Otsingu tulemused
Teema: Koroonaviirus, osa 1. 2020
Postitus: RE: Koroonaviirus
Postitus: RE: Koroonaviirus
| xawa Kirjutas: (09-03-2020, 23:19 ) -- Geargirl Kirjutas: (09-03-2020, 19:48 ) -- Täna Itaalias siis 97 uut surijat; statistika: 463/(463+724)=39%. -- 7375 - nakatunut 366 - surnud Seega surevu... |
2,291 Replies
513,608 Views
Teema: Ufo kontaktide avalikustamine/salastamine
Postitus: RE: Ufo kontaktide avalikustamine/salastamine
Postitus: RE: Ufo kontaktide avalikustamine/salastamine
| Pädevamate ufouurijate kohta ilmselt teadaolev info, kuid vähem teadlikematele kindlasti huvitav. Mart Vihmandi loeng "Salajased kosmoseprogrammid ja koostöö külalistsivilisatsioonidega" https://www.y... |
279 Replies
106,760 Views
Teema: Kevadine kokkutulek
Postitus: RE: Kevadine kokkutulek
Postitus: RE: Kevadine kokkutulek
| Võib-olla õnnestub ka laupäeva päeval läbi astuda. Ööbimise plaane ei ole. |
38 Replies
28,516 Views
Teema: Paraweb'i suvine kokkutulek 18.-19. juulil 2015.
Postitus: RE: Paraweb'i suvine kokkutulek 18.-19. juulil 201...
Postitus: RE: Paraweb'i suvine kokkutulek 18.-19. juulil 201...
| Tavaliselt on tehtud esimesse postitusse nimekiri kindlatest tulijatest. Kas PiziIngliito tahaks selle ära teha? Siis teaks, kes üldse tulemas on. Ise veel hetkel "passin". |
39 Replies
28,519 Views
Teema: ParaWeebi sünnipäev 11.2014.a.
Postitus: RE: ParaWeebi sünnipäev 11.2014.a.
Postitus: RE: ParaWeebi sünnipäev 11.2014.a.
| Kui midagi põrutavat vahele ei tule, siis olen ka tulemas Tallinnast ja autoga. Kui kellelgi transpordi soovi on, siis andke teada. |
44 Replies
26,144 Views
Teema: Ukraina-Venemaa maailmakriis
Postitus: RE: Ukraina-Venemaa maailmakriis
Postitus: RE: Ukraina-Venemaa maailmakriis
| corporis Kirjutas: (05-05-2014, 17:54 ) -- http://ru.tsn.ua/politika/rossiya-segodnya-vecherom-mozhet-vvesti-svoi-voyska-v-ukrainu-nardep-sirotyuk-363905.html Loodan südamest, et uudis vastab tõel... |
1,785 Replies
618,696 Views
Teema: Ukraina-Venemaa maailmakriis
Postitus: RE: Ukraina-Venemaa maailmakriis
Postitus: RE: Ukraina-Venemaa maailmakriis
| positiivne Kirjutas: (27-04-2014, 23:31 ) -- Natukene nalja tõsisesse teemasse, venemaa inimõigusaktivist nimetas georgi lindiga tüüpe koloraadodeks. -- Vastav nimetus tuleb siis sarnaste värvide p... |
1,785 Replies
618,696 Views
Teema: Ukraina-Venemaa maailmakriis
Postitus: RE: Ukraina-Venemaa maailmakriis
Postitus: RE: Ukraina-Venemaa maailmakriis
| Tundub, et Ukraina idaosa on põhimõtteliselt juba läinud: http://uudised.err.ee/v/valismaa/ad875b5b-7a99-407d-a706-5f0bfc13d300 Sealsed elanikud on enamuses venemeelsed ja selgelt vastu Kiievi "kaika... |
1,785 Replies
618,696 Views
Teema: Euroliit
Postitus: RE: Euroliit
Postitus: RE: Euroliit
| Lisaks veel siia juurde sellest artiklist huvitava lõigu: Tsitaat: -- "Ta näitas meile fotosid, ta ütles, et ta on arst ja võib öelda, et on sama käekiri, sama tüüpi kuulid, ta ütles, et on väga häi... |
1,141 Replies
560,404 Views
Teema: Eesti majandus ja selle allakäik
Postitus: RE: Eesti majandus ja selle allakäik
Postitus: RE: Eesti majandus ja selle allakäik
| Päris huvitav artikkel Eesti majanduse kohta Delfis (http://rahvahaal.delfi.ee/news/uudised/eestis-juba-kehtib-astmeline-tulumaks-koige-vahem-maksavad-rikkad-valismaalased-koige-rohkem-palgatoolised.d... |
1,833 Replies
849,209 Views
Teema: Margus Lepa ja tema Nõmme Raadio
Postitus: RE: Margus Lepa ja tema Nõmme Raadio
Postitus: RE: Margus Lepa ja tema Nõmme Raadio
| Kõige targem oleks vast Marguse enda käest selgitust nõuda: margus@nommeraadio.ee. Vaevalt siin foorumis keegi sellele vastata oskab. |
481 Replies
279,448 Views
Teema: Para-web-i 10.a juubel-sünnipäev 8-10.11.2013
Postitus: RE: Para-web-i juubel-sünnipäev 2013 - kettal on ...
