Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nostalgitseme: kas NSVL=EU?
Autor Sõnum
xcad
Veteran

Postitusi: 2,278
Liitunud: Dec 2015
31-05-2020 15:18
Postitus: #201
RE: Nostalgitseme: kas NSVL=EU?
(31-05-2020 12:53 )Aadu66 Kirjutas:  Kui selles tegelikult üsna mädas lääne vanas demokraatias on pikki aega harjutud arvamuste pluralismiga, siis meil see kahjuks nii ei ole. Eesti arengus jäi see osa üsna vahele, et ühiskonnas on meedias esindatud nii konservatiivne, kui liberaalne pool, mis on läänemaailmas tavaline. Üks rohkem, teine vähem, sõltuvalt ajajärgust ja valitsusest, kuid nad on olemas siiani ja olemuselt võrdsed allikatena. Nad on ametlikud väljaanded või raadia/TV saated ja nad on ühiskonnas aktsepteeritavad. Oma asi, kes mida tellib või kuulab.
Eestis on kahjuks seatud kogu vähene kättesaadav konservatiivne meedia paaria seisusse. See on nii kummaline. Teatud seltskonnal on vaid vihje Uutele uudistele või objektiivile suure raevupurske päästikuks. Konservatiivne maailmavaade seab mõne meelest automaatselt kogu seal leiduva info rämpsu, vale, laimu kategooriasse. Veel enam, on nii üldlevinud kähvata, et niisugust jampsi ma ei loe ja ei kavatsegi lugeda. Ajupesu on meil nii tugev, et isegi keeldutakse infot lugemast ja kõrvutamast. Ja kui puudub võrdlusmaterjal, siis ei saagi ju võrrelda ega üldse arvamustki avaldada. Ikka päris ennekuulmatu on, et ideoloogilise maailmapildi põhjal hinnatakse info ja allika tõelevastavust.
Mis puutub äikesepoissi, siis on ta juba neljas-viies teemas ekspertarvamust avaldades deklareerinud, et ta pole viitsinud teema postitusi eelnevalt lugeda, ei kavatse soovitatud linke uurida, kuid see asi on tegelikult hoopis nii ja nii. See teeb temaga dialoogi võimatuks.
Mis puudutab eesti allikaid, siis Postimees on pärast skandaale ja pereheitmisi siiski muutunud pisut erapooletumaks. RRH, Päevaleht ja Delfi on ultravasakpoolsed häälekandjad, kus RRH on hoidunud otsestest valedest, kuid uudiste ja arvamuste esituslaad ja eriti valik on selgelt vasakpoolne. Vähemalt pooled suured maailma uudised jäävad kajastamata, kuna ei vasta vasakideoloogiale. Täiesti kohutav on see moonutatud pilt USA-st ja Trumpsis, mida igal õhtul refereerib üks AK-s üks tibi NY Timesist-purupunaste häälekandjast. Päevaleht ja Delfi ei kõhkle edastamast otsest valet ja laimu, millega nad pidevalt ja pidevalt vahele jäävad, kuid millele ei järgne (üllatus, üllatus) muud, kui imepisike, üherealine teade (mitte vabandus) lehe sabas. UU on puhas EKRE hääletoru ja seal on loomulikult kallutatust. Kuna EKRE on nii kõva luubi all, siis otseseid valesid nad endale lubada ei saa. Kisa oleks Brüsselini paariks nädalaks, kui vaid pisitilluke vale avastataks. Kuid nende egiidi all esinev Andres Raid on oma professionaalsuse tõttu alati faktitäpne ja väljaspool kahtlust allikas.
