Postitused: 547
Teemad: 16
Liitus: Oct 2003
http://www2.digitaldistractions.org:8080...showid=7
Igatahes huvilistele peaks see palju rõõmu pakkuma, ise panin enamus kraami enda arvutisse liikuma.
[Muudetud: 1-28-2010 Cassiopeia]
Postitused: 48
Teemad: 0
Liitus: Nov 2004
panin endale ka sealt päris palju asju sikutama.....päris asjalik koht vähemalt minu jaoks......tänud igatahes
Postitused: 1,615
Teemad: 181
Liitus: Oct 2003
Torrent on failivahetussüsteem. Põhimõtteliselt on tegemist süsteemiga, mis võimaldab tõmmata teis(t)e kasutajate arvutitest faile. Üleüldiselt kasutatakse torrenti-süsteemi ebaseaduslike failide vahetamiseks, kuid see ei ole süsteemi ametlik eesmärk (või on?)
Selle süsteemi puhul nimetatakse torrentiteks pisikesi faile, mis torrenti kliendil lubab identifitseerida õige faili asukoht teistes torrent-süsteemi kasutajate arvutites ning see oma arvutisse ümber laadida.
Ise torrentit ei kasuta, kuid ei tauni selle kasutamist absoluutselt. Usun, et keegi teadjam oskab rohkem infot anda.
Postitused: 303
Teemad: 36
Liitus: Nov 2003
Miks on siin nii palju teemavälist? Torrentitest räägitakse mujal - u2u, vastavad foorumid jne. Meie räägime konkreetsest pakkumisest ja filmidest, mis sellega seotud (probleemid), mitte ei arutle torrenti olemuse üle.
hint