Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inimteadvuse Universaalne Algorütm!?
#1
Kui arvestada Teadvust, mis pärineb 1-st, mis tähendab, et see on meis kõigis, siis kuidas leida see “kuldne kesktee” -misiganes sageduse muutus või sõnum, mida edastada, et see jõuaks kõikidele inimestele ühtmoodi kohale mis suudaks inimeste taju ja tundmusi korrekteerida ühtselt, et tekiks Universaalne mõistmine meid ümbritsevast!?

Kas see on utoopia, või suudab keegi mõtteainet anda!?

(Südamesagedus on üks mõte, aga kuidas tänapäeva kapitalistliku mõtteviisiga inimestele edastada seda sõnumiga, mis oleks kirja pandud, aga samas mõjutaks sagedust!?)
Vasta
#2
Tegelikult on sarnane sõnum – täiesti olemas. Minu kogemused ütlevad: Mitte keegi ei hakka nende asjadega tegelema. Kardetakse vastutust, vastutust oma tegude tagajärgede eest. Iseenesele. Sellesse sõnumisse on peidetud kolossaalne võimsus. See teeb kõik usud ja usulahud mõttetuks. Siis saabubki 1000aastane rahu aeg.
Seda ju kõik usklikud ootavad ja loodavad.

TÕELINE SÕNUM - JUMALA KUNINGRIIGIST.
Alustan küsimustega.
Aga - miks ma siia maailma olen sündinud? Mis on elu kui sellise mõte? Mis on elu kui sellise eesmärk? Missugune on see sõnum – mis on jumala kuningriigist, siia materiaalsesse maailma on saadetud?
Vastus – jumala kuningriigist - on järgmine...
Siia ilma sünnitakse ainult selleks – et täiustada oma hinge. Ainult läbi materiaalse generaatori (keha) on võimalikk oma hinge täiustada.
Mõeldes ja tehes teistele head – täiustamegi oma hinge.
Mõeldes ja tehes teistele halba – lammutamegi oma hinge.
Pärast materiaalsest kehast lahkudes „surma“, tuleb hingel kõik oma patud, ise ära kustutada. Selleks kulub kaks korda rohkem headuse jõudu, kui on selle patu suurus. Igaüks vastutab siiski – AINUISIKULISELT – oma selles elus tehtud pattude eest.
Järgmises elus omandatavate, vaimseta ja füüsiliste võimete näol.
. Aga: Vaba valik saab olla vaba ainult siis, kui täiesti täpselt teatakse, missuguseid tagajärgi, selle inimese mõte, või tegu, temale enesele tulevikus, ning järgmises elus kaasa toob.
Nüüd peaks kõikkidele arusaadav olema – miks siia ilma sünnib järjest rohkem ja rohkem, alaarenenud ja vaimsete puuetega inimesi. Iga inimene saab oma järgmise sünni ajal kaasa võtta – ainult seda, mis ta oma eelnenud elus on kogunud. Ning oma pattude kustutamisest järele on jäänud.
See ongi sõnum – jumala kuningriigist.
Täiustage oma hinge, kuni te saate jumala sarnaseks! Sest ainult hing on igavene.
Ka kiirkorras on võimalik oma hinge täiustada. Juhend on siin.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=6813
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=8730
Sõnumi Eesti keelne, pikem lahtiseletus on siin.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=5622
Arvan et see ongi tuleviku filosoofia. Millega kahiuks – keegi ei taha tegeleda.
Sõnumitooja!
Või tegutsete sarnaselt, nagu esimese sõnumitooja puhul?
https://www.youtube.com/watch?v=mMwVtyzi...rt_radio=1







Vasta
#3
(24-04-2020, 16:38 )kalldunn Kirjutas: Tegelikult on sarnane sõnum – täiesti olemas. Minu kogemused ütlevad: Mitte keegi ei hakka nende asjadega tegelema. Kardetakse vastutust, vastutust oma tegude tagajärgede eest. Iseenesele. Sellesse sõnumisse on peidetud kolossaalne võimsus. See teeb kõik usud ja usulahud mõttetuks. Siis saabubki 1000aastane rahu aeg.
Seda ju kõik usklikud ootavad ja loodavad.

Miks ei hakka keegi sellega tegelema? (Hirm?)
1559 a oli ehk (ei mäleta täpselt) kui teadlsed avastasid kvantfüüsika, aga ei läinud sellega avalikkuse ette, kuna HIRM välja naermise ees oli liiga suur.
Fakt on see, et keegi peab selle vastutuse võtma - kui ei tee seda eesistujad, siis peab seda peenema “psühholoogia” läbi käiku laskma, mis keerab “Loodu” silmitsi Algega
Vasta
#4
Oi - ära seda küll – sellelt vanamehelt looda. Hea kui ma saan lõppuks ometi sellest deemonist jagu, kes soovis hävitada kogu seda elavat, siin planeedil. Nii kahju kui see ka ei ole, aga see ei ole väljamõeldis. Mul on abilisi tarvis, aga mitte segajaid. Huvitav – teistelt planeetidelt käiakse mind abistamas, aga mitte tavaline inimene. Kuidas ma saan usaldada neid – kellel on küüned ainult enese poole?!.
Vasta
#5
„Inimteadvuse...“
Miks Teadvus oleks kuidagi ainult inimesega seotud? Teadvus on Teadvus, ega inimene Teda (Mina) ei „oma“.
Teadvus ei pärine „kusagilt“. Sellise juhul oleks Ta sekundaarne ja poleks Mina (Jumal), vaid ihtsalt objekt. (Muideks Number Üks on juba Esimene Ingel.)
Teadvuse „vaatepunktist“ võttes pole mingit vahet, kas üks inimene mõistab ja teine ei mõista. Ta annab mõlemale seisukohale, tajule või tundmustele ühesuguselt Elu...Smile
Vasta
#6
(24-04-2020, 17:30 )Q11 Kirjutas: „Inimteadvuse...“
Miks Teadvus oleks kuidagi ainult inimesega seotud? Teadvus on Teadvus, ega inimene Teda (Mina) ei „oma“.
Teadvus ei pärine „kusagilt“. Sellise juhul oleks Ta sekundaarne ja poleks Mina (Jumal), vaid ihtsalt objekt. (Muideks Number Üks on juba Esimene Ingel.)
Teadvuse „vaatepunktist“ võttes pole mingit vahet, kas üks inimene mõistab ja teine ei mõista. Ta annab mõlemale seisukohale, tajule või tundmustele ühesuguselt Elu...Smile

Pärineb küll. Aga sa pead selle mõistmiseni veel jõudma.
Vasta
#7
Ma ei tahaks jälle lobisemisse langeda aga "kust siis" Teadvus(Jumal, Hetk) Sinu arust pärineb? Minuteada on Valgustunud sellele küsimusele üheselt vastanud "Jumalast kaugemale minna pole võimalik"...Smile
Vasta
#8
(24-04-2020, 18:17 )Q11 Kirjutas: Ma ei tahaks jälle lobisemisse langeda aga "kust siis" Teadvus(Jumal, Hetk) Sinu arust pärineb? Minuteada on Valgustunud sellele küsimusele üheselt vastanud "Jumalast kaugemale minna pole võimalik"...Smile

Kust sa üldse tead, et Jumal/Hetk pole tulnukas või mingi tehisintellekt, kes meid ära kasutab? Kas inimkond on õnnelik? Ei ole. Miks ja kes sellist seisundit genereerib? Kelle huvides?
Vasta
#9
„kes meid ära kasutab“
Aga „kelleks“ Sa ennast siis pead?...Smile
Vasta
#10
(24-04-2020, 17:21 )kalldunn Kirjutas: Oi - ära seda küll – sellelt vanamehelt looda. Hea kui ma saan lõppuks ometi sellest deemonist jagu, kes soovis hävitada kogu seda elavat, siin planeedil. Nii kahju kui see ka ei ole, aga see ei ole väljamõeldis. Mul on abilisi tarvis, aga mitte segajaid. Huvitav – teistelt planeetidelt käiakse mind abistamas, aga mitte tavaline inimene. Kuidas ma saan usaldada neid – kellel on küüned ainult enese poole?!.