Kõige erapooletumaks pean mina Objektiivi. Sealt sa valeväiteid juba ei leia. Mõnele on vastumeelne seal pidevalt esiletõstetav katoliiklik kristlus, kuid see ei vähenda kanali usutavust, pigem tõstab.
Eks see nüüd jälle üks OT tuli.
See on "vanakooli" arvamus, kus on veel harjutud oma peaga ja loogiliselt, just loogiliselt mõtlema.Bleh
Tänapäeval see on uuel põlvkonnal kaduv nähtus, kõik see "mis ei sobitu" ta maailmapilti on vale, laim....ilma isegi läbi lugemata.Ph34r2
NB! Selle kohta on piiblis öeldud, et jumal karistab PIMEDUSEGA. Lahtimõtestatuna inimene ei näe ILMSELGEID asju. Ajupestutele näide: kõnnid mingi kahe raudse rööpa vahel ja mõtled imeilusaid homomõtteid. Tuleb eemalt mingi pisike asi....tuli põleb ees ja annab imelikku helisignaali. No ega see pole midagi, see ju nii tühine ja pisike...aga lähemale tulles muutub ikka suuremaks ja signaal valjemaks. Egas homounistusi saa katkestada need nii libedad ja meeldivad eriti tulevasele paraadile mõeldes! Ja siis kiirrong sõidabki üle ja unistused jäidki unistusteks! Inimene (kui ta ikka inimene veel on?) ei märganud ilmselget OHTU! See on ajupestule lahtiseletatud "ja jumal lõi pimedusega".....vabandan, targemini ei oska seletadaBleh
Jumal karistab neid kes astuvad tema kehtestatud reeglitest üle näiteks loodusseadused ja loogiline inimlik moraal mis on kujunenud aastatuhandetega. Liia laatsid, lasteaia nokutädid, merkelid, junkerid, makronid, reimo metsad ja kliima greeted ei ole pannud tähele üht lihtsat tõsiasja......nende aeg hakkab otsa saama!Shock:|Just, just otsa saama koos oma sorolastest ja bildergberglastest kaaskonnaga. Targemad kolivad üle võitja poolele, lollimad "jäävad rongi alla". Trump USA-s on selliste globaalsete jõudude vastu mida on raske ettegi kujutada! Aga ka tal on seljatagune! Rahvusliku kaineltmõtleva eliidi ja VANAJUMALA toel. Just viimasest see kõntskond ei saa kuidagi jagu ja homopastorite heietused kolmainsusest kus need "kolm" kõik seda pede asja ajavad ei vii kuhugi mujale kui otse põrgu! Ja mis juhtus piibli soodoma ja komorraga? Ja seal polnud isegi 10-t normaalset kodanikku, et oleks hukust pääsenudPh34r2
Kõik kordub ja siis sel ajupestul kui "peliaika loppui" nagu soomlased ütlevad on vesi ahjus! Ja see jälk ja närune elunatuke on nii kuradi kallis....aga ka sarviline sülitab sellise peletise peale. Ja läbi vaevarikka ja piinarikka füüsilise surma ootab teda kuumaksköetud homopõrgu. Kas ikka maksab olla see ajupestu kes mõtleb "alumise otsaga", kas ikka tasub loota neile hetkehüvedele mida EU kohe ja praegu pakub? Sest ka EU nagu kõik siin maapeal ei ole igavene ja tuleb kohe kindlasti uus, suur ja halastamatu "Nürnberg" kus see jälk kõntskond seadusest lähtuvalt hukka mõistetakse ja otse põrgu saadetakse. Kõik on ainult aja küsimus ja elame - näeme!
(selle postituse viimane muutmine: 31-05-2020 15:26 xcad.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Aadu66
Veteran

Postitusi: 844
Liitunud: Sep 2013
31-05-2020 15:59
Postitus: #202
RE: Nostalgitseme: kas NSVL=EU?
Mis selle Lia Laatsiga siis oli?

https://www.youtube.com/watch?v=zHKul8rmECI
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xcad
Veteran

Postitusi: 2,278
Liitunud: Dec 2015
31-05-2020 20:38
Postitus: #203
RE: Nostalgitseme: kas NSVL=EU?
(31-05-2020 15:59 )Aadu66 Kirjutas:  Mis selle Lia Laatsiga siis oli?

https://www.youtube.com/watch?v=zHKul8rmECI
Sügav vabandus foorumlaste ja Liia Laatsi ees! Mälu sindrinahk vedas alt! Mitte Liia vaid annika laats, tema sai "vikerkaare auhinna" ja on meie puratiina poolt esiletõstetud usutegelane:
https://meiekirik.net/index.php/uudisloo...e-tiitliga
https://www.ohtuleht.ee/832235/kirikuope...-ka-hetero
Isegi ateist (kes seda avalikult tunnistab!) võib pastoriks olla meie vikerkaarevärvilises ühiskonnas:
https://www.theguardian.com/world/2016/a...rch-canada
Mustanahalised leinajad:
https://www.rt.com/sport/490312-nike-rio...ted-video/
Trump kuulutab Antifa terroriorganisatsiooniks. Huvitav mis sellel järgneb:
https://www.foxnews.com/politics/trump-a...J7yxgWKqBg
Britid ja laste soovahetus:
https://newspunch.com/boris-johnson-ban-...vDBJypJGLg
1990-ndad ja Simpsonite seriaali "selgeltnägemine":
https://mvlehti.net/2020/05/31/tanaan-ve...en-klo-18/
.....
Võiks küsida, et mis selle "jamal" on seost NSVL-ga ja isegi EU-ga? NSVL aegadel sellist "jama" maailmas (vist) ei olnud. Oli jama aga teist laadi: küll baski terroristid, itaalias ja saksamaal punased brigaadid ja IRA inglismaal - iirimaal. Kõik selleaegsed "tegijad" on kas tegevuss lõpetanud või varjusurmas. Ja uued "tegijad" pole teps mitte paremad oma eelkäiatest, vaata, et hullemad. Ja terror on kas muhameedlik või vasakpoolne.
(selle postituse viimane muutmine: 31-05-2020 22:26 xcad.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xcad
Veteran

Postitusi: 2,278
Liitunud: Dec 2015
21-07-2020 08:15
Postitus: #204
RE: Nostalgitseme: kas NSVL=EU?
https://epl.delfi.ee/uudised/kapo-silme-...d=90503305
Vanasti NSVL aegadel sageli miilitsad ise varastasid ja siis .......varast kohe kuidagi ei leitud, otsiti ja otsiti ja näe pole kurjamit. Kas nüüd asjad korduvad? Milles KAPO on üldse silma paistnud (peale viimase "varguse")? Kui kohtunik võtab altkäemaksu või teeb meelega vale otsuse (mary krossi juhtum), purjus lällaja tehakse kaineks (tarandi juhtum), kus siseminister anvelt arutab mafiosnikutega "äriasju" ja palju muud huvitavat. Järsku KAPO jätkates väljakujunenud traditsioone on ise selle n.n. varguse taga?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas juhused või mõttejõud... Andri 17 6,687 17-05-2020 16:11
Viimane postitus: Minaelan
  Huvitav leid. Kas surimaskid? Jasper 3 980 16-12-2018 11:28
Viimane postitus: Jasper
  Kas paramaailm või mitte? asuur 2 1,815 12-02-2016 09:56
Viimane postitus: kalldunn
  Kas meie kuulmine trikitab või... paadikapten 8 3,220 01-10-2013 09:16
Viimane postitus: insomnia
  Kas on vaja kõigil teada väe ja jõukohti.....! HUGOTH 4 1,389 21-09-2013 20:48
Viimane postitus: HUGOTH
  Kas tõesti see kõik juhtus aastal 2010? Erfekt 26 7,854 16-09-2013 13:52
Viimane postitus: kage
  Kas positiivne ja negatiivne peavad meie elus olema tasakaalus? Minaelan 22 6,817 13-08-2013 21:17
Viimane postitus: soe1
  Kas usud, et aastal 2012 saabub maailmalõpp? Henc. 248 84,590 25-12-2012 10:14
Viimane postitus: hullumeelsus
  Kas sina oled juba gaasitoru vastu hääletanud? zed 16 4,577 22-08-2012 19:35
Viimane postitus: Pohlatohlakas
  Kas head soovid mis panevad meid kahtlema on head? Dana 51 13,583 21-07-2012 21:20
Viimane postitus: Krt

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog