Otsingu tulemused
Teema: Teledokk "Häädemeeste UFO"
Postitus: RE: Teledokk "Häädemeeste UFO"
Postitus: RE: Teledokk "Häädemeeste UFO"
| Ei saa. |
554 Replies
285,035 Views
Teema: Anunnakid, reptiloidid jne- kes on kes/mis?
Postitus: RE: Anunnakid, reptiloidid jne- kes on kes/mis?
Postitus: RE: Anunnakid, reptiloidid jne- kes on kes/mis?
| N Liidu ajal elasid nad ka Tallinnas,mina tean kahte kohta:Balti jaama all ja bussijaama keldris. |
125 Replies
257,343 Views
Teema: Teledokk "Häädemeeste UFO"
Postitus: RE: Teledokk "Häädemeeste UFO"
Postitus: RE: Teledokk "Häädemeeste UFO"
| Ühel õhtul läksin välja,naisele vastu,no et ta autoga ikka õigesti manööverdaks,ei riivaks väravat või garaazi ust...ja mis ma nägin...suurel teel olid kaks valguslaiku,kord tõusid,siis jälle langesid... |
554 Replies
285,035 Views
Teema: Anunnakid, reptiloidid jne- kes on kes/mis?
Postitus: RE: Anunnakid, reptiloidid jne- kes on kes/mis?
Postitus: RE: Anunnakid, reptiloidid jne- kes on kes/mis?
| No näed,on olemas sest nii on siin kirjutatud. |
125 Replies
257,343 Views
Teema: UFO nähtused Eestis 2010-2013
Postitus: RE: UFO nähtused Eestis 2010-2011
Postitus: RE: UFO nähtused Eestis 2010-2011
| Kui lennuk lendab Pärnust või Riiast Tallinna siis mina näen väga vähe liikuvat heledat valguslaiku pool tundi või rohkemgi.Ei midagi erilist. |
309 Replies
115,043 Views
Teema: Anunnakid, reptiloidid jne- kes on kes/mis?
Postitus: RE: Anunnakid, reptiloidid jne- kes on kes/mis?
Postitus: RE: Anunnakid, reptiloidid jne- kes on kes/mis?
| Para-foorumis piisab tõestuseks paljast sõnast... Ehk keegi pillab selle? |
125 Replies
257,343 Views
Teema: Mis toimub inimestega?
Postitus: RE: Mis toimub inimestega?
Postitus: RE: Mis toimub inimestega?
| Eriteenistused(USAs)olevat täiskuu ajal suuremas valmisolekus?Olen jälginud ja tunda saanud ,et on olemas teatav teatav täiskuu mõju inimolevusele...müstika... Aga see kinnitab väikeste(?) energiate ... |
74 Replies
38,010 Views
Teema: UFO nähtused Eestis 2010-2013
Postitus: RE: UFO nähtused Eestis 2010-2011
Postitus: RE: UFO nähtused Eestis 2010-2011
| Njah,Loogikul on nii üht kui teist seadmete näol olemas. Selgitan natukene...ma ei lahmi kunagi,ma tasakaalustan olukorda kus rahvas kaldub iga valgusnähtuse puhul nägema tundmatut lendavat objekti.M... |
309 Replies
115,043 Views
Teema: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
Postitus: RE: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
Postitus: RE: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
| Nonii...looke: sa oled ropp mees...ei,lugu on ropp,mitte mina...ei,ei...sa oled ikka ropp mees....läksid siis Lennarti juurde nõu küsima...lugu on ropp,mitte mees...ja mehed,minge nüüd magama...olid L... |
1,892 Replies
662,635 Views
Teema: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
Postitus: RE: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
Postitus: RE: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
| Modesid juba niigi küllalt...:) |
1,892 Replies
662,635 Views
Teema: UFO nähtused maailmas aastal 2011
Postitus: RE: UFO nähtused maailmas aastal 2011
Postitus: RE: UFO nähtused maailmas aastal 2011
| Pole midagi lugeda vaja,niisama on näha,et petukaup... sigari taga suitsuvine? ei saa olla vaakumis sellist asja... :( Siis küll pean vabandama... |
345 Replies
184,325 Views
Teema: Valgusspiraal Norra taevas
Postitus: RE: Valgusspiraal Norra taevas
Postitus: RE: Valgusspiraal Norra taevas
| Mida imet,Kolts ja skeptik? |
106 Replies
39,672 Views
Teema: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
Postitus: RE: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
Postitus: RE: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