Postitus: RE: Para-web-i juubel-sünnipäev 2013 - kettal on ...
| Minu ja Geku võib ka kirja panna. |
149 Replies
80,669 Views
Teema: Euroliit
Postitus: RE: Euroliit
Postitus: RE: Euroliit
| nokitseja Kirjutas: (21-09-2013, 19:29 ) -- Faraday Kirjutas: (21-09-2013, 18:47 ) -- nokitseja Kirjutas: (21-09-2013, 17:20 ) -- 11.08.2013 etlesid-taidlesid TV3 ekraanil Aivar Riisalu ja Valdo Ra... |
1,141 Replies
560,404 Views
Teema: Sõda "puhta" ning värske toidu vastu
Postitus: RE: Sõda "puhta" ning värske toidu vastu
Postitus: RE: Sõda "puhta" ning värske toidu vastu
| kage Kirjutas: (28-08-2013, 09:44 ) -- Golden Rice: Lifesaver? (http://www.nytimes.com/2013/08/25/sunday-review/golden-rice-lifesaver.html?hp&_r=1&) GMO vastasted aktivistid hävitasid Philipiinidel ... |
354 Replies
199,275 Views
Teema: Assad-Ahmadinejadi telg
Postitus: RE: Assad-Ahmadinejadi telg
Postitus: RE: Assad-Ahmadinejadi telg
| Massimeedia poolt ka veidi teistsugune lähenemine konfliktile: Toomas Alatalu: mängus on rohkem kui Süüria (http://uudised.err.ee/index.php?06285904) Tsitaat: -- Formaalselt oleks Süürias toimuvas... |
196 Replies
81,437 Views
Teema: Klubielu Tallinnas
Postitus: RE: Klubielu Tallinnas
Postitus: RE: Klubielu Tallinnas
| Väga huvitav õhtu oli, ootame juba järgmist :) |
67 Replies
53,581 Views
Teema: Klubielu Tallinnas
Postitus: RE: Klubielu Tallinnas
Postitus: RE: Klubielu Tallinnas
| Jõuan kohale ilmselt 18.30 paiku. Varem ei ole võimalik - töö nõuab tegemist :) |
67 Replies
53,581 Views
Teema: Klubielu Tallinnas
Postitus: RE: Klubielu Tallinnas
Postitus: RE: Klubielu Tallinnas
| Reede õhtu sobib seekord paremini ja Tallinki kohvik sobiks hästi :) |
67 Replies
53,581 Views
Teema: Klubielu Tallinnas
Postitus: RE: Klubielu Tallinnas
Postitus: RE: Klubielu Tallinnas
| Väga hea mõte! Tartlasedki on omavahel pidevalt kokkusaamisi teinud. |
67 Replies
53,581 Views
Teema: Bilderbergi Grupp
Postitus: RE: Bilderbergi Grupp
Postitus: RE: Bilderbergi Grupp
| Daniel Estulin "Bilderbergi grupi tõeline lugu" (http://www.ersen.ee/bilderbergi-grupi-toeline-lugu-raamat.html) |
208 Replies
109,548 Views
Teema: excubitoris ja 10 000 postitust !
Postitus: RE: excubitoris ja 10 000 postitust !
Postitus: RE: excubitoris ja 10 000 postitust !
| Väga tubli töö! Müts maha minu poolt! |
4 Replies
2,442 Views
Teema: Bilderbergi Grupp
Postitus: RE: Bilderbergi Grupp
Postitus: RE: Bilderbergi Grupp
| Faraday Kirjutas: (04-08-2013, 19:00 ) -- Pohlatohlakas Kirjutas: (03-08-2013, 22:08 ) -- Nüüd on Bilderbergi grupp EPL-Delfis "populaarseks" saanud, kuid ikka vanas "heas" poliitiliselt korrektses ... |
208 Replies
109,548 Views
Teema: Aspartaam ja seda sisaldavad tooted
Postitus: RE: Aspartaam ja seda sisaldavad tooted
Postitus: RE: Aspartaam ja seda sisaldavad tooted
| Igale inimesele ongi kindlasti erinevatel ainetel erinev mõju - ei vaidle üldse vastu, kuid sellisel juhul tuleks teha inimestele personaalseid uuringuid, mis maksavad väga palju. Hiljuti oli Eesti Ek... |
145 Replies
104,276 Views
Teema: Bilderbergi Grupp
Postitus: RE: Bilderbergi Grupp
Postitus: RE: Bilderbergi Grupp
| Endal on hetkel poole peal see Bilderbergi raamat. Muidu seda raamatut ostma minnes leidsin veel ühe teise huvitava raamatu, mis on praeguseks juba läbi loetud ja millest ka Martinson on väikse ülevaa... |
208 Replies
109,548 Views
Teema: Sõda "puhta" ning värske toidu vastu
Postitus: RE: Sõda "puhta" ning värske toidu vastu
Postitus: RE: Sõda "puhta" ning värske toidu vastu
| Eestikeelse tõlkega lühifilm sellest, kuidas Lõuna-Ameerikas hävitavad suurkorporatsioonid kohalikku loodust ja elustikku suurema kasumi nimel The True Costs Of Growing Soy in Southern America (eestik... |
354 Replies
199,275 Views
Created by: Mishar DESIGN
Powered by: MyBB
