abi oli siiski psühhiaatriast kui institutsioonist ja inimestest, sest rohtusid ma peale ei saanud. Nad ise muuseas arvestavad üpriski sellise uhhuuga. Enam ei ole nii, nagu oli vene ajal, et kuuled hääli, lähed kinni. Nad arvestavad sellega, mida inimest toetav hääl räägib ega pane seda naeruks.
Psühhiaatria võib olla esimene teadusharu, mis hakkab tunnisatama mittemateriaalse reaalset mõju inimesele. Tglt ta juba arvestabki.
Ma olen nõus skeptikutega arutlema sel teemal, olen kohe väga huvitatud sellest.
abi tuli nii mitmes järgus ja mitmelt olendilt ja inimeselt, et raske öelda. Erilist märgatavat hüpet paremuse poole see abinõu ei andnud, kuid mingi kindluse siiski. Eks mul oli plaan teda abivaimuna kasutada, seep hoidsin alles. Ühel korral olen tema poole pöördunud, kuid eriliste tulemusteta. Eks on mu usk nõder ja skeptitsismist rikutud. Kõige suurem abi oli siiski psühhiaatriast kui institutsioonist ja inimestest, sest rohtusid ma peale ei saanud. Nad ise muuseas arvestavad üpriski sellise uhhuuga. Enam ei ole nii, nagu oli vene ajal, et kuuled hääli, lähed kinni. Nad arvestavad sellega, mida inimest toetav hääl räägib ega pane seda naeruks.
Psühhiaatria võib olla esimene teadusharu, mis hakkab tunnisatama mittemateriaalse reaalset mõju inimesele. Tglt ta juba arvestabki.
Ma olen nõus skeptikutega arutlema sel teemal, olen kohe väga huvitatud sellest.

