Otsingu tulemused
Teema: Inimesed on arenenud ahvidest?
Postitus: RE: Inimesed on arenenud ahvidest?
Postitus: RE: Inimesed on arenenud ahvidest?
| Nielander Kirjutas: (13-02-2013, 09:49 ) -- zen faran Kirjutas: (13-02-2013, 01:25 ) -- SIIN (http://www.talkorigins.org/indexcc/CB/CB102.html) lükatakse ümber kreatsionistide väited: "Mutatsiooni... |
674 Replies
370,272 Views
Teema: Untsus suhted
Postitus: RE: Untsus suhted
Postitus: RE: Untsus suhted
| Ei ole olemas selliseid asju nagu untsus suhted. Kõik saab alguse ikkagi sinust endast ja igat suhet on võimalik parandada. Tuleb loobuda igasugustest ideaalidest ja lihtsalt võtta asju nii, nagu need... |
33 Replies
17,862 Views
288 Replies
241,630 Views
Teema: Mis või kes on pildil?
Postitus: RE: Mis või kes on pildil?
Postitus: RE: Mis või kes on pildil?
| Tegu ei saa olla kaugusmõõtja valgusega, sest sel hektel kui peegel üles liigub ja sensor valgust salvestama hakkab, kaugusmõõtja enam ei tööta (digipeeglil need kaks süsteemi koos ei saa töötada). Ka... |
15 Replies
9,841 Views
Teema: Foorumi veakesed
Postitus: RE: Foorumi veakesed
Postitus: RE: Foorumi veakesed
| Kui SINA kedagi ignoreerid, siis ignoreeritav saab ikkagi sinu postitusi lugeda. Seega saab ta sulle saata ka e-maile (postituse allosas on nupp "E-mail" juhul kui sinu maili aadress on avalik). Seda... |
399 Replies
149,959 Views
Teema: Kas on võimalik teist armuma panna?
Postitus: RE: Kas on võimalik teist armuma panna?
Postitus: RE: Kas on võimalik teist armuma panna?
| Kui sa teadvustad endale, mis sinuga toimub, siis suudad ka seda muuta. Praegusel juhul sa naudid seda. Sa naudid sõltuvust temast ning seda, et ta on kättesaamatu. Nii see peabki jääma. Antud juhul o... |
34 Replies
21,135 Views
Teema: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
Postitus: RE: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
Postitus: RE: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
| Tsitaat: -- Eesti Vabariigi põhiseadus: § 41. Igaühel on õigus jääda truuks oma arvamustele ja veendumustele. Kedagi ei tohi sundida neid muutma. Veendumustega ei saa vabandada õiguserikkumist. Ke... |
1,892 Replies
662,258 Views
Teema: Keha- ja lihase mälu.
Postitus: RE: Keha- ja lihase mälu.
Postitus: RE: Keha- ja lihase mälu.
| Tsitaat: -- Iga lihase kokkutõmbe käsk saab alguse ikkagi ajust, mitte kusagilt mujalt, kuna lihastes või lihaste juures pole lihtsalt ühtegi iseseisvat rakku, mis oleksid võimelised "mäluks"... -- ... |
17 Replies
9,945 Views
Teema: Kaks võõrast tüdrukut fotol?
Postitus: RE: Kaks võõrast tüdrukut fotol?
Postitus: RE: Kaks võõrast tüdrukut fotol?
| Exif info nüüd küll ei ole asi, mille põhjal öelda, kas tegu on pettuse või tõese anomaaliaga. Pildid on alati olnud 'uskumise asi'. Antud originaalil pole Exif infot, kuna see on salvestatud Fotki k... |
64 Replies
56,286 Views
Teema: TV: THE EVƎNT
Postitus: RE: "THE EVƎNT"
Postitus: RE: "THE EVƎNT"
| Sellel: http://www.digitalspy.co.uk/ustv/s123/the-event/news/a322699/the-event-not-moving-to-syfy.html |
22 Replies
9,871 Views
Teema: Kaks võõrast tüdrukut fotol?
Postitus: RE: Kaks võõrast tüdrukut fotol?
Postitus: RE: Kaks võõrast tüdrukut fotol?
| Tsitaat: -- Aga vähemalt hea õppetund mulle- ma juba päris siiralt mõtlesin enda kogemusi ja kummalisi nägemusi-võimeid kogu selle seltskonnaga siin jagada, enam isu ei ole. Eks tuleb neisd kellegi s... |
64 Replies
56,286 Views
Teema: TV: THE EVƎNT
Postitus: RE: "THE EVƎNT"
Postitus: RE: "THE EVƎNT"
| Seda Syfy miniseeriat ei tule ja väga suure tõenäosusega 22 osa jääbki viimaseks. |
22 Replies
9,871 Views
Teema: Saaremaal, Sõrves leiti kummalised moodustised
Postitus: RE: Saaremaal, Sõrves leiti kummalised moodustised
Postitus: RE: Saaremaal, Sõrves leiti kummalised moodustised
| Natuke rohkem infot võib leida siit: http://register.muinas.ee/?menuID=monument&action=view&mtab=main&id=12662 |
7 Replies
6,451 Views
Teema: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
Postitus: RE: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
Postitus: RE: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
| Näiteks sinu praegune postitus on õhku lahmimine... |
1,892 Replies
662,258 Views
Teema: Lollid küsivad, targad vastavad
Postitus: RE: Lollid küsivad,targad vastavad.