Ma ei ole veel nii vana- ja ma ei ole mees...
Tänapäeva mõistes pole mul ka küüsi!
Vasta
#11
(24-04-2020, 18:24 )Q11 Kirjutas: „kes meid ära kasutab“
Aga „kelleks“ Sa ennast siis pead?...Smile

Ma ei tea, kes ma olen. Näen nägemusi ja ennustuslikke unenägusid. Näen võrke, kes meid kontrollivad. Ma pole kindel, kes ma praegu olen.
Aga olen kindel, et meie hinged varem või hiljem siit planeet Maa pääsevad ja eksisteerivad edasi uutes võimalustes.
Vasta
#12
„Ma ei ole veel nii vana- ja ma ei ole mees...“
Huvitav, et Sa nii saad öelda...
Minal pole vanust...ja sugu...Smile
Vasta
#13
(24-04-2020, 17:30 )Q11 Kirjutas: „Inimteadvuse...“
Miks Teadvus oleks kuidagi ainult inimesega seotud? Teadvus on Teadvus, ega inimene Teda (Mina) ei „oma“.
Teadvus ei pärine „kusagilt“. Sellise juhul oleks Ta sekundaarne ja poleks Mina (Jumal), vaid ihtsalt objekt. (Muideks Number Üks on juba Esimene Ingel.)
Teadvuse „vaatepunktist“ võttes pole mingit vahet, kas üks inimene mõistab ja teine ei mõista. Ta annab mõlemale seisukohale, tajule või tundmustele ühesuguselt Elu...Smile

Ma siiski üritan “inimestega” vestlust arendada- keegi ei ole silte pannud enesele- kui kaugele keegi suudab näha...
Seega sorry väljendusvea eest...
(24-04-2020, 18:17 )Q11 Kirjutas: Ma ei tahaks jälle lobisemisse langeda aga "kust siis" Teadvus(Jumal, Hetk) Sinu arust pärineb? Minuteada on Valgustunud sellele küsimusele üheselt vastanud "Jumalast kaugemale minna pole võimalik"...Smile

“Jumal” ? Eks... - Universumi kaugeim punkt on Sinu sõrmeots...
Vasta
#14
„Ma ei tea, kes ma olen.“
Seda ütleb mõte. Mõte on see, kes ei tea. Tekkib ja kaob.
Mõte otsib Mina „Minevikust ja Tulevikust“...illusioonist mille ta ise on loonud.
Aga Teda(Mina) sealt mitte kunagi leides...Smile
Vasta
#15
(24-04-2020, 18:29 )Killcode Kirjutas: “Jumal” ? Eks... - Universumi kaugeim punkt on Sinu sõrmeots...

Ja saatan on su väikse varba küüs?
(24-04-2020, 18:41 )Q11 Kirjutas: „Ma ei tea, kes ma olen.“
Seda ütleb mõte. Mõte on see, kes ei tea. Tekkib ja kaob.
Mõte otsib Mina „Minevikust ja Tulevikust“...illusioonist mille ta ise on loonud.
Aga Teda(Mina) sealt mitte kunagi leides...Smile

Ta leiab ennast alati, kuid ta eksperimenteerib, et leida uusi avastusi...
Vasta
#16
(24-04-2020, 18:41 )Minaelan Kirjutas:
(24-04-2020, 18:29 )Killcode Kirjutas: “Jumal” ? Eks... - Universumi kaugeim punkt on Sinu sõrmeots...

Ja saatan on su väikse varba küüs?
(24-04-2020, 18:41 )Q11 Kirjutas: „Ma ei tea, kes ma olen.“
Seda ütleb mõte. Mõte on see, kes ei tea. Tekkib ja kaob.
Mõte otsib Mina „Minevikust ja Tulevikust“...illusioonist mille ta ise on loonud.
Aga Teda(Mina) sealt mitte kunagi leides...Smile

Ta leiab ennast alati, kuid ta eksperimenteerib, et leida uusi avastusi...

Väike varvas jah- miks sa seda muidu koguaeg ära lööd!?

(24-04-2020, 18:41 )Q11 Kirjutas: „Ma ei tea, kes ma olen.“
Seda ütleb mõte. Mõte on see, kes ei tea. Tekkib ja kaob.
Mõte otsib Mina „Minevikust ja Tulevikust“...illusioonist mille ta ise on loonud.
Aga Teda(Mina) sealt mitte kunagi leides...Smile

Sa ei saagi teada, enne, kui keegi ei ole sulle selgeks teinud!
Ma nutan iga päev paar pisarat, mitte suutes tunnistada endale, et ma olen siin ja praegu ja mis kõige hullem -INIMENE!?
Vasta
#17
Ma nutan iga päev paar pisarat, mitte suutes tunnistada endale, et ma olen siin ja praegu ja mis kõige hullem -INIMENE!?
„Siin ja Praegu“ ehk Hetk ongi Mina.
Mina ei tunne inimest, Ta(Mina) tunneb ainult Iseennast.
Inimene nutab....mitte Hetk...Smile
Vasta
#18
(24-04-2020, 19:07 )Q11 Kirjutas: Ma nutan iga päev paar pisarat, mitte suutes tunnistada endale, et ma olen siin ja praegu ja mis kõige hullem -INIMENE!?
„Siin ja Praegu“ ehk Hetk ongi Mina.
Mina ei tunne inimest, Ta(Mina) tunneb ainult Iseennast.
Inimene nutab....mitte Hetk...Smile

Hetk- Mina e. Aeg
Jah- see krdi sitane kest, mis on seadistatud AB positiivsele sagedusele- sööb mu närve.
Vaatamata oma olemusele oleme me kõik (ja samas mitte keegi) siin- selles olekus. Ei ole mõtet tulla rääkima Ajast ja Arust, kui me seisame siin - antud Hetkel, kus me peame midagi muutma hakkama... (sōda-surm-veri ei ole lahendus)
Iidsetest aegadest oleme me püüdnud seda”mängu” panna õiget pidi käima- sealjuures edasi-tagasi kiikudes (katseeksitusmeetod)
Sina Mina- Mina Sina- Mina Mina- Sina Sina... Meie ei ole veel suutnud korrektsioone sisse viia
(2pead on ikka 2pead- mõtlesid “Nad” kunagi)
Vasta
#19
„Hetk- Mina e. Aeg“
Aeg tekkis minamõtte (ego) ärkamisega. „Sündiv“ alati kaob.
Hetk (Mina) pole aeg. Ta pole Tekkinud ja ei saa ka kunagi Kaduda...Smile

Vasta
#20
(24-04-2020, 19:07 )Q11 Kirjutas: Ma nutan iga päev paar pisarat, mitte suutes tunnistada endale, et ma olen siin ja praegu ja mis kõige hullem -INIMENE!?
„Siin ja Praegu“ ehk Hetk ongi Mina.
Mina ei tunne inimest, Ta(Mina) tunneb ainult Iseennast.
Inimene nutab....mitte Hetk...Smile

Oi – aga kes on see hetk? Ja kes on selle hetke sees? Kui mina ei ole olemas? Kes siis? Kuidas saab mina tunda iseennast, kui mina ei ole olemas? Aga kui hetke ka ei ole olemas, kes või mis on siis olema? Mitte millestki ei ole ju võimalik, mitte midagi tehe! Järelikult sind ei ole olemas.
Kes see siin siis vaidleb, kui seda mina ei ole olemas?

Vasta
#21
(24-04-2020, 19:24 )Q11 Kirjutas: „Hetk- Mina e. Aeg“
Aeg tekkis minamõtte (ego) ärkamisega. „Sündiv“ alati kaob.
Hetk (Mina) pole aeg. Ta pole Tekkinud ja ei saa ka kunagi Kaduda...Smile

Hetk on Ajas, seega kuulub ta Mulle- see, kuidas Mina hetke kasutan, on Minu otsus- kui ma arvan, et mul läheb Hetk Aega (siis ma venitan kummi)
Ajal ja EGOl ei ole siin mingit pistmist- EGO on süsteemi “vaimusünnitus” mis loob inimestel Ideefixi millestki, mis nad ei ole...
Vasta
#22
Aeg on aga kosmilise energia liikumise kokkulepitud mõõtühik. Aeg on mõõtühik ja ei midagi muud.

Vasta
#23
(24-04-2020, 19:54 )kalldunn Kirjutas: Aeg on aga kosmilise energia liikumise kokkulepitud mõõtühik. Aeg on mõõtühik ja ei midagi muud.

Mingis arvestuses on ta mõõtühik, aga samas kellegi teise tegevuse tulem...
Vasta
#24
„Oi – aga kes on see hetk? Ja kes on selle hetke sees?“
Hetk ongi ainuke Mina.
„Kuidas saab mina tunda iseennast, kui mina ei ole olemas?“
Mismõttes? Ma ju väidangi, et Mina (Hetk) tõepoolest eksisteerib. Võid ju kontrollida seda kohe praegu...Smile
....
„Hetk on Ajas, seega kuulub ta Mulle- see, kuidas Mina hetke kasutan, on Minu otsus
Hetk (Mina) ei tunne aega. Aeg ehk ego (saatus, karma) on illusioon.
Mina kasutab Mina?
Hetk kasutab Hetke?
Jumala kõrval on teine Jumal?
.....
„EGO on süsteemi “vaimusünnitus”“
Ilma egota (Kuu ehk vastupeegeldus) ei oleks võimalik Valgustumine...Smile

Vasta
#25
(24-04-2020, 20:04 )Q11 Kirjutas: „Oi – aga kes on see hetk? Ja kes on selle hetke sees?“
Hetk ongi ainuke Mina.
„Kuidas saab mina tunda iseennast, kui mina ei ole olemas?“
Mismõttes? Ma ju väidangi, et Mina (Hetk) tõepoolest eksisteerib. Võid ju kontrollida seda kohe praegu...Smile
....
„Hetk on Ajas, seega kuulub ta Mulle- see, kuidas Mina hetke kasutan, on Minu otsus
Hetk (Mina) ei tunne aega. Aeg ehk ego (saatus, karma) on illusioon.
Mina kasutab Mina?
Hetk kasutab Hetke?
Jumala kõrval on teine Jumal?
.....
„EGO on süsteemi “vaimusünnitus”“
Ilma egota (Kuu ehk vastupeegeldus) ei oleks võimalik Valgustumine...Smile
Hee- see hetk on Mina, kuna Aeg olen Mina, siis igas minu ühikus peituv komponent (Hetk) on Mina

Aga eiei- EGO ei ole kuu peegeldusega seotud, kuu on (Punane)

Me asume teatud ajahetkel teatud pikkuslaiuskraadidel 666(peegli) all
Alustades 111=3 333=9 (ma ei ole matemaatikas tugev, aga 666=999 peegelpilt)

69 =nice- ( miks kõik mehed nii arvavad? (Ma olen naine Btw))

Hetk tunneb Aega, kui see sellega miskit teeb!

Ja ma peangi ennast kasutama, et midagi üldse teha- see teebki Mina kasutan Mina.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat