Para-web
Tondiläbu: Incubus või midagi muud? - Printerisõbralik versioon

+- Para-web (https://www.para-web.org)
+-- Foorum: Muu (https://www.para-web.org/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Foorum: Arhiivinurk (https://www.para-web.org/forumdisplay.php?fid=17)
+---- Foorum: Kinnised teemad (https://www.para-web.org/forumdisplay.php?fid=41)
+---- Teema: Tondiläbu: Incubus või midagi muud? (/showthread.php?tid=8957)

Lehed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


Tondiläbu: Incubus või midagi muud? - Leena - 11-04-2012

(11-04-2012, 18:54 )Müstik Kirjutas: Lahe!Smile

Ja ei ole kaugeltki ainukordne juhtum. Artiklis öeldakse, et samalaadne juhtum leidis 1930. aastatel aset ka Venemaal, kus ühe õigeusukiriku freskod ja ikoonid järsku säravaks ja nagu uueks muutusid.

Tõesti lahewink Ja kusjuures vingelt lahewink



RE: Kas jumal(ad) on olemas või ei ole? - Müstik - 11-04-2012

Lahe, et freskod ise puhtaks läksid!Smile


RE: Kas jumal(ad) on olemas või ei ole? - Jõhvikas - 11-04-2012

(11-04-2012, 19:02 )Müstik Kirjutas: Lahe, et freskod ise puhtaks läksid!Smile

Müstik, seda nimetatakse juba provokatsiooniks!


RE: Kas jumal(ad) on olemas või ei ole? - Müstik - 11-04-2012

Mida??? Elu 24 provotseerib inimesi?
Küllap ikka annab edasi, mida mujal maailmas kirjutatakse.


Tondiläbu: Incubus või midagi muud? - Pia - 03-01-2013

Ma pole päris kindel, kas tegu on Incubus`iga, kuna mõned asjad ei lange kokku kuid kindel on see, et keegi või miski külastab mind öösiti (2-4 ajal öösel).
Esimest korda tundsin, et keegi käis mind magamise ajal "panemas", ligi 10 aastat tagasi. Mäletamist mööda juhtus see vaid korra. Tol hetkel ei osanud asjad midagi arvata ja ei pööranud sellele ka tähelepanu (panin oma kujutlusvõime arvele).
Alates 2012 kevadest, olen aga korduvalt tundnud tukslemist alakehas ja pärast on selline tunne nagu oleksin seksinud. Ärevaks muutis mind aga paar päeva tagasi juhtunud:
Olime mehega kaua üleval, läksin 3 paiku voodisse ja korraga tundsin, et hakkas peale, ainult, et see kord tundsin lisaks veel vasaku rinna hella puudutamist (nagu huultega). Siis otsustas mees oma kohustusi täita KUID miski oli ees. Ph34r2 Nagu reaalselt tundsin nii mina kui mu abikaasa, et midagi on ees. Ja kogu selle aja oli mul tunne, et minu ja mehe vahel on veel midagi, nagu nähtamatu siidlina, mis oli valkjashalli värvi. Lisaks kellegi kolmanda kohalolek. See tõik pani mind kahtlema, kas tegu on Incubusiga kuna teda tundis samal ajal minuga ka teine inimene, lisaks ma sain ennast liigutada. Kui aus olla, siis olen iga kord saanud enda liigutada, paralüüsi pole olnud.

Ma ei tea, kas see on sellega seotud, aga kaks nädalat varem läksin voodisse ja pimedas nägin, et keegi istub voodis minu kohapeal, pidades teda enda meheks, palusin eest tulla, muidu ei pääse voodisse ja see must kogu tõsis ja läks minust läbi. Ehmatuseks nägin, et mees juba magas voodis...

Kuni siiani olin arvanud, et keegi kujutab mind ette ja seetõttu tunnen seda.

Kas kellelgi on veel selliseid kogemusi olnud? Või oskab seletada, kas tegu üldse on Incubusiga.

Selles majas igatahes keegi kõnnib vahepeal ringi, tema kohalolu on tunda, kass jälgib tema liikumist, teisel korrusel (kus keegi ei tohiks olla), on kuulda samme ja lapse mänguasi hakkas karjuma tere, hihi, tere, tere, tere (selleks peab nupule vajutama, mänguasi oli aga voodi all ja kedagi polnud seal toas) Kuid mulle tundub, et see öine külaline pole see, kes pidevalt siin ringi liigub...


RE: Incubus või midagi muud? - Eithea - 03-01-2013

Ma hästi ei usu et Incubuc, kuid mine tea.
Rohkem ma arvan, et see mõni meie oma kodukootud meesolevus, kes astraalis möllab. Sa võta mõttes läbi kõik oma parakontakid ( nii reaalsed kui vahetu kõne mingis listis...jne).
Kuid tegelasel on märgata arengut ( grupi värk istub)...LaughLaugh

Kuid Co0zhy`l on täiesti õigus.




RE: Incubus või midagi muud? - VironShaman - 03-01-2013

Äkki oled mõne guru juurde käinud või hakkab teine mees oma mehe käest üle lööma. Gurud tavaliselt käivad öösiti oma kanakarja üle. Polnud ka keskajal need Incubused midagi muud kui reaalsed unenägudes kolavad mehed. Kuid kindlaks teha kes nad reaalselt on saab ainult tunde järgi, näod valetavad alati. Muide kui teine mees lööb naise unenägudes üle siis ei saa naine enam oma vana partneriga orgasmi või saab seda harva. Orgasm on selleks et lüüa kõik teised konkurendid naisest välja. Mehe kohus on oma naine teistest meestest puhas hoida, et naine võõraid mehi oma elujõuga ei toidaks.
Gurude juurde marssivad naised satuvadki enamast nn puhastuslõksu kui guru nad manuaalteraapiaga orgasmiseisundisse viib ja enda karja kinnitab, iga mõningase aja tagant hakkab naine end halvasti tundma ja peab jälle puhastusprotseduuri minema samas kui oma mees võiks selle töö tasuta ära teha.


RE: Incubus või midagi muud? - väike võilill - 03-01-2013

Aga mis selle vastu ette võtta? Igal naisel pole kindlat partnerit. Ma mõtlen,et kas naine saab ise need sabad maha kuidagi.


RE: Incubus või midagi muud? - VironShaman - 03-01-2013

No nende sabade pärast enamik naisi mööda gurusid kolavadki, sama töö teevad muuseas ära papid aga pärast pappidega semmimist võib jälle kodune mees või meestuttav pikalt saata, sest sa teda enam ei toida kuna kuulud papi karja. Parim on ikka endale kindel partner otsida, muide see võib rahumeeli mitme naise peale olla kuid vastupidi ei klapi. Mehed kolavadki mööda avalikke naisi parema meelega kui partnersuhetesse sest avalik naine ei tekita sõltuvust, kuid pritsivaevast saab lahti. Frigiidsus on vale partneriga elamine.


RE: Incubus või midagi muud? - väike võilill - 03-01-2013

Ma mõtlen ,et peab olema mingi variant kus mehi vaja ei ole. Et naine ise puhastab ennast. Ütleme siis nii,et nagu inimkarja väline variant.


RE: Incubus või midagi muud? - Balzzar - 03-01-2013

(03-01-2013, 15:32 )väike võilill Kirjutas: Ma mõtlen ,et peab olema mingi variant kus mehi vaja ei ole. Et naine ise puhastab ennast. Ütleme siis nii,et nagu inimkarja väline variant.

Sünni koerana Ph34r2


RE: Incubus või midagi muud? - väike võilill - 03-01-2013

Osad koerad ka ei pääse meeste käest.

Siis veel see ka ,et miks naised justkui ise lasevad mehed endale sabasi tekitama. Et kas tõesti muudmoodi ei saa või on see variant nii väikses kirjas,et ei näe lugeda.


RE: Incubus või midagi muud? - Balzzar - 03-01-2013

Ehk on lihtsalt inimloom niimoodi üles ehitatud.


RE: Incubus või midagi muud? - väike võilill - 03-01-2013

Seepärast ütlesingi, et kuidas oleks asi inimkarjast/inimkujust väljaspool.


RE: Incubus või midagi muud? - Eithea - 03-01-2013

(03-01-2013, 15:42 )väike võilill Kirjutas: Osad koerad ka ei pääse meeste käest.
Kusjuures jah, pidi selline hobi (klubiline tegevus) hoogsalt levima Eesti noormeeste seas ja naise peale enam nagu ei tõusegi...




RE: Incubus või midagi muud? - Ichigo - 03-01-2013

(03-01-2013, 16:09 )Müstik Kirjutas: VS unustas mainimata, et on olemas ka sukuubid.

ei usu, et unustas wink Ta nende eest ju siin kogu aeg söögi alla ja peale hoiatab Laugh ja võiks öelda suht paranoiliselt aka äärmuslikult Bleh

Aga ta jättis mainimata, et naised saavad "sabadest" lahti ka meeste abita. CC-i asjatundjana teab ta seda moodust väegagi häste.
(03-01-2013, 16:11 )Pia Kirjutas: Teie jutu peale otsustasin ühe maisema asja üle kontrollida ja helistasin ühele inimesele ja küsisin otse (täpsustasin ka kellaaega) - telefonis oli pikk vaikus ja üsna kohkunud häälega vastas jaatavalt. Niiet öine külaline leitud.

Et ta siis teadlikult suudab käia Laugh ? Vinge mees. Enamasti toimetatakse alateadlikult... teadlikult toimetamsieks vajab mees nagu jõudu Laugh

aga seda ka .. eks sa ise oled väravad ta ees lahti jätnud ehk annad ise loa. Ilma sinu loata ei saa keegi su piimaojasid mekkima. Kui just jah pole "guru". Tavaline mees ilma loata ei saa essugi kätte wink


RE: Incubus või midagi muud? - väike võilill - 03-01-2013

Või on nii, et meestes juurutatakse arusaamist,et ilma naisteta kuidagi ei saa...


RE: Incubus või midagi muud? - Ichigo - 03-01-2013

(03-01-2013, 16:22 )väike võilill Kirjutas: Või on nii, et meestes juurutatakse arusaamist,et ilma naisteta kuidagi ei saa...

Jep. Sest siis võib juhtuda, et naised saavad targaks ja keeravad piimaojad kinni Laugh


RE: Incubus või midagi muud? - väike võilill - 03-01-2013

Ma oma küsimusele tegelikult ju ei saanud vastust...

Aga kui sa ütled,et siia teemasse see mõttearendus ei sobi siis ma võin uue teema teha.


RE: Incubus või midagi muud? - Ichigo - 03-01-2013

Et see siis "kurjast" kui jahuda, kuda need asjad öö hämaruses käivad? Arvan, et see päris "valgustav" jahumine oleks ..


RE: Incubus või midagi muud? - Pia - 03-01-2013

(03-01-2013, 16:13 )murjam Kirjutas: Et ta siis teadlikult suudab käia Laugh ? Vinge mees. Enamasti toimetatakse alateadlikult... teadlikult toimetamsieks vajab mees nagu jõudu Laugh

aga seda ka .. eks sa ise oled väravad ta ees lahti jätnud ehk annad ise loa. Ilma sinu loata ei saa keegi su piimaojasid mekkima. Kui just jah pole "guru". Tavaline mees ilma loata ei saa essugi kätte wink
Vaevalt, et ta teadlikult seda tegi. Eks meil kõigil ole omad fantaasiad, aga kas tõesti laseb keegi selle fantaasia peal liugu?

Ja enda teada pole mul UFOdega kontakti olnud.



RE: Incubus või midagi muud? - väike võilill - 03-01-2013

Karm värk. Kui sa naisena keeldud ühiskonda toitmast siis arvavad mõned,et sul polegi eluõigust. Ometi on ühiskond üks põhjatu must auk.
Ma loen ja mõtlen,et keskmine inimene siis tuleb välja, käitub nagu nuumsiga, kes ise noaotsa ja pannile ronib.


RE: Incubus või midagi muud? - Eithea - 03-01-2013

(03-01-2013, 16:53 )väike võilill Kirjutas: Karm värk. Kui sa naisena keeldud ühiskonda toitmast siis arvavad mõned,et sul polegi eluõigust. Ometi on ühiskond üks põhjatu must auk.
Ma loen ja mõtlen,et keskmine inimene siis tuleb välja, käitub nagu nuumsiga, kes ise noaotsa ja pannile ronib.
Jaah...Bleh Ma olen nii mõistnud, et isegi kui naine toidab ühiskonda, peab ta ikka vait ja vagusi olema ja eluõigus võetakse ära just siis kui parasjasti heaks arvatakse.




RE: Incubus või midagi muud? - väike võilill - 03-01-2013

Siia võiks ju mõned temaatilised anektoodid panna aga ma kardan ,et siis tuleb VironShaman ja ütleb,et see pole ilus Bleh


RE: Incubus või midagi muud? - Pia - 03-01-2013

(03-01-2013, 18:00 )väike võilill Kirjutas: Siia võiks ju mõned temaatilised anektoodid panna aga ma kardan ,et siis tuleb VironShaman ja ütleb,et see pole ilus Bleh
Pead silmas seda Pireti ja 1+6 mehe nalja? Laugh

See praegu arendatud teooria ei lähe aga kokku selle musta koguga, kes voodi peal istus. Pealegi, miks peaks vana armastus hakkama nüüd külastama ja kuidas ta suutis end nii füüsiliseks muuta, kui tal võimeid selleks pole (vähemalt ei oska ta neid kasutada)? 10 aastat tagasi teda aga ei tundudki, kui esimest korda öösel mind külastati.

On veel teooriaid, millega võiks tegu olla?

On kellelgi üldse sellist kokkupuudet olnud?

Lisan veel, et see öine külaline on soe, mitte külm nagu vaimolevused kellega siiani kokku olen puutunud.