Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unes kehast väljumine!
#1
Tere! Teen lühikirjelduse oma tänasest unenäost!- Olin Lasnamäel,(mis oli teistsugune kui reaalses elus, plus-kõik oli kuidagi sinistes toonides!Ma ei mäleta kuhu läksin,kuid samm oli väga kerge ja kiire(pool jooks) ja tundsin,et võin kehast väljuda ja seda ka tegin!Tõusin siis kehast välja-linna kohale,püüdsin saavutada tasakaalu!Tuli mõte,et soovin minna ühe tuttava inimese juurde(tean,astraalis on see võimalik),kuid see mul ei õnnestunud millegi pärast!Järgmine mõte oli,et kuidas oma kehasse tagasi saan(kuna mingit”niiti vms”)ma ei näinud ega tundnud!Ja selle mõtte peale ärkasin üles! Peale ärkamist ,uinusin uuesti ja mäletan,et sama asi-kehast väljumine unenäos toimus uuesti,kuid unenägu ja mis js kuidas enam ei mäleta!
Palun teie arvamusi ja ehk ka kellegi kogemusi sellisele unenäole/või kehast väljumisele ja teie arvamust,mis see oli! Ps!Unenäo algust ei hakanud siia kirjuama,et asi ei läheks liiga pikaks ja segaseks!

Tänud ette!????
Vasta
#2
Kogemus täitsa olemas.
Magades justkui anti võimalus kehast väljuda ja see oli imelihtne. Korraga hõljusin oma kodumaja kohal, õues kahutas ja oli täiskuu aeg. Nägin, kuidas jõgi kuuvalguses sätendas ja oli imehea ja kerge olla. Siis naksus toas midagi ja kukkusin oma kehasse tagasi. Mats oli nii kõva, et kargasin voodist väljaSmile Veel mitmeid parajuhtumeid toimus selles majakeses jõe kaldal, kuid lendu enam ei pääsenud, ikka potsatasin lae alt tagasi kehasse. Maja all olid paljude allikate ristumisteed, ise arvan, et sellest need imelised elamused - keegi kallis inimene minu voodis, sain teda silitada, kui ärkasin, oli tema lamamiskoht veel soe ja südames suur armastus, siis veel vana naine toas piima pakkumas ja tulevikku ennustamas ... kahjuks see täitus detailideni ja pidime sellest kohast lahkuma. Näen ikka unes seda maja ja jõge, mis kevadeti tuppa tulla tahtis. Ja tunnen uneski armastust ja igatsust ja ka hirmu.
Ühel eluperioodil antidepressante neelates tekkis ka tahe minna, keha läbis soe surin, täielik lõdvestumine, õhutasin end takka - mine, mine ometi - aga ei jaksanud, ehk vaid sekunditeks sain keha kohale tõusta, kuid vajusin kohe tagasi.
Kogemus oli imeline, niisugust vabadust peakski inimhing kogu aeg tundma.
Vasta
#3
Ma teeks väikse definitsioonide selgituse.
Unes olles sellest aru saades nimetatakse Teadlikuks Uneks.
Astraali minnakse alati otse. See tähendab kus toas füüsiline keha on ja millises asendis.
Paned silmad kinni, teed "silmad" lahti. Ega vahetegemine et „ Kumbas maailmas ma olen“ on väga keerukas. Käevaatamise meetod on üks viise. Sest kui tuleb tahtmine läbi akna hüpata ja lennata on mõistlik seda ikkagi teha Uneilmas.
Muideks just Voorumisse kirjutasin väikse astraali arutluse. Et keda huvitab...Smile
Vasta
#4
Olen astraali sattunud 3 korda kogemata-juhuslikult,kui nii võib öelda!Kuid tänane oli midagi teistsugust-pigem siiski unenägu!On neil mingi vahe-unenäos minna või nn,teadlikult?
(17-05-2020, 13:05 )Q11 Kirjutas: Ma teeks väikse definitsioonide selgituse.
Unes olles sellest aru saades nimetatakse Teadlikuks Uneks.
Astraali minnakse alati otse. See tähendab kus toas füüsiline keha on ja millises asendis.
Paned silmad kinni, teed "silmad" lahti. Ega vahetegemine et „ Kumbas maailmas ma olen“ on väga keerukas. Käevaatamise meetod on üks viise. Sest kui tuleb tahtmine läbi akna hüpata ja lennata on mõistlik seda ikkagi teha Uneilmas.
Muideks just Voorumisse kirjutasin väikse astraali arutluse. Et keda huvitab...Smile

Vasta
#5
No nähtusena on nad suht sarnased aga defineeringuna siis erinevus on olemas.
Kuidas Sa astraali sattusid?...Smile
Vasta
#6
Ja ma ei ütleks,et unes arus sain,et und näen vms.Mõtteid kas see,mis toimub on uni või midagi muud ei olnud,seepärast ei saagi hetkel aru,mis see siis oli -uni või reaalsus(astraal)?Ehk oskate selgitada,mis see siis oli? Tänan!
Vasta
#7
Tähendab Uneilm on Teine seisund. Esimene on Ärkvelolek. Kolmas siis Sügav Uni.
Astraalis tunded võivad olla palju võimsamad kui ärkvelolekus. Tavaliselt ka peale teadlikku und on inimesel järgmine päev väike õnne/eufooria tunne.
Näitena:
Ma olen unes, aga ei tea seda. Millegipärast tuleb soov astraali minna. Teen voodi ära, heidan pikali, natuke ootan ja tõmban ennast (naksti) kehast välja. Saan teadlikuks...aga see ennem oligi juba minu unekeha. Niiet definitsioon peaks seda teadliku une üheks erand-liigiks.
Astraal algab alati füüsilise keha minekust otse Vaimuilma. Ei tekki kahemõõtmelist „peapilti“ vaid nö 3D on katkematu...Smile
Vasta
#8
Ok!Mõistan,tänane oli siis teadliku une liik!!Eelmised 3 korda ,kui olen astraali(erinevat siis tänasest)kogenud,on olnud juhuslikud,st. olen lihtsalt maganud ja järsku tundnud siis,et olen kehast väljas,kuid need korrad on olnud väga lühikesed(,arvan,et ehk mõni sekund),kuna kõik need korrad on tekkinud hirm,mis siis ilmselt tõmbas kohe tagasi kehasse! Kusjuures täna ei olnud mingit hirmu vms,pigem isegi kahju,et ruttu kõik lõppes!
Ja veel tahtsin küsida topelt ärkamise kohta-,et näed unenägu ja seal siis ärkad,ümbrus on reaalne ja enne aru ei saagi ,et tegelikult pole ärganud-kui siis”päriselt”ärkad!Mille alla selline topel-ärkamine siis kuulub?
Ja kindlasti loen ka läbi ka arutlused antud teemal ,millele viitasite-“voorum”,’snatuke juba vaatasin,aga ilmselgelt pean teema alguseslt süvenema,mitte ainult teie tänast postitust!!!!
Vasta
#9
Topeltärkamine on topeltärkamine, mu teada ei käi millegi muu alla. Mõnel inimesel on juhtunud ärkamist unenäkku ja sealt järgmisse unenäkku kolmikärkamine seega. Minul on üks kord olnud topeltärkamist. Ärkasin üles, läksin vannituppa, kuid seal oli pesumasina juures mingi asi teistmoodi, mida reaalsuses teadsin mitte olevat. See tekitas hämmingut. Olin seal olekus veel mõnda aega ja küllaltki segaduses vaatasin ja toimetasin. Siis ärkasin päriselt üles. Läksin vannituppa, seal oli kõik nii nagu pidi olema.
Kuid sel ajal ei olnud minu tervis mitte päris hea ja väsinud (krooniliselt ületöötanud) olin ka.

Nii nagu Q11 mind õpetanud on ja ka raamatutest loetult, siis astraali minnakse ärkvelolekus, sellises meditatiivses; või väsinud olekus (kahes raamatus on kirjeldatud esimesi spontaanseid astraale just sealt olekust).

PS Ma tõstan selle teema isiklike kogemuste alla, siis on omasuguste hulgas.
Vasta
#10
Tüüpiline lucid dream. Mulle väga tuttav. Kui harjutada, siis suudad seda ka juhtida, teha ja toimetada ja külalisi kutsuda. Mis puutub topeltärkamisse, siis minul on see peaaegu iga lucid dreami ajal. Vahel ärkad 3-5 korda muudkui erinevasse situatsiooni. Mõnikord oma tuppa ja mõnikord kurat teab kuhu. Üldiselt olen kogu aja teadlik, et kõik toimub unes.
Vasta
#11
Definitsioonides suuresti peitubki siin „võti“
Aga Astraali lähed alati otse...Smile
Vasta
#12
Peale kehast väljumist peaks algama kogemus reeglina oma füüsilise keha lähedalt. Kui kehast väljumise järel ollakse füüsilisest kehast kaugel, siis tõenäoliselt ei olnud see kehast väljumine. Kehast väljumisega kaasneb reaalne füüsiline tunne, kus sa tajud, et tõesti lahkud oma füüsilisest kehast.
Samas ma ei tea, vahest on võimalik väljuda ka unenäo kehast. Ma pole ise seda kogenud. Kipun arvama, et selline kehast väljumine on lihtsalt osa unenäost.

Üks võimalus kehast väljumist üritada on nii, et kohe peale ärkamist mitte liigutada ja üritada koheselt kehast väljuda. Mida varem tajub ärkamise protsessi, seda suurem on õnnestumise tõenäosus. Ning seda kõike tuleks sisendada endale magama jäämise ajal, et kui ärkan, siis üritan kohe kehast väljuda. Varem või hiljem see õnnestub. Kehast väljumisel ma soovitaksin algul jääda võimalikult rahulikuks ning lihtsalt kohaneda ja kogeda toimuvat. Kui on soov midagi saavutada, siis tasub eelnevalt mõtelda valmis, et mida soovitakse kogeda. Alati saab kutsuda ka kaitseingli ning paluda abi.
Vasta
#13
Ääretult põnev on see kõik!Ja sellised juhuslikud-kehast väljumised,topelt-ärkamised,unehalvatus on olnud aastate jooksul,pigem harva,kuid korduvad!Sooviks muidugi lähemalt kõige sellega tutvuda,proovida,aga esimine kõige raskem mulle tundub ,et on ületada nende nähtustega kaasnev hirm ja paanika!!!
Vasta
#14
Kuni umbes 40-nda eluaastani ei suutnud mina seda hirmu valitseda ja üsna tihti röökisin unes eriti jubeda kurguhäälega. Ei pääsenud sellest ise välja muidu, kui keegi pidi ming raputama. Muide, minu emal oli sama fenomen, röökis vahel unes jubeda häälega ja siis tuli teda puudutada. Aga siis hakkasin süsteemselt lugema vastavat kirjandust, uurima teadvuse tasandeid ja ka pisitasa harjutama. Ja üsna ootamatult avastasin, et kui hirm võita, siis pääsed seiklema. Algul oli tegemist igasuguste tegelastega, kes üritasid takistada ja olid vaenulikud. Kuid siis avastasin, et kui neid otse rünnata, siis harilikult nad kaovad ja saad oma unes edasi toimetada. Need segajad võtsid tihti sinu lähedaste kuju, kuid kuidagi teadsin, et see pole päris, et need on mingid vaenulikud kujumuutjad. Aga vahel võib sellises teadlikus unes kohtuda ka oma surnud sugulastega. Üldiselt ei taha nad tolle ilma kohta infot anda, kuigi muidu on suhtlemisaltid.
Minu puhul on tähtis see hetk, mil tajud, et tegelikult sa ju magad. Siis on fifty-fifty kas ärkad, või läheb tegevuseks. Eriti segav ongi just see hirm, et kohe ärkan ja kogu värk jääbki nii üürikeseks.
Olen sellises unes ka oma käsi vaadanud, nagu õpetatakse. Naljakas, aga oma käsi näen ma unes nagu läbi tagurpidi binokli. Nad on kaugel, pisikesed ja mustad nagu balsameeritud pärdikul. Ma ei tea, miks.
Vasta
#15
(18-05-2020, 20:13 )Aadu66 Kirjutas: Minu puhul on tähtis see hetk, mil tajud, et tegelikult sa ju magad. Siis on fifty-fifty kas ärkad, või läheb tegevuseks. Eriti segav ongi just see hirm, et kohe ärkan ja kogu värk jääbki nii üürikeseks.

Täpselt sama keiss ka minul. Vb isegi 30-70 ärkamise kasuks. Üsna kindel, et harjutades saab seda suhet muuta, aga laisk nagu ma olen.

Kahjuks ei suuda ma lucid dreamingut kunagi täisväärtuslikult ära kasutada, et kohtuda huvitavate olevustega, nendega suhelda/õppida jne. Tavaliselt teen mingi tavalollusi (lendamine, füüsika seaduste eiramine jne). Ehk kellegil oleks mingeid näpunäiteid selleks, kuidas asja tuumani jõuda.
Vasta
#16
Alusta sellest, et jäta meelde mõned lihtsamad küsimused kui järgmine kord Uneilmas teadlikuks saad.
Näiteks:
„Mina olen Takeo, mis on Sinu/Teie nimi?“
„Kui vana Sa/Te olete?“
„Kus Sa/Te elate?“
Edaspidi võid hakata kontrollima kellega Sa räägid. Üllatusi ja avastamisrõõmu on palju...Smile
Vasta
#17
Kord heitsin päevasel ajal voodisse. Pikapeale tuli unisus. Hakkasin mingil põhjusel mõtisklema selle üle mida tunneks kui oleks kõrgel kaljul ja viskuks nagu enesetapja sealt alla. Seisund oli selline, et keha enam ei tundnud aga teadvus oli veel ärkvel. Kaljult alla viskumine sai sisesilmale nähtavaks st nägin ja kogesin end kaljult alla lendamas. Just enne maapinnaga põrkumist katkes kogu visioon ning ärkasin üles. Paraku mitte omas reaalsuses vaid mingis teises. Korter kogu sisustusega oleks olnud nagu sama. Tõusin voodist ning mingi jõud viis mind rõdule. Avanes sama vaade mis minu reaalsuses aga väikeste erinevustega. Ilm oli kuidagi hall ja tänavad inimtühjad. Rõdul oli ka üks kummaline ese mida minu reaalsuses seal ei ole. Tekkis paanika ja tahtsin tagasi oma reaalsusesse. Heitsin voodisse ning soovisin, et ärkan üles. Ärkasin aga uuesti mingis teises reaalsuses. Tõusin uuesti voodist ning läksin millegipärast vannituppa. Kõik oli nagu selline nagu minu siinses elus ja ei olnud ka. Kuidagi tühi ja hall oli kõik ning ebaselge. Olin nagu uneteadvuses. Sellist selgust nagu tavateadvuses ärkvelolekus ei olnud. Paaniline hirm kasvas. Tahtsin ärgata omas reaalsuses ning heitsin uuesti magama ning andsin korralduse, et ärkan täiesti üles. Ärkasin ja õnneks selles reaalsuses. Selline fantaasiaga mängimine võib olla ohtlik. Võimalik, et ei suudetagi tagasi oma reaalsusesse naasta. Sugulased leiavad kunagi su surnukeha ja arst kirjutab suma põhjuseks äkksurm.
Vasta
#18
"Selline fantaasiaga mängimine võib olla ohtlik. Võimalik, et ei suudetagi tagasi oma reaalsusesse naasta. Sugulased leiavad kunagi su surnukeha ja arst kirjutab suma põhjuseks äkksurm."
Ei see nüüd nii hull ka pole. Toimus lihtsalt unest-unne mitmekordne „ärkamine“. Et Ärkveloleku seisundisse naasta pead unekehale tekitama sellise võpatuse, mis kandub üle ka füüsilisele kehale.
Sellega lõppeb unehalvatus ja on lihtne üles ärgata...Smile
Vasta
#19
Jaa,see topelt-ärkamine on ka üks huvitav teema kindlasti!Vahel ärkad ühest unenäost teise ja mitu korda-väga hull!!!!Kuid erinevalt Tinar’st-mina nii teadlik pole olnud,et unenäos saaks aru/leiaks einevusi reaalsuse ja unenäo vahel kogedes seda kohe,(et magan hetkel jne)! Kui olen siis” lõpuks reaalselt”ärganud ,olen alles mõistnud kui “imelik teema “just oli!Kõige imelikud ongi need mitme kordsed ärkamised olnud,kus ärkad unenäost unenäkku mitu korda!!!!
Vasta
#20
Niisama polegi probleemi. Kui Vana Hirm on Unejoonistaja pintsli enda kätte saanud vat siis on nati paha...Smile
Vasta
#21
(22-05-2020, 17:26 )Q11 Kirjutas: "Selline fantaasiaga mängimine võib olla ohtlik. Võimalik, et ei suudetagi tagasi oma reaalsusesse naasta. Sugulased leiavad kunagi su surnukeha ja arst kirjutab suma põhjuseks äkksurm."
Ei see nüüd nii hull ka pole. Toimus lihtsalt unest-unne mitmekordne „ärkamine“. Et Ärkveloleku seisundisse naasta pead unekehale tekitama sellise võpatuse, mis kandub üle ka füüsilisele kehale.
Sellega lõppeb unehalvatus ja on lihtne üles ärgata...Smile
See ei olnud unes ärkamine. Uni ja unenägu on kindlate omadustega. Kuhu mina ärkasin, ei olnud uni vaid minu korter kõige sinna kuuluvaga. ka mina olin mina. Oli vaid kogu atmosfääri muutus. Pealegi võib ju unes ärgata ja sinna uude maailma kogu oma teadvusega jäädagi. Mis välistaks selle?

Vasta
#22
Olen ka oma magamistoas ärganud, tõusnud voodist ja avanud akna ja alles siis aru saanud, et ikka magan tegelikult. Sain sellest aru, et aken käis valesti lahti, muidu oli tuba sama. Niikui aru saad, et asi unes, siis ma hakkan kohe toimetama, et maksimaalselt asja ära kasutada. Lendad või kutsud kedagi. Aga jube tihti just selle Ahhaa hetkel ärkadki päriselt üles.
Vasta
#23
Panen Voorumis kirjutatud selgituse siia ka.
Tavaline teadlik uni peaks välja nägema selline:
3D=>1D=>3D
Teadliku une teine väljendus
3D=>2D=>3D
Astraal:
3D=>3D

1D- sügavas unes olev „pilt“
2D- kahemõõtmeline mõte
3D- kolmemõõtmeline minatunnetus
Vasta
#24
Oli eile öösel üsna huvitav lucid dreami kogemus.
Nägin mingit maastikku, mis meenutas soist tundrat kaskedega. Ja koheselt oli peas teadmine, et ma tegelikult magan. No ja ikka mis muud kui lendu. Ja lendasingi siis selle tühja maastiku kohal, aga millegipärast ei saanud kõrgemale. Ja tormiks kiskus ja õhus lendas pruunide lehtedega kaseoksi ja ma kartsin nendega pihta saada, kuid kõrgemale ei saanud. Lendasin kaselatvadega samal kõrgusel ja õhus oli tuule piitsutatud pruune kaselehti ja oksi. Tuul peksis vastu õlgu ja siis läks huvitavaks. Toimus nagu mingi kahestumine. Ma ju teadsin, et toimetan unes, aga nüüd tuli teadmine, et magan, õlad paljad ja aknast käib jahe õhk õlgade peale. See teadmine tõi omakorda tavalise hirmu, et kohe ärkan selle külma peale üles ja läbi see lucid dream ongi. Siis tuli mõte, et annaks kehale käsu käega tekk üle õlgade tõmmata, et siis õlad soojad ja ehk läheb dream edasi. Mitte kunagi enne pole ma suutnud uneilmast oma magavat keha liigutada. Ja kui juhtudki liigutama, siis ärkad kohe. Nüüd aga lükkasin käe üle õla ja võtsin tekiservast kinni. Oli huvitav olukord. Minu teadvus lendas ikka seal tormis ja see teadvus jälgis, kuidas ma voodis kätt liigutan, kuigi kehas teadvust ega tunnetust sel hetkel polnud. Ma ei näinud oma keha, ei tundnud, kuid kuidagi tajusin ja teadsin, mis toimub. Ma suutsin käe viia üle õla, võtta tekiservast kinni ja seda üle õlgade tõmmata. See liigutus ei kutsunud teadvust koju ja muudkui lendasin seal kaskede vahel laperdades edasi. Kuid sooja teki tunne jahedatel õlgadel tõmbas mind ikka kehasse tagasi ja ärkasin.
Lesisin tükk aeg ja juurdlesin juhtunu üle.
Varem pole lucid dreamide ajal sellist asja juhtunud, tõsi küll, pole ka üldse proovinud mingilgi moel oma magava kehaga ühendust võtta. Nüüd siis selline kogemus, et teadvus suudab keha liigutada ilma sinna sisenemata. Või kas üldse lucid dreami ajal lahkub teadvus kehast. Minu arust lahkub, mul on kümneid kogemusi sellega. Ma rändan ringi ja suhtlen igasugu rahvaga, samal ajal teades täpselt, et see toimub unes ja oma magavat keha ma sel ajal ei näe ega tunneta mingilgi moel. Nüüd aga tunnetasin. Uus kogemus.
Vasta
#25
Uneilmas olles kontrollisid oma füüsilist keha? Huvitav...ma ka olen püüdnud seda teha aga pole õnnestunud.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kehast väljumine mmarru 172 99,613 26-10-2019, 21:16
Viimane postitus: Q11
  Unes kondamine Sussch 0 2,761 30-12-2018, 23:32
Viimane postitus: Sussch
  Ärkasin unes et peab minema appi Lestakala 11 5,770 10-09-2015, 08:08
Viimane postitus: positiivne
  unes DeWinter 5 3,102 08-11-2011, 09:39
Viimane postitus: DeWinter
  Hing rändab kehast välja? aX 26 9,365 21-06-2008, 13:51
Viimane postitus: anari11
  Näen unes tulevikku? syndrome 3 2,973 28-05-2008, 00:34
Viimane postitus: syndrome
  Vanaema surm unes neitsimaarja 8 4,556 26-11-2006, 17:19
Viimane postitus: as-green

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat