Otsingu tulemused
Teema: Naljanurk
Postitus: RE: Naljanurk
Postitus: RE: Naljanurk
| vasamasa Kirjutas: (26-12-2015, 19:00 ) -- Ilutulestik Hiina moodi. https://vk.com/video-33378353_171439952?list=22aa480eb2a971250b .....kuidas see küll võimalik on ?! :| -- Siit leiab seletuse -... |
3,845 Replies
146,598 Views
Teema: Maailma majanduslangus
Postitus: RE: Maailma majanduslangus
Postitus: RE: Maailma majanduslangus
| http://heli.er.ee/helid/oy/OY2014_Kaupo_Vipp_Tsivilisatsiooni_kasvupiiridel.mp3 jätk esimesele loole. Taastuvenergia teema käib samuti läbi. |
360 Replies
172,839 Views
Teema: Petitsioon Eesti perekonna kaitseks
Postitus: RE: Petitsioon Eesti perekonna kaitseks
Postitus: RE: Petitsioon Eesti perekonna kaitseks
| Vastuvõetamatute ideede legaliseerimise skeem http://digitiger.binhoster.com/wp/2014/05/02/overtoni-aken-vastuvoetamatute-ideede-legaliseerimine/ |
494 Replies
203,846 Views
Teema: Foorumi uus jutukas
Postitus: RE: Foorumi uus jutukas
Postitus: RE: Foorumi uus jutukas
| Võiks lisada üleval olevas menüü ribas Jututuba taha hetkel jututoas viibivate inimeste arvu. nt Jututuba(10) . Tekiks rohkem huvi sinna piiluda, kui nähakse, et mõned ees juba ootavad. |
78 Replies
68,779 Views
Teema: Nendele kes ei usu paranormaalset
Postitus: RE: Nendele kes ei usu paranormaalset
Postitus: RE: Nendele kes ei usu paranormaalset
| Veli Joonatan Kirjutas: (02-08-2013, 10:50 ) -- Anonymous Kirjutas: (02-08-2013, 01:01 ) -- Programmi tööpõhimõte on üpris lihtne. Tuleb valida kahekohaline number (10-99), näiteks 69, edasi liidad ... |
129 Replies
103,239 Views
Teema: Kummalised kokkusattumused jne.
Postitus: RE: Kummalised kokkusattumused jne.
Postitus: RE: Kummalised kokkusattumused jne.
| Teema pealkirjaga haakub, niiet postitan siia. Meil on peres 8 kuune laps. Öine ärkamine tal tavaline. Aga kokkusattumus hakkas 3 päeva tagasi. Niisiis 3 päeva tagasi ärkas üles ja vaatasin juhusli... |
104 Replies
56,171 Views
Teema: 11. september 2001
Postitus: RE: 11. september 2001
Postitus: RE: 11. september 2001
| Kipsikarkass peaks olema terasest mitte alumiiniumist. |
733 Replies
390,572 Views
Teema: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
Postitus: RE: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
Postitus: RE: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
| Hierarhia on paigas. Excubitoris lihtsalt asetses kõrgemal, kui teised konfliktis osalenud. Celtic oli kuskil vahepeal, sest nii mõnigi kord on just tema puhta nahaga pääsenud. Siinsed adminid on ilms... |
1,892 Replies
662,257 Views
Teema: Otsin võimetega inimest
Postitus: RE: Otsin võimetega inimest
Postitus: RE: Otsin võimetega inimest
| Savipats, kas kõik muud võimalused kuriteo toimepanija leida on välistatud? Võibolla on midagi kahe silma vahele jäänud. Igatahes edu otsingutel! NB! Külasta jutukat, saaks vahetult vestelda jälle. |
20 Replies
7,278 Views
Teema: Kas Celtic väärib banni?
Postitus: Kas Celtic väärib banni?
Postitus: Kas Celtic väärib banni?
| Huvitab lihtkasutaja arvamus. Minu jaoks pole vahet, kas reegleid rikub paadialune või eliit. Kaua nendele ründavatele ja mõnitavatele postitustele läbi sõrmede vaadatakse. |
23 Replies
7,255 Views
Teema: Vaidleme ja kakleme terviseks [muud teemad läbust puhtaks]
Postitus: RE: Kuum värk ehk vaidleme terviseks!
Postitus: RE: Kuum värk ehk vaidleme terviseks!
| Adminid on subjektiivsed. Selgelt tuleb see välja härra Kelt(s)a postitusi vaadates. Ta on väga tihti ründav ja negatiivselt meelestatud teiste kasutajate suunas, aga midagi ei tehta. Samas banitakse ... |
1,310 Replies
480,780 Views
Teema: Loterii allegrii
Postitus: RE: Loterii allegrii
Postitus: RE: Loterii allegrii
| Parimad võidunumbid olid viking lotos kolmveerand aastat tagasi, kusjuures 7 inimest jagasid jackpoti! 3,30,31,32,33,34 - Delfi uudis (http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/34-3-32-33-31-30-vaa... |
76 Replies
29,694 Views
Teema: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
Postitus: RE: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
Postitus: RE: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
| Isegi, kui ta oli troll, iis tema jutt polnud ulmelisem teistest "tõsiselt" võetavatest teemadest. Mõni lihtsalt oskab huvitamalt rääkida kui teine. |
1,892 Replies
662,257 Views
Teema: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
Postitus: RE: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
Postitus: RE: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
| Mulle meeldib diskussioon, tuuakse seisukohti nii skpetiku kui ka para-webu seisukohast. See annab võhikule parema pildi vastavast teemast. Seega mind ei huvita, kui minnakse üle piiri - see on siisk... |
1,892 Replies
662,257 Views
Teema: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
Postitus: RE: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
Postitus: RE: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
| Kahjuks näib, et siin kehtivad topeltstandardid. Kuna ise käin siin enamast ainult lugemas, siis on kahju, et nii mõnigi, kelle postitusi meelsasti lugesin, on bannitud. Struktuurides on kallutatud j... |
1,892 Replies
662,257 Views
Teema: Naljanurk
Postitus: RE: Naljanurk siis
Postitus: RE: Naljanurk siis
| http://coolmaterial.com/wp-content/uploads/2010/08/history-facebook-updates.jpg |
3,845 Replies
146,598 Views
Teema: Naljanurk siis
Postitus: RE: Naljanurk siis
Postitus: RE: Naljanurk siis
| http://coolmaterial.com/wp-content/uploads/2010/08/history-facebook-updates.jpg |
676 Replies
299,798 Views
Teema: Optilised illusioonid
Postitus: RE: Optilised illusioonid
Postitus: RE: Optilised illusioonid
| excubitoris Kirjutas: (24-06-2011, 11:56 ) -- Peaks ära märkima, et pind võib sama suur olla ka näiteks kassil ja koeral - sarnased pole nad aga mitte. Sama kehtib ka nende laudade kohta pindALA või... |
135 Replies
100,317 Views
Teema: Optilised illusioonid
Postitus: RE: Optilised illusioonid
Postitus: RE: Optilised illusioonid
| Thorondor Kirjutas: (23-06-2011, 23:38 ) -- xed Kirjutas: (19-06-2011, 16:09 ) -- Laudade pinnad täpselt sama kuju ja suurusega. -- Ainult see raamat on seal sama suur ja sama kujuga. -- Enne va... |
135 Replies
100,317 Views
Teema: Optilised illusioonid
Postitus: RE: Optilised illusioonid
Postitus: RE: Optilised illusioonid
| ykskuukiir Kirjutas: (19-06-2011, 10:41 ) -- Ei ole fototöötluses kodus. Aga vastust ei saanud, kui SAMA värv, siis ju üks värv, mitte kaks? See selleks. Nii et me siis näeme valesid värve ja vale... |
135 Replies
100,317 Views
Teema: Optilised illusioonid
Postitus: RE: Optilised illusioonid
Postitus: RE: Optilised illusioonid
| ykskuukiir Kirjutas: (19-06-2011, 10:26 ) -- Ja see sama värv oleks? -- Sinine, roheline? Olenevalt taustast. See on lihtsalt sama värv. Ava see pilt mõne fotoeditoriga ja võta mõlemast spiraalist ... |
135 Replies
100,317 Views
Teema: Optilised illusioonid
Postitus: RE: Optilised illusioonid
Postitus: RE: Optilised illusioonid
| Roheline ja sinine spiraal on sama värvi. http://blogs.discovermagazine.com/badastronomy/files/2009/06/colors.gif |
135 Replies
100,317 Views
Teema: Kaks võõrast tüdrukut fotol?
Postitus: RE: Kaks võõrast tüdrukut fotol?
Postitus: RE: Kaks võõrast tüdrukut fotol?
| Kas tõesti vanad kalad ei viitsi teemat korralikult läbi lugeda enne kui postitavad? Originaal anti suht alguses juba või kuidas? |
64 Replies
56,286 Views
Teema: Mis asi on pildi peal?
Postitus: RE: Mis asi on pildi peal?
Postitus: RE: Mis asi on pildi peal?
| Mõtled seda roosat junni? Käekella või miski muu läikiva eseme peegeldus? Muidu lihtsalt mingi tüüp kes rate pilti teeb endast. |
58 Replies
22,514 Views
Teema: Must Vari
Postitus: RE: Must Vari
Postitus: RE: Must Vari
| Pole küll isiklik kogemus, kuid olen vennaga seda arutanud ja räägin niipalju kui meeles on. Nimelt näeb ta aegajalt öösel üles ärgates tumedat kogu hõljumas eemal. Esimesed juhtumised olid vast j... |
81 Replies
30,449 Views
Created by: Mishar DESIGN
Powered by: MyBB