| Kass,ära virise nagu tita...siin suured mehed koos ja nad ise teavad mis teevad ...eksju? Ja moded,ärge saatke kirju ala "võtame karmid meetmed..."...see ajab vaid muigama...saage suurteks seal. Loll ... |
1,892 Replies
662,635 Views
Teema: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
Postitus: RE: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
Postitus: RE: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
| kuulge moded,miks ma kolmanda riigi saladuste teemas kustutada ega muuta ei saa?mis pulli te seal teete? siin saan,seal mitte! |
1,892 Replies
662,635 Views
Teema: III Reich:i saladused
Postitus: RE: III Reich:i saladused
Postitus: RE: III Reich:i saladused
| Aga visake siia paari lausega kokkuvõte kah,lugu selles,et mul ja ehk mõnel veel on net liiga aeglane videote vaatamiseks. Netipulk ja GPRS...kahjuks jääb 3,5G võrk künka taha. Hitleri pagemisest L-A... |
1,276 Replies
994,270 Views
Teema: UFO nähtused Eestis 2010-2013
Postitus: RE: UFO nähtused Eestis 2010-2011
Postitus: RE: UFO nähtused Eestis 2010-2011
| Kui mina lähen õhtul selge ilmaga oma maja trepile ja taevasse vaatan on taevas tähtedest heledamaid liikuvaid täppe täis.Need on lennukid: http://www.flightradar24.com/ |
309 Replies
115,043 Views
Teema: UFO nähtused Eestis 2010-2013
Postitus: RE: UFO nähtused Eestis 2010-2011
Postitus: RE: UFO nähtused Eestis 2010-2011
| Soovitus teile: võtke kordki kätte tükk paberit ja pliiats,veel parem kui leiate kella,kompassi ja ehitaja tellitava loodi.Mõõtke ükskord ometi midagi ka ära. Siis oleks mida arutada. |
309 Replies
115,043 Views
Teema: III Reich:i saladused
Postitus: RE: III Reich:i saladused
Postitus: RE: III Reich:i saladused
| Raske vesi vist,mis muud seal ikka tehti? Veeti seda kraami suure saladuskatte all sest takistajaid oli kõikjal.Alates norrakatest enestest... |
1,276 Replies
994,270 Views
Teema: Royal Raymond Rife
Postitus: RE: Royal Raymond Rife
Postitus: RE: Royal Raymond Rife
| http://forte.delfi.ee/news/teadus/briti-teadlased-leiutasid-kumneid-kordi-voimsama-mikroskoobi.d?id=41388699 |
17 Replies
13,545 Views
Teema: Infoväli kui maailm ja vastupidi
Postitus: RE: Infoväli kui maailm ja vastupidi
Postitus: RE: Infoväli kui maailm ja vastupidi
| See oli hea lõik: vaadeldes kvanti muutub see lainefunktsioonist ehk informatsioonist füüsiliseks osakeseks. Seega osaleb teadvus füüsilise reaalsuse tekkeprotsessis ja selleks, et info muutuks teadvu... |
103 Replies
66,640 Views
Teema: Infoväli kui maailm ja vastupidi
Postitus: RE: Infoväli kui maailm ja vastupidi
Postitus: RE: Infoväli kui maailm ja vastupidi
| Nokitseja on asja tuumale palju palju lähemal...5+! |
103 Replies
66,640 Views
Teema: UFO nähtused Eestis 2010-2013
Postitus: RE: UFO nähtused Eestis 2010-2011
Postitus: RE: UFO nähtused Eestis 2010-2011
| Ilmajaama õhupall... |
309 Replies
115,043 Views
Teema: Infoväli kui maailm ja vastupidi
Postitus: RE: Infoväli kui maailm ja vastupidi
Postitus: RE: Infoväli kui maailm ja vastupidi
| Miks sa ometi oma väljalt vastust ei saa? Vastan siis ise:see oli pisike heatahtlik provokatsioon vaatamaks kas kannad teema lõpuni välja...:) Nõustun sinu VÄLJA värgindusega,jah see on nii... peaaeg... |
103 Replies
66,640 Views
Teema: Dissident lahkab inimkonna teadmisi
Postitus: RE: Dissident lahkab inimkonna teadmisi
Postitus: RE: Dissident lahkab inimkonna teadmisi
| Geotsentrism....ma toon puid ja teen lõkke üles... |
3 Replies
2,709 Views
Teema: Infoväli kui maailm ja vastupidi
Postitus: RE: Infoväli kui maailm ja vastupidi
Postitus: RE: Infoväli kui maailm ja vastupidi
| Minu lugupidamine kah! zed ei täpsustanud,millega sa tema lugupidamise välja teenisid,aga mina täpsustan: selle eest,et lõpuks ometi tunnistab keegi üles,et tema käsi on mängus,õigemini,et ta on tööri... |
103 Replies
66,640 Views
Created by: Mishar DESIGN
Powered by: MyBB