Postitus: RE: Lollid küsivad,targad vastavad.
| Vana teema jälle aga muidu loomadel on ka eneseteadvus. Seda on väga lihtne kontrollida, näiteks mõne territoriaalsete isastega. Kui nad ennast peeglis ära ei tunneks, siis tekiks ärritus jms. Ei mäle... |
335 Replies
136,290 Views
Teema: Vaidleme ja kakleme terviseks [muud teemad läbust puhtaks]
Postitus: RE: Olemas või mitte ei ole enam küsimus
Postitus: RE: Olemas või mitte ei ole enam küsimus
| Celtic Kirjutas: (05-04-2011, 21:36 ) -- Iga asi, millele anda piisavalt (elu)energiat, omandab algelise teadvuse. -- Aga eneseteadvus? |
1,310 Replies
480,786 Views
Teema: Vaidleme ja kakleme terviseks [muud teemad läbust puhtaks]
Postitus: RE: Olemas või mitte ei ole enam küsimus
Postitus: RE: Olemas või mitte ei ole enam küsimus
| Aga kas siis kummitusel vms 'asjal' on teadvus? |
1,310 Replies
480,786 Views
Teema: Inimesed on arenenud ahvidest?
Postitus: RE: Inimesed on arenenud ahvidest?
Postitus: RE: Inimesed on arenenud ahvidest?
| Loll on see, kelle maailmavaade põhineb teiste poolt loodud 'faktides'. Ma kasutaks loogikat, mis põhineb sisemisel intuitsioonil |
674 Replies
370,272 Views
Teema: Uus foorum
Postitus: RE: Uus foorum
Postitus: RE: Uus foorum
| Seda refresh asja ei tule - a'la et iga back või fowardi vajutamisega tehakse automaatselt refresh. See hakkab mõttetult bandwitchi sööma. Teor võiks selle lisada ainult nt tänased postitused lehele... |
158 Replies
67,019 Views
Teema: Uus foorum
Postitus: RE: Uus foorum
Postitus: RE: Uus foorum
| Spoileri mod on olemas. Aga ei tea, kas selle järele vajadus tekib. Uued themed tulevad, ilmselt hakkab neid lisanduma järk-järgult. Tegelikult kaks themet on veel olemas, kuigi eks need vajavad natu... |
158 Replies
67,019 Views
Teema: Foorumi tarkvara vahetus 17.-19. detsember
Postitus: http://para-web.org/mybb/printthread.php?tid=4609 ...
Postitus: http://para-web.org/mybb/printthread.php?tid=4609 ...
| http://para-web.org/mybb/printthread.php?tid=4609 'Printable' versioon on täitsa olemas. Seda võib ilmselt natuke mugavamaks ka muuta, kui on kedagi, kellele meeldib teemasid nii lugeda. |
34 Replies
18,965 Views
Teema: Viljaringid
Postitus: Nielanderi nimega pole midagi valesti ja üldiselt ...
Postitus: Nielanderi nimega pole midagi valesti ja üldiselt ...
| Nielanderi nimega pole midagi valesti ja üldiselt proovime teemas püsida. |
1,082 Replies
526,533 Views
Teema: Para-webi kujunduskonkurss: theme MyBB tarkvarale - tähtaeg
Postitus: Kui paljud reaalselt plaanivad mõnda theme-t teha?
Postitus: Kui paljud reaalselt plaanivad mõnda theme-t teha?
| Kui paljud reaalselt plaanivad mõnda theme-t teha? |
20 Replies
14,525 Views
Teema: Para-webi kujunduskonkurss: theme MyBB tarkvarale - tähtaeg
Postitus: Greendejavu tuleb, aga uuendatud kujul. Teisi t...
Postitus: Greendejavu tuleb, aga uuendatud kujul. Teisi t...
| Greendejavu tuleb, aga uuendatud kujul. Teisi themesi otseselt üle ei kanta, kui just tungivat soovi pole mõne järele. Üldiselt tehakse uued themed, mis annab foorumile ka uue hinguse. |
20 Replies
14,525 Views
Teema: Para-webi kujunduskonkurss: foorumi logo konkurss - tähtaeg
Postitus: Ärge ajage segamini logo ja bännerit. Need on siis...
Postitus: Ärge ajage segamini logo ja bännerit. Need on siis...
| Ärge ajage segamini logo ja bännerit. Need on siiski erinevad asjad. Igal themel on oma bänner, aga mitte logo... |
43 Replies
22,118 Views
Created by: Mishar DESIGN
Powered by: MyBB
