Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miks inimesed kardavad tulnukaid/ ufosid?
#1
Ise olen skeptiline ja kohati usun, aga praegu ei olegi see nii oluline.
Oletame, et nad on olemas. Aegajalt mõned näevad neid jne (neid ''ufolaevu'').

Miks inimesed siis kardavad neid? Kas inimesed kardavad, et ufod röövivad nad ära või midagi sellist? :o

See oleks ainus loogiline seletus, mina näiteks kardaks ainult siis.
Vasta
#2
Inimesed kardavad seda, mida nad ei mõista, mis tundub üleloomulik ja nende kogemustes uudne. Lisaks veel lugematud lood inimröövidest, meditsiinilistest katsetest tulnukalaevades. Nõiad, vaimud ja kõik muu käib samuti siia alla ma usun. Osadel inimestel on tulnukatega isiklikke kogemusi, või sedasi nad väidavad ja mäletavad vähemalt, ning tulenevalt sellest nad parema meelega kosmosekülalistega enam ei kohtuks. Kindlasti on ka inimesi, kes väidavad, et nad ei karda tulnukaid mingil põhjusel.

"People fear what they don't understand, hate what they can't conquer" Nasir Jones
Vasta
#3
Huvitav, mis TUNNE oleks nendega kohtuda. See võib vabalt olla hirm, teada saab alles kohtudes.Igaüks võib arvata, et ei karda. Julgus on võrdeline kauguse ruuduga....
Vasta
#4
Hirmul peab (või vähemalt võiks) olema alati põhjus, kui see just foobia pole, nagu ämbliku või pimeduse kartus.

Kui nad mind rööviksid ja ma ei tea mida teeksid, siis ma kardaks kohutavalt. Ma mõtlesin pigem seda, et kui nad lendavad lihtsalt taevas ringi, siis ma ei kardaks. Väga huvitav oleks mõnikord neid isegi näha.
Vasta
#5
No mina juba kujutan ette,et missugune adrenaliinilaks see mulle oleks,kui näeksin tulnukatLaugh
Vasta
#6
Ma olen aru saanud, et tulnukaid on vähemalt kolme moodi eesmärgiga meie suhtes. On osa keda absoluutselt ei huvita et me maailmas eksisteerime, siis on osa kes meid aeg-ajalt jälgivad ja siis osa kes on nn vaenulikumad meie suhtes, teevad katseid jne. Inimesed kardavadki tulnukaid selle põhjal mida nad on kuulnud teisi rääkivat nende vaenulikumate tulnukate kohta.
Kui nüüd nii võtta siis eks inimenegi on ju nende loomade vastu vaenulik kellega nad katseid teevad.
Vasta
#7
Vb. nad uurivad meie keha ja organeid, et neid teadmisi enda kasuks ära kasutada. Meie DNA-d, rakke, valke jne. Kes seda teab. Igor Volke andis ühes jutusaates sarnase vastuse.

---> http://vikerraadio.err.ee/helid?main_id=1038951
Vasta
#8
Inimeste alateadvusesse on see sise söövitatud, et meie, inimesed oleme ainus inteligentne organism terves universumis. Sellepärast ei võttagi inimese psüühika omaks maavälise elu teooriat.Või vähemalt mitte ennem kui on olemas kindel tõend.
Vasta
#9
Kardame, et teevad meile seda sama, mida meie oma nõrgematele kaasvendadele teeme.
Vasta
#10
Ja osad tulnukrassid teevadki halba.
Mõtle kasvõi inimeste ja loomade mutilatsioonidele:
http://karenlyster.com/humanmute.html
Vasta
#11
Veel üks versioon inimese hirmude kohta Ufode ees- venekeelne dokfilmijupp:

http://rutube.ru/tracks/4828108.html?v=b...6aaa6d6f6a
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Inimesed tulnukate poolt aretatud. Klaid 19 16,516 03-05-2017, 19:26
Viimane postitus: Marimu
  Miks räägitakse kõrgemast intelligentsist? Tutanhamon 44 20,591 17-12-2013, 15:42
Viimane postitus: Müstik
  Mida tulnukad kardavad? tavkin39 30 18,091 02-12-2011, 00:32
Viimane postitus: Kilu-Mari
  Miks peaks tulnukad just inimestega suhtlema, mitte mõne tei aixu 10 5,220 24-10-2010, 21:24
Viimane postitus: Taksonoomik
  Iga viies usub, et Maal elab tulnukaid PaigeMaher 0 1,790 08-04-2010, 18:57
Viimane postitus: PaigeMaher
  Miks Lendav taldrik ja humanoidi laadne olend? paat 9 5,473 22-07-2007, 07:49
Viimane postitus: paat

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne