Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Linnud peale surma tulid hingele järgi?
#1
Niih. Minu vanaema, vanaisa ja vana-vanaema elasid kõik Tallinnas korteris. Vana-vanaema oli voodihaige ja suri enda voodis. Tema surmapäeval olin mina just neil külas. Samal ajal lendas tuppa lind (ei mäleta täpselt mis lind, see oli no ikka 7-8 aastat tagasi). Umbes 4 aastat tagasi suri ka vanaisa enda voodis ja ka siis olin mina imelikul kombel seal ja samamoodi lendas aknast sisse lind (noh suvine aeg oli ja aknad ikka lahti). Et mis värk on? Olen midagi kuulnud, et päris tihti tulevad loomad-linnud hingedele järgi vms.
Vasta
#2
See võib ka olla kokkusattumus
ma ple küll kuulnud et linnud kellegi hingedel järel käiksid?
Ex siis paistab kui sul ka vanaema ära sureb (ei soovi kellegi surma)
Vasta
#3
Olen näinud rebast hingeviijana.

Vahel aga ei saa kohe tõlgendada kõike negatiivsega seostades: näiteks peegli purunemine on indikaator, mitte põhjustaja jne.
Vasta
#4
Tulevad küll .Olin matustel kus luigeparv tiirutas terve matuste aja meie läheduses .
Vasta
#5
mu vanaisa eluajal oli üx lind koguaeg mu vanaema ja vanaisa kodu juures, aga kui vanaisa suri kadus ka lind...
Vasta
#6
Vanadel eestlastel oli ju ühel linnul selline nimigi. Tihane - Hingelind.
Olen kolmel korral (kaks suvel ja kord talvel) märganud tihast surija juures lendamas. Olen olnud nn. kätt hoidmas või toeks surijale neljal korral, saatus ju siis sihuke.
Suvel oli ikka aken lahti, põhjuseks see, et surijal nappis õhku. Korra lendles tihane lihtsalt sel hetkel tuba mööda ringi. Teisel korral ootas tihane kartmatult voodisambal (vanaaegne kõrgete otste ja nuppudega voodi).
Talvel, oli tihane akna taga ja justkui nõudis sisse laskmist, sest kui peale linnu pikemat aknaraamile koputamist vanatädi nõudel akna avasin, oli lind vupsti toas. Kõigil neil kordadel lahkus lind peale inimese surma, millal täpselt, ei tea aga see toimus suhteliselt ruttu. Vaid korra pole ma lindu surija läheduses märganud.
Seoseid suremise ja lindude vahel võib olla, võib ka mitte, aga sellised on minu kogemused.
Vasta
#7
kuskilt olen kuulnud, et kui kellegi vanaisa suri, siis sel ajal oli mingi lond hoovi peal häälitsenud ja rahutu olnud (ei mäleta kahjuks mis lind).
Linnud pidavat ette ennustama surma.
Väga võimalik, et linnud ja loomad on abiks inimese hinge viimisel teispoolsusesse.
Vasta
#8
Yep... Ka see jutt on vähestest, mida ma toetan... Kunagi mul suri vanavanaema ära ja matused toimusid talvel ja tema maja ees... Noja sis kui muusika mängis ja kõik nutsid, lendas korraga mingi lind kohale ja nagu kirstu ette vasakule küljele seisis hetke ja korraga lendas minema ja sis oli nii, et kui matused lõppend olid, läksime sinna vanavanaema majja ja järsku lendas see sama lind sinnatuppa sisse poekil oleva akna kaudu ja tegi ümber toa ringi ja lendas minema... terve päeva käitus siis vanavanaema tütar imelikult... järgmisel päeval saadi teada, et ka tema on sunrd... une pealt ja pärast akkasin mõtlema, et nagu kas inimene sis oli juba mingis nö zombi staadiumis ja elas ainult seetõttu ja oli selline kahvatu valge ja külma-tühja pilguga, aga siiiski veel mingi mõtteviisiga... elas ainult teiste inimeste energiast?
Vasta
#9
Ma poile küll lindu surnu juures näinud aga võib olla väga võimalik.
Ma usun aga kindlalt et kägu tood surma mul kodu juures leandas hästi lähedale suure pärna otsa ja ära ka ei läinud kukkus 7korda ja 7kuu pärast suri mu vanatädi kopsu vähki.
Vasta
#10
Tõsi se vist on. Mul üks tuttav suri vanadusse. Peale seda käib nende maja juures pidevalt vares.
Vasta
#11
Leonid Ilitsh Brezhnevi matuste teleülekandes, mäletan, oli üks viimaseid kaadreid see, kus üle ekraani lendas kraaksudes suur must vares. Juttude järgi olevat ta telemeestele ikka palju pahandust kaela kraaksunud ...
Vasta
#12
Nagu kassid kaifivad inimesele negatiivset energiat, võibolla kaifivad linnud inimese suremise hetkel vabanevaid aineid ja energiat ?
Et nad konkreetselt hinge transpordivahenditeks oleks ei usu eriti, inimesed on surnud ka kohtades, kuhu linnud ligi ei pääse, vaevalt nende kõigi hinged sellepärast kinni jäänud on.
Vasta
#13
Tsitaat:Algselt postitas: batoonike
...kassid kaifivad inimesele negatiivset energiat

Huvitav väide Smile Kust sa seda kuulsid?
Vasta
#14
need linnud võisid sinna sattuda tunnetades su perekonnaliikmete surma, kuid minu arvamuse kohaselt mitte hingede vedajatena. tõesti, kui sa sureksid kuskil ameerikas ja raisakotkas lendab su juurde, siis arvatavasti ei taha ta su hinge.
Vasta
#15
Muidu samasugune lugu jah nagu ka mina kirjutasin ainult et erinevus see, et keegi peale tema seda lindu küll ei näinud.
Vasta
#16
Kui lind tuppa lendab, pidavat see tähendama, et keegi lähedane varsti sureb.
Mõni aasta tagasi lendas meile tuppa linavästrik. Mõni aeg hiljem tuli teade isa surmast.

Veidi aega hiljem tuli jälle linavästrik tuppa. Ämmaga juhtus õnnetus: sai insuldi ja on siiani teovõimetu voodihaige, kuid elus.
Vasta
#17
Kahjuks midagi lindude kohta ei tea midagi aga tean seda ,et unenägudes on võimalik inimeste surma ette näha. Vähemalt mina nägin enda onu naise surma ette. Oli siis järgmiselt unenäos ,et kõikjal oli pime ja ma nägin enda onu. Onu oli üleni musta riietatud ja väga kurb (nuttis). Tema peakohal nägin ma sellist valget kogu. Unes vaatasin seda tükkaaega kuni valge kogu muutus täpsemaks ja se oli mu onu naine. Onu naine oli selline õnnelik või kuidas öelda aga ta oli ingel ja ta lehvitas ning lendas kaugemale. Ärkasin siis kui inglit polnud enam näha.
Järgmine päev helistas onu meile koju ja ta ütles ,et ta naine (Kaira) on surnud. Aga tema oli selline naine kes teadis väga palju paranormaalsete asjade kohta mida ta on mu emale edasi rääkind ja mida minu ema on mulle edasi rääkind.
Vasta
#18
Ma ka olen tähele pannud et ma näen peaaegu alati enda läheduses musta ronka või on see vares.
Vasta
#19
mul on suguvõsas ja ka tuttavatel lennanud lind päev enne kellegi surma tuimalt vastu akent..enamasti tõesti tihane
ei tea kas sel tõesti mingi tähendus või tegu lolli linnuga?Bleh
Vasta
#20
Tsitaat:Algselt postitas: rraidorr
Ma ka olen tähele pannud et ma näen peaaegu alati enda läheduses musta ronka või on see vares.

See võib olla su kaitseingel või kaitseloom (vist oli nii). Kaitseinglid võivad olla ükskõik mis kujuga , ükskõik kes (loom, putukas , nähtamatu [kehatu] jne.). Nii ,et ta äkki valvab sind?
Vasta
#21
See on jah suht loogiline vastus mu linnule. Aga kui ma võtan ette nüüd shamaani räänaku, et kas see võib olla tõenäeoline ,et ma olen leidnud juba oma kaitse looma ja pean lihtsalt minema metsa teda kuulama.

Muudetud: 22-11-06 kell 17:07:54 rraidorr
Vasta
#22
Oih mul alles nüüd tuli meelde. Ma vabandan. Kaitseloomadega kohtub ainult shamaani rännakutel. Aga see keda sa kohtad siis ma pakkun ,et ta on su kaitseingel. Mul endal oli tegelikult sama juhtum kui talval , vigase tiivaga vares tuli mu kodu aeda ja jäi sinna mitmeks päevaks vahtides mu köögi aknast sisse. Lõppuks ma aitasin teda ning ta lendas minema kui peale seda ma märkasin ,et se sama lind lendab pidevalt minu juures. Nüüdseks ma pole teda eriti näinud.
Vasta
#23
Tsitaat:Algselt postitas: Horos
Oih mul alles nüüd tuli meelde. Ma vabandan. Kaitseloomadega kohtub ainult shamaani rännakutel. Aga see keda sa kohtad siis ma pakkun ,et ta on su kaitseingel. Mul endal oli tegelikult sama juhtum kui talval , vigase tiivaga vares tuli mu kodu aeda ja jäi sinna mitmeks päevaks vahtides mu köögi aknast sisse. Lõppuks ma aitasin teda ning ta lendas minema kui peale seda ma märkasin ,et se sama lind lendab pidevalt minu juures. Nüüdseks ma pole teda eriti näinud.

See, et sa seda musta lindu enam ei näe, võib tähendada:
1. sa polegi nii eriline inimene, kui ise arvad... ei olegi 'väljavalitud'
2. see, et varest nägid, oli kokkusattumus, sest mitmete liikide arvukus on suht suur ja usu mind, sa ei tee vahest lindudel välimuse järgi, sa võid ju varese liikidel vahet teha, aga ühe liigi siseseid erinevusi sa ei tea. Ütle, siis mis vares see sul oli: künni või hallvares või hoopis kaaren? Tegu oli emase või isase isendiga? Kui vana? Mismoodi eristus sinu see nn kaitseloom, teistest varestest? Mismoodi sa tegid vahet, et tegu on just sinu kaitseloomaga ja mitte mõne teise samaliigi isendiga...
3. kas sa ei arva vahest seda, et sa mõtled liiga palju ja kujutad endale liiga palju ette? Otsid ja tekitad ebaloogilisi seoseid, ja siis kujutad endale, 'luulusi' ette, sest sa ei mõelnud objektiivselt, ta tahtsid tunda end tähtsana
Vasta
#24
Aga mu kodu juures ei ole eriti vareseid õigemini ei olegi neid.Ma kunagi päästsin vareseid ja kasvatasin nad siis ülesse ja lasin vabadusse.
Vasta
#25
Elu jooksul on juhtunud kaks korda, kui lind lendab tuppa .... mõlemad korrad on olnud vahetult peale sugulase surma.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Elu peale surma. z3r0 c001 381 207,658 04-01-2022, 23:10
Viimane postitus: Kahvanägu
  Teadvuse säilimine peale surma Balzzar 186 103,671 29-05-2021, 16:56
Viimane postitus: akkillus
  Elust enesest: elu pärast surma Alduuur 138 74,628 12-02-2020, 11:48
Viimane postitus: Minaelan
  Kas kardad surma? yodalr 474 197,597 27-08-2018, 20:35
Viimane postitus: kage
  Kontroll vaimu/hinge üle pärast surma? Põhjavalgus 20 19,231 04-11-2016, 13:00
Viimane postitus: Müstik
  Kes meie eest otsustab peale surma roberdd 9 7,825 05-02-2016, 20:38
Viimane postitus: positiivne
  Vanadekodu kass ennustab patsientide surma eksimatult alter 10 10,474 14-05-2014, 18:17
Viimane postitus: Minaelan
  Paar küsimust hinge ja surma kohta. karmaw0rks 18 14,629 22-07-2013, 17:49
Viimane postitus: Krt
  Tunnel enne surma. Surmalähedased kogemused. marduuhin 56 32,286 10-07-2013, 04:07
Viimane postitus: pipp
  Hing peale Universumi lõppu Neiu 24 13,389 12-04-2013, 11:37
Viimane postitus: Krt

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat