Para-web
Ulmefilm - Printerisõbralik versioon

+- Para-web (https://www.para-web.org)
+-- Foorum: Alternatiivajalugu (https://www.para-web.org/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Foorum: Salaühingud ja vandenõud (https://www.para-web.org/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Teema: Ulmefilm (/showthread.php?tid=6850)

Lehed: 1 2 3 4 5 6


Ulmefilm - AloGeen - 12-08-2012

Mina ei ole selle tegija .Mina lihtsalt annan sõnumit edasi ,et kõik näeksid mis toimub meie ümber .Need on vägaväga huvitavad dokumentaalid ja neid on 13 tükki .
Vaadake siit lehelt neid dokumentaale ja te ei kahetse. www.ulmefilm.ee ja kindlasti rääkige /jagage seda sama infot mis te nägite ja kuulsite teistele edasi.


RE: Kas Sina oled valmis ärkama? - Minaelan - 12-08-2012

(12-08-2012, 21:00 )AloGeen Kirjutas: Mina ei ole selle tegija .Mina lihtsalt annan sõnumit edasi ,et kõik näeksid mis toimub meie ümber .Need on vägaväga huvitavad dokumentaalid ja neid on 13 tükki .
Vaadake siit lehelt neid dokumentaale ja te ei kahetse. www.ulmefilm.ee ja kindlasti rääkige /jagage seda sama infot mis te nägite ja kuulsite teistele edasi.

Mina olen ärganud, juba mitmed aastad tagasi Smile.
Vaatasin praegu esimese filmi ära ja seal oli mu jaoks ka uut infot. Kuigi juba enne teadsin, et see 11.sept.2001 oli fabritseeritud terroriakt, et inimkonda paremini ohjata ja hirmuvalitsuse all hoida (nagu filmis "V nagu veritasu" http://movies.ee/film/1200/ )
Proovin need ülejäänud ka lähimate päevade jooksul ära vaadata.
Pettumust küll ei valmistanud, nagu siinsete mõningate foorumlaste ühed ja samad monoloogid.


RE: Kas Sina oled valmis ärkama? - zen faran - 12-08-2012

Vastus on et ei ole, ja kui olen siis ärkan pigem mõnda teise unenäkku, mis on kindlalt minu oma.


RE: Kas Sina oled valmis ärkama? - Müstik - 12-08-2012

See ongi ju meie kõigi õudusunenägu, milles me oleme seni sunnitud elama. Sinnamaani kuni ärkame.
Enne filmi juurde jõudmist võib end asjaga ka kurssi viia selle teema vahendusel:
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=17&highlight=11.sept.+2001



RE: Kas Sina oled valmis ärkama? - tulejumal - 12-08-2012

Vaatasin ka esimese osa ära. Mõned asjad/detailid/vasturääkivused on küll sellised, mida enne kuulnud pole.
Kindlasti vaatan ära ka ülejäänud osad.
Suured tänud teema algatajale.


RE: Kas Sina oled valmis ärkama? - Cthepy - 12-08-2012

Kuigi olen esimeses osas arutatud teemaga juba kursis (vähemalt rohkem kursis kui enamus minu tuttavaid), vaatasin selle osa siiski lõpuni. See-selleks, kuid mind on juba tükk aega kummitanud küsimus: miks tehti kõike nii lohakalt? Võib-olla nähti ette, et kui seda lohakalt teha, hakkavad inimesed ärkama.


RE: Kas Sina oled valmis ärkama? - Eithea - 13-08-2012

Diagonaalis vaatasin ja neljas osa 31.05 on eriti huvitav eestlase ja Eesti jaoks, meie lp. president on täies ilus välja toodud.


RE: Kas Sina oled valmis ärkama? - Erfekt - 13-08-2012

Mul on ka küsimus - kuhu suunad ennast/ oma eluenergia?
Ja kas oled rahul reaalsusega, mis on, eelkõige, sinu reaalsus?
Kui sinus tekkis nüüd hirm või segadus, siis ära muretse - mul on lahendus! wink
Eemalda liigne. Õpi looma seda, mida sa tahad ja tea, et saad, mitte, et ei saa.



RE: Kas Sina oled valmis ärkama? - Celtic - 13-08-2012

Siiber juba nendest ärkajatest. Kõik muudkui ärkavad, eluaeg ärkavad. Ja siis lõppeks neilt küsida, et kuhu sa siis ärkasid?

Ja veel nii paatoslikult - kas olete valmis? Kas tahate teada ülimat tõde? Senimaani pole sa teadnud veel midagi!

Elad oma napid 60-70 aastat ära ja sured ikka sama lollina. Reaalsete õppetundide mitteõppimise tõttu sünnid uuesti ja oled jälle sama loll edasi.

Selliste videode ja vandenõõude lehvitamisel on ainult üks eesmärk - need, kes teavad, teavad niigi, need, kes ei tea, ega nemad sellest veel teadjaks saa. Ärkamisega pole aga kumbki sihtgrupp seotud.


RE: Kas Sina oled valmis ärkama? - AloGeen - 13-08-2012

Celtic saan aru jah ,et alati on kriitikud .Aga mis mesilane Sind tagumendist sutsas ,et nii kuri iga asja peale oled? (või tegelikult Sa ei ole kuri vaid näitad ennast kurjast poolest,et mitte võtta vastu maailma nö sitta,ja ise õpid põhimõtteiselt ainult enda elust ja vigadest?) Las inimesed ärkavad kulla mees,miks see Sind häirib,Sa ei pea ärkama võid olla sama kinni ja kuri edasi maailma peale.Sa võid elada 60-70 aastani ja surra nagu taburetijalg,aga mina seda ei tee.
Kõike head Sulle edasises,
H.


RE: Kas Sina oled valmis ärkama? - Cthepy - 13-08-2012

Oma küsimusega tahtsin inimesi lihtsalt teisest küljest asja nägema panna: ehk inimeste ärkamine oligi/ongi osa plaanist.(?) Igal asjal on vähemalt kaks poolt.
Peaksin ka mainima, et ma ei ole omale mingit seisukohta võtnud. Sellessuhtes, et ma ei ole (vähemalt enda arust) milleski tugevalt kinni. Üritan alati avatud mõtlemisega olla.


RE: Kas Sina oled valmis ärkama? - positiivne - 13-08-2012

Häirib et filmis mängitakse palli ühte väravasse. Ja näiteid tuuakse vastaste arvel. Ehk siis, laias laastus, mõistetakse hukkaa kapitalismi ja näiteks tuuakse kommunismi ja natsismi sarnane käitumine. On ju ilmne et maailma vägevad kõik jagavad mõjuvõimu ja sõdivad varjatult omavahel selle pärast. Seepärast ei ole mõtet otsida vaenlast vaid USA-s ja korporatsioonides. Iga valitsev eliit piirab endale alluvate rahvaste vabadusi.
Noh jälle hea näide filmi kallutatusest. Räägitakse Afganistaanis oopiumipõllundusest ja peale paari sissejuhatavat videolõiku, millest selgub, et USA sõjaväelased aitavad oopiumi kasvatada, läheb teema kanepi kasulikkusele.
Kamoon sõbrad. Uuriv ajakirjandus see küll ei ole.


RE: Kas Sina oled valmis ärkama? - Ott Sama - 13-08-2012

Positiivne, võin nõustuda - iga valitsev eliit piirab endale alluvat rahvaste vabadusi.
See on kõigest pool viga. Ülejäänu moodustub.. . Millest meie ajalooraamatud vaikivad?
Mis teemat meie ajalooraamatud väldivad? Kelle v. mille rolli, neis pea olematuks muudetakse?
Vandenõud, vandenõud ja veel kord vandenõud.. potsatavad teiseltpoolt välja.

Näituseks - Giordano Bruno - epp olnud siin põhjuseks, mis mille ümber pöörleb. Ikka, kes kelle ümber.


RE: Kas Sina oled valmis ärkama? - positiivne - 13-08-2012

Vaatame nüüd laiemalt Giordano Bruno "martüüriumile". Vaatame koolijütsi tasemelt. Tal olid oma ajastust erinevad vaated elule. Ta omas teatud mõjuvõimu ehk isegi poliitilist kapitali - tema uuringud leidsid vastukaja ja äratasid suurt huvi. Kus siin on vandenõu? Lihtne loogika. Lihtsam on see ebamugav vigur laualt eemaldada, kui temaga vaidlema hakata ja redigeerima kõiki selleks ajaks väljakujundatud tarbimis- ning allumisharjumusi. Valitseva eliit oli nii mugavaks ja rumalaks muutunud, et pigem tappis Bruno kui et hakkas temaga vaidlema. Paistab lihtne? Hiljem selgus et sellest mõrvast ei piisanud aga see on teine lugu...


RE: Kas Sina oled valmis ärkama? - Ott Sama - 13-08-2012

Väga õige! Saad - "5" Tubli!
Oled teema eeskujulikult omandanud. On tunda pühendumust.

Kõige põnevamad lood ongi need "teised lood..".


RE: Kas Sina oled valmis ärkama? - xawa - 13-08-2012

Tubli, et inimesel on tahtmist ja viitsimist ise midagi valmis teha.


RE: Kas Sina oled valmis ärkama? - kage - 13-08-2012

(12-08-2012, 21:00 )AloGeen Kirjutas: www.ulmefilm.ee ja kindlasti rääkige /jagage seda sama infot mis te nägite ja kuulsite teistele edasi.
Milles see ärkamine seisneb (st mida ma olemasolevale lisaks saan ja mismoodi mu silmad nö lahti peaksid minema)? Ja kelle või mille huvides peaks seda infot levitama? Ja kas see siin foorumis olemasolevale infole midagi juurde annab?


RE: Kas Sina oled valmis ärkama? - Müstik - 13-08-2012

Vat seda ei saa sulle küll mitte keegi teine öelda kui sa ise.
Sest mitte keegi ju ei tea, mida sa juba tead ja mida mitte või mis arvamusel sa eelnevalt oled olnud.
Igatahes on terve rodu filme ja ise pole veel neid jõudnud läbi vaadata. Aga räägivad eespool, et huvitavad.


RE: Kas Sina oled valmis ärkama? - kage - 13-08-2012

(13-08-2012, 14:35 )Müstik Kirjutas: Vat seda ei saa sulle küll mitte keegi teine öelda kui sa ise.
Sest mitte keegi ju ei tea, mida sa juba tead ja mida mitte või mis arvamusel sa eelnevalt oled olnud.
Neile küsimusele just peavad teised vastama kuna pakutakse ju ärkamist (seega peaks ka teadma mida see endast kujutab) ja kellegi või millegi huvides ju seda tehakse. Seda "olemasolevale lisaks" võib lugeda kui lisaks üldteadmistele või foorumis olevale.


RE: Kas Sina oled valmis ärkama? - huvitaja - 13-08-2012

Olen nüüdseks enamus filmid ära vaadanud. Väga suur töö on ära tehtud, tublid tegijad. Algus meeldis väga. Pärast kui kui filmi tegija hakkas väga palju oma arvamust sisse panema läks film ärapanemiseks, sildistamiseks vahepeal ropendamiseks, ajupesuks ja propagandaks. Ikkagi ma ütlen filmi tegijatele respect! Enne kui te järgmise osa ülesse panete, laske seda testimiseks vaadata mõnedel inimesetel, kes asjadega kursis ja kes oskaks vigadele tähelepanu juhtida. Ka on filmis palju väiteid ja neile peaaegu puuduvaid selgitusi ja tõestusi. Näiteks ma ei ole viitisinud uurida chemtraili kohta ja ka siit filmist ei saa targemaks peaaegu üldse. Imestama paneb veel see, et pidevalt korratakse, et tegu ulmefilmiga, jääb nagu selgusetuks miks see vajalik on, et mitte minna 6ks kuuks ilma kohtuta vahi alla?Igaks juhuks ütlen lõpus siiski uuesti, väga tore ettevõtmine tegijate poolt.
Kage, ma olen kindel, et ärkamise all mõeldakse siin seda, et meie inimkonna enamus on manipuleeritud ja orjastatud, suurem enamus seda ei taju ja aru ei saa. Kuna aga sa siia foorumisse tihti satud, siis ei tohiks see sulle nii suur üllatus olla. Aga jah siin filmis palju sellist mida enne võib-olla pole kuulnud-näinud, tasub pilk peale ikka visata.


RE: Kas Sina oled valmis ärkama? - Ott Sama - 13-08-2012

Ärgata saab ainult ühel viisil - kui avastate ärganult, et te olete - nats! Teist, alternatiivset, ärkamist.. pole olemas.
Võimalik, et arvate teisiti. Ei, te eksite.



RE: Kas Sina oled valmis ärkama? - henriz - 13-08-2012

Muidu võib huvitav film olla, aga soovitaks uurida ka teise poole väiteid, sest selles filmis on toodud nö tõestus, mille kvaliteetsust tuleks kindlasti üle kontrollida enne kui oma järelduse teed nende asjade puhul.



RE: Kas Sina oled valmis ärkama? - Jõhvikas - 13-08-2012

(13-08-2012, 17:17 )henriz Kirjutas: Muidu võib huvitav film olla, aga soovitaks uurida ka teise poole väiteid, sest selles filmis on toodud nö tõestus, mille kvaliteetsust tuleks kindlasti üle kontrollida enne kui oma järelduse teed nende asjade puhul.

Filme on seal 12 tk. Millisest filmist räägd?


RE: Kas Sina oled valmis ärkama? - Ken - 13-08-2012

Seda materjali olevat levitatud ka tuntud poliitikutele.Huvitav oleks nende arutelu sellest näha.Kas räägitakse ikka veel seemnete söömisest ja fooliumi mütsidest või tuleks midagi asjalikumat?
AloGeen.
See pealkiri ei sobi tõesti siia foorumisse.Meil siin nii elutargad tegelased juba,et ei hakka sellepärast videodesse süüvimagi ja seetõttu võivad teha ennatlikke järeldusi.



RE: Kas Sina oled valmis ärkama? - henriz - 13-08-2012

Kõik need filmid on laias laastus kokkuvõttes samal teemal (vandenõu), seega ma rääkisin sisuliselt kõikidest filmidest.
Ma täielikult vaatasin läbi ainult esimese osa, aga sealsed tõestused on juba halva kvaliteediga ning ümberpööratud.
Ma ei näinud mõtet täielikult kõiki osi läbi vaadata kuna seal ei tundunud eriti uut infot olevat (kõike on nagu juba käsitletud, esimese osa põhjal).

Ma arvan, et poliitikutel ei ole vajadust arutleda selle üle, sest see tundub neile pseudoteadusena (enamus pseudoteaduse tunnused on olemas).