Otsingu tulemused
Teema: Subjektiivsus, objektiivsus ja teadus
Postitus: RE: Subjektiivsus, objektiivsus ja teadus
Postitus: RE: Subjektiivsus, objektiivsus ja teadus
| http://www.para-web.org/showthread.php?tid=1424&page=2&highlight=AIGAR+S%C3%84DE+LOENGUD |
114 Replies
110,407 Views
Teema: Aigar Säde loengud
Postitus: RE: Aigar Säde loengud
Postitus: RE: Aigar Säde loengud
| Kuidas ?Aigari? filosoofia järgi mehe ja naise vahelised ringid töötavad. Naise süda on armastuse allikas, millest mees jõudu ammutab. (Pea ja süda) e. Ülemise ringi toimimine on sissejuhatuseks alumi... |
51 Replies
50,104 Views
Teema: Subjektiivsus, objektiivsus ja teadus
Postitus: RE: Subjektiivsus, objektiivsus ja teadus
Postitus: RE: Subjektiivsus, objektiivsus ja teadus
| Raxade ütles isale: Tsitaat: -- Sa üritad mind veenda selles, et sinu maailmavaade on õige. Eesmärgiks on oma ego paitamine - tahad, et sul oleks õigus, et sind austaksin (aukartus). Ainult sellisel ... |
114 Replies
110,407 Views
Teema: Erakonnad rahva kallal
Postitus: RE: Erakonnad rahva kallal
Postitus: RE: Erakonnad rahva kallal
| Nokitseja, Ja-jah. Ma pidasin silmas, et erakonnad ja tihti ka KOV inimesega ei arvesta. |
1,549 Replies
663,682 Views
Teema: Erakonnad rahva kallal
Postitus: RE: Erakonnad rahva kallal
Postitus: RE: Erakonnad rahva kallal
| Mtü ja äriühingu põhimõtteline erinevus on see, et äri võib üksi ajada aga klassikalise Mtü puhul on vajalik ühiste huvidega inimeste olemasolu. Et asi sujuks mõistuspäraselt , pole ju vaja karjas joo... |
1,549 Replies
663,682 Views
Teema: Erakonnad rahva kallal
Postitus: RE: Erakonnad rahva kallal
Postitus: RE: Erakonnad rahva kallal
| Mtü-s vastutab demokraatlikult juhatuse liikmeks valitud liige, oma isikliku varaga kogu mtü varalise käekäigu eest. Samuti kaasneb isiklik kaasvastutus, teiste juhatuse liikmete osas, kui leping ei ... |
1,549 Replies
663,682 Views
Teema: Subjektiivsus, objektiivsus ja teadus
Postitus: RE: Subjektiivsus, objektiivsus ja teadus
Postitus: RE: Subjektiivsus, objektiivsus ja teadus
| Kuna ma teaduslikust teemast pidevalt mõõda panen, siis ilmselt peaks postitustega Aigar Säde teema alla kolima. Kas nii oleks õigem? |
114 Replies
110,407 Views
Teema: Subjektiivsus, objektiivsus ja teadus
Postitus: RE: Subjektiivsus, objektiivsus ja teadus
Postitus: RE: Subjektiivsus, objektiivsus ja teadus
| Raxsade ütleb: Tsitaat: -- Excubitoris, eks ma vaikselt arenengi. Ma lihtsalt ütlesin, kuidas asi mulle tundub. Kas sa arvad, et sina oled arengutasemelt kõrgem ja õigem inimene kedagi kritiseerima... |
114 Replies
110,407 Views
Teema: Subjektiivsus, objektiivsus ja teadus
Postitus: RE: Subjektiivsus, objektiivsus ja teadus
Postitus: RE: Subjektiivsus, objektiivsus ja teadus
| excubitoris -aitäh meeldiva vastuvõtu eest! |
114 Replies
110,407 Views
Teema: Subjektiivsus, objektiivsus ja teadus
Postitus: RE: Subjektiivsus, objektiivsus ja teadus
Postitus: RE: Subjektiivsus, objektiivsus ja teadus
| Sattusin tõesti siia foorumisse esmakordselt ja juhuslikult. Olen Aigari austaja ja toetaja. Olen tema filosoofiat armastanud, vihanud, kuid siiski oma elukest tema näpunäidete järgi korrastanud. ... |
114 Replies
110,407 Views
Teema: Subjektiivsus, objektiivsus ja teadus
Postitus: re: subjektiivsus ja objektiivsus
Postitus: re: subjektiivsus ja objektiivsus
| Lihtsalt targutan! Mulle tundub, et foorumi teemaarendus läheb mööda isa-poja algsetest taotlustest. Kahepoolselt soovite üksteist maapeale tuua ehk kuidagi teine-teisele lähemale saada. Isa on läin... |
114 Replies
110,407 Views
Created by: Mishar DESIGN
Powered by: MyBB
